• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
ahojky,

tak naše noc - usnul v 19h, první probuzení ve 22.,pak hodina vrtění,lození, norování, kňučení,pak spánek do asi 2, se ozval,ael jen ze spaní,tak jsem spala dál, vstávačka v 5.15, takže mlíko, pak k nám do postele, usnul kolem 6.15 na hodinku, takže vstával v 7.15, protivný :confounded: .
před 9 jsme jeli nakoupit, hlavně malému nějaké botičky, protože ještě žádné nemá.a pak na větší nákup, jenže jak jsme dojeli do tesca, tak ho dáváme do vozíku a on se komplet zblil, tak jsme jeli zas domů. teďka od 1Oti spí a nakoupit pojedem odpo.

Prchalko- malý lozí jak ďas, i chodí,ale zatím jen s oporou, všude se něčeho drží,a asi tak měsíc a půl. neuměl dlouho se sám z toho stoje posadit a minulý víkend,ze dne na den si sedne všude:slight_smile:. kdy začne chodit,nevím no, zatím se na to asi necítí, ani nemá pořádně stabilitu,když ho zkusím jen postavit samotného bez držení,takže jen tak brzy chodit nezačnem,
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova- já prostě nevím proč nechce už usnout, někdy usne v pohodě,a někdy ne. je unavený, vidím,že se mu chce spát,ale dám ho do postýlky, on jakoby ho to nakoplo, začne se zvedat, samé chi chi cha cha, tak ho beru z postýlky a normálka do večera do 19 než jde spát vydrží. sice někdy je protiva,ale dá se to.
no pytel zkusíne a uvidíme, kdyžtak ho dám kámošce, co jí v něm malá spí.

prchalko- tak myslím, že s těmi 14ti kg vás v tom věku doženem, malý má teďka skoro 12kg :confused: :grinning: .
no a kamarádka co má 3,5 roku kluka,tak ten má tolik kilo co tvoje malá, je to taková vyschlinka :grinning: , nožičky má poloviční jak náš Štěpi. al jí všechno, jen mu asi stačí míň, no. byl vždycky takový hubeňour.
30. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a té značce ABSORBA, či jak to bylo, jsem taky neslyšela :rolling_eyes:
30. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si za povykládala sama a jdu, vidím že 45 minut spánku bude za chvíli za námi, tak se mějte a hezký víken,
pa
30. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak som tu :sunglasses: .
u nás noc trochu horšia, nerátam koľkokrát sme boli hore ale aspoň nie nadlho a mlieko zarobené mám stále u seba :sweat_smile: , tak sa dalo :sunglasses:. Ráno definitívna vstávačka 6:45, obed sa mi vôbec nepodaril ale malému veľmi chutil, tak som si vydýchla :sweat_smile:. Zúbky trápia, kakám riedke ako to hovoríte- kejdy? (no nakoniec dobre že s tým ešte nezamaszí nočník :grinning:). Tip na očistenie zeleniny bez dieťaťa na nohách: dať mu ohrýzavať riadne hrubú mrkvu (aby sa mu teda nepodarilos tým zadusiť :confused: . zabavil sa s tým asi 5 minút :slight_smile:
a ťapká aj keď dnes teda vôbec nevládal - asi po včerajšku dostal svalovú horúčku, ale loziť už nechce asi za nič.
Pre pobavenie: večer sme si dali s MM trochu vínka (ešte predtým dal trochu vínka aj u suseda) a taký super nápad dostal- bežal dať malému pusinku :grinning: , na čo sa z izby ozval riadny plač a mohla som ísť uspávať :astonished:

prchalka :slight_smile: vezmeš teda to pyžamko?

lehna :slight_smile: : do kelu, tak ten tvoj štepi ti teda dáva :rolling_eyes: . a ty si neskúšala nejaké homeo? ono je to isto tak ako písala katzi- že keď je unavený a nezaspí v pravý čas (len to je ťažko keď decko zvedavé chce aj spať aj objkavovať svet naraz :angry: ), tak smola,nadopovaný vyplaveným kortizolom (dúfam že si dobre pamätám ten hormón :confused: ) potom ide jak motorová myš :astonished:. my sme mali také obdobie, kedy mi a veľkými ťažkosťami vydržal len do max 10-10:15, dal takú hodinku a poobede už nezaspal.......ťažké to bolo. tak len držím palce aby toto bolo čím skôr za vami, nech už pospí viacej!!!!
pozriem si v zošite aký dlhý čas prešiel od vtedy čo sa postavil a obhádzal.

ined :slight_smile: ??????
katzi :slight_smile: : aký bol večer???????
30. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj spíme od 11:15, teraz začal pes so svojím číslom :angry: :angry: :angry: a malý začína stonať zo spánku :confounded: :confounded:
30. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v rychlosti děvčátka,ZÁZRAK - malý spal 1.45!!!!, asi si dospal to ráno.s ním budu muset asi vstávat v 6,aby spal pak dlouho :sweat_smile:

matova- homeo jsem nezokušela, nepřijde mi,že by to potřeboval. nechcu do něco něco ládovat, i když mu to neublíží. on chodí většinou spát ve stejný čas +-30 minut max., tak nevím proč někdy v pohodě lehne a usne a někdy prostě dělá tyátr.
kukni do sešitu, jsem zvědavá:slight_smile:., le myslím, že máme ještě tak měsíc čas :slight_smile:
jééj, tvůj muž je taky akční:grinning:, my si dali včera becherovku :slight_smile:,ale pusinky jsme teda neběželi dávat, jsme rádi že spí:grinning:
30. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehno, tak tvojmu tychpar minut navyše poslal asi náš :grinning: :grinning: :grinning: . spal 1h.tak pa
30. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
téda,vás dočíst :grinning: .
u nás noc...unul v 19.20,první kňourání ve 22h,ale v pohodě,pak ve 23h,ale nevstával,jen kňoural a vypadal,že by i spinkal dál,jenže to by nesměl být pročůraný.takže přebalit atd.křiku u toho :confounded: ...zůstal teda u mně.
docela i spinkal,ae chvilkama se motal a nemohl se nějak uhnízdit či co,nad ránem,opět pročůraný :angry: ...naštěstí už byl čas vstávat.se asi nedoperu ...
dopoledne úklid :sweat_smile: ,byli jsme nakoupit,obídek...v celku pohoda :wink: .
včera jme byli odpolko venku 2 h,bez kočárku,ale ťapkal teda krásně ani moc nosit nechtěl.byli jsme nakrmit kačky a labutě a procházkou jsme to dali na konečnou busu a zpátky jsme se svezli...malý nadšený,už jel jako velký chlapec :grinning: .
odpoledne jedeme možná za tchánem na návštěvu do nemocnice,nebo pojedeme autobusem za labuťkama,ale zase jinam než včera :slight_smile: .no co už :slight_smile: .
tatínka máme v práci,tak se musíme nějak zabavit sami :wink: .

prchalka :slight_smile: ...neboj,to víš že nepomlouváme :grinning: .
co ten overálek?člověk by řekl,že takovou věc snad nebude těžké sehnat a hele :unamused: .
matýnek začal chodit ve 13m.v 8m začal lézt po 4,na konci 8m se postavil,asi od 9m začal ťapkat kolem nábytku a sám se pustil až ve 13m.
holky prý bývají rychlejší,ale každé dítko je jiné :wink: .
ty jo a nepřibývá malá nějak rychle?nedávno jsi psala tuším 13,5 a už má 14kg?že by jí tak chutnalo :grinning: ?
ten odkaz s tím klukem byl fakt síla :confused: ...ale na konci mu to fakt slušelo...k nepozání.klobouk dolů :sweat_smile: .

matova :slight_smile: ...tak moc moc gratulujeme k rozchození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .to je paráda :slight_smile: .
takové vylomeniny dělá i náš chlapeček,skáče po pohovce,leze všude možně...já jen trnu odkud spadne a co si rozbije,no jo kluci :sweat_smile: .já byla ale to samé :sunglasses: .
fotečky moc krásné.na té první má skutečně výraz bolavého zoubku :frowning2: ,ale je moc miloučký :dizzy_face: .
včera v kroužku za mnou pořád chodila,no spíš lezla roční holčička,pořád se chtěla u mě chovat :grinning: .ale jak ta byla lehounká :confused: ...prý má 8 kg...po tom mojem kulihráškovi to je skutečně oddech :grinning: .matýnek může mít řekla bych tak 10,5-11 kg,ale to fakt tipuju.ale i ten rozdíl 2,3 kg je opravdu značný :sweat_smile: .ale jak byla hodná!!!prý je tak zlatá pořád :confused: :sweat_smile:.
tož jsem si tak říkala,tak že by příště holčička :grinning:?
jo ty nehtíky...já mu je stříhám po obědě ve spánku a protože doma chodívá nejčastěji v punčoškách a bodýnku,tak mu vždycky předtím dám takové tenoučké tepláčky a ponožky :wink: ,abych se na ty drápky dostala.
večer spinkává také v overálku s ťapkama...tesco pyžamka :wink: .já je mám ráda,matýnek je v tom jako malé strašidýlko :dizzy_face: .a hrozně moc miloučký :grinning: .

a už pláče,taže končím,chjo.....
snad později,papa :sweat_smile:
30. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek:slight_smile:

tak jsem čekala, že tu budu číst o tom,že u všech noci super, protože naše zas stála za prd: teda do 3h dobrý, ale pak zas od 3 - 5h v kuse vzhůru, nepomohlo ani mlíko, ani když jsem ji hladila, škrabkala,.... :angry: No a já jsem po tom pokecu s kamarádkama šla spát ve 12h, takže jsem toho moc nenaspala. Ale ten včerejšek stál za to.

Matova: Ššimonek je teda opravdu drobínek, ale roztomiloučký moc. Naše Adelí se teď taky ze dne na den dost rochodila, ujde docela dost, ale když ji něco hodně naláká a chce to rychle mít, tak běží pořád po čtyřech :slight_smile:

Ined: nepodléhej naději, že holčičky jsou hodnější. My s Prchalkou bysme ti mohly vyprávět :slight_smile:

Lehna: my jsme taky Adélku jako malinkou stahovali do plínky, pak jak jsem psala do té zavinovačky. Tak snad vám pytlík pomůže.

Odpoledne půjde muž s Adu na prochajdu ven, tak se těším na ten klid. Ale budu ho věnovat úklidu -jak jinak :unamused:
30. led 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já fakt nestíhám na vše reagovat :sweat_smile: a to jsem spisovatel... no spíš byla jsem...
Na overálek jsem odpověděla, tak uvidíme a taky jsem se ptala, kde se dá jinak sehnat ta značka třeba..
Holčičky a hodnější, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: To byl ftípek, že? O těch kilech ani nemluvím, ale ona jí fakt možná míň, než vaši kluci, má 2 mlíka teda :confounded: a 4 jídla přes den.. Budu jí na jaře víc honit :grinning:
Moje máma měla 14 v roce a musím se čoríza zastat - známá má kluka 6m a prý váží 12kg (jak tu teď mamka byla, tak mi to říkala) a zubů má už asi 6 nebo kolik :sweat_smile: Trošku monstrum :sweat_smile:
30. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: můj brácha měl taky v půl roce přes 10kg. Za nás se dávaly krupice na noc pomalu od porodnice.
Aďa nevím kolik má -tipuju tak kolem 12kg, ale fakt vůbec nevím. V únoru jdem na půlroční prohlídku tak uvidíme jak jsme na tom.
30. led 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hoky, prosím vás nemáte tip na nějakej fakt silnej a účinej čistič? Podařilo se mi udělat na světlé pracovní desce kuch. linky pár koleček od hrnku s čajem a nejdou ničím úplně vyčistit :unamused:
30. led 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi: Zkusila bych navlhčit houbičkou, posypat solí a přetřít houbičkou..
30. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vzhůru.spinkal 1.45h,nějak to ubývá,ale i tak to jde :wink: .
jednou jse potávala paní se dvěma dětmi...chlapeček,tenkrát 4 měsíce vážil 9 kg :confused: .plně kojený,tak pak je to prý v pořádku :sweat_smile: .
také nestíhám reagovat...není tolik času :sweat_smile: .

katzi :slight_smile: ...co to zkusit cifem?já ho používám často a většinou vyčistím vše :wink: .ještě citronová šťáva :wink: .

prchalka :slight_smile: ...s těma kilama...já to nemyslela zle,to proboha ne :wink: .tak co,každý je jinak stavěný a hlavně že je zdravá a že jí chutná :wink: .

jdeme svačit :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za rady. Zkusím oboje.
30. led 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ined: Já vím, vždyť si z toho taky nic nedělám :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ...to je dobře :grinning: .
katzi :slight_smile:...snad něco z toho zabere :wink:.
lehna :slight_smile:..super.vidíš i zázraky se dějí :grinning:.
matova :slight_smile:...manžel ať raději abstinuje :grinning: :grinning: :grinning:.

my se jdeme chystat,v 15h vyjíždíme,tak papa a pěkný zbytek soboty všem :slight_smile: .
30. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes není problém s dočítáním :grinning: My spaly poo 1,5h a dneska večer jsem asi fakt na ní už viděla únavu, hlavně posledních 20 minut s tatínkem, mezitím co já se sprchovala, prořvala a ve vaně už taky bečela.. vypila mlíko a zalomila už ve 20.15 :wink: tak hlídám..
K overalu mi paní psala, že je asi z Anglie nebo odkud a že ho má taky z MMB.. už jsem si ho objednala, lepší něco, než nic!
katzi: Už ti to pustilo?
30. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ďakujeme za gratulácie :slight_smile: k ťapkaniu a fotkám a očakávame gratulácie k ďalšej plne prerezanej štvorke hore (v poradí tretia) :grinning: :grinning: :grinning: . keď sa darí tak sa darí :grinning:
ale nie aby ste závideli!!! :sunglasses: malinký je dosť ubolený, aj od chôdze aj od zubov(bodaj by aj nie keď ich ide toľko naraz :confounded: ), stále sa totiž dorezáva posledná štvorka :rolling_eyes: , sliny sa valia z pusinky, hryzie vsetko čo sa dá,masochista :sweat_smile: :unamused:
Po obede spal dnes len 1h a to do 12:15, myslela som že bude chcieť ísť spať príliš skoro, ale zas zaúradovali jeho vnútorné hodinky a všetko prebehlo v tých istých časoch. Tiež sme boli von, dosť kosa, snežilo.........................
Spí od 18: 45, dala som už však Panadol :unamused:, a už bol aj hore o 20:45 :astonished:

prchalka :slight_smile: : no nezávidím ti vôbec, ja mám čo robiť s deväťkilovým, tvoju by som určite nezvládla. a ako ďalšiu ti teda prajem také poslušné dievčatko aké stretla ined. a nielen tebe ale nám všetkým. alebo chlapčeka,to už je jedno, len nech je bez problémov :grinning:
ined :slight_smile: : aj my tesco pyžamka :slight_smile: a kupujem tam aj zn. cheerokee- a podľa číslovania nám sú tie veci dobré, ktoré sú pre deti mladšie o 3-6 mesiacov :grinning:. ale s kvalitou som spokojná,ujde.

lehna :slight_smile:: tak ten spací vak nech pekne zaberie!
a čo sa týka pohybu: plazenie- v 9 mes.,lozenie po 4 + sedenie+vytiahnutie sa do stoja v 11.mes., obchádzanie popri nábytku-12mesiac, stoj bez držania sa niečoho- až na konci 15mes, prebiehanie medzi nábytkom na krátku vzdialenosť (také 4kroky) 16mes, no a teraz presne na konci 16.mes sa púšťa chodiť sám :slight_smile:
katzi :slight_smile::už máš vyčistenú linku, ak nie, tak ďalší typ: fixinela- môže sa použiť na plastové povrchy, ale nie na kameninu- neviem akú dosku máš. a je to teda už čistič brutal :confused:

ženy, a máte tam u vás aspoň nejakú kamošku - hoci len občas- s dieťaťom v podobnom veku? u nás tu sú asi tri maminy, s jednou by sme si možno aj rozumeli, ale nestretávame sa vôbec, hoci je to pár metrov. jej chlapček je síce starší o polrok ale prítulný, tak by môjho hádam nezavalil. ale keďže chodí spať dvakrát za deň :angry: tak nám to vôbec ani nevychádza. a hlavne má už všetky zuby :angry: ále nie, proste to nevychádza tak to neriešime už.
30. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile mamicky.Ja zatial nemam velke problemy so zubkami. Dcerka ma 7 mesiacov, je obcas nervozna, ale poradili mi gel na zubky. Vola sa Dologel a da sa kupit v lekarni. Ked zacne byt nervozna, potriem jej nim dasna podla potreby a celkom to zabera. Dieta by som nedupovala liekmi proti bolesti.Tiez pomaha ked si dieta date k sebe do postele a drzime ho za ruku. :slight_smile:
30. led 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KUK :confused: brzo, co? No u nás se totiž teď usnulo po mlíku :confounded:
31. led 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nic, spala asi 3 minuty :confounded: Až bude čas, tak vám napíšu pohádku, kterak se nám vyplatilo jít spát ve 20.15 :confounded: Předpokládám, že u katzi se dneska spalo ukázkově :sweat_smile:
31. led 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :rolling_eyes:
-tak ja tiež predpokladám že dnes noc u katzi Ok, lebo u nás veľmi zle, zrejmä ako u prchalky? :fearful:
-do polnoci ok-teda 3x bol hore, a v noci-neviem odkedy dokedy ale teda hrozne dlho boli motačky,presúvali sme sa z jednej postele na druhú a nazad, krútil sa chudáčik ako ciferník, nedala som mu ale nič už len gel. no a o exémoch ani nehovorím, už asi mesiac sú dosť zlé ale odvčera... :frowning2: ,nakoniec ešte zaspal do 6:40, ale po raňajkach že by zaspal ešte-no ani náhodou, hoci kýval že ide spať :rolling_eyes:.
tak všetkým aspoň pekný deň! :wink:
giovanina :slight_smile:- tiež nie som zástancom liekov pri akejkoľvek malinkej bolesti, ale s babami čo si tu píšeme teda niekedy nezaberá už vôbec nič, nieto nejaký gel, či držanie za rúčku- tvojej malej idú asi ešte len prvé zúbky, to sa ešte dá, počkaj kým prídu nejaké stoličky :confounded: ....ale nie, nechcem ťa strašiť, sú aj deti ktoré zúbky zvládajú relatívne v pohode a zas deti ktoré majú s týmto veľké problémy-nielen nespavosť, nervozitu, ale aj teploty, silné zahlienenie, a hnačky....tak držím palce.
31. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

fakt to funguje přesně na opak než u vás: u nás byla noc super (šla jsem tam 1x jen na dudel kolem půlnoci a pak až po 4h na mlíko, vstávačka po 7h). Teda to je schizofrenní -všem vám vždycky přeju upřímně dobru noc, ale na druhou stranu když vy všichni máte dobrou, tak my blbou.... :sweat_smile:

Jinak to čištění - zatím jsem zkoušela jen tu sůl, je to o dost lepší, ale ještě to tam pořád vidím (běžně by si člověk ale asi už nevšiml). Matova: díky, za další tip.

Matova: gratulace k dalšímu zoubku, zas jste o krok blíž ke klidu. No závidím, to jinak nejde :slight_smile:

Jinak Adu teď v posledních asi třech dnech prožívá období vzteku jak vyšitý, mlátí to s ní o 106 :angry: To je furt na všechno : ne, ne, ne. Řev každou chvíli a dnes ráno se dokonce ohnala po manželovi v podstatě kvůli ničemu. Je to o nervy. Ona má takový vlny - vždycky to s ní chvíli mlátí pořádně, pak zas je chvíli relativně klid. Začínám studovat různě po netu co s tím, nechci ať nám to přeroste přes hlavu :confounded:
31. led 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: ,
zatím velice nemám čas,jen napíšu to,že to asi fakt funguje,u nás noc hrozná a finále?v 5.30 totálně pročůraný,pak už neusnul :confounded: .
zkusím postupně dočíst,ale matýnek je dnes opět závisláček :sweat_smile: .
31. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ..velká gratulace k další 4 :dizzy_face: .u nás žádný velký pokrok,děs :confounded: .nějak to roste pomalu :frowning2: .
u nás v noci také děsná motanice a norování,pořád :frowning2:.

prchalka :slight_smile: ...overálek ještě užijete :wink: .
to mi teda řekni čím to je,že se nám ty špatné noci tolik shodují :unamused: :sweat_smile: .

katzi :slight_smile: ...no jasnééééé,už nad ránem jsem na to myslela,že vy spinkáte určitě jako růženky :grinning: .a my prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

giovnina :slight_smile: ...jj,tak jak píše matova :slight_smile: ...u někoho růst zoubků nejde pomalu zpozorvat a u druhého je to děs na x měsíců :unamused: .moc ti přeji aby to u vás probíhalo v poklidu :wink: .

matýnek dělá naschvály...vypnul tv,hrabal v koši :angry: ...no jo,mamince naschvál,nemám co psát :grinning: .
31. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...ještě k těm kamarádkám...já mám tady 2 s dítkama podobnéh věku,ale přesně jak píšeš...njsme schopné se nějak sladit,takže se potkáváme spíš náhodně.s tou jednou teda víc,byly jsme párkrát i posedět v cukrárně...má holčičku přesně o den a měsíc starší,ale taky nic pravidelného.
já jsem zkrátka vždy dávala především přednost tomu,aby se matýnek vyspal,aby bylo vše tak jak je zvyklý :sweat_smile: .
nedá se... :wink: .
samozřejmě je to i o tom chtění jak se říká...ale já zrovna nejsem takový ten návštěvní typ...co by denodenně u někoho někde vysedával či naopak :grinning: .
a už zase musím jít :wink:
31. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tři kamarádky - maminy vídám pravidelně. Jednu tak, že Adeli u nich spí přes poledne (alespoň doteď spala), druhou kamarádku až po vyspání odpoledne a třetí vesměs jen v baby kavárně, protože s její stejně starou holčičkou se Adélka tahá o hračky, v baby kavárně se nám to minule osvědčilo a i jsme si docela popovídaly :wink: Takže každý týden máme alespoň na jednu návštěvu. Tento týden se to ale tak sešlo, že uvidíme asi všechny tři (postupně) a to teda zase bude dost stagnovat domácnost a chudák muž bude večer chodit kolem prázdné lednice :sweat_smile:
31. led 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova :slight_smile: ...ještě jsem zapomněla...dnes jsem dělala tu zapékanou brokolici,tak jem zvědavá,jestli to matýnek spapká :sweat_smile: .mě to ale chutná hodně :wink: .

katzi :slight_smile: ...jj,vše má své oběti :grinning: .musíš tatínka pořádně psychicky připravit a dát mu tu čest starat se o výplň lednice sám :grinning: .

já se teda ještě občas setkávám z maminkama tady z koníka ze stejného regionu,ale teď přes zimu to trošku vázlo :sweat_smile: .
31. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek