• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
aj Sophi spala 2:30, som veeeeeelmi zvedava co bude robit v noci a ako ju uspim :slight_smile: Boli sme na nakupe, trocha sa prejst, pobehat, potom u svokry na kave, zapili sme maleho :wink: :wink: :wink: :wink: teraz somakurat dala Nati do vane a malej veceru. :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli objet krámy, pískoviště sice nemáme, ale kolečko a věci na písek už jo a taky venkovní křesílko. Asi jsme se zbláznili. V Baumarktu zase scéna, měla jsem jí až na ramenou, no pár lidí se dívalo.. :sweat_smile: Objevila křesílko žábu a zamilovala se do ní, nechtěla jí tam nechat.. :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:
27. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme po večeři a u Krtečka čekáme na koupačku :wink: Na koupačku předám Adélku tatínkovi a vyrážím do víru velkoměsta :grinning: Až tak velký to nebude, ale jdu si popovídat někam na vínko s kamarádkou.

Tak já se jdu pomalu nějak zkulturnit a vypravit.

Všem pa pa a už dopředu dobrou, spavou noc :pensive:
27. bře 2010 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: teda normalne ti zavidim :wink: :wink: :wink: ja som nebola s kamoskami odkedy je Sophi na svete a to uz je riadna doba. :grinning: Ked my ju na noc nikto nevezme :frowning2: :frowning2: no co uz, ja musim pockat kym my deti odrastu, ale to uz budem chodit na take 3 dnove dochodcovske pobyty po Slovensku a mozno, ze aj po Cesku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Ty provokatérko :rolling_eyes: :angry: No užij si to. Asi bych si to taky měla nějak takhle zmenedžovat :sweat_smile: :grinning:
gina: No, nápodobně, já až někam vypadnu, tak asi až v důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Našla jsem na netu pískoviště, jako má Milánek a chci ho :grinning: Ale má ho jen jeden obchod.... divný... :confused: Když už člověk ví, co chce, tak to zase nikde jinde nemaj!
27. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mne mala uz druhy vecer krasne spapa BB puding :slight_smile: Viem, je to cokoladove, ale jej to chuti, my sme to jedavali tiez aj Natali to mala velmi rada. :wink: :wink:
27. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak malý po tom 1:25 spánku a opätovnom uvedení do kľudu ležal "ešte" ďalších 20 min s pootvorenými očami, ale po prebudení už aspoň neplakal :wink:. Tiež sme boli 2 h vonku, ale pekne už nebolo, pofukovalo, slnko za mrakmi...ale malému sa dnu nechcelo. Spí od 19:15, no to uspávanie bolo ako včera :rolling_eyes: multimediálne: mlieko, hryzenie náustku, hryzenie tvrdých častí cumľa, pochodovanie po posteli, do toho štekot psov- stereo z oboch strán domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
Idem vyžehliť prvú dávku posteľného :unamused: :grinning:
katzi :slight_smile: : no teda, pripájam sa k vyjadreniam giny a prchalky :grinning:, ale želám ti to a vlastne na čo ty čakáš s )ďalším mimi, keď máš takú super adaptabilnú Adu? :confused: :wink:. Ja som si len vlasy išla umyť o 18h a mm mal pridržať šimonka na nočníku, no to bol cirkus...zasa som ich umyla v sterse a osprchovať- to len v strese keď zaspí :rolling_eyes:. Vaňu som nemala od konca šestonedelia...a to mi vtedy zakaždým nosil muž malého fialového do kúpelne, že sa akurát prebudil a plakal až sa nevedel nadýchnuť kým som ho zas nevzala ja :unamused: . Ten má na to šiesty zmysel, akonáhle som sa nachvíľku vytratila z dosahu, už bol hore :unamused:
27. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matova: Hmm, to mi něco připomíná - umýt vlasy v rychlosti a ve stresu, osprchovat se taktéž...Dál to nebudu popisovat! :rolling_eyes: Já jsem dneska tak zatoužila se sebou něco udělat, prostě relax a jen aby se o mě někdo staral - masáž, kosmetika, vlasy... až na ty vlasy jsem vlastně nikdy nic jinýho nezkusila, jsem 100 let za opicema! :unamused: A proč katzi otálí s dalším mimi? No přece by nemohla chodit pařit :sweat_smile: :grinning:
katzi: Tak to bude Adu dneska zase bez dudlu, co? :grinning:
gina: Co je to BB? Čokoládový - no a co.. zas se to nemusí tak přehánět, už to nejsou mimina! Já jen nedávám čokoládu kvůli kadění a hlavně - má teď ten ekzém, tak proto! A místo čoko říká kočo :grinning:
Tak dobrou všem.
PS: Mám nějak velkej pupek, nějak se mi to nechce líbit :confounded:
27. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahojte ženy, je opravdu těžký najít si chvilku přes den a napsat sem, ale zítra už jede Dáda domů :wink: Mareček je dnes bez teploty, ale habruje chvíli má a chvíli ne(asi od tří hodin už ji nemá)asi fakt zuby :unamused: teď už spí, zase jsem byla dnes v porodnici, tentokrát jsem sebou vzala Lukase(vezl nás děda) Mára byl doma s MM, jinak auto jsem dneska odtáhla, děda mě táhl na laně a na stopce do mě málem napálil chlap se stříbrnou octávií :unamused: dědu pustil a pak se tam cpal, asi si nevšiml, že jsem na laně, měla jsem přitom i výstražáky :sweat_smile: no musela jsem troubit a fakt zastavil asi milimetr ode mně, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Mára opravdu nemá žádnou trojku ještě prořezanou :unamused: jen prosvítaj asi se mu to bude prořezávat až do dvou let :angry: nějak to trvá až moc dlouho :unamused:
27. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy díky za povzbuzení :slight_smile: ale každá z vás by zvládla tři děti :wink: je to jen o námaze, ale když se ten den rozvrhne, jde to :wink: jen toho času pro sebe je poskrovnu(každou minutu plné vytížení), mějte se pěkně a spěte sladce, ať nás naše dětičky nechají, klidnu noc :pensive: :pensive:
27. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: BB to je znacka pudingu Oetker, urcite to dostat aj u vas. :wink:
Tak ja som vo vani naposledy sedela asi tak pred tehu :slight_smile: :slight_smile: donedavna som sa sprchovala tak, ze Sophi stala pri vani, ale odkedy zacala hadzat do vody vsetko co vidi v kupelni, t.j. hrebene, avivaz, spongie, no vsetko kam dociahla strazi my ju Natalka, ale stoji na chodbe pred dverami a huka. Takze sprcha max. 6 min. :wink: :wink: :wink: Vlasy si umyvam vzdy doo, to stoji pri mne, ale uz som si zvykla.

sherry: trojky to su ocne zuby? U nas po nich ani nechyrovat. :unamused:
Ja som prave pozmyvala cely byt, dnes sme si v Lidli kupili krasne jahody tak sa idem napchavat. :dizzy_face: :dizzy_face:
Vsetkym pokojnu noc. :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: :grinning:
katzi: nič si z toho nerob, však je to vlastne výsledok vašej výchovnej práce ktorú zvládate super, keď je Adelka také spokojné dieťa- no vidíš, od včera schytáva samé pochvaly :sweat_smile:
sherry: to je sila, ty asi priťahuješ samých nepozorných vodičov či čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a práve- že to je s deťmi o námahe...len kde tú silu stále brať...
ja som sa práve len najedla, a trochu zaopatrila mm- je mu veľmi zle- asi z práce-nedal si povedať a ťahal do večera...celý deň sme si obaja znepríjemnili a teraz ešte toto.
tak všetkým čím pokojnejšiu noc :sunglasses:
27. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: trojky hej-očné, zväčša sa však najprv derú štvorky.
sherry: keď tie očáky presvitajú a už je aj teplota tak hádam vyjdú čoskoro.
tak pá, neviem čo s mm, je mu na zvracanie,navyše si asi zlomil aj prst :unamused:
27. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: manzelovi skore uzdravenie prajem, viem aky su chlapi mrzuty ked im je nieco, aj obycajna nadcha ich zlomi. No su to fajnovky. :slight_smile:

Jaj, inak dobre rano babenky :slight_smile: :slight_smile: u nas noc presne ako minule, len s hodinovym posunutim, takze fajn. :wink: :wink:Len neviem kedy ju dat spat, chodieva okolo 11:30 no ved uvidim aka bude. Vonku je zase slniecko, keby to chcelo vydrzat cely den. :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

prchalko: odhalilas mě - kdybych měla druhý, je konec s pařbama :grinning: No je fakt, že v tomhle ohledu je Adeli zlatá - manžel s ní večer nemá vůbec problém, usíná sama, a tak do té půlnoci než se vracím vždycky spí. Takže to se mu to hlídá :slight_smile: Druhý bych brala hned - ale ty noci, vstávat k oběma,.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak včera s kamarádkou fajn - s ní je to vždycky jiný svět, ona je sama, bez chlapa, bez dítěte,...ale nebere to nijak tragicky, naopak - má tisíce zájmů, kamarádů, aktivit, jezdí si nakupovat do Prahy, Vídně,.....no užívá si než jednou taky zakotví. Takže si popovídám i o něčem jiným než o dětičkách, třeba o chlapech :wink:

Za chvíli vyrážíme k tchýni, půjdem tam u ní pak ještě ven na pískoviště, takže budu zase až večer.

Všem pa a pěknou neděli :dizzy_face:
28. bře 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
všichni ještě spí, ne???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No konec srandy. Dostala jsem se sem až teď. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechala jsem jí dneska spát zase s MM, že kdyby se probrala v těch 5 a už neusnula, tak to dneska nevadí... Hmm, probudila se ve 4 :rolling_eyes: :confounded: Půl hodiny jsem čekala jestli mu tam zabere, nestalo se, když už zabečela potřetí, šla jsem tam a lehla k ní, usnula v 5 :angry: takže v 6 nového času - to jsem přesně potřebovala :angry: :rolling_eyes: Ještě hodinku chrupla a pak se teda probrala s náladou pod psa. Tak taky nevím, v kolik půjde spát, ale dám jí jako obvykle, tak kolem té půl 12, snad to vyjde :confused:
Záda mám vejpůl a rýma mě drtí :frowning2:
matova: Jak manžel, je mu líp? Nepropuklo toho u něj nějak moc? :confounded:
28. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano my to netrvalo dlho, normalne zaspinkala 11:40. :slight_smile: Bala som si , ci zaspi, bola by som nerada koli vecernemu zaspavaniu. Celkom vyhovuje, ze chodi spat cca 20:15. :wink: :wink: Idem trocha poupratovat, obed mam dnes u svokry, ale az ked sa mala zobudi. :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky spíme 11.40, takže celkem v normě :wink:
28. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek :slight_smile: ,
tak noc...krátká a provrtěná :confounded: .ráno všichni poblblí z posunu času,matýnka to teda asi vzalo nejvíc :rolling_eyes: ...dnes je opravdu ligově protifný :angry: .jenže...objevila jsem,že se nám proklubává poslední 4,to teda ten klid dlouho netrval-celé dva dny :unamused: .
včera jsme byli odpolko venku 2h,večer usnul celkem rychle,no spíš tak normálně.mě to večer trošku vzalo u tv :pensive: ,ale jen co jsem zabrala,matýnek u plakal.
dnes ráno jsme uklízela ve vchodě(měli jsme velký úklid),s matýnkem byl tatínek..šel do práce až v 9.30.a za tu chvilku byl z malého totálně vyřízený :sweat_smile:.
my jsme pak jeli nakoupit,jenže...potkali jsme kamarádku s malou a a měla tříkolku.mně bylo hned jsné,že to bude průšvih,že jakmile na ni matýnek sedne nebude chtít dolů.no taky že jo..chvilku jsme byli s děckama na hřišti a pak nás jely vyprovodit a před barákem scéna jako z humberta :rolling_eyes: .doma pokračování :fearful: ...tak jsem dala rychle obídek a šlo se hajat.spinká od 11.50 :slight_smile: ,chválabohu :grinning: .
odpolko pojedeme k babi,tak snad si trošku odfrknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
jdu dočíst :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ..... :confused: ,to něco naznačuješ s tím břichem????????? :grinning: ,jako že by se tady postupně z téma nespavců stalo růst zubů........bla bla a těhotenství??? :grinning:
u nás se dnes vstávalo v 6.45 :slight_smile: ,takže je zase jako kohutek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale bylo vidět,že je překvapený tím přítmím :grinning:.
a na léto jste vidím připravení,to je super :slight_smile:.s tím pískovištěm to e fakt zvláštní,asi to bude nějaký solitér :grinning:.
s tou péčí..tay bych si dala říct.už jsem si i říkala,že bych zkusila pedikůru a tak...v tomhle jsem na tom stejně jako ty :sweat_smile:.

katzi :slight_smile:...ty pařmenko jedna :grinning:.také se připojuji k holkám :pensive:...já už se snad umím bavit jen o plenkách :sweat_smile:.
změna by bodla :wink:.jenže žádnou takovou kamarádku nemám :sweat_smile:.
a co,byl dudlík?

sherry :slight_smile:...jejda,no jde vidět,že vás kdosi nebo cosi opatruje,to je dobře :dizzy_face:.tři děti???to už byc si asi hledala vhodnou větev :grinning:.ale co člověk ví že :wink:.
jo a co vlastně dělá ten tvůj prstík zlomený?už je to dobré? :slight_smile:

gina :slight_smile:...na tu mléčnou rýži jsi mi udělala takové chutě :grinning: .vyzkouším :wink: .třeba by to jelo i matýnkovi :slight_smile: .
sprchování je i u nás stejné.já jakmile se kamkoliv zavřu,maty je hned z druhé strany a buší a ječí :grinning: .
a že máme vanu vím jen proto,že se v ní koupe malý :grinning: .

matova :slight_smile: ...o jéééééé,ještě TM ...tak to už máš rázem děti 2 :grinning: .jak mu je? a zlomený prst,na ruce nebo noze :confused: ?
vidím,že se vám to večerní spaní pěkně posunulo :slight_smile: .
ještě jsem ti chtěla včera něco napsat,ale už jsem to nestihla a dnes si to nepamatuju :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...no třeba mě to ještě trkne :wink:
matýnek včera po odpo probuzení seděl 30 minut!!!před tv v naprostém klidu,sledoval prázdniny pod psa s t. holým a snědl celou misku hroznů :grinning: ...musím to sehnat na dvd :grinning:.
potom přišel za mnou,chytil mě za ruku a odvedl do obýváku,aby mi ukázal,že už hrozny nejsou...už jsem další neměla,tak dostal okurku na kostičky a ještě chvilku vydržel kukat...kam se hrabe fík a krtek že :grinning:
28. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ukázka motorkářů :slight_smile:
holčička se jmenuje sylvinka a je přesně o měsíc a den starší :slight_smile: (chodí spolu za ruku :grinning: ,ale ještě jsme to nastačily vyfotit :sweat_smile: )
28. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
u nás sa spalo pekne-teda len šimonko- našťastie nedal o sebe vedieť do 5h nového času, potom stiahol mlieko a spal do 7h, tak fajn, boli sme vonku 1,5h, síce tam svieti oskar ale kosa to je- ochladilo sa nejak.
Ja som sa príliš nevyspala a mm už vôbc nie :frowning2:. Najprv som si myslela že mm si vymýšľa, prifarbuje, ľutuje sa- po tom čo som ho sfúkla že mohol končiť skôr a nie až večer a aj by mi malého zabavil a ja by som stihla tie okná...ale ukázalo sa že je to fakt zlé, zimnica, a teda neviem či to môže byť zo svalovej horúčky ale asi skôr nejaká fakt brutálna viróza (zvracačky, hnačky), nič nezaberá - teda večer čaj, +uhlie. Ráno som mu nasadila malého Hylak a dúfam že mu to teda prejde do zajtra, lebo mám v podvečer ísť na ultrazvuk :unamused:. Ja sa teraz hrozne bojím že to chytí malý a aj ja- teda my :unamused:. Nevieme z čoho to je, jedli sme takmer to isté....
ined: prst na ruke- spadla mu na ňu dlažobná kocka. keď to je taký tvrdohlavec, len sa ženie aby stihol čím viac, a nedopraje ssebe a tým ani nám kúsok pohody kôli tej blbej robote:frowning2: A zjazd motorkárov :grinning: zlaté sú tam detičky :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, malý spí od 12:15, stiahol len fľašu, keď sme sa vracali domov, tak mi skoro zaspal v kočíku, tak som ho už len plačúceho povyzliekala a dala mlieko, pri obede by sa zasa prebral...
28. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme vyspalý, 1.20 :confounded: Už to vypadalo na posteli nadějně, ale rozplácla se hlavou o čelo postele a.. otevřela oči a konec.. no tak aspoň nebude problém večer.. :rolling_eyes: Mě bolí hlava :frowning2:
28. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: krasnucky motorkari :slight_smile: :slight_smile:

matova: manzela my je fakt luto, take daco mala teraz aj moja svokra, veru u nej to trvalo peknych par dni. :unamused: :unamused: Skus mu uvarit zemiak v supke, ryzu vo vode, nech pije Colu, nesladeny cierny caj, a dobre su take hrube tycinky nicim neochutene. Volaco musi aj jest a pit aby sa nedehydratoval. :unamused: :unamused:
28. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ..jejda :frowning2: ...že by nějaká střevní chřipka :cry: ?tady to řádilo tak měsíc zpátky,nám se to naštěstí vyhnulo,ale koho jsem potkala,tak to v rodině měli,ať děti nebo dospělí :frowning2:.chudáček teda :frowning2:...no hlavně aby jste to nechytli vy se šimonkem :fearful:.
a s prstem..no raději zajet na rentgen :fearful:.no jo,času je málo,tak se snaží aby jste to mli vše pěkné,ale odpočinek je také důležitý ...pak to dopadne takhle :unamused: .
děkujeme :slight_smile: ...matýnek je kupříkladu zlatý snad jen na fotce,jo ještě když spinká :grinning:.ale musím ho ochválit,už mu to na motorce začíná jít...trénink dělá šampiony :grinning: :wink:
taky je u nás chladno.chtělo by to teplé sluníčko :slight_smile:
a zítra jedete na utz???těším se těším :grinning: ...pak písni co a jak,budu na vás moc myslet :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face:

matova :slight_smile: ...i hořká čokoláda může pomoct,smecta,banán,mrkev,suchary,rohlík...a pak jak píše gina :slight_smile:
však ty určitě víš :wink: snad to nebude nic hrozného :cry: .i teplotu má?
28. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: teda, škoda toho spánku u čorí :unamused:
gina: mm nechce absolútne nič jesť, stále sa mu dvíha žalúdok...Mám tu doma nejaké knihy, píšu že keď nie je chuť do jedla tak najskôr teplé nápoje a sladiť, med je dobrý pri tomto- máme doma aj čaj pri hnačkách a otravách...som zásobená, mesto je ďaleko :wink:. A radšej má ryžu, tak už varím pre prípad.. ale vraví mi že stále mu je rovnako zle :cry:
ined: áno, napíšem, mám to až o 17h, neviem ako to bude zvládať malý s mm kým tam budem...než prídeme domov a uspím šimonka...takže ozvem sa určite, ale naozaj až dosť večer :wink:
28. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: ozaj aj smectu dávame. teplotu má 37,1
28. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek