• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
omlouvám se za chyby :pensive: ...dnes už toho mám fakt dost,tak valím dát sprchu a možná chvilku lehnu k tv :wink: ...tudíž opět nedočtu :cry: ...
snad tedy zítra :sweat_smile: ...okna v kuchyni..vlastně všude,jsou zatemněna,tak uvidíme :wink:
všem krásnou a hlavně klidnou a ničím a nikým nerušenou noc :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem jen ''postíhala'' :wink:

prchalka :slight_smile: ...u nás lautr to samé...klepe kosu,rtíčky fialové,ale z vody nepůjde ani zaboha :unamused: :frowning2:
fotky krásné :dizzy_face: ...čorí je taková měkoučká :grinning: ..já se dnes dívala na matýnka..on je samá ruka,samá noha...stehýnka má jako pavouček(netuším po kom) :grinning:
kraťásky chce také stahovat...kšiltovka létá z kočárku :angry: :sweat_smile: :grinning:
zoubky...no comment :sweat_smile:

matova :slight_smile: ...neboj,šimi na ten dudel jednou zapomene :wink: :dizzy_face:
pivko bylo dobré,akorát už jsem poslední dny po 17h k.o. :grinning:
co je spongie??? :confused:
stříhali jste?já zatím nechávám matýnka zarůst :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sluší mu to víc :grinning:...ale on to má pořád jště kraťoučké :wink:

sherry :slight_smile: ...super pokroky v bezplenkování :dizzy_face: ...já hodlám začít pozítří :sweat_smile: ..chtěla jsem zítra,ale s tím hlídáním S.budu už tak mít dost co dělat :wink:
krásné fotečky :dizzy_face: ..chtěla jsem dodat k těm předtím,že to auto by matýnka hooodně zaujalo :grinning:

hanca :slight_smile: ...nooo,ve 4h...den předtím ve 4.30 a to jsem si myslela,že nemůže být hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ho upeču,kohouta :grinning:
taky super kramřící fotečka :wink: :grinning: ...jako u nás doma :grinning: ...kdyby i hrál..neřeknu nic..on prostě jen bordelaří :angry: ...vše rozháže a jde dál :confounded: ...já už se těším až doroste do věku,kdy vyfasuje v sobotu vysavač a pojede:wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak, a už jdu vážně do hajan,páááá :wink: :sweat_smile: :grinning: :pensive:
9. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: normálně se mi zastavilo srdce :astonished: až mě koplo mímo :fearful: tak to teda mi z toho není vůbec dobře :angry: ještě teď mám husí kůži na celým těle :astonished:
9. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ined :slight_smile: : :confused: fúúú, až mi zle došlo :frowning2: , ale ja sa ti vôbec nečudujem, netráp sa že si bola trošku mimo, veď toľko toho máš na hlave v poslednej dobe, ešte aj tie skoré rána a horúčava a čo ja viem čo všetko do toho :wink: .... ja nejaké blbosti stváram stále...No veru takú situáciu by som vžovote nechcela zažiť...Chúďatko, ale buď rada že to aspoň takto dopadlo... :slight_smile:
A mňa by mm sprdol jak sirotu, on je totiž "vždy a všade perfektný", až na to keď by som to potrebovala :grinning: :wink:
9. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: tak teď máš fakt důvod pohnout s tou autoškolou :wink:ale hned je člověk rád,, že může v noci k nim vstávat a ráno jsou brzy vzhůru že, hlavně že jsou s námi a zdravý :wink: :slight_smile:

chci vám popřát klidnou noc, ne tak dobrodružnou jako měla dnes ined den :wink: :pensive: :pensive: :pensive:
9. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined :slight_smile: : špongia to je mycí houba- dúfam :confused: :grinning: :wink: . Šimonko má dosť jemné vlásky, už ich ,mal ale riadne dlhé. Teraz vyzerá zas ako bábätko :grinning:
sherry :slight_smile: , prchalka :slight_smile: : krásne fotky aj bazéniky :wink: . My sme mali ešte minulé leto malý bazénik- korytnačku, používali sme ju v izbe, na koberci, pod ňou deka... :grinning: , kúpili sme to keď začal konečne sedieť a doma sa nudil, vonku horúčavy....malý bol bez seba a tiež sa nenechal len tak poutierať...vkuse lozil du a von a potom tá hladina vody vyzerala ako jedna chlpatá deka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Inak poobedie sme akotak zvládli doma do 17:15 a potom sme vyrazili, fúkal vetrík tak super, turistika až ma chodidlá ešte stále bolia..........menší olovrant spapal vonku a večeru už nechcel :unamused: , tak kúpanie, mlieko...a konečne zaspal v normálnom čase o 2O:50 :slight_smile:, síce po mlieku ešte nervózne kopal noihami a klepkal si rukou ale nakoniec zalomil, už bolo vonku celkom slušné šero :wink: . Rýchlo som nabehla žehliť, sprchovať a som tu. Dole v kuchyni je "výbuch", mohol by sa aj mm zapojiť že? :angry: :cry:
Pokjnú noc :pensive: :pensive: :pensive:
9. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte čosi, vážila som dnes Malého len tak v plienke - na klasickej dospeláckej digi váhe- tak konečne dosiahol 11Kg :sweat_smile: - v 20 mesiacoch :grinning:
Pridávam pár fotiek- malý v období "zúbkovej pauzy": staviteľ cesty pre autíčka, kukuk, venčenie po vonku :slight_smile:
9. čer 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

tak opět jeden nádherný den v roce :dizzy_face: těch nebude moc :frowning2: musíme si toho tepla užít :wink:

Máry byl v deset večer vzhůru, tak jsem ho šla uspat, usnul asi za 10 minut, ale předtím dost brečel :frowning2: přes den je zase takový umrčený, možná se ozývají ty zuby :confused: dnes vstával v 5:15 :sweat_smile: ale mě to neva, když je venku tak krásně :slight_smile:
10. čer 2010 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
matova: hotový vědec Šimonek :dizzy_face: taky takový intelektuál jak Luky :wink: :slight_smile:
10. čer 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sherry, malá ted taky usíná pozdě a vstává brzo ráno..asi si i děti chcou užít pěkného slunného počasí. :grinning:
10. čer 2010 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@matova : konecne Simonko bez cumlika, krasny usmev a tie okale :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mame za sebou druhu prespatu noc v nasej historii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zobudila sa ale uz 5:40, ale neva, ako sherry pise ked je vonku slniecko nic nevadi. :wink: :wink: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlec.misa:no Mára jak otevře oči a vidí venku světlo hned vstává :wink: nemáme žaluzie ani závěsy nezatahuju, mám ráda, když na mě ráno svítí sluníčko, tím pádem budeme vstávat brzy :dizzy_face: aspoň se víc stihne a když jinak prospí skoro celou noc, tak je mi jedno, že vstává brzy :slight_smile:

teď už musíme běžet, dneska už dávám Lukyho do školky, tak doufám, že bude dobrej, zakázala jsem mu jíst ještě máslo a pít mléko pro jistotu :unamused: ještě se domluvím s učitelkou :wink:
10. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak naše noc takový průměr. Poprvé v 21,30, pak 00.10, 00.45, 3.30(mlíko), 4.45 a v06.00 budíček.

Zas bude pařák, nevím jestli půjdem dneska vůbec ven v tom hicu. Půjdem teďka ráno a odpo až tak kolem 4, stín tady moc není,tak aby sakriš nedostal úpal.
včera bylo u kámošky fajn, děcka se vyráchali v bazénku, dokonce za námi v 15h přišel MM, v práci jim vyhořela elektrika,tak je poslali domů:slight_smile:. A samozřejmě jsem foťák nechala doma,takže fotky nejsou.

no dočtu jak bude spát, zatím páá
10. čer 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky...
tak ja som totalne nevyspata... krpec zaspal len dakedy kolo 22 hod :frowning2: cely cas vystrajal, ale ja sa mu ani necudujem ked si poobede zdriemol od 16hod do 18 hod :confused: a rano kolo pol siestej uz budicek :angry:
a vcera mi aj pogrckaval... moze od zubkov? teda moc slintal a bolo to zafarbene stravou...
10. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, noc celkem šla, i když už se přenášela někdy po 22h do pracovny, několikrát se v noci převrátila, jednou dudel myslím a pak dobrý :wink: Ovšem už teď tady doma máme skoro 27 stupňů a nijak to nejde odvětrat! :confounded: Navíc už vidím, jak TO ke všemu dostanu, aby toho nebylo málo :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matova Šimi vypadá jak holčička :grinning: Rozbalila jsem fotky pro čorí, tak se usmívala jak tydýtek :grinning:

@sherry28 A co ten Mára, jak jste koukali na ty fotky čorí, co ho tak zaujalo?? :grinning:
10. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás noc docela dobrý, teda manžel si užil mezi 12 a 1 nespala vůbec, pak jsem k ní šla já, ale pak mě nechala od půl 2 do půl 6 spát v kuse a to je po dlouhé době úspěch, vstávaly jsme po 6, ale jsem i vyspalá! :slight_smile:

Tady je taky na padnutí už teď, dnes asi jdeme k vodě.
10. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanulienka81 : no neviem ci od zubkov moze grckat. :unamused:

@prchalka: aj u nas je riadne teplo, ani neviem kam poo. Zavidim vam co mate domceky mozte do zahrady, tu v meste je riadny upek. Na ihrisku kam chodime je malo stromov, uvidim ci tam poo vydrzime. :unamused: V sobotu sa chystame na chaluplu, dovtedy sa musime motat po meste. :wink:
10. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 My máme na zahradě asi tak 40 stupňů minimálně přes den, zahrádka je celý den na slunci, sálá to z terasy, baráku.. no nic moc zatím. Aspoň teda slunečník máme, ale ten to jako nevytrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtělo to markýzu, ale otálíme s tím, ta stojí tak 30-40 tisíc.. No ale musíme do toho jít, potřebuju zastřešenou celou terasu kvůli malý, jinak bych jí na to rozpálený nemohla ani pustit, leda tak do toho bazénku a i tak je tam na chcípnutí..
10. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zpět, venku už je nachcípnutí od rána, ale já jsem maximálně spokojená :dizzy_face: konečně mi není zima :grinning:

prchalka: tak to bych se musela zeptat Máry co ho na Čorí tak zaujalo, on normálně na děti malý, řiká mimi a na větší děti (holčičky)zřejmě pipi(asi podle tatínka), když uviděl Čorí, tak se usmál a vykřikl jééé pipi :grinning: asi se mu líbila :wink: :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : tak to to tiez nic moc, ked je tam na skapanie :astonished:. Ale nemozme sa stazovat, radsej taketo teplo nech je, ako minulo tyzdnove dazde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivanulienka: já přidám vlastní zkušenost, nikdy jsem si nemyslela že se může zvracet k zubům :confused: ale prý může, ale nejdřív se musí vyloučit ostatní příčiny, Luky měl u zubů 40°C a průjmoval a zvracel obloukem o sto šest, to jen, že to možné je. Ale to musí určit lékař jestli je to k zubům, pokud ti spíš jen tak ublinkává tak nemůže být třeba přejedený? No každopádně jestli by to trvalo dýl, tak radši k dr. :wink:
10. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera som chcela aj ja porobit par fotiek, no Sophi odfotit to je sila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fotila som u svokry na balkone :wink:
10. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este jedna :dizzy_face:
10. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: zatím co Čorí mi připadá jako panenka :slight_smile: tak sophi je vyložená princezna :dizzy_face:
10. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 no ono to bolo skor len pogrckavanie so slinkami, ziadna sabla... ale misko sa zvykne aj objednat, velky papkac je, niekedy sa cudujem kde sa to do neho pomestilo :sweat_smile:
10. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ined - masakr................ No, ještě, že tý slečně došlo, co po ní chceš.

U nás se spí, jsem hotová - hic jak chrochro - taky tady někomu děti tak blbě snáší ty vedra? Tohle dítě je u zubů agresor, ale v těch vedrech........... nějakej zakuklenej terorista či co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mě tak štípla do ruky, až mi z těch fleků z lupenky tekla krev :frowning2: :frowning2: Fakt už mi dochází síly.. Pořád s ní sama - a ona vymýšlí čím dál větší kraviny. Počítám do dvaceti, abych s ní nezatřásla.. Teď se naučila i rvát za vlasy - ještě, že mám delšího ježuru, ale i tak to bolí :pensive: Bez vycházky to nejde, v obchodě ostuda - kdyby mi aspoň hodili naši - když už teda táta musí pro mámu do práce autem (podotýkám, že k nám to má z práce asi 200metrů, od nás 500domů) to pitomý mlíko z lékárny, nee - musela jsem ji tam včera táhnout...

Je hrozný vedro, nikam nepůjdou, ale mám si k nim s malou přijet - hahaha....
10. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára spí, já mám puštěnej větrák na plný kule :wink: a já posílám mimču rohlík s nutellou :grinning: jsem někde četla, že když v těhu jíme něco sladkéh, že to mimčo tu chuť taky rozezná a má hrozně sladké rádo :slight_smile:

dnes se mě maminy ve školce lekly, vůbec netušily, že jsem těhu a ještě minulý týden jak byla zima, tak jsem nosila bundu a bříško nebylo vůbec vidět, za to teď v šatech to nikdo nepřehlídne :grinning:
10. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :tak to je veru skoda, ze ti vasi nepomahaju. :unamused: Ja som so svokrovcami kazdy den, aspon na hodinku. :dizzy_face:

Sophi sa napapala, dnes mala spenatik so zemiakovou kasou, cucla flasu mlieka a spi. :wink: :wink:
10. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 U nás se říká malým dětem taky mimi a větším, i školkovým taky mimi :grinning: To jsem se vždycky styděla v obchodě, když takhle ty velký děti komentovala. No jsem ráda, že Marek zareagoval aspoň nějak a zdá se, že kladně :wink: A ona a panenka, jo? Čert je to :grinning:

@gina333 Včera jsem od MM dostala vynadáno, jestli vůbec vím, co chci! Když mrzne, je to špatně, když prší a je zima, je to špatně a když je takhle, tak je to taky špatně :sweat_smile: :grinning: No nebudu si stěžovat, ono se pak ochladí, musíme jen přežít tyhle 2 dny :rolling_eyes: A Sofinka má krásný xichtík :slight_smile: (ta 4.fotka je úžasná)!!

@ivanulienka81 My jsme k zubům zvracely 1x, byla červená, malátná, nechtěla to odpol nic jíst, jen si kousla párkrát do rohlíku a do Kinder řezu a pak doma vypila lahvičku.. a pak to najednou všechno vyhodila. To mi bylo jasný, že je to k zubům, nenajedená a přepitá, prostě jí to nesedlo.. :frowning2:

@hancazivocich Včera byla celá uřvaná - kvůli tomu bazénku, že jsme chtěli, aby občas vylezla a pak se prořvala až ke koupání. To už jsem fakt byla na mašli, protože jsme se s MM zase ani neslyšeli a ona se furt vztekala.. Ale nevím, zas takovej agresor z ní není, jen se dost potí pod vlasama, po spaní má celou hlavu mokrou :frowning2: Pohled na ní blbě snáším já :confounded: Je mi jich líto, ale snad to ty 2 nejhorší dny přežijou!
10. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek