Najde se maminka v okolí Herinku/Dobřejovic/Říčan/Čestlic/Průhonic ?

sarka100dolova
24. črc 2023

Ahoj,
nenajde se nějaká nastávající maminka v okolí Herinku/Dobřejovic/Říčan/Čestlic či Průhonic? Na těhotenské sdílení zážitků,povídání a později na procházky s prckem? Šárka

nada1989
25. črc 2023

@sarka100dolova Ahoj, já jsem z okolí Čestlic, ale až březnovka 2024 🙂 Ale i tak se ráda uvidím a později budu procházet 🙂

nataliezapotocka
27. črc 2023

Ahoj! Já jsem z okolí Pruhonic, a miminko čekám v listopadu, kdy ty?🙂

sarka100dolova
autor
27. črc 2023

@nataliezapotocka Ahoj Natálie, tak to máme podobně, já čekám miminko na začátku října. Budu ráda, pokud budeš chtít být v kontaktu .. já jsem z Herinku a neznám tu žádnou nastávající maminku .. čekáš první dítě nebo už druhé? Šárka

sarka100dolova
autor
28. črc 2023

@nada1989 Ahoj Naďo, to vůbec nevadí, že čekáš až v březnu 🙂) Ono to stejně strašně utíká. Budu ráda, pokud budeš chtít být v kontaktu. Já jsem teď už na konci 7.měsíce a na rizikovém, takže už moc netrajdám, ale do Čestlic se jezdím často vyvětrat .. podle toho, jak to zvládám .. ted momentálně jezdím na nákupy pro malého, do Lutzu za nábytkem do dětského pokoje a v září bych chtěla pořídit nějaký kočárek apod ve Fun baby, slyšela jsem, že se tam u vás otevřela nová prodejna. Jinak já jsem z Herinku a žádnou nastávající maminku tu neznám. Čekáš první dítě? Zatím se měj, Šárka

nada1989
28. črc 2023

@sarka100dolova Ahoj, ano, první vlastní, ale doma už máme ve střídavce 13ti letého puberťáka 😀 Moc ráda se někdy sejdu, také neznám žádnou jinou nastávající maminku. Všechny kamarádky většinou už mimi mají nebo zatím vůbec neplánují. Držím palce, ať je u Vás vše v pořádku a opatrujte se. Zatím se měj, Naďa

sarka100dolova
autor
28. črc 2023

@nada1989 Ahoj Naďo, tak kdyby jsi chtěla, tak si můžeme napsat a být ve spojení třeba na messengeru .. Na FB mě najdeš jako Šárku Stodolovou, tak si mě zkus přidat a napíšem si třeba tam. Hezký večer, Šárka

katusinka1989
28. črc 2023

@nataliezapotocka ahoj ja taky v listopadu 🙂 jestli nevadi ze odepisuju.. a bydlim ve Škvorci

katusinka1989
28. črc 2023

@sarka100dolova ahoj termin mam v listopadu a jsem ze Škvorce. 😊

sarka100dolova
autor
28. črc 2023

@katusinka1989 Ahoj, to je nahoda, ze Škvorce mam kolegyni z prace. Čekas prvni miminko? Hezky vecer, Sarka

katusinka1989
29. črc 2023

@sarka100dolova nene doma mam skoro 6tileteho kluka a cerstve 4letou holcicku ☺️

sarka100dolova
autor
30. črc 2023

@katusinka1989 Ahoj, tak to uz budete mit doma malou školku. Zvladas treti tehotenstvi lepe nez predchozi? Nakupujes jeste nove veci pro miminko nebo vyuzivas po detech?

nada1989
31. črc 2023

@sarka100dolova Ahoj, tak jsem Tě na FB našla, ale nejde mi u Tebe odeslat žádost o přátelství, zvláštní. Zkus se podívat na mě - najdeš mě tam jako Naděžda Čeřovská

sarka100dolova
autor
31. črc 2023

@nada1989 Ahoj, tak jsem si Te zkusila pridat. Pokud jsi to opravdu Ty, vyskocilo mi vice profilu.