• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
sherry :slight_smile: ...že jo :fearful: :astonished: ...

matova :slight_smile: ...strašíš s velkým bříškem ani vidět nejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zas nevidím fotoblog u vász cz, u giny hej :sweat_smile:

no bodaj by už nespal po včerajšku vnoci, to už by som mu dala ozaj dajakú makovicu cmúľať :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som ho mrknúť, on má pootvorené oči :unamused:
20. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...já si včera říkala jestli to nebude ouško :confused: ,protože po necelé hodince spánku spustil strašný pláč...takový nezvyklý :fearful: a zaboha ho nešlo uklidnit :frowning2: .zklidnil se až jsem začala zpívat :sweat_smile: (to je zážitek :grinning: ).
ale to by si to ouško třeba tahal ne?nebo nějak žmoulal?s ouškem si nedělá nic,ale postel byla celá oslintaná,fakt :confused:
20. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...matýnek také někdy spinká s pootevřenýma očima a celkem tvrdě :wink: .
tak dej fotečky ne do alba,ale přímo sem :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: chcela som pozrite tn fotoblog ale vypisuje my, ze je prazdny. :unamused: Neviem preco, ved predtym som tvoje fotky videla.
20. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...???pořád fanfárie? :fearful:
20. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined :slight_smile: :ale choď, tak ja som tam šmykla ešte 1fotku, ale dozajtrabude určite preč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
práve neviem ako to je- napr. pri zápale stredného ucha- vraj sú to hrozné bolesti a deti nevedia normálne spať, vraj sa to dá aj ľahko prehliadnuť, človek nevie čo tým deťom je---kdesi som to minule čítala, tak asi pri tom z. str. ucha si ucho nechytajú- fakt neviem :pensive:
20. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u giny :slight_smile: fotoblok vidím :slight_smile:

matova :slight_smile: ... :angry: ,že ty jsi ho nechtě smazala :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá už se ozývá :confused:
20. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem prečo to blbne :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak samozřejmě se HNED ozvala a ještě dospává.. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: naše mamy majú rovnaké hlášky- vidno- generačné názory :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak já až dnes. Od 11.30 - 12.30 jsem uspávala Aduš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím sprdnout MM - ráno odešel do práce a nevzbudil nás, teda hlavně Ádu, takže vyspávala do 7.45 a pochopitelně teď po o nemohla usnout. V noci spala vcelku OK - kolem půlnoci jsem tam šla na dudel, potom až v 4.15 na mlíko, jenže se jí podařilo nějak úplně probrat, usnula znovu až po 5h. Proto ráno tak vyspávala :angry: Jdu vás zkusit dočíst.
20. kvě 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas dospane, dnes spala 1:20. :wink:
20. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spala hodinu a teď se se mnou tak divně převalovala, že jsem si říkala, že z toho nic nebude, taky pootevřené oči a jak se uvelebila v poloze "na pejska", zadek nahoru, tak už dobrý :wink:
20. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A konec, tak pá 1.50 asi :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek 1.50,ale vzbudil se s teplotkou :fearful: ..ještě nevím kolik,ale dala jsem už léček.má úplně skleněné očička :cry: .
obídek nechce :unamused: ... :cry: ani pít moc ne...chjo :cry:
20. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočteno tak nějak letem světem, půlku zas nevím, začnu si u čtení fakt dělat výpisky :sweat_smile:

sherry: jj, fotky určitě zkreslují - myslím, žes psala, že máš jen něco kolem metru a půl a na fotkách vypadáš větší. Šatky působí romanticky :slight_smile: Na tvojí drobné postavě v reálu vypadají určitě fajn. Bezva usínání jste dnes měli, třeba se to mazlení začne Márovi líbit a budete mít nový, pohodový uspávací rituál :wink:

matova: teda s těma šimonkovýma očkama - to věřím, že jsi musela být vystrašená :confounded: člověk fakt nikdy neví, co s těma prckama zažije a pořád ho něco překvapuje - v dobrém i ve zlém slova smyslu :slight_smile: Snad se to už opravdu u šimiho nezopakuje. A já taky nevidím tvůj fotoblog :confused: A tak jsem byla zvědavá jak s prckem rostete :slight_smile:

ined: teda noc hrůzy u vás :unamused: Vypadá to opravdu na nějaké nachlazení, no není divu v tomhle počasí :confounded: Přeju ať je to brzo dobré a hlavně ať se zas trochu vyspíte. Pobavil mě borůvkovej hamánek u vás na zdi :grinning: Aduš má kolem své jídelní židličky aktuálně na zdi špenát, nějak jí nechutnal či co :grinning:

gino: vaše noc naprosto úžasná - 6 hodin v kuse, to je úplně jiná liga :slight_smile: Zkusím po tvém vzoru Adélce dělat to mlíko řidší, víc vodové, třeba se bude taky budit míň. No když nic, tak alespoń ušetříme za mlíko :wink: :grinning: A Sophi má v noci dudel, nebo je nedudlová? Adeli se budí kolem té půlnoci na ten dudel, fakt s tím musím pomalu asi začít něco dělat....
20. kvě 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, vy už mi pomalu všichni odcházíte :slight_smile: :cry: Tak jdu kuknout na MMB a Aukro :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...náhodou máš pěkný domeček pro mimíska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
já jdu volat dr.ohledně toho ouška..jestli se to dá nějak poznat :fearful:
teplotka 37,8 :frowning2: ,ale spapkal tvarohovou actvii...chtěl ji :dizzy_face:

katzi :slight_smile: ...jejda,ten váš tatínek :sweat_smile: ...on to myslel určitě dobře :slight_smile: ...dál dočteno nemám :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic,dr.už tam dnes není,spletla jsem si den :unamused: ...
máte někdo zkušenost s ouškem? :fearful: jak to poznat? :fearful:

katzi :slight_smile: ...jj,dnes už se také bavím,ale v tu chvíli mě tenkrát málem vzali čerti :angry: :rolling_eyes: :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: Mareček brečel při zánětu ucha hlavně v noci a držel si ho a hlavně si na něj nenechal šáhnout :confused:
20. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: je vidět, že jsi o nějakký týden napřed :wink: ale také není nijak veliké :confused:
20. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojcek,
tak sme doma, boli sme trocha na nakupoch. Kupila som Nati krasne letne, saty, sebe suknu a kabelku. Skusala som aj saty, ale mali hrozne hlboky vystrih a kedze hore som skor po Tatovi :astonished: tak som ich tam nechala. :unamused:

matova: krasne brusko :slight_smile:

ined: daj vediet co vravela doktorka.

katzi: Sophi nedudlikuje, vyskusaj to mliecko pridat menej, mozno, ze to zaberie. :wink:
20. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem odpol stihla poštu, mini nákup, návštěvu tchánů a vylezli jsme všichni na zahrádku, bylo hezky teplo. Ale dítě už tu stojí a je ukňouraný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
PS: Máme je :grinning: Tchýně přivezla. Sice když mi řekla, že to jsou 21 a menší neměli, tak jsem si řekla, no nazdar, ale jsou jí. Sice nejdřív s hysterákem, ale pak už je chtěla :wink:
20. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: krasne crocsy :slight_smile: Ja som dneska kupovala presne modre pre Nati a pre Sophi mam vyhliadnute na MMB. :wink:
20. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: taky máme :wink: teda jenom zatím Luky :unamused: prodává je babička dělaný jako auto a Márvi taky vezmu, ale u vietnamců, mamka nemá tak malý :wink: už jsem na ně koukala :grinning:
20. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tyto jsou taky od ťamanů, jinde tchýně nenakupuje skoro, ale vyřešila naše dilema, že si je čorina nechce zkusit v krámě a dělá scenérie! Jenže č.21 mi přišlo malý, ostatní botky už aby měla 24 skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to jejich číslování :confounded: - no prostě hurá že jí jsou! My jsme pro ni nákup těchno botek asi před týdnem zavrhli :sweat_smile:
Jsme ve vaně, loučím se a přeji všem brou :pensive:
Zítra jedem s našim!
PS: Dostala jsem nádhernou hrnkovou kalu tmavě fialovou :slight_smile: :slight_smile: Jo a čorí má asi v koutku pusy aft nebo nějaký bebí, protože se tam drží a měla 2 výlevy breku :cry:
20. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Před spaním objevila "vajíčko" tak si tam vlezla s mlíkem :grinning: a MM trochu pohoupal...
20. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek