Rehabilitace pro miminko - Praha. Máte tip?

alice345
26. lis 2021

Ahoj holky,

prosím máte někdo tip na dobrou rehabilitaci pro miminka?

Dceři je 3 měsíce a dětská doktorka nám doporučila chodit na rehabko kvůli predilekci. Chodím momentálně na Prosek, ale nejsme moc spokojené. Rehabilitační instruktorka je "stará škola", moc nevysvětluje, tu máte vojtovku a nazdar.

Hledáme někoho, kdo bude nejen profík a dokáže poradit s rehabilitací, ale i někoho, kdo bude aspoň základní věci vysvětlovat a odpovídat na otázky.

Předem děkuju

klovalka
26. lis 2021

a ke komu tam chodíte?

pe_tu_ss_ka
26. lis 2021
klovalka
26. lis 2021

prý tam je jediná moc dobrá Tůmová

alice345
autor
26. lis 2021

@klovalka Ke Šnederflerové

alice345
autor
26. lis 2021

@pe_tu_ss_ka Děkuju za tip

merope
26. lis 2021

@alice345 Já chodila sem (Palmovka): http://www.fyziovojta.cz/kontakt.html - Markéta Mesany - byla fakt super, jen často jezdila cvičit do Ruska, tak jsme pak obcházely i jiné paní na stejném pracovišti. Ale nevím, jak to vlastně teď s covidem je (zda někam jezdí). Každopádně asi i díky tomu, že jezdila cvičit i jinam, tak mi přišlo, že vše vysvětlila, já si kupu věcí i točila na video, šly jsme po tom, co se konkrétně cvikem má trénovat (protože malý často z cviků zdrhal, tak jsem si i sama občas něco upravovala a na to jsem musela rozumět, co po něm chci).

Jen nemá smlouvu se všemi pojišťovnami - tak mrkni na seznam, co tam má.

pampeliska1313
26. lis 2021

Se synem chodím k paní Tiché na proseku, je teda taková svérázná (hnedka začala tykat, mluví o všem, že ji zrovna volala žena jejiho syna atd) a taky Vojta, ale vysvětlí proč co a jak, je hodně nápomocná.

mysh_me
26. lis 2021

My chodime k doktorce Masaříkové v Malesicich. Dcera tedy nema nic zavazneho, jen nas sleduji kvuli pomalejsimu vyvoji, takze neposoudim lecebne metody. Ale doktorka je mila, profesionalni a rozumna, komunikace mi vyhovuje. Mam k ni duveru

alice345
autor
27. lis 2021

Holky, všem moc děkuju za tipy 👍

zuzekk
28. lis 2021

V Újezdě nad Lesy

diuse
26. led 2023

LM Clinic v Dolnich Brezanech. Chodime tam s dcerou 7m, opozdeny vyvoj. Jsme moc spokojeni.