Praha - zajímavosti. Co by mě jako turistu mohlo nadchnout?

nikolamlyncekova
5. čer 2021

Ahoj holky vím ze to sem nepatří ale zkusím. Je v Praze něco co by mě jako turistu mohlo nadchnout nějaká zajímavost ? Nikdy sem tam nebyla dnes večer tam jedu a zítra nás čeká pražský den s přítelkyni. Máme vyhlidnutou zahradu rozkvetlou květiny, orloj a Karlův most. Ještě nějaké tipy ?

kajka61
5. čer 2021

@nikolamlyncekova Petřín je klasika.

drep
5. čer 2021

Moje top místa jsou Loreta, Vrtbovská zahrada a Břevnovský klášter, pak mám ráda památník na Vítkově, Divokou Šárku a zoo

nikolamlyncekova
autor
5. čer 2021

@drep a ještě mě zajímá nemůžu nikde dohledat je tam takový jakoby dětský herní bar nevím jak to nazvat a tam jsou různé hry automaty a hodně moc toho tam je pro děti nevíte prosím název a adresu ? Chtěla bych se podívat ze zajímavosti. Mockrát děkuji.

mimi1004
5. čer 2021

@nikolamlyncekova Dětských heren je všude spousta, není jen jedna jediná. Vyhledej si to na netu.

petulkadodo
5. čer 2021

@nikolamlyncekova Krásné je to třeba na Vyšehradě nebo botanická s posezením na vinici svaté Kláry

eviicka
5. čer 2021

Pokud Prahu neznáš, tak asi klasické cíle (hrad, Staré Město, Petřín, Kampa, Vyšehrad atd...). Jinak pak - Jelení příkop, Valdštejnská zahrada, Vítkov, Pařížskou ulicí na Letnou... pak záleží co víc člověka táhne, jestli příroda, historie, moderní architektura... Je toho tam fakt hodně.

loocin
19. čer 2021

@nikolamlyncekova nemyslite hrackarstvi hamleys? Na prikopech