• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
lehna: My spaly včera 2h a ten řev potom fakt hroznej.. taky jsem nechápala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera navečer jsme šly vyhodit odpady - nese papír :grinning:
8. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - jj, někdy tam fakt sedím vedle postýlky než pořádně zabere :frowning2: . jindy odejdu po půl hodině, ale za 10 minut se vracím, protože zas řve a tak to trvá i 2 hodiny :confounded:

@prchalka - divné,že? spí tak dlouho a pak jsou ještě protivky :angry:
@sherry28 - od mojí kamarádky klučina taky věčně něco nosí ze školky, za celý měsíc je ve školce max 14dní. děs. Ať je Lukymu líp :wink: .

těhulky - fajn,že se vám daří dobře.
matova- tobě přejuať už se stane zázrak a Šimonek se té závislosti nějak od tebe oprostí. už jsem ti jednou psala, že obdivuju tvou energii a hlavně nervy :rolling_eyes:
8. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 - a ještě vítám novou tvář :wink: . do nás taky každý hučí s nočníkem. my to už přehlížíme, oni to prostě nepochopí, že tam prostě nechce vydržet sedět,že ho tam nebudu držet násilím.
8. čer 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : krasna pomocnicka :grinning:
8. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
u nás včera teda byl zase večer!!!! Usnula už v 20 :00 a za 20 min jí vzbudil její kašel, pak nespala až do 22:00! Ale já měla seriál, jediný, co sleduju a řekla jsem si, že za ní nebudu chodit a ona si tam kupodivu začala povídat v postýlce, slyšela jsem jak si vyjmenovává postavičky z Mickey Mouse ( to teď pořád sledujeme) a pak trochu zaplakala a až kolem 22 usnula. Pak mě zase budila celou noc, navíc ten kašel jí trápí a kolem 1 kašlala asi hodinu. Už jsem vyzkoušela všechny kapky na kašel a byly jsme 2x u dr. a nic, pořád to nechce přestat.
A v 6: 30 vstávačka, nic moc.

Matova: jo to chápu, taky jsem na tohle myslela, protože u nás je závislost šílená, nemůžu jít ani na záchod a v noci mě hledá apod. Ale věř tomu, že než se ti to narodí, zase bude o kousek dál a prostě to nějak zvládne, třeba bude jednu noc hodně plakat, ale zvládne to.

Já mám zase strach že druhé mimi nepůjde, jako nešla Sárinka :cry:
8. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehna: mě by teda fakt moc zajímalo, jak to, že dřív to byla taková hračka to ty děti naučit a teď to nějak nejde??? Ale rozhodla jsem se už ty řeči nevnímat :wink:
8. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď snídám u PC a mám na klíně Máru(pomáhá mi se snídaní :slight_smile:) koukala jsem na fotky čorí a Márovi se rozzářily očička a ukázal prstíkem a pronesl jéééé pipi:grinning: když jsme to zavřela tak chtěl, abych je znovu otevřela :sweat_smile:
8. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pařák, do toho bazénku se naložím asi i se Štěpim :grinning: . jdem dát polívku a jde chrnět, tak přijdu hodit ty fotky :wink:
8. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 - no taky nechápu jak to kdysi šlo a nám to nejde. ty řeči taky nevnímám, nemá cenu jim cokoliv vysvětlovat, tak to přehlížím a je klid. ať si všichni koupí domů nočník a učí je taky, ne? když mají pořád plnou pusu keců :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda vaše noc, chudák malá s kašlem. mi stačí, jak má Štěpi jen šušně v nose a funí, to se pak pořád budí, tak mu musíme stříknout od nosa sprey, to je u toho kravál, protože je rozespalý a nechce se nechce se nechat držet.

no tak jdu, cítím,že je i pos... :grinning:
8. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, konečně to snad dopíšu a odešlu! :angry:
Včera den na pěst - drancuje mi Kikouš skříňky, páč noční stolek, kde se rochnila tatínkovi, je pod pojistkou - má v sobě hřebíky a háček :sweat_smile: :sweat_smile: Takže si našla jinou hračku - otvírá mi v protilince dveře a nosí ven věci - zakopla jsem o mixér, do kterýho se snaží nacpat metličky - ty už jsem vyndala z pračky, sprcháče, koše, trouby, atd....Ty stoličky jí zlobí, o to víc vymejšlí kraviny... Vyndala sklenici od okurek, ve který jsem měla ty metličky a švihla jí na zem. Rána jak z děla, sklenice na kusy... Zařvala jsem na ní - měla jsem strach, aby netancovala v těch střepech a nepořezala se. No, tak jsem jí odnesla do postýlky, omyla jí nožičky a šla na tu pohromu. Vyndala jsem pro jistotu i vysavač.. Najednou zas rána, letím k ní - madam z postýlky dosáhla na dveře u skříňky, kde jsou videokazety a začla je házet na zem :confounded: :angry: No, takže odtáhnout postýlku, zkontrolovat a jít vysávat.. Když byly střepy fuč, tak jsem chtěla vysát zbytek pokojů - to už jsem jí vypustila ven. Vypnu vysavač, jdu jí udělat pití, vrátím se, pustím, nesaje - nacpala mi do hadice čistící ubrousek, zahryzla se do hadice.. Pak vysavač omylem pustila - řev - bojí se ho :confounded: Takže to stihla během 20minut - všechno....

Takže se nedivím Prchalce, i já občas si představuju, jak jde malá za odměnu k babičce!!! V očích vražda, kruhy pod očima..

Zuzanka - ona to dřív zas taková hračka asi taky nebyla, ale vzhledem k tomu, že nebyly tyhle skvělý plíny, tak to ty děti zřejmě i nutilo se to naučit. I když mě máti taky nutí a péruje, aby se to malá co nejdřív naučila, ale nedávno jsem se dozvěděla, že brácha kadil až do třech do plín....
Někdo z holek tu radil pouštět jedním uchem - když mi není dobře, jsem unavená, tak mně to pokaždý fakt dostane - ty dobrý rady! Naštěstí vždycky teta práskne, že s naší výchovou to taky nebylo růžový a hned je mi líp... Že prostě máti občas vykládá pohádky...Včera sama práskla, že brácha postříkal bublaninu biolitem! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak fakt díky, že tady jste a člověk si může přečíst, že není tak vadnej, jak si okolí myslí :angry: :angry:
8. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : aj u nas sa hra so vsetkym len nie s hrackami. Najradsej ma hrnce, DVD-ka, PET flasky. :slight_smile: Obcas zabludi aj ku hrackam, teraz miluje babiky a lopty. :wink:

@lehna : u nas sa uz zatahuje, urcite poo sprchne, ved dnes je Medarda. :unamused:

@zuzanka26: kem Sophi kaslala tak som jej na hrud natierala Koalku. Poradila my to sherry, vzdy to zabralo, lepsie dychala ani nekaslala. :wink:

U nas sa spi, krasne sa konecne napapala, idem brazdit po MMB, vcera som jej kde co pokupila, ale vsetko je dost drahe, tak skusim ci nenatrafim na nieco pekne. :wink:
8. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Má opět vybito, tak toho asi moc nestihnu. Obídek od babí propadl totálně - polívku s drožďovými knedlíčky fakt nechtěla, tala 5 lžiček a ee, tak jsem musela sáhnout po skleničce, nic v zásobě jsem neměla, počítala jsem, že to jíst bude :confounded: Včera ji obdivovali, jak jedla syrečky a bramb.salát a navýsost chválili, že sní všechno, tak je budu muset zklamat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopol jsme byly jen na zahrádce na písku, bylo příjemně, teplo, ale pod mrakem, poo už asi zase začne pařit. Ze ČT na PÁ jsem opět sama a zrovna bude hic, to nevím, jak přežijem.. :cry:
ined: Maty má hezký klobouček, taky bychom jich potřebovaly víc, máme jen jeden a ten je bílý - velmi praktické. Jak jsem zjistila, potí se i bez něj, no to nechci vidět, až bude víc. Chudinky děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stačila jsem to napsta a chcíp mi. Píšu jako tatar, no snad to pochopíte, písmenka chybí.. :confounded: Tak si jdu asi číst..
8. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééééé, já měla napsanej dlouhej příspěvěk a celý jsem to smazala :angry: :confounded: Musím se jít posilnit kafem a napíšu to znovu :slight_smile:
8. čer 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
spí

@hancazivocich - teda ty máš doma dobré éro :sweat_smile: . to já už bych byla asi na mrtvici. s těma plínama máš asi pravdu, kdysi byly jen látkovky, tak to asi fakt bylo jednoduší. no nevím no, myslím že máme klidně ještě čas.
i já ,nebo i MM si občas představujem jak by to bylo krásné,kdyby nám malého někdo na chvíli pohlídal sám od sebe.
v neděli Štěpiho hlídal můj taťka 2 hodinky, máti celý den ležela, nebylo dobře. Ale taťka byl v pohodě,aspoň na něm jde vidět,že má zájem, no spíš se mu věnuje, když mu ho takhle dáme, ale Štěpi jak ho vidí,tak letí jen za ním a pořád volá jen dědě dědě. My jsme v neděli přestěhovali naši postel do jiného pokoje, takže Pipa spí už sám v pokoji, proto ho taťka hlídal :wink:

@gina333 - u nás bylo zataženo včera, pořád to sem tam vypadalo na déšť a nakonec z toho nidky nic nebylo. Já včera taky brouzdala na MMB, Štipovi jsem koupila dvoje pláťáčky a dvě trička, za 200,- i s poštou no neber to :grinning:

8. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna nedělej si iluze - u nás nikdo nehlídá - to byla výhružka - že půjde k babičce :pensive: :sweat_smile: Protože se mají taak rády - ty dvě, víš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda můj taťka hlídal, když jsem měla zubaře, tak chodil vozit, nebo občas zaskočil za malou dopo... a ta jen slyší výtah, tak je to jééééééééé jééééééééééééé děde jede, jéééééééééééééééééééé :grinning: Nebo chodíme dělat Kuk z okna a mávat....
Ěro je slabý slovo - včera jsem si fakt šla třísknout hlavou do zdi, bylo toho na mě nějak moc..... A když jsem jí konečně usadila do jídelní židličky, že jí teda nakrmím, tak rána a stála před ní normální židle, kterou rozhoupala a hodila na zem...
V obchodě si koupila v nestřežený chvíli balíček se žvejkama - ukořistila dva, ale jeden tak rozslintala, že jsem ho musela koupit. Ještě si k sobě vzala lodičku, tak jsem si u kasy přišla jak zloděj, protože prostě v košíku ani na pultu nebyla a prodavačka - tu lodičku ještě prosím zaplatit :pensive: :pensive: :pensive: Hm, tímpádem si nikdo nevšim a neplatil ten rohlík, kterej žužlala :sweat_smile: :confused:
Prostě - když se daří, tak se daří..... Minule otevřela chlapovi kufr, vytahla mu projekty - staví vodní el. a začla dělat pisi, písi... Tak jí je chlap vyrval, zavřel kufr, zamknul, tak si donesla příborák a dělala žíži žíži a snažila se pižnout zámek. Nakonec jí vzal nerv a polila mu to čajem... :confounded:
8. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco ze sobotní ZOO
8. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spí :wink:
Luky už neprůjmuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: (narvala jsem do něj smectu s čajem, pod výhružkou, že ho jinak odvezu do nemocnice)nesnáší od mala léky, sirupy a vůbec veškerou medicínu :rolling_eyes: tak až se vyspí terorista, půjdeme ven :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bazének, si tam vlezl i tatínek :grinning:
8. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to vodník :grinning:
8. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný fotečky!

Jak velký bazénky, kolik vody atd... Používáte? Kikouš bude mít premiéru, tak nevím... Help :grinning:
8. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanca: takovou holčičku taky znám, jmenuje se Terezka a je to hrozný pometlo je úplně všude v jedné jediné sekundě, teď už je jí 6 let a chodí do školky a půjde do školy(znám jí od jejich dvou let)trošku už se zklidnila od té doby, už si nechá i lecos vysvětlit a zdá se, že nabírá na rozumu a to ji vychovává od mala babička, její mamka se jí zřekla. Babička vypadá jak kdyby byla její mamka :slight_smile: a říkala, že se i na 25 s ní cítí :grinning: že to ani jinak nejde. Musí jí být zkrátka furt v patách :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanca: my máme bazének pro máru z loňska, kdy mu bylo půl roku, takovýho motýla se stříškou a letos mu ho dám taky, pak sem hodím fotku, až bude nafouklý :wink: a Luky má velký modrý a nejspíš bude Mára i tam s Lukym :wink: takže nakonec možná tam ten necháme pro mimi a napustíme jen jeden, ještě to musím promyslet
8. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : krasne fotky a paradny bazenik. :slight_smile: Veru Stepi je riadny vodnik, :grinning: bud rada, u nas je rev ked sa jej zamocia vlasy, i ked sme boli na plavarni vobec jej to nevadilo. Asi ma fobiu z vody len vo vani, lebo sa boji, ze jej idem umyt hlavu. :wink: :astonished:
8. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem ženy ráda, že se líbily kompletky pro Káju :dizzy_face: doufám, že se bude líbit i její mamince :wink: ona je dost náročná a jen tak něco jí nedá :sweat_smile: tak doufám, že uspějeme
8. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry - omyl, né furt v patách, ale o krok napřed :grinning: :grinning: Jo, jo, to moc dobře znám.... Už se moc těším na návštěvy školky a školy, jak tam půjdu ,,na kobereček" :confounded:
Ale co..... Víš, mě dokáže děsně nas....., když tchyně prohlásí - tohle naši kluci nikdy nedělali, nejsem zvyklá si na to dávat pozor, dělat to nebudu, a blabla.... Spadnout ji nechám, protože se to naučit musí! Víš, malá stejně půjde a skočí, i když spadne, tak prostě tam znova vyleze a má děsnou radost z toho, že se tam vydrápala :angry: Jinak se tchánovci děsně bavili tím, jak točí s kamnama a snaží se je otevřít, že se jí to určitě nepodaří. My se na sebe s chlapem koukli, vybavilo se nám, jak se před týdnem hrabala lopatičkou v kamnech, vylezla jak čert (my byli v klidu, protože kamna měly bejt uklizený)... Mno, chybama se člověk učí. Ještě se smáli, když vylezlo z chaty něco, co dítě připomínalo při hlubším zamyšlení :grinning: :grinning:
a ještě tři fotečky,abyste věděly, čím se jí jogurt :wink:
@sherry28 : neboj, urcite sa jej to bude pacit. :wink: Dobre, ze Lukymu uz je lepsie, len aby ste to od neho nechytili vsetci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna : to ma nebodaj zubnu kefku? :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek