Narozeniny ve školce. Co tam má malý přinést?

evaviki
13. pro 2011

Maly bude mat za par dni narodeniny, tak by ma zaujimalo, co priniest do skolky. zatial sme tam zazili len jednu oslavu, maminka holcicky spravila vyborny zavin, ovocny a vyzdobeny lentilkami, plus kazdemu minibalenie bonbonkov.. U nas to bude tesne pred vianocami, neviem si predstavit, ze mam este nieco napiect.. ☹ ako to riesite vy?

kjajule
13. pro 2011

@evaviki U nás ve školce se vždy dá učitelce pytlík bonbonů, děti po svačine se zvednou oslavenci pogratulují (podají ručičku a popřejí) a učitelka jim dá každému jeden bonbonek...tot vše...
Já myslím že je to postačující ve třídě je 20 děti každý má svátek a narozeniny to je minimálně 40x ročne nějaká "oslava", takže mě by se ani nelíbilo kdyby se to řešilo nějakými dárečky v podobě bonbonků a různých sladkostí...už takhle mám pocit , že ve školce má každý den někdo něco a furt se jim cpe sladké...☹
Pytlík gumových bonbonků to jistí 😉

evaviki
autor
13. pro 2011

@kjajule tak vo velkej skole asi ano.. ale tu ich bude v ten stvrtok (kedy bude oslavovat) tak 15..

kjajule
13. pro 2011

@evaviki ani tak mi nepřijdou nějaké velké oslavy nutné...jestli se ti nic nechce péct tak to kup a dozdob trošku dětsky, třeba páratkama na kterých bude samolepka...
Nebo mě ještě napadlo rozdat nějaké ty bonbony a dětem každýmu dát malé omalovánky...třeba nebo samolepky...

power700
13. pro 2011

U nás ve školce si vyloženě učitelky sladkosti nepřejí, takže se dávají samolepky, omalovánky atd..Děti oslavenci popřejí a zazpívají písničku a je to. 🙂

kjajule
13. pro 2011

@power700 A tak by to mělo fungovat asi místo bonbonů na svátek rozdáme omalovánky...mě ty bonbony taky vůbec nesedí... 😖

kjajule
13. pro 2011

Když si to spočítám jedny omalovánky obyč u nás stojí 8-10,- pro 15-20 dětí je to 150-200,- je to víc než pytlík bonbonů ale zase to aspon není sladký a pokud bych chtěla něco péct pro 15-20 lidí tak mě to vyjde určitě ráž než 150-200,-...

power700
13. pro 2011

@kjajule mně se to taky takhle líbí víc, než nějaké sladkosti, vždyť toho sní okolo ažaž a ještě to mlsat ve školce..Na co.. 😨
Zrovna zítra má Kristýnka narozeniny, sice marodí, ale na její přání jsem dnes do školky nesla právě samolepky a tetování 🙂

kjajule
13. pro 2011

@power700 A kde ty samolepky a tetování kupuješ?

power700
13. pro 2011

já koupila takovej aršík samolepek, ty pidi, učitelka mi to poradila, je jich tam asi 24 a stojí 12 Kč. Tak asi 4 aršíky +to tetování.

power700
13. pro 2011

@kjajule v papírnictví 🙂

kjajule
13. pro 2011

@power700 i ty tetovačky? já se po tetovačkách ještě nescháněla tak nevím... 😅

power700
13. pro 2011

@kjajule ty jsem měla přes mimibazar

kjajule
13. pro 2011

@power700 a hodila by jsi mi prosím IP s prodejcem ? malej má 26.12. svátek tak až půjde do školky aby měl co rozdat...🙂

majatob
13. pro 2011

muj nejstarsi chodi do soukrome skolicky, byva jich max. 8 (a to malokdy), ted mel jeho kamarad narozeniny a jeho maminka donesla dort, takze pocitam, ze budu taky pict nebo koupim nejakej mensi dortik 🙂 do normalni skolky bych to taky vyresila necim jako samolepky nebo neco takovyho 🙂

power700
13. pro 2011

@kjajule já už to vymazala, ale hoď si na mmb do vyhledávače tetování a něco vyjede. 🙂

kjajule
13. pro 2011

@power700 dík zkusím to 🙂

helcenka
14. pro 2011

U nás ve školce taky učitelky nejsou moc pro bonbonky, takže když už, tak spíš ty typu medvídci. Ale na schůzce nám říkali, že nic nezkazíme třeba dvěma pytlíky sušeného ovoce nebo něco podobného, ony je rozdají dětem po svačince nebo po obědě a je to. Když nějaké dítě přinese bonbonky nebo dokonce lízátka a podobné sladkosti, tak je děti dostanou, když jdou domů, ať si rodiče rozodnou, jestli je dětem dát nebo ne.
Ale jestli chceš něco sladkého, tak pokud pečeš perníčky, tak to se teď o Vánocích hodí.

luucia
14. pro 2011

My jsme letos nenesly do školky bonbony, ale dcerka rozdala dětem perníčky...každý byl popsaný jménem toho dítěte 😵 bud si je schovaly nebo snědly..mělo to velký úspěch 😉

evaviki
autor
14. pro 2011

@helcenka @luucia pernicky su super napad.. akurat si musim zistit mena 😀 dakujem.. a teda este musim napiect dalsiu varku...

gab7
14. pro 2011

@kjajule v naší školce to funguje také takhle🙂.Jsou spojeny mladší děti se staršíma,takže jich je celkem 38.po svačince oslavenci pogratulují,pokud má narozeniny dostane hobla a také malinký dárek 🙂 maličkost od p.učitelky.Pak oslavenec rozdá dětem právě každému bonbón.