Jak a čím posílit zubní sklovinu u dětí a dospělých?

Zodpovězené
29. led 2024

Dobrý den,

já i syn jsme z dentální hygieny odešli s tím, že máme bílé tečky na zubech a měli bychom posilovat zubní sklovinu nějakou GC pastou 2-3x týdně vždy na noc. Dle slov hygienistky se z těchto bílých teček mohou stát postupem času třeba i kazy...

Snažíme si vybírat na čistění spíše zubní pasty bez fluoru, sem tam třeba i Weledu nebo Urtekram, tak bychom chtěli něco podobného i na to posílení skloviny.

Poradíte nám, prosím?

A pokud něco takového existuje, jak často a kdy (večer/ráno) aplikovat?

Děkujeme

Dobrý den,

podrobné informace najdete u mě na ig zde
https://www.instagram.com/p/CvsmYvorQjv/?hl=cs

a dále doporučuji tyto dvě naše videa na YT Svět non toxic:

Přeji Vám krásný den.
Pavla