Školka - Praha 3, okolí Ohrady - přihlášky, zkušenosti

lith
29. pro 2015

Milé maminky,
již delší dobu přemýšlím jak se školkou. Dcera je narozená v březnu 2014. Přemýšlím, že k zápisu půjdeme už teď na jaře 2016 a uvažuji jestli podat přihlášku jen do jedné nebo do všech tří které se nám líbí a jsou v naší blízkosti. Četla jsem, že na Praze 3 to chodí tak, že se pak všechny ředitelky sejdou a snaží se rozmístit všechny děti do jiných školek. Moc by mi pomohly Vaše zkušenosti s přiláškami na Praze 3 a ideálně rovnou zkušenosti se školkami - U Zásobní zahrady, Perunova a Jeseniova 98.

Moc díky

mandarinka21
2. bře 2017

@paulovak Kam tedy budes chodit? Mas jine doporuceni, prosim?

paulovak
2. bře 2017

Bude mít za sebe zástup ( svou kamarádku), tak když tak k ní. Jinak je to stomacentrum jarov a je tam více zubařů, tak kdyby nebyla tak vím, že mě vezme někdo z nich.

soda365
2. bře 2017

ahoj @lith, chci napsat jednu svou zkušenost - nevím která školka je za to zodpovědná, ale stalo se mi toto: v úterý nastupuji na zastávce Biskupcova do tramvaje, předtím vystoupila učitelka a dětičky ze školky. Tramvaj se rozjela, jedeme a najednou nám dojde, že tam učitelka zapoměla jednu holčičku.. Na příští zastávce s holčičkou jedna stará babička vystoupila a jela s ní zpátky - za další dvě zastávky přišel do vagonu řidič, že ta učitelka odvedla děti do školky (takže to muselo být od zastávky blízko) a zjistila, že jí jedno dítě chybí, tak volala jestli tam v tramvaji pořád ještě není - řekli jsme řidiči, že už holčičku paní veze zpátky a ať si pro ní dojde na zastávku.. No, nechtěla bych být maminkou té holčičky.. Možná bych se (kdybych musela dát dítě do školky v této oblasti /a naštěstí nemusím/ tak bych se informovala, kde ta káča učí, abych věděla, které školce se vyhnout).. Jinak držím palce ať se dostanete kam chcete a ať Vám místní učitelky neztratí dítě v tramvaji..

paulovak
2. bře 2017

@soda365 teda teď jste mě dostala a úplně mám husinu ( jelikož jediná školka u tramvají - Biskupcova) je ta kam přemýšlím, že dám syna. Tak teď hodně budu zvažovat. moc děkuji

soda365
2. bře 2017

@paulovak není zač - to jen, že jsem narazila na tuhle diskusi - pořád se mi to motá v hlavě - přijde mi to hrozný a pořád se mi to vrací v hlavě - sama mám chlapečka.. Došlo k tomu v úterý (28.2.) přibližně ve 12:20 - kdybyste potřebovala co nejvíc informací, abyste se na to případně zeptala..

paulovak
2. bře 2017

@soda365 ještě zda mohu vědět číslo tramvaje.

soda365
2. bře 2017

@paulovak tramvaj číslo 9

paulovak
2. bře 2017

tak jsou koukala na stránky té školky co mě jediná napadá blízko zas.Biskupcova a ty se ten den fotili. tak to musela být jiná. ale i tak moc děkuji za info.

soda365
3. bře 2017

@paulovak přiznávám, že nevím která z místních školek to byla - jen odhaduji, že to muselo být od zastávk biskupcova blízko když stihla během tří zastávek odvezt děti do MŠ a zalarmovat tramvajáka, že ztratila holčičku - ani jsem nechtěla vyvolávat paniku - jen mám pocit, že se takovéhle kiksy záměrně tutlají a tak jsem to chtěla dát vědět.. Jsem ráda, že Vaší školky se to netýká - máte štěstí 🙂

mandarinka21
4. bře 2017

Blizko zastavky Biskupcova je i Palecek a Zasobni zahrada.

darija06
21. srp 2019

Nemá tu některá zkušenost i s jesličkami ? Konkrétní by mě zajímala Průhonická labuť, kamarádka má sice v jejich školce dcerku a s tou je teda moc spokojená, ale zajímalo by mě víc o jesličkách 🙂