3 dny u babičky a 2 dny ve školce, zvládne to?

prezdivkos
14. kvě 2012

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s tím, že vaše dítě hlídá třeba 3 dny v týdnu babička a pak 2 dny v týdnu je ve školce... Malé budou v červnu tři roky a samozřejmě mi jí nevzali do školky... Na plnou soukromou nejsou peníze, tak mi jiné řešení nezbývá, ale zajímalo by mě, jestli to na ní nemůže být moc změn v jednom týdnu. Ted už u babičky je, na to si už zvykla, ale ta taky potřebuje klid... 😉 Malá je dost mamánek a vztekloun, což tomu nenahrává... ☹

delf14
16. kvě 2012

ahojky taky jsem to tak praktikovala,když jsem nastoupila do práce.malá to zvládla supr se mnou to bylo horší,furt se mi honilo hlavou,jak se ji daří zda nebrečí atd.ale bylo to fajn.uvidíš dítko to určo zvládne a to že je vzteklounek s tím si poradí,jak babička tak ve školce.a mamánek,prosím tě hodně děti jsou mamánci hold to rve srdce,když odcházíš a bude brečet,ale ono se to zpravi,babička vždy říkala maminka šla do práce vydělat korunky,aby ti něco koupila,je teda fákt,že většinou jsem ji něco dovezla sušenku,čokoládku atd,ale pak jsem už nekupovala nebylo potřeba fákt jen občas.a pak už věděla že když se řeklo,že jsem v práci,že musím vydělávat penízky.