Přerostlá krvácející dáseň přes stoličku. Je to na pohotovost?

m4rtulena
27. zář 2020

Není tu někdo kdo by mi řekl jesi je toto na pohotovost, absolutně nikde jsem nenašla nic podobného, kde by bylo napsané jak se to řešilo? Nebolí to, pouze to krvaácelo při čištění. Dcera 21 měsíců

merope
27. zář 2020

Doporučila bych hlídat hygienu v dutině ústní, kontrolovat, aby nezačalo hnisat a případně zkonzultovat při příští prohlídce na zubním.

Já tohle měla na osmičce a na zubním mi tu kůži odřezávali, protože mi to šíleně oteklo (doktorka léčila podezření na mononukleózu, měla jsem oteklou celou půlku krku a až v nemocnici na krčním, kam jsem se dostala po pár dnech, když se to nelepšilo, mě poslali k zubaři). Ale jak je to odřezané "ručně", tak je to tam celý takový divný. Takže líp když se doprořeže samo. Držím pěsti.

janule1940
28. zář 2020

Tohle dělalo dceři,kdyz se ten zub jakoby dorezaval ven.cistete jednosvazkovym kartackem opatrně,pokud by se zhoršilo nebo bolelo,volala bych zubari.

kachna001
28. zář 2020

Měla jsem, bolelo to šíleně 😬 udělaly se mi pak pod tím afty... Byl to otok kvůli špatnému zubu a musel ven... Já bych zítra došla na zubní, raději

dashyyy
28. zář 2020

Tohle se mi stalo u osmičky.. šla jsem k dr a on mi dáseň kolem zubu uvolnil, co to šlo a byl klid.. mně to teda i dost bolelo, jak se tam ten zub dral.. měla jsem hlavně strach, aby se mi tam nerozjel zánět.. zavolala bych k zubaři a poptala se jak to vidí on 🙂

atomix
28. zář 2020

To je doprořezávání stoličky. Oběma dětem u všech stoliček to tak vypadalo.