Druhotrimestrální screening Praha. Kam jít?

alice345
2. led 2024

Ahoj holky,

kde jste byly na druhotrimestrálním screeningu v Praze a jak jste byly nebo naopak nebyly spokojené?

Jde mi jak o profesionalitu, tak osobní přístup lékaře.

Děkuju za tipy 🙂

petulkadodo
2. led 2024

@alice345 UPMD

draceka
Autor odpověď smazal
Zobraz
draceka
2. led 2024

@alice345 MUDr. Břešťák;)

lentilkah
2. led 2024

Gennet a Apolinar- oboji v poradku.

barmil
2. led 2024

@alice345 Břešťák. Pečlivý, vše vysvětlí, lidský přístup.

mysh_me
2. led 2024

Byla jsem 2x v gennetu, profesionalni pristup, vse v pohode.

fifinka2020
2. led 2024

@alice345 Profema, obojí top, i když je dražší než jinde. Ale opravdu bych už jinam nesla

mia_von_prag
3. led 2024

Gennet

tulipdona
23. bře 2024

Bulovka ma nový utz na screening. Šla bych tam, gennet určitě ne. 15 le starý ultrazvuk, nebudi důvěru

lentilkah
23. bře 2024

@tulipdona Ja byla v Gennetu na konziliarnim utz- jak clovek, co ho provadi, tak utz, na kterem ho dela musi splnovat prisna kriteria.
A na tom samem utz, stejnym lekarem mi byl za pul roku delan klasicky screening, takze si troufam tvrdit, ze ten utz je kvalitni dost.

utrikocku
23. bře 2024

@tulipdona to určitě není pravda! Nevím, kdy jste tam byla naposledy, ale přijde mi to od Vás jako hnusná pomluva

utrikocku
23. bře 2024

@alice345 za mě MUDr. Hynek, odešel z Gennetu na jiné pracoviště na Praze 5, dále Břešťák a Gennet

lentilkah
23. bře 2024

@utrikocku Ano, prave MUDr.Hynek mi delal ty utz. Je skvelej.

veru181
23. bře 2024

Byla jsem spokojená u Apolináře.

tulipdona
23. bře 2024

@utrikocku to ne realita, ale chápu. Někdo se spokojí s malem. 😉

tulipdona
23. bře 2024

Žádná přísná kritéria na stroj nejsou. Jedine co, lekar musí mít certifikát na provádění screeningu. Dělat to muže třeba na 25 let starém stroji pokud chce a umí z toho čist.
Gennet má jméno, má profesionály ale stoje staré. Nejlepší tedy nejnovější stroj na ultrazvuk má Bulovka a Apolinar, Podolí před 5 lety taky měnilo.
A to říkám jako někdo kdo je z oboru.

Ale chápu, že budete hájit místo kde jste byly zrovna vy. Protože mate pocit, ze jste si vybraly to nejlepší pracoviště.

utrikocku
23. bře 2024

@tulipdona urážlivý komentář směrem ke mně. Prosím Vás, povězte nám, jaké přesně přístroje tam tedy mají a z jakého roku 🙏 těším se na podrobnosti 👂👂

Ne, opravdu se nemusíte ničeho bát. Chodila jsem do Gennetu roky kvůli neplodnosti a dokonce jsem zažila, jak doktorce vyměnili stále nadstandardně dobrý UZ (lepší než většina dobrých gynekologů) za špičkový a bylo to neuvěřitelné, co všechno, šlo vidět 🙂

tulipdona
23. bře 2024

@utrikocku a co tě kde uráží? Nejsi maličko paranoidní a vztahovačná?😂

utrikocku
23. bře 2024

@tulipdona no tak komentář, že si někdo vystačí s málem. Ale zatím jste tady nic kromě nepodložené dojmologie nic nepředvedla, takže se není o čem bavit

lentilkah
24. bře 2024

@tulipdona
Ja mluvila o konziliarnim utz a na ten evidentne nejake pozadavky jsou viz.
https://www.actualgyn.com/clanek/2011/45
Takze v Gennetu maji minimalne jeden utz te tzv.stredni tridy, na kterem delaji jak konziliarni, tak klasicky screening.