Státní školky Letňany. Máte zkušenost?

nastynotion
19. zář 2022

Dobry den,

rada bych se zeptala na zkusenoti s MS Malkovskeho a dalsi (jsou tam 3 statbich MS pokud spravne chapu). Stehujeme na Letnany a budu malymu hledat misto. Momentalne chodi do luxusni privatni skolky kde ma snad 6 deti ve tride, takze nevim jak to bude ve statni skolce... jsou to proste takove dzungle ze jo? Dejte prosim vedet jestli stoji za to tam chodit nebo mame setrit a spis hledat v okoli nejakou placenou skolku? prede dekuji

pajusenka
19. zář 2022

Dobrý den, naše malá začla chodit do MŠ Škarvadova, je to úplně nově postavená školka, která se teď otvírala v září. Čekali jsme na ni, jinak předtím chodila do soukromý - za chvíli ji už bude pět let. Je z ní nadšená a i já mám z toho dobrý pocit. Učitelky jsou fajn, co mám i informace z předešlých let - učitelka je moje kamarádka, která právě přešla učit sem z Malkovského i s jinými učitelkami.
V soukromé školce byla malá v kolektivu cca 12 dětí, tady ve třídě jich je 23 (ale néé vždy se jich tam tolik sejde). Určitě nemají možnost se věnovat každému dítku v jednom kuse, o tom žádná, ale beru to tak, že větší samostatnost jí určitě prospěje, přece jenom už je větší 🙂

nastynotion
autor
20. zář 2022

jeeej, diky za odpoved. nevedela jsem o te nove. my jsme z Pavla Benese tak snad nas tam od ledna-unora vezmou. rekli napsat v prosinci.

vladienka
20. zář 2022

@nastynotion dcera chodi druhym rokom do Pavla Benese, teraz je predskolacka. My sme moc spokojni, ucitelky su fajn, pristup fajn, jedlo fajn, vacsinou je tych deti v triede max 16-18, malokedy ich byva viac. Maju hodne vyletov, jedine co ma mrzi ze uz 3.rok nie su ziadne kruzky vraj kvoli covidu 🙄 ale tak to sa da riesit mimoskolkovymi kruzkami, dcera chodi do Jungle na gymnastiku, zo skolky tam to trva asi 5 minut