Ekologické praní. Jaký prací prostředek vybrat?

Zodpovězené
7. srp 2019

Dobrý den,

chtěla bych začít používat ekologické prací prostředky.

Nemáme v rodině ekzémy, spíš mi jde o menší zatížení žp a našeho těla. Ale nevím, který prací prostředek vybrat, aby měl vysokou účinnost praní, nebyl uměle parfémovaný a byl cenově dostupný. Napadají mě prostředky značky Yellow & Blue, Sonett, Ecover a Bio-D.

Mohu Vás poprosit o názor na ně, popř o jiný tip?

Děkuji!

Dobrý den,

z Vámi zmíněných značek se mi nejlépe jeví Sonett, YaB není tak účinný a Ecover obsahuje enzymy, což má svoje rizika a nepovažujeme ho za čistý NT produkt.

Nejvíce se mi však na praní osvědčilo kokosové prací mýdlo Alchemix laboratory. Čistá NT verze a skvěle pere. Seženete např. na www.prirodaregeneruje.cz

Přeji Vám krásný den.
Pavla