Jak dlouho může být teplota u růstu zoubků?

ajja87
14. led 2018

Ahoj, prosím jak dlouho může být teplota u růstu zoubků a jak vysoká? Od úterý s tim nějak bojujeme.Aspon tedy doufam,ze to jdou zoubky,nechce nám ani moc jist a dásně má nality.Nechci něco zanedbat, ještě teď u nás radi neštovice,tak si říkám,jestli by to nemohl být začátek jejich příznaků. Utery, středa jsme měli teplotu, další dny bez teplot a dnes zase.Nejhorsi je, že malá si nechce nechat změřit teplotu. bezdotykovým nevěřím a hlavně vždy pohne hlavičkou, takže stejně naměříme prd.Pod pazickou to nevydrží a v zadečku je to z kroucením a řevem, takže to je taky houby přesný měření.Ted se mi podařilo naměřit po odečtení ze zadečku 38,2,ale klidně může být i o něco vyšší.

martulka6188
14. led 2018

Ted je to u nas take aktualni tema. Nase mala mela asi 4-5 tydnu v kuse mirne zvysenou teplotu, po odectu 37,2 - 37,5. K tomu klasicke priznaky rustu zoubku - otekla dasinka, nrchtela nic jist, jen pit z prsa, celej den protivna, v noci se casto budila. Pediatrovi se nelibilo, ze ty teploty trvaji tak dlouho, tak delal ruzne testy z krve a stery z krku. Nez byly vsechny vysledky, zoubky se prorezaly a teploty opadly. Takze teploty asi muzou trvat dlouho, ale s tak vysokymi nemam zkusenost.

zmrzlinka
15. led 2018

Jestli teploty trvají od uterka do nedele a stale přetrvávají navštívila bych pediatra.

evee24
15. led 2018

U nás teplota k zubům jen den a půl max 2 dny. Ale pokud to trvá tak dlouho to už bych se bala a hned k dr. Jistota je jistota

jijinka4
15. led 2018

@ajja87 Určitě bych být Vámi zašla s malou k lékaři tak dlouho a přes 38 teplota asi nebude od zubů. Mě pediatr řekl že při růstu zubů bývá teplota max kolem 37.5. Raději jít k lékaři zbytečně než něco zanedbat Teda aspoň co se týče dětí. Přeji at je holčičce brzo dobře

zdenkaklok
15. led 2018

@ajja87 Starší dcerce trvaly teploty u zoubků nejdéle asi 5 dní, ale i tak jsem byla u lékařky, protože se mi to zdálo moc dlouho, ale pak se prořezaly a teploty byly pryč, mladší má teplotu tak dva dny a je po ní. Ale raději bych zašla k mudr, může to být něco jiného a za zoubky se to jen maskuje.

ajja87
autor
15. led 2018

Jj,diky všem,dnes jsme pro jistotu byli u dr, poněvadž v noci teplota nepolevila.Zitra si budu volat na výsledky