Rybník - bruslení. Někde v Praze?

lednacek22
16. led 2021

Prosim brusli se uz na rybniku nekde v Praze? Dekuji.

gramar
16. led 2021

@lednacek22 No v Praze... pokud ráda plaveš s bruslema... Na rybník bych ještě nešla, pokud to není taková ta "kaluž"...

cilkat
16. led 2021

Pochybuju. Tady (Košíře) včera nebyly pořádně zamrzlé ani louže (pětiletý syn led produpnul na každé, kterou zkusil). Ono to mate, jak leží sníh, ale vlastně doteď moc nemrzlo.

lednacek22
autor
16. led 2021

@cilkat dekuji, prave ze v zapadnich cechach uz ano, brusli.

gramar
16. led 2021

@lednacek22 Jenže tam mají už týden o pár stupňů méně. Bydlím kousek za Prahou, je to tu vyhlášené tím že je tu vždy průměrně o pět stupňů méně než všude okolo a na rybník bych tu nešla ani za zlaté prase, led na něm sice je, ale nevěřila bych mu... ;)

lachipie
17. led 2021

@lednacek22 nikde... Vždyť tu přece ještě pořádně nemrzlo tak jak by mohl být led.

merope
18. led 2021

Na rybníku ne, ale viděla jsem kluziště na Letné.

tyrova
22. led 2021

Za Řepama, směr Zličín. Na rybníku se bruslí o 106 👍

lednacek22
autor
1. únor 2021

@tyrova dekuji a kde presne, at vim pro priste? Jinak v Praze jsem nenasla nic, asi tu malo mrzlo ci jsou same hluboke prutokne rybniky...

tyrova
1. únor 2021

@lednacek22 Mezi autobusovými ( bus 180) zastávkami Strojírenská a Halenkovská. V poli.

te_reza
1. únor 2021

Pokud není aspoň 10 pod nulou a nejmíň týden v kuse, tak bych na rybník nevlezla

lednacek22
autor
3. únor 2021

@te_reza to ja jsem take opatrna. Bohuzel v Praze to zatim nevyslo ale kamaradky uz bruslili, jen to bylo mimo Prahu :(

lednacek22
autor
3. únor 2021

@tyrova dobre podivam se na to. Dekuji. Myslela jsem jestli nevite treba nazev rybniku. Divala jsem se na mapu a smerem Zlicin jsou tam tri. Moc to tam neznam, ale urcite to najdu i skrz zastavkym dekuji.