• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
autor
katzi: Bohužel to neznamená, že jsem se vyspala.. asi jako obvykle :rolling_eyes:
27. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby aj ja mam hlavu ako vo zveraku :frowning2: konecne to bola noc ked som sa mohla vyspat, ale som sa v kuse prehadzovala, chodila po byte, sms-kovala koli svagrinej :wink: no co uz, asi my nie je dopriate vyspat sa poriadne. :wink: :wink:
27. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se chrupká od 11, čím dřív, tím líp, i kvůli té změně času, aspoň ty 2h by mohla dát!!
27. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A teď odpovědi:
ined: Bydlíme asi 2km od letiště :frowning2: Z jedné strany letiště, z druhé vlak a u baráku staveniště :rolling_eyes:
matova: Vy ale máte spotřebu cumlíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je zatím první trojka nebo už druhá?? Mám nějak vymeteno, sorry.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katzi: Gril - jak se udělá vždycky jen trochu hezky, tak se MM prostě neudrží. Ale nebylo zas tak hezky na posezení a abych nenastydla, takže si myslím, že na gril ještě času dost. Navíc já ty masa vůbec nemusím, radši sýr!
sherry: Tak to byla zabíračka, ale ty jsi holka šikovná! Naštěstí vše dobře dopadlo, až na ty trojky, ty ještě budou chvíli zlobit :angry: Ale pořád jste napřed!! :wink:
gina: Poslední dobou je tu fakt nějak přemiminkováno :sweat_smile: :sweat_smile: Andrej taky hezké jméno. Taky se mi líbí Marián, teď měl svátek.
A PS: Já taky neznám tak šílené malé kluky, fakt!! Jen holky :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz tiez spime, dnes na obed moc nezjedla, ale to je vzdy tak ked je Nati, doma, rozptyluje ju, Sophi furt by len za nou chodila. :slight_smile: Kupodivu vyslo slniecko, takze poo mozme ist aj von. :dizzy_face: :dizzy_face:

prchalka:no moja Sophi je sialena za 3 chlapcov, kazdy vravi, ze je to riadne sidielko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky chrupká.

Dopol. jsme byly pěšky v obchodě dokoupit nějaké suroviny na oběd. A Adeli pak udělala budíček celýmu baráku - nechtěla jít ještě domů, takže sebou sekla před vchodem na zem a řvala :angry: Já jsem chtěla být neústupná a nechtěla jsem aby se naučila si vyřvávat takto svoji, takže jsem stála ve vchodu a čekala než přestane, zvedne se a půjde domů. Což po nějaké době řevu nakonec udělala, takže jsem vyhrála já :wink:

prchalko: tak podmínky na bydlení to nejsou úplně ideální, ale řeknu ti - za to soukromí ve vlastním domečku se zahrádkou bych je brala...Jj, na dlouhý sezení na grilovačce venku to ještě fakt moc není, leda tak po poledni, na slunku možná.....
27. bře 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
spinkáme od 11.45 :pensive: .
noc...zase jedna z těch lepších,ale tak dobrá jako minulá teda nebyla.ke mně šel tipuju okolo 23h.,nějakou dobu jsem už ležela,ale na budíka jsem nekukla.pak se neskutečně dlouho hnízdil až jsem z toho vytuhla :grinning: .budík v 6.30 :slight_smile: .
ráno jsem navařila,uklidla a vyprala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .v 9.30 už jsme byli venku s motorkou a jeli pro rohlíky do pekárny(250m,cesta trvala asi 30 minut).. děs..buď jede dozadu jako rak nebo čučí po ftákách,ještě tak mrskne motorkou a jde si kam se mu zlíbí :angry: :grinning:.hluchý jak peň :angry:.
včera jsme si daly s kamarádkou 2 pivka :slight_smile: ...nevím čím to je,že venku to pivečko chutná tak dobře :grinning: .k tomu topinky se sýrem a večer mi bylo samozřejmě zle :grinning: .
tak to je asi tak vše,jdu dočíst
:wink:
27. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: tvůj popis Matýnkové "jízdy" na motorce mi něco silně připomíná :grinning:
27. bře 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ako tak čítam, tak aj tam kde by sa dnes dalo spať sa nespalo... :rolling_eyes:. U nás podobne, klasika, do polnoci jeden budíček kôli cumlíku, inak by bolo fajn, keby som vedela zaspať...potom budík a mlieko až o 4:50, ale mm nenachystal vodu do konvice :angry:
(mal to za úlohu :wink:), takže som s malým musela dole do kuchyne, čaka ť kým zovrie atď....ten si hneď všimol že vonku už je svetlo, čumákoval všade...vypil mlieko s otvoerenými očami a nie a nie zaspať...ja som sa robila že spím, pichal do mňa nechtami...no nakoniec aspoňže ostal ležať a ja som vytuhla, neviem čo sa dialo lebo mm tiež spal a malý nás zobudil 6:15-to už začal po nás skákať. O10h bol hotový, tak teda neviem čo robil tú hodinu-či spal či nie. Boli sme vonku, spí od 11:35, a to už veľa z obedu nezjedol...
Idem teraz umyť aspoň 2 okná, ja som sa tešila na sobotu, že mm vezme malého von a umyjem všetky okná naraz, ale on má v pláne každú voľnú chvíľu pracovať von okolo domu, vykladá schody a tak a malého pritom mať nemôže, tak zasa sama...
gina: veľa zdravíčka Andrejkovi a švagrinke :dizzy_face:. a teda je to poriadny buk :sweat_smile:
katzi: no teda gratulujem ti k pevným nervom-ja som v tomto úplne nanič mater, musím niečo s tým urobiť, než mi nezačne malý po hlave skákať...
prchalka: hej, cumlíky zasa aby sme kupovali keď pôjdeme do mesta aspoň tri naraz...špičku trojky máme zatiaľ len jednu.
sherry: vy už máte z tých trojek nejakú prerezanú? :confused: ako sa má Marek? ešte teplotkuje?
ined?: ja som ti minule zabudla napísať, že super aktivitu v krúžku ste mali, chcela som malému maľovanie prstami spraviť už skôr doma, ale nakoniec som usúdila že doma radšej ešte nie, bolo by tej farby asi všade :grinning:
27. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vybírám teď na MMB receptíky - kupodivu už ne hadry apod. .. :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: ani moja nikdy nechce ist tym smerom ako ja :slight_smile: A take pivko by som si dala aj ja, veru dnes si kupim aspon flaskove a vecer si otvorim ku telke :wink: :wink:

katzi: ja vravim, ze tie deti si akovcez kopirak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj u nas je blakot ked sa ma ist dnu, vacsinou ju nesiem pod pazuchou a druhou rukou talcim kocik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Víte co je strašněj pocit?
Mám to už asi 3 dny, v krku něco sedí a pořád to tam čas od času škrábe a nepomůže nic - zapít, polykat, vykašlat - oči z toho slzí jak blázen :angry: No a nejlíp mě to chytne, když musí být klid (třeba teď, když spí)! Dala jsem si aspoň pastilku, ale bude to stejně k prdu!
27. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Že bychom šly spát jednou dřív, než Šimonek? To se mi ani nechce věřit!! :confused: :sweat_smile:
Jo a nám, když se něco nechce, tak jí taky táhnu a ona se svíjí jak hadice pod tlakem - opravdu ostuda, jak když jí vraždím!
27. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: nemůže to být nějaká alergie? Teď začaly víc ty pyly...

No jsou to fakt svéhlavý zlobidla ty děti a zkouší nás. Kdybysme byly dál od baráku, tak bych ji asi taky čapla pod paži a šlo by se, ale před vchodem jsem čekala až se uklidní a pochopí, že to myslím vážně. Ale byla to hra fakt nervů - takhle v sobotu dopoledne, dělat koncert celýmu baráku :unamused: Kdyby řvala ještě o chvíli dýl, tak bych to už vzdala:slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...jejda,chuďátko :cry: ...to jste tedy měli opravdu den D :frowning2: .a t s tím kočárkm na přechodu...úplně mě přeběhla husina :confused: :cry: .jak je marýskovi?
jo a filípka jsem už našla :sunglasses:...je nádhernýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:a tvoje sestra mi okamžitě připoměla drew barrymore(nevím jesti jsem to napsala dobře :sweat_smile:).
botičky taky parádní :wink:...já jsem matýnkovi koupila minulý týden zase essi-750kč :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,no co už že jo :sweat_smile:
paní mi nabízela zase ty goretex s membránou,za 1350 :grinning:...jako byly krásné,to jo,ale tolik za jarní botky teda nedám :unamused:

gina :slight_smile:...moc moc gratulujeme švagrušce k andrejkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.to jsou krásné zprávičky :dizzy_face: .
teda ale to přepadení :confused: ..člověk fakt nikdy neví co se kde může stát,děs takhle za bílého dne :frowning2: .

prchalka :slight_smile: ..teda letiště a ještě vlaky :confused: ???to je radost :frowning2: .člověk si zvykne...já jsem taky bydlela u dráhy a časem mi to ani nepřišlo,blbé je to ale s malým dítkem :frowning2: .
grilovačka,hmmm,to také můžu...vidíš,my už teď nebudeme mít ani kde si něco opéct :frowning2: .už jsem tak přemýšlela,koupit časem nějakou malinkou zahrádku s chatkou...jen tráva,dva ovocné stromky,ze dva keře rybízu a gril :grinning: .a samozřejmě něco pro děti :wink: .

katzi :slight_smile: ...jééé,to mě těší,že jsem někdy v něčem první :grinning: .
ono je to ve finále stejně myslím všude stejné s dětmi...každé se vzteká,neposlouchá,dělá binec atd...teda skoro každé :wink: .
to jsi dobrá,že jsi to ustála a vydržela jsi :wink: .já mám někdy dost co dělat,abych nechytla rapla :grinning: .ale většinou to rozdýchám,když ne,čapnu ho a jde se :wink: .
a jízda na motorce...no comment :grinning: pak si vždycky říkám,žejá husa sebou nevezmu kočárek :sunglasses: :grinning:

matova :slight_smile:...to malování..on to takový úspěch nebyl,protože matýne nesnese špinavé ručky .takže když jsem mu tu dlaněčku patlala tou barvou,ječel jako když ho na nože berou :grinning: .on je v tomto hrozný..ukápne polévka...hned se to musí utřít.venku spadne..hned ukazuje že má špinavé ručky atd. :sweat_smile: .dnes si začal u obídku sundávat brndák s korýtkem,protože mu tam spadly těstoviny :rolling_eyes: .
takže okna děláš?já to právě musím dělat naráz...mě by to rozčilovalo :grinning:
ale teda TM by mohl práci okolo domu na chvilku přerušit,vevnitř je to důležitější :wink: :sunglasses: .
27. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvé 2okná umyté, ďalšie nemám šancu, z jednej strany spaiaci šimon, z 2.pes, z tretej mm s brúskou :rolling_eyes:
prchalka: vidíš, ale večer sa vám to asi nestane, že by ste išli skôr :grinning: ....ti poviem že mám z toho letného svetla aj stres, ráno o 5 vidno, večer sa nie a nie zotmieť...ale zas lepšie ako v zime, aspoň s a dá behať po vonku, čo nevidieť tie deti už nebude treba tak obliekať...
škrabanie v krku? :cry: ja to mávam z času na čas.ale skôr to robieva mm, uspím, vyjdem z izby, dovalí sa na TV a z voleja začne úplne nahlas kašľať...by som ho niekedy roztrhla :grinning: . Mňa z tých jarných vychádzok bolí 4.deň ucho- nemám 3roky krčné mandle a úplne mi už vadí obyčajný príjemný vánok...dovredy som behala bez čiapky aj v zime ale teraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ined:pivko- óoo, ja sa hodím na nealkoholické ako pri šimonkovi :wink: . V lete chodievame často na menšie túry po lese, končíme v chate... keď som ho čakala tak po 2 nealko pivách som normálne cítila ako mi to stopové množstvo alkoholu stúpa do hlavy :sweat_smile:.
27. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ..tohle mívám taky,hlavně když si jdu večer lehnout z matýnkem nbo ho mám odpolko na klíně a spí...téměř vždy :unamused: .
je to otravné..zajímavé je,že jindy nic takového nepociťuju :sweat_smile:

gina :slight_smile: ..jj,jen s pěkně dej :wink: .mně to právě doma moc nejede...občas si dáme po obědě třeba jedno na půl,ale to trošku srknu a stačí.ale venku pěkně,na zahrádce,dětičky si hrajou,idylka :grinning:.
včera jsme byli venku odpol přes 3h!!!dopoledne kroužek,takže 2,5h pryč...to už se dlouho nestalo :grinning:
27. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: presne ako pises, to svetlo rano aj mna desi :unamused:

Ja uz mam na dnes poupratovane, iba podlahy my treba poumyvat, ale pockam na vecer, aby som teraz nebuntosila pri malej. Ja som si na obed spravila ryzu v mlieku, uz som mala nato taaaaaku chut, furt len maso, cestoviny, slane jedla tak som si aspon osladila zivot. :wink: :wink:
27. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...to mi cheš říct,že TM teď něco brousí :confused: ???já bych ho hnala :angry: :grinning:
taky si odpočiň :slight_smile: .
nealko pivko...to není špatná věc,ale máš pravdu minimální(stopové) množství alkoholu tam je.taky jsem kdysi po dvou cítila malinko náladičku :grinning: .
ucho si pěkně nahřej a nos čepičku...vy tam na těch kotárech musíte mít ještě chladno :sweat_smile:
je to super že s tím oblékáním...já jsem včera malému natáhla jen tepláky,mikču a bundičku,slabší čepičku a šlo se.obléknutý za 3 minuty :slight_smile: .teda měl saozřejmě na sobě bodýnko a punčocháčky :wink: a boty :grinning:
27. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined :slight_smile: : šimonko mi v izbe z koberca dvíha každé smietko, ale inak pchá ruky všade,minule ich dával do wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vonku mu nevadí ani do blata- ale ja za ním v jednom kuse behám a striehnem takže ani vitamín H zatiaľ nemal :grinning: , dnu ich kľudne vopchá aj do polievky a hrabal by sa tam...a teraz jak ho zuby bolia a pije z hrnčeka s náustkom,tak ten pritom ešte hryzie a mlieko mu tečie po krku na pyžamo, podhlavníček, plachtu... :rolling_eyes:.
A určite sa poobzerajte po zahrádke, bude to super pre malého :slight_smile:

Jedna dávka posteľného je vypraná, druhú dám poobede...mokrá som až za ušami :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Ženy a ten vodný kameň- to ma raz zabije- máme tvrdú vodu a vkuse sa to usádza hlavne pri spodku batérií, dnu vo wc mise...a hrozne blbé umývadlo v kuchyni- drahé jak šľak bolo, ja som ho nechcela, mm ho chcel že je hlboké a dvojnádobové -to by bolo super-ale je to umelý kameň a všetko s čím by sa dal vodný kameň okolo batérie vyčistiť-tak to zas nemôže na to umývadlo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: Ano, brúsi...on má vždy všetko v paži- len ja som hysterka :astonished:
punčocháčky a body to je aj u nás základ :wink: . Mám doma kopec podedených tričiek a pulóvrov čo mu ani nedávam, lebo keď to nemá uzavreté v rozkroku tak by sa celý povyzliekal :sweat_smile:
Raz som mala aj nealko pivo, ktoré namalo absolútne židne stopové množstvo alk. Bolo to nejaké nemecké, ale teda nechutilo mi nejak :grinning: . Čo je to na kotárech? :confused: na chotároch?- sa mi páči ten výraz

gina: ako robíš ryžu v mlieku? chcela by som to urobiť niekedy malému. Dnes mal zas po dlhšom čase chlieb s maslom a medom na raňajky a veľmi mu to chutilo. :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...já bych mu dala hysterku :angry: ...nechala bych ho ať si malého uspává sám,to by rychle pochopil :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
kotáry?no taková samota jako nebo tak něco :grinning: .
no a sousedi mi právě vzbudili matýnka :angry:
27. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: umyjem pol salky ryze, dam do kastrola, nalejem 2x tolko mlieka, pridam stipku soli a od oka cukor+ kusok masla. Pomaly varim, ale treba to miesat. Ked je to moc huste dolejem mlieko. Ked je to take polomakke odstavim, zakryjem a dam na pokrievku aj utierku aby to bolo v teple. Po polhodke je to ok. Posypem skoricovym cukrom alebo grankom Mnam. :wink:
27. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som dnes prala postelne pradlo, neznasam to zehlit :angry: :angry: ale milujemspat vo vonavych perinach. :slight_smile: :slight_smile: Baby u nas je take krasne slniecko, zeby ta predpoved pocasia nevysla? No chvala Bohu. :slight_smile:

ined: s tym obliekanim aj ja mam problem, ved je teplucko, ale nechcem aby prechladla, tak pancusky jej davam. Ma na sebe bodycko hruby sveter a na to jej dam vesticku a ked je teplo a je uz vybehana vestu jej dam dole aby sa nespotila. Ciapocku ma uz tiez tensiu. :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne sa malý zobudil po 1:25 a s veeeľkým revom, nepomohlo hojdanie, hladkanie, mlieko nechcel dopiť....stále rev, tak som na ňho začala kričať čo reve, keď chce vstávať nech vstáva a neplače a on sa ukľudnil, pritúlil a zaspal :confused:. idem to tu povypínať a nazad sa pritúliť :dizzy_face:
gina: dík za receptík. Posteľné žehliť- to je moja smrť :rolling_eyes: :grinning:
27. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moja sa zobudila po hodinke, ale stacilo ju trocha pohojdat a zaspinkala, uz spi skoro 2 hodky :wink:
27. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spalo 1,5 hodiny. To docela jde - do večera přežijem :slight_smile:

Tak my se půjdem zase vyvenčit :slight_smile:

Mějte pohodovou sobotu. Pa pa.
27. bře 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uspavala po 1,5h znova a nakonec dala 2,50 no uvidíme, jestli to bude mít nějaký účinek nebo bude stejně vofrněná :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nj, už zase kňučí, že chce notebook, tak jdu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak matýnek nakonec ještě chrupkal u mě :slight_smile: .dohromady spinkal 2.30 :slight_smile: .
posvačíme a jdeme ven :wink: .sluníčko sice nesvítí,honí se mraky,ale neprší a zima nijak není :slight_smile: .
hezký zbytek soboty všem,papa :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek