Těhotenství. Mohlo by to být v pořádku?

elljanca
11. bře 2021

Ahoj holky, dělala jsem si 3dny před ms teh.test. myslíte že by to mohlo být v pořádku?? Zítra má přijít ms tak zkusím ještě zítra a uvidíme celkem se toho bojím 🙂 ale zaroven i těším ten spodni je z ranní moci a ten horní je z odpolední moci zítra chci zkusit clear Blue ten Digi tak snad se zadařilo a nebude to jen s toho že bych měla dostat ms

krtcice
11. bře 2021

Jasně, je to tam 🙂

klokanka31
11. bře 2021

@elljanca Gratuluju 🍀

ludmilka90
11. bře 2021

@elljanca je tam, gratuluji 🍀

elljanca
autor
11. bře 2021

@ludmilka90 dekujem

elljanca
autor
11. bře 2021

@klokanka31 dekujem udělám ještě zítra a uvidíme snad to nebude nějaký vadny test 😬😁

elljanca
autor
11. bře 2021

@krtcice dekujem 🙂

handulka124
11. bře 2021

Ano je tam dusík 😊

pajasala
12. bře 2021

Krásný čárky

elljanca
autor
12. bře 2021

Tak holky ms už asi nedorazí dneska měla teta ms přijít a nic ještě se zjistím.jednim testem kterými verimu tak uvidíme a 18.3. k Dr.

alilali
12. bře 2021

@elljanca 18.3. je hrozně brzy. Lékař nic neuvidí a zbytečně budeš ve stresu. Měla si s lékařem aspoň tři-ctyri týdny počkat.

pajasala
12. bře 2021

@alilali přesne tak. Já jakoby meskam 2 týdny a k dr. jdu 19.3. To budu 7+1 tt

elljanca
autor
12. bře 2021

@pajasala já tam jdu jako nová 🙂 takže jí to tam rovnou reknu

dendajsek
12. bře 2021

Anooo, tez jsem mela duchy, kazdy mi to vyvracel a druhy den byla druha tmavsi ❤️ gratuluji

elljanca
autor
12. bře 2021

@dendajsek dnes budu dělat ještě jeden ať fakt máme jistotu abych to toho 18cteho mohla říct

dendajsek
12. bře 2021

@elljanca ja posedla si testy delala dva dny pred Ms a mela jsme duchy 😁 pockala jsem do terminu MS a fakt pozitivni ❤️

klokanka31
12. bře 2021

@elljanca Krásně pozitivní 🍀

elljanca
autor
12. bře 2021

@dendajsek tak holkyyy je to taaak 😁❤️ dnes měla přijít ms

dendajsek
12. bře 2021

@elljanca krasne, ja to vedela 😁❤️ gratuluji moc 💗

elljanca
autor
13. bře 2021

@dendajsek včera mi to nedalo 😁😁 musela jsem 😁😁 jen je škoda že tenhle test do 24hod.zmizi ☹ nevím jak to udělat aby to tam zustalo

dendajsek
13. bře 2021

@elljanca dulezite je ze to z fotky nezmizi 😊😁 me carky zmizeli i z tech z moci po case 🙄 takze do alba dam fotku jich 😁

elljanca
autor
13. bře 2021

@dendajsek škoda fotku mám takže to nezmizí 😁😁😁

stefffiii
13. bře 2021

@elljanca Jj, je to pozitivni. Mám teď taky pozitivni test 3 dny před ms, ale vnitřně se taky”bojím”, aby to zůstalo a neodeslo s ms, což se mi už jednou stalo.

stefffiii
13. bře 2021

@elljanca perfektní...tak ať vše hezky pokracuje✊

elljanca
autor
16. bře 2021

@stefffiii tak snad vše bude ve čtvrtek v pořádku

lachtanice86
17. bře 2021

@elljanca ve čtvrtek ti nikdo nic neřekne. Je hrozne brzy

elljanca
autor
17. bře 2021

@lachtanice86 ve čtvrtek jdu jako nová pacientka tak jí to tam řeknu takže teoreticky 18.3.bych měla být v 6tt

makovice88
17. bře 2021

@lachtanice86 Ja byla vcera, doktor to zmeril na 5+2. Musela jsem jit coby rizikovy pacient a bylo aspon videt, ze je v deloze a zloutkovy vacek. Takze ne vzdy je to zbytecne 😊

elljanca
autor
17. bře 2021

@makovice88 doufám že aspoň něco bude vidět chtěla jsem si vzít první ultrazvuk takže tam bude asi jen takový Vacek nebo tečka 🤣 nevím jak jinak to vysvetlit

makovice88
18. bře 2021

@elljanca Ano ano, bude tam jen cerny flek. 😁 Ja jsem si u prvniho ditete presne takovy flek tenkrat odnasela od doktora a bylo mi jedno, ze tam neni nic videt 😂

elljanca
autor
18. bře 2021

@makovice88 tak dneska jsem 6tt tak snad už uslyším srdíčko ❤️ nebod aspoň se to říká že bych ho mohla slyšet tak uvidíme jak to dopadne a snad si ponesu domu 1ultrazvuk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru