Dárek pro učitelku v MŠ, mohli byste mi dát tip?

tylinka
10. čer 2014

Mohl by jste mi dát někdo nějaký tip na dárek pro paní učitelky v MŠ. Dcera letos končí a ve školce jsme byli opravdu spokojení a obě učitelky si moc oblíbila. Chtěla bych koupit něco pěkného, originálního, třeba i vtipného za přiměřené peníze. Kytička mi příjde trochu nudná. Děkuji za tipy.

nonnni
26. kvě 2015

@vendulka davam kazdy rok vsem, ktere se s dcerami pres rok setkavaji. Tedy z pozice pedagova, nebo vychovatele, ne jen pri prochazeni po chodbe🙂

Davam budto kvalitni vino a davam i vybrat...tedy podle scenare, kdo driv prijde, ten driv mele, ale podle vseho se vzdy vsichni nejak porovnaly, i kdyz to treba presmelily 🙂

Jeden rok jsem davala treba lahev Baileys, take vsem....obycejne kupuji tak pro 6-8 lidi...

Pak se jeste vybira ze tridy na nejaky poukaz, myslim, ze posledne to bylo par tisic do tesca....

Jakozto lektor a sveho casu i ucitel bych se vyvarovala podomacku delanych veci, fotek, hrnecku, svicek a vonnych tycinek... NIKDO nema kapacitu to vse skladovat.

I kytky jsou takove na hrane...

elu
26. kvě 2015

něco voňavého, třeba různé netradiční ručně vyráběna mýdla

mimakato
27. kvě 2015

Ahoj,letos také řešíme,ale máme už jasno.Koupíme kytičku a přidáme dáreček z vlastní tvorby.To se vždy ocení.

shine2015
27. kvě 2015

Já bych volila vino kytku kosmetiku....vlastni tvorba půjde brzy do kose.....se nedá skladovat....navíc vaše děti mohla mít rada moc, ale přicházejí nové a navíc pokud maji vlastni děti, tak vlastni tvorby maji az az 😉

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
monika2667
1. čer 2015

ahojky 🙂 já se vždy domlouvala se synem, co by se mu líbilo dát paní učitelce. Řekl mi pár tipů něco jsme vybrali a měl z toho radost, že se na dárečku podílel a nemohl se dočkat, co na to paní učitelka řekne až jí to bude dávat 🙂 samozřejmě to bylo něco jako čokoláda, kaktus, bomboška, jednou něco vyrobil... Je mi jasné, že ty výrobky si asi doma neskladují, ale ten pocit, že je syn šťastný, že se mohl na dárečku podílet... k nezaplacení!

elvira
1. čer 2015

My taky většinou dáváme dobrou čokoládu, bonboniéru, případně kvalitní víno, na konci roku koupíme hezkou kytku - vloni v květináči s hezkým obalem...
Za mě jsou nejlepší dárky, které se dají sníst, vypít,případně poslat dál... Žádné lapače prachu - hrníčky, fotky apod. bych učitelkám nedávala.

achjonetusim
28. čer 2015

Obnovuju téma, nás to čeká až příští pátek. Paní učitelku i paní vychovatelku dcera bezmezně miluje a my rodiče taky, jsou to zlatý ženský. Obdivuju je, každodenně vnímám že starost a péče nejen o mojí dceru není jen práce ale poslání - a pro nás požehnání. Určitě dostanou kytku, ale jinak jsem ztracená ☹ Co jste letos dávali vy?

dudysek
28. čer 2015

Dávala jsem loni vážené čerstvě namleté kafe z místní kafárny. A letos dáváme regionální produkt - mýdlo z kozího mléka s citronelou.

jezevec
28. čer 2015

davala jsem vzdy na konci roku ucitelkam ve skolce, napr. pralinky, lepsi vino, kytice ze susenych plodu-orisku,ta mela uspech veliky, kamaradka dela decentni sperky, poukazka do knihkupectvi..mladej k tomu vzdy namaloval nejake pranicko,podekovani, vim ze tohle si uci od deti davaly na svou nastenku..chtela jsem aby to bylo taky trosku od neho, je mi jedno ze vlastni tvorbu hodi do kose,ale je to takove hezci nez jen neco koupit strhnout cenovku a dat do tasky 😵

dedulka
28. čer 2015

Syn tento rok bude davat sprchac, pomadu na rty a cokoladu... 🙂

eva118
28. čer 2015

Jsem učitelka a hodně mile mě překvapil košíček s ovocem. Byl jednoduše ale krásně ozdobený a v něm ty šťavnaté nektarinky, mňam.

kj
28. čer 2015

Koupila jsem pralinky, rucne delane mydlo a kvalitni bio caj ... Mala mamalovala obrazek a ja pripsala podekovani 🌸🌸🌸 mame stesti na mile pani ucitelky 😊😊😊

jarca.macho
3. pro 2015

My jsme na konci roku dávaly sklenici medu, výkres nakreslený dcerkou jsme nalepili na sklenici, já uháčkovala kytičku na víčko, takže jsme spojily praktický dárek s tvořením 😉

kamila297
4. pro 2015

Kytička (hrnková) nikdy ženu neurazí. My jsme dali učitelkám a paní ředitelce orchidej v květináči a balíček luxusních čoko pralinek. Domnívám se, a jednou to tady nějaká maminka = uč. v MŠ - psala, že dětských výrobků mají učitelky hromady.

magdalenax
24. čer 2016

Mne se to už netýká, mám kamarádku, které půjde malá od září do školy. Jasně řekla, - nebudu nijak bláznit, dám malej do ruky čokoládu a konečná. Je to jejich práce, mě taky nikdy nedává dárek před dovolenou. A má svým způsobem pravdu

siniko
3. zář 2016

Ahoj, přemýšlím nad dárkem k Vánocům do školky. Rádi bysme kromě učitelek podarovali i děti. Napadlo mě, že bysme mohli nechat vyrobit originální trička s názvem klubíku a nějakým obrázkem. Co myslíte? 🙂

freddyq
15. zář 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Co má ráda, víte to? Já učím a uplne největší dárek byl, když jsem dostala vyrobený dárek dětmi.
Třeba nějaký věnec se zapíchanými kytickami a rucne psané přání. Věci na to se dají nakoupit v květinářstvích nebo v e-shopech, našla jsem tohle třeba http://www.pedig-prouti.cz/material/

Ale i ta květina mne vždycky potěšila. Kolegyně dostala obrovského slimaka jako mazlíčka :D ale tím bych se moc neinspirovala.

kj
15. zář 2016

@freddyq děkuji za inspiraci - já na tvoření moc zručná nejsem, takže nakonec to dopadlo tak, že paní učitelky dostaly každá svůj obrázek od malé a já přidala do taštičky kvalitní čaj, ručně vyráběné mýdlo a vyhlášené čokoládové pralinky. Kytičku jsme vynechaly, protože bylo velké horko. Příště zkusíme víno 🙂

freddyq
21. zář 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

@kj VYřešila jsi to super. Každá paní učitelka si podobné iniciativy bude cenit. 🙂

ninka8811
5. říj 2017
Uživatel ninka8811 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ninka8811.

Ahoj, my sme minulý rok dali pani učiteľke magnetku, na ktorej bola kresbička od mojej dcéry. Na rôzne tipy predmetov či už zrkadielko, placku, magnetku, prstene apod. sa to da vyrobit na https://www.udelejsiplacku.cz/. Je to omnoho viac originalnejšie ako kytička alebo čokoláda a je to niečo čo vlastne z polovice vyrobilo dieťa samé 🙂 Naša malá veľmi pekne kreslí, čiže to vyšlo naozaj pekne, nejaké si dám ešte urobiť na svoju chladničku 🙂

luckam85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferda90
11. pro 2023

@tylinka ahooj, naše paní učitelka teď v prosinci končí, stěhuje se. Jako dárek jsem ji vyrobila ozdoby na stromeček a udělala ji magnetky s fotkami ze školky kde je náš malý a ostatní děti