Neustále praskliny na hrázi. Poradíte, prosím, co by pomohlo?

Zodpovězené
9. led 2024

Dobrý den,

mám dlouhodobý problém s prasklinami na hrázi. Trvá to roky. Strašně mě to omezuje v sexuálním životě. Při sexu, zezadu, při různých polohách, kdy se ta hráz jen trochu napne, vznikne mi prasklina, tím pádem se nemůžu vůbec uvolnit. Už nevím, co mám dělat, jak zpevnit tu kůži a nebo čím mazat, aby kůže byla odolnější. Trpěla jsem dost na záněty. Takže jsem se pořad léčila, taky od mladí.

Děkuji

Dobrý den,

můžete zkusit rostlinnou vazelínu, alternativu k běžné vazelíně vyrobené z ropy. Nabízí ji např. značka Alverde, seženete na eshopech, pokud by nebyla dostupná v DM.

Přeji Vám krásný den.
Pavla