• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
sherry :slight_smile: ...věřím že foto zkresluje,šatky jsou pěkné :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se mi dnes v obchodě podařilo při dávání nákupu do tašky rozbít borůvkovou přesnídávku :frowning2: zrovna jsem vzala jenom jednu a vracet se mi zpátky do fronty s ním nechtělo :angry: taky jsem mu chtěla dneska uvařit něco dobrého z hovězího masa, ale řve jak tur a nenechá mě nic, takže mu udělám rybí prsty a brambory :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se už spinká :frowning2: .od 10.40,tak jen doufám,že bude vyspávat dlouho,jinak do večera to bude šílené :fearful: .
chudáček malý,už mlel z posledního.snědl tak půl polévky a druhého dal jednu lžičku.hlavičku už opíral a očka mu padaly :sweat_smile:.no nevadí,zbytek si dopapká až se vzbudí :wink:.usnul u hučení konvice,tv a mytí nádobí :sweat_smile:.
ještěže jsem si navařila už včera,dnes bych s ním nezvládla nic.poslední hodinku už byl opravdu protifka :cry: .
obídek:bramboračka(dětská),kuře na parikách,rýže :slight_smile:
já tu mám udělané třetí kafčo a kus čokolády :pensive: :grinning: ...na nic nemám ani chuť :unamused:
jinak teda nvím jestli to má opravdu od zoubků,protože z nosíku mu teče jako z vodovodu,kýchá co chvilka a teplotku určitě má,ale už jsem neměřila.horečka to ale nebude.
jen doufám,že se nepokaká :fearful: .byl ráno a teď už jsem ho na nočník dávat nechtěla,tak snad to vydrží do odpol :fearful: .
asi tu teď budu sama :frowning2: ...takhle brzy,no co už :cry: :slight_smile: .

sherry :slight_smile: .... :fearful: jéje a zrovna borůvková :unamused: ..to potěší teda :frowning2: .
rybí prsty jsou taky dobré :wink: .
20. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: to tie mrazene rybie prsty mas na mysli?

ined: no asi je to chripka, nebude to koli zubom, ked aj z nosika mu tecie. :unamused:

Aj Sophi bola doo protiva, lebo som mixer pustala, a revala uz ked som to vytiahla zo skrine. Mala som ju na rukach ked som mixovala polievku, aj ked som mixer umyvala, no des. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz sa najedla, este jej dam mliecko a dufam,ze s uspavanim nebude problem. :wink:
20. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
gina :slight_smile: ....asi máš pravdu :frowning2: .v krčku ho ale myslím neblí,to vždycky nechtěl papat a křivil pusenku při polykání.tak aspoň tak :wink: .
už jsem mu do nosíku kapala nasivin,tohle vincentka už nezmůže :unamused: .
mixér...no jo,u nás se také mixuje jednoruč :grinning: .matýnek se chce totiž dívat :grinning:.
tak přeji brzké uspání :slight_smile:
20. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem tu, si říkám, to tu ined straší :grinning:
20. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás jsme moc obídku nedaly. Prokoukla moji lest :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podušený masíčko a zeleninka s rýží - no až potud dobrý, ale dala jsem tam podle receptu z MMB - kousek Lučiny, jakože taková omajda a že tomu dá jinou chuť.. Nj, jenže naše nemléčná pani si dala tak půlku z toho talíře.. Mno, ale nic dalšího už jsem jí nesháněla, to určitě! Aspoň jsem měla oběd jednou taky já :grinning:
Spí opět od 11.10 - je to nějaký magický u nás tenhle čas :sweat_smile: Při usínání si na mě hodila nohy křížem a chtěla šimrat v uchu :sweat_smile:
ined: Maty je spáč, mohl by dát přes 2hodiny dneska určitě :wink: Jsem zvědavá dneska na nás. Ona je fakt nezmar! Spí s bídou 1.20, vzhůru je 12:30 a do 20h vydrží v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a co čtu se někdo ptal... no v posledních letech fakt skoro nic :frowning2: Ale sem tam teda teď takový sešitky s povídkama Ivana Krause nebo MM teď koupil knížku Černé ovce (Vlado Štancel - příběhy z nenatáčení). Včera jsem si z toho stihla přečíst jednu stránku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka: aj Sophi spi iba tak kratko, 1:30 je jej maximum a do vecera je ako Duracelko - nezastavitelna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Spi od 11:30, idem sa najest a kuknem co nove na MMB. :wink:
20. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gina: Ale spí ti aspoň v kuse! Já se modlím, abych po 50ti minutách znova uspala, jako včera! A někdy pak chrápe ještě hodinu a někdy pár minut!! Teď bych to ale tipla opět na zuby, protože se budí brzo jak poo, tak po uložení večer - do hodiny vzhůru, takže v tom něco vězí.... :confounded: :cry:
ined: Jakpak Maty??? Doufám, že dadá!!
20. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malej spí od 11:30 normálně dneska nejdřív se bránil, ale potom to bylo bezva uspávání :wink: on se nerad mazlí ani nechce hladit nebo pusinkovat, ale dneska mi dovolil, abych ho mazlila(přejížděla jsem mu nosem břicho, nohy)a on se usmíval se zavřenýma očima, až z toho usnul :dizzy_face: takhle kdyby to bylo pokaždé :slight_smile:
20. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
gina: jo mražené rybí prsty od Nowaca :wink: snědl dva a kopu brambor :grinning:
20. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: ano zrovna borůvková, jedna z nejdražších :frowning2:
20. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...že prej straší :angry: :grinning: ...no,zatím ještě dadá :grinning: ...ale podle normálu by se měl už budit,tak snad by pak ještě zabral u mě :wink: .ne jako včera že :angry: :sweat_smile:.
šimráš ji v uchu??? :grinning:mě matýnek vždycky strká prstík do ucha jmísto vyt.tyčinky :grinning: ,ale že by to teda bylo příjemné :rolling_eyes: :grinning: ...
my mívali taky období buzení se...vždy po 40 min. :confounded: ...něco v tom bude,hlavní je,aby pak ještě zabrala že :wink:
a nač v tom papu ta lučina? :confused: :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry: ja som este rybie prsty neskusala, zajtra chcem piect kurca.ale pojdem dnes do obchodu tak si veru kupim aby sme mali do zasoby. :wink:
20. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...jj,znám :unamused: .já jsem kupovala výhradně přesnídávky hami,vždy byly nejdražší,ale poslední dobou beru i hamánka :wink: .matýnek baští jako o dušu :grinning: .
borůvkovu jsme ale měli jen jednou...při průjmu a od té doby raději ne,neboť mi ji vyprskl na zeď :rolling_eyes: (a na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...na to nemám nervy :grinning: ,ale mohla bych mu ji frknout do jogurtu že,pro změnu :wink: :grinning:
máme novinku,šmakuje nám jogurt florián :slight_smile:
20. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
gina :slight_smile: ..já po vzoru sherry :slight_smile: už rybí prsty koupené mám,ale nemám ještě odvahu mu je usmažit,neboť se bojím,že se mi z toho zaserinká :grinning:
ale na druhou stranu už jedl např. brambůrky co si šlohul při oslavě a přežil to :wink: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sherry :slight_smile: ...to mi ušlo... :sweat_smile: ...vy jste měli vyloženě uspávací romantiku :grinning: ..krásné :dizzy_face:

a zdá se mi že slyším matýnka :confused: :fearful:
20. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
malý spal odvčera do rána 5h ako zarezaný (ja tiež :grinning: ), potom stiahol mlieko, začal sa točiť, čumákovať do okna, ale ešte zaspal až do 7:10. Bola som s ním von od 9 do 11h, nech sa chlapec unaví, nejedol ani obed, nedala som mu aby ho to zas nevzpružilo, vypil len mlieko a spí od 11:25.
Niečo som už prečítala ale idm dočítať...
Fotka už je vo fotoblogu, a to som chcela už tú prvú vymazať, možno zmažem obe o pár dní, nikdy som tam nechcela mať ako rastie bruško, ale že ste to vy tak si kuknite keď chcete- kukuk pupík trčí ako komín, nevtiahol sa mi dnu po šimonkovi :confused:
20. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
gina: u nás rybí prsty jedou, jí je i Lukas, kterej toho moc nejí :grinning: a Mára jich sní tolik kolik mu jich dám :wink: dneska jsem mu dala dva
20. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ne,to si jen madam nad námi pustila tv tak,že ji slyším i u nás :rolling_eyes: ...to je fakt děs tady ty zdi :unamused:
20. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
matova :slight_smile: ...krásná noc :dizzy_face:
ale fotečky nevidím,píše to,že fotoblok je prázdný!!! :confused: :fearful: :cry:
20. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ined. olej mrňousům nevadí :wink: dokonce ho potřebujou a když to nebude mít 3x do týdne, tak to neva a řízek taky ještě neměl?
20. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: aj pod nami byvaju taky stary manzelia a tiez pustaju TV tak nahlas, ze sa stale bojim aby sa Sophi nato nezobudila. :sweat_smile:

matova: tak noc paradna, idem kuk fotos. :wink:
20. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
gina :slight_smile: ..ta naše suseda zase tak stará není,aby to musela mít na plné pecky :angry: :grinning: ...je to trubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sherry :slight_smile: ...řízek mu vrazila do ručky babi :sunglasses: ,ale jen jednou kousnul a vyplivl to :grinning: .ale dělám mu normálně zeleninku buď na másle nebo na oleji :wink:.
spíš se bojím aby to jedl :wink: .udělám pro nás a uvidíme jesti ho to zaujme :grinning: .ale ryby má rád :wink:
20. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zatím jsem zasahovat nešla...
20. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...super :slight_smile: :wink:

gina :slight_smile: ...ty vidíš foto bříška matove :slight_smile: ??? :confused: :fearful:
20. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...a kdepak jsi dnes :confused: ???snad aduš nevystrája??? :astonished: :sweat_smile: :fearful: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já matovou taky nevidím, píše to prázdný fotoblog :confused:
20. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pozerám že naše deti sa dnes zhodli a celkom skoro zaspali...
náš obed: zo včera, vybodla som sa na to a radšej som ho išla zničiť von :sunglasses:
ined: teda tá vaša noc zas hotová katastrofa, asi to fakt nebudú zuby, nie sú teploty pri zuboch až ke´d sa prereezávajú? a nebolí ho uško? Inak malý včera- on aj bol unavený, ale asi stále čakal že pôjde von a tam bola veľká kosa, prebehli sme k svokrovcom-kýval že chce ísť a vonku mi skrútil ruku a bežal do záhrady- a teda na vonku som ho dobre neobliekla, tak som mu dovolil aspoň takú polhodinu, vôbec nechcel ísť dnu ale vybral si k babičke alebo domov? jasné k babičke....len asi mu to fakt nestačilo vonku, on je ako psík, musí von a dlho tam nebol kôli tým daž)´dom a šialenému vetru...
gina, ined. aj u nás sa mixuje len jednoručne :grinning:
sherry: také menu je u nás náhodou sviatočné :wink:šimi už rybie prsty mal tiež ale dávam mu to bez tej strúhanky :grinning: , krásne uspávanie ste dnes mali :wink:
prchalka: dúfam že ti pospí dnes čím dlhšie- to je tiež psycho, mne keď vstáva napr. 12:30, tak ťahá rovnako ako keby spal do 14h, tiež tak do 20h :astonished:
20. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek