MŠ v Brně na Vinohradech, kterou doporučujete?

lizzi
9. únor 2016

Zdravím maminky, máte prosím někdo aktuální informaci, jak to vypadá ve školkách na Vinohradech? Kterou doporučujete, kterou ne a proč? Slyšela jsem chválu na Velkopavlovickou a naopak nic moc pěkného o Bořetické 7, vše ale jen „z doslechu“, nic přímo od maminek, které zde mají děti. Taky jaká je šance, že vezmou tríleťáka? Jak je to se spaním, s jídlem, jaké jsou učitelky atd. Budu ráda za každé info. Děkuji

jitamala
27. únor 2016

Tak u nás také podány 2 přihlášky a třída na Bořetické 7 moc pěkná, děti zrovna po našem nakouknutí svačily, byly spokojené, paní učitelka milá a Theoušek tam chtěl ihned zůstat. V ředitelně dostal 2 bonbóny, poté ještě papírového motýla s lízátkem, takže byly opravdu nachystaní a příjemní. Mohl si tam pohrát a všude jsme se mohli podívat, takže za mne palec nahoru 🙂.
@lizzi bylo by fajn, kdyby kluci chodili společně, snad někde uspějí 🙂

lizzi
autor
7. bře 2016

Ahoj, tak se Toník dostal na obě Bořetické, takže si můžeme vybírat 😀

jitamala
7. bře 2016

Ahojky, my na Bořetickou 7, jsem moc ráda a těším se na rozhodnutí o přijetí 🙂

m.artina
7. bře 2016

@lizzi @jitamala Ahoj, moc blahopřeji k přijetí do školek, to je skvělá zpráva. Tak třeba se budeme potkávat v šatně 🙂

jitamala
7. bře 2016

@m.artina děkujeme, máme radost a velké díky i za příspěvek v diskusi, přihlášku jsem podávala s klidem v duši a moc se nám tam líbilo, takže syn určitě žádná traumata mít nebude 😉

lizzi
autor
8. bře 2016

Díky moc 🙂 Neznáte prosím někoho, kdo chodí na Sněhurku Bořetickou 26? Odtud nemám vůbec žádné info.

jitamala
9. bře 2016

@lizzi tak ve Sněhurce jídlo normální (píšu jak mi bylo napsáno 🙂, poobědové spaní musí i předškolní děti a super je prý logopedická třída, jinak normálka jako všude 🙂, tak nevím, zda Ti to pomůže 🙂, víc asi nevymáčknu 😖

lizzi
autor
16. bře 2016

Zdravím opět po nějaké době. Dnes přišlo rozhodnutí z Velkopavl. že se Toník dostal i tam, tak nakonec na všechny školky. Prušáneckou jsme už byli odhlásit a byla jsem přesvědčená o Bořetické 7, ale teďka teda nevím. Co ale nechápu je, že z Velkopavl. je odhlášených už skoro 20 dětí. Myslela jsem, že kdo se sem dostane, tak se bude držet, ale ono ne. Paradoxně má nejmíň odhlášených Bořetická 7. Řekla ybch, že to o něčem svědčí. Co myslíte? 😨

lizzi
autor
21. bře 2016

Tak nakonec jsme se rozhodli pro Velkopavl. Doufám, že tam bude Toník spokojený 🙂 Moc se mi tam líbí jídleníček, přijde mi hodně ovoce a zeleniny a potraviny jako pohank, jáhly, na které jsme doma zvyklí. Taky pitný režim mi tam přijde dobrý, nabídka tří tekutin včetně vody. Ale bylo to těžké rozhodování. Je to všechno o tom, k jaké učitelce přijde, snad bude mít štěstí. Začínám z toho být značně nervózní.