Školní aktovka bez potisku - existuje?

ester_davidova
24. říj 2018

Milé maminky školáčků - vybíráme aktovku do první třídy, nemusí být úplně ta nejlevnější (babičky chtějí přispět pod stromeček), ale stále nacházíme jen potisk s motivem z kreslených pohádek nebo takové podivné vzory. Existuje aktovka (a opravdu nejlépe aktovka) bez potisku nebo s nějakým príma vzorem jako má např. Tula https://skolni-batohy.heureka.cz/tula-batuzek-m... (ta je ale pro malinké děti)... nyní mi nejde o váhu a další parametry, ale chci najít u vás podnět, který mne posune dál a doufám, že se nám podaří spojit jak výhodné parametry aktovky, tak i vzhled, který se bude líbit. Může být třeba i ze zahraničí, pokud máte dobré zkušenosti.

doubrafka
22. lis 2019

Já teda nevím, ale já kladla radši důraz na ergonomii batohu než na to jaký má potisk- stejně jak díte vyroste, tak se musí pořídit novej. 🙂 Takže u nás vyhrál batoh s ninjou, objednávala jsem ze zdraveho batohu, cena taky nehrála roli. Přece jenom bude ho mít cca na 3 roky.

michaela_2
22. lis 2019

@doubrafka zrovna ten nám včera dorazil 🙂

ckei
22. lis 2019

@ester_davidova zkuste kouknout na Hamu, též jsme vybírali se synem bez výrazných obrázků a nakonec jsme vybírali ze třech aktovek právě od Hamy.

evaev
2. únor 2020

@ester_davidova Dobrý den, také by se mi líbilo pro prvňáčka něco v tomto stylu jako dělá Tula - viz Váš odkaz. Co jste nakonec pořídila? Já to řeším teď a musím říct, že všechny batohy a aktovky, co jsou běžně na trhu mi přijdou nesmyslně obří a vzhledově nehezké! Dítě v první třídě má tak málo předmětů, že nechápu, proč má nosit obří batoh...