Porodnice Stod nebo Lochotín?

alenavy
16. dub 2017

Prosim, máte nekdo aktuální info, kde jsou vstřícnější pri prirozenych porodech? Chci bonding, dotepani pupečníku, pokud bude vše OK, tak minimalni zásahy do průběhu porodu. Jinak jakpak vypadá porodní sál ve Stode? Slyšela jsem něco o pruchodaku, ale byla to starší informace, tak nevím, jak teď...

alenavy
autor
18. dub 2017

A ještě otázka, když jsem chytla od malý kašel a rýmu jak blázen, je větší šance na nadstandard? Chudák spolubydlící, která by v tomhle mém stavu měla být s miminkem se mnou na pokoji😕

luonnatar
18. dub 2017

Kazdy mesic je ve Stode setkani s primarem,stoji za to si tam asi dojet.ja byla s Pa spokojena,ale je fakt,ze jsem nemela zadne pozadavky a poslouchala jejich pokyny. jsou tam dva saly.pres ten jeden se jde do druheho.takze pokavad rodis sama,jsi v zadu,ktery je nepruchozi.maji zde nove sprchy.Je treba videt. Jinak na nadstandardním pokoji jsem byla,ale mela jsem stesti ze byl prázdný.jinak nevím?ze by nekoho vystehovali? Ale vim,ze nekdo mel stesti ze jich rodilo malo a byl na klasickem pokoji sam ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru