Vyrážka na malíčku - velké bolestivé puchýře. Prosím, pomůžete?

Zodpovězené
29. led 2024

Pěkný večer,

jsem už zoufalá. Byla jsem na kožním, na chirurgii, u obvodního lékaře, ale nikdo neporadil. Už delší dobu se mi dělá na malíčku, nikde jinde, jen na malíčku, vyrážka. Jsou to takové velké bolestivé puchýře. Strašně to bolí a bez Ibalginu se neobejdu.

Prosím o radu.

Děkuji

Dobrý den,

nemohu zde sdílet názory týkající se diagnózy, ale měla byste primárně navštívit specializované pracoviště, kde vám vyšetří stěrem a kultivací tento stav, ideálně imunologii. Může se jednat o opakované infekce s.aureus, pokud byly vyloučeny jiné možnosti. Zkuste se obrátit na toto centrum, kde současně lze po diagnostice připravit autovakcíny typu lyzát (neinjekční), to by pro Vás mohla být správná cesta.

Jinak opakující se kožní projevy souvisí obvykle s autoimunitou, zánětem v těle. Navýšit antioxidanty a pracujte se střevním mikrobiomem.

Více informací o non toxic posílení imunity a suplementaci najdete na mém instagramu.

Klinika
https://www.paracelsiumpraha.cz/

můj ig
https://www.instagram.com/pavlanontoxic/?hl=cs

Přeji Vám krásný den.
Pavla