• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
Jo, tak to porodný je mazec, i když já si na něj ani nevzpomněla nakonec - blbec, ale dostala jsem ho :wink: Mě to porodný teda moc nepálilo nikdy, i když je to dobrá injekce. Naopak rodičák je almužna, taková minimální mzda :confounded: I když to taky neřeším a ani si nestěžuju, já uměla šetřit i předtím!
Ale je to hnus, šetřit na dětech, hlavně, že chtěli dát 13. důchod důchodcům - chudákům!!! Chudákům, který mají větší důchody, než mámy rodičáky! To mě vždycky dopálí! Prachy tečou, ale ne tam, kde by byly potřeba :frowning2:
17. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: no ono to porodné dost pomůže a hlavně tam kde už je více dětí :wink: třeba jsem si z něj chtěla pořídit kočárek (použitý) a spousta věcí, které jsem si už prodala :sweat_smile: ono s jedním dítětem ten rodičák ještě jde, ale když už jsou dvě nebo tři je to málo, zatraceně málo a kor, když ty děti začnou chodit do školek a škol, to peníze jenom lítaj, šetřit umím taky jinak bych ani nemohla se dvěma dětma vyžít :wink: MM má hodně splácení :wink: ale jak říkáš nelíbí se mi, že nejvíc peněz mají ty(poslanci), co by měli reprezentovat republiku a ukázat nám jak se dá z toho mála vyžít :confused: ono není umění brát třináct obřích platů a čančat se a ukazovat ve světě jak jsme na tom dobře :angry:
17. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nebudu řešit tady politiku :wink: ale naštvalo mě to, že o tom vůbec uvažují :angry:
17. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :frowning2: ,
jakžtakž jsem dočetla,jenže nám tady začal nějaký dobrák ve 12h vrtat,tak se ani nerozepisuju :frowning2: :angry: ...
už mám všeho fakt po krk...problémy se jenom vrší :frowning2: ....včera nám nájemci oznámili,že budou byt prodávat,ale že prý máme být v klidu,že nám něco najdou :rolling_eyes: atd ad.
matýnek už je o něco lepší ....aspoň to,ale je vzteklina jak blázen :cry:
tak se nezlobte,že na nic nereaguju...jsem v režimu offline :unamused:
všem přejeme krásný den :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: :slight_smile:
17. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spalo sa 1:40, vstala vysmiata, hrala sa v izbe, ani vlastne neviem kolko spala, to som si len tipla. :wink:

@sherry28: kludne prid, ja sa potesim ked ta stretnem. :slight_smile: I ked ktovie ako bude u nas porodnym, tiez budeme mat pravicovu vladu, takze oni sa o nas paradne postaraju. :angry: :angry: :angry:

Slniecko ma nesklamalo, Nati ma este skolsky parlament, stretneme sa s nou v meste. :slight_smile: Stihla som pozriet na nete 1.cast Upirskych dennikoch, ja na takych filmoch dost ficim. :dizzy_face: :dizzy_face: Tak pekne poo vsetkmy. :wink:
17. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: asi se tam odstěhujeme :wink: :grinning: u nás taky svítí od rána, mám vypranou a pověšenou už druhu pračku a teď peru třetí :slight_smile: jen ať to schne, dokud svítí, včera jsem zvládla i vyžehlit :wink:
17. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, tak tu poo nikto nebol? a ja som si myslela, ze nestihnem docitat. :wink: Tak my sme boli cele poo vonku, krasne svietilo slniecko, na vlaciku som ju zatial nepovozila, lebo sama by tam nesedela, musim Natalku nahovorit aby s nou sla. :slight_smile: Lenze ta bola az doteraz vonku s kamoskami, na husenkovej, na autickach no ona ma uz vobec nepotrebuje. :wink: :confounded: Esteze mam Sophi, ta sa veru odomna neodlepi. :grinning: Bola som na kave aj u svokry, isla my pokopkat kvety na zahradku, so Sophi tam nic nespravime tak sla sama. :wink: Natali idu zajtra na skolsky vylet do Trencina, idem ju pochystat.
17. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás spánek :wink: od 20:00 :slight_smile: já koukám s Lukym na telku :wink: všem tichou noc :pensive: :pensive: :pensive:
17. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj Sophi spinka, idem tiez k telke. :slight_smile:

Prijemnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
17. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zas nedopila mlíko, a to jsem ho udělala dneska o odměrku míň, tak si říkám, co asi budem dělat, až ho nebude chtít, to pak bude těžké uspávání.
Už dneska bylo nejhorší za posledního 3/4 roku. Po mlíku byla tak ve 20h a odcházela jsem od ní ve 20.37. Celou tu dobu se mlela, lehala si mi na ruce, sedala a kopala do postýlky. Já tam jen seděla na zemi vedle, skloněnou hlavu, která mě od zad docela bolí a modlila se, ať už odpadne :pensive: Tak doufám, že bude za hodinu vzhůru :rolling_eyes: Myslím, že se blížíme k tomu nechodit spát ve 20 :frowning2: Je 7h na nohách a ani známka únavy a to byla odpol řádit venku se psem!
Jinak jsem zapomněla info poo. Vzbudila se opět po hodině, ale pak ještě usnula a spala celkem skoro 2h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou, já už jsem fakt zralá zavřít oči :pensive:
17. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.truveo.com/tag/tat%C3%ADnek#tag%3A%22tat%C3%ADnek%22%20

tohle znáte? mě to dost připomíná některé připomínky, co jsem tady tak různě četla :slight_smile: :wink:
17. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to nějak nefunguje, momentík :unamused:
17. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.truveo.com/tag/tat%C3%ADnek#tag%3A%22tat%C3%ADnek%22%20

mělo by to jít, myslím to video jak tatínek uspává :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nočný žurnál :rolling_eyes: :grinning:
u nás bola noc celkom ok- bol hore dbvakrát- z toho raz krátko potom čo sme išli s mm spať- on hneď zaspal a ja nie a nie na čo sa zobudil malý a začal plakať, volalla som ho či ide na mlieko, nič, len sedel a plakal, po hladení ešte viac plakal :angry: tak som mu šupla jednu na zadok a zvaelila tu si ľahni a nevymýšľaj, spi :angry: , a do 2 min bol ticho :confused: . Druhýkrát o 4h išiel z postele dole- na mlieko už :grinning: . Budíček 6:30, doo klasika- trcochudnu, trochu vonku, zaspal o 12:15, spal 1:20 ale teda- večer sme ho nemohla dostať spať- rtak som sa tešila- mm prišiel z práce skôr- že nám to rýchlejšie zbehne do večera, aj sa viac možno unaví... Ale torto bol des verčerný...skončili sme obaja revajúci :frowning2: , zaspal nakoniec o 22:15 :rolling_eyes: .
Rysuje ssa dolná päťka- a teda- na tom mieste si hryzie zubnú kefku, aj gel som už vytiahla a chcel to namazať- pritom to ešte ani nevyčnieva, len trošku presvitá jedno mini miestočko. A chovanie- už sa to začína- plačko za všetko, hádzanie o zem, nechce sa hrať, a nenechá ma nič robiť :cry: . Začína zo všetkého len tak zobkaťVečer som začala robiť zemiakový prívarok na zajtra, a ani som ho nedovarila.
Vidím tu IP, ale asi to dnes už neprerčítam, možno očítam túto dnešnú diskusiu :wink:
17. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z rýchlika čítam, že prchalkina :wink: čorí už by mohla chodiť fakt tak neskoro spať ako šimon :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:.
Vztekánkové deti máme v tomto čase takmer všetci, kde sa rysujú zuby :frowning2:.
ined :slight_smile:: no ale teda zasa sťahovanie :frowning2: . Hrozne sa to na vás valí, samé problémy, nech už to skončí :astonished:
sherry :slight_smile: : veru, gina :wink: má bohužužiaľ pravdu :pensive: . Nikto tu teraz poriadne nevie čo bude ale vyzerá to už na spadnutie že pravica sa dohodne na koalícii :angry: , už sa vraví o pozastavení diaľnic zas a o všakovakých škrtoch v príspevkoch , tak už mám strach. A dokonca chcú zrušiť zásluhovosť v dôchodkoch- v 1. pilieri- druhý som si zrušila- už by sa mi to neoplatilo vzhľadom na môj vek a príjem, ale keď sa zruší zásluhovosť tak budem mať dôchodok ako hocijaký ožran čo sedí celý čas doma na podpore :angry: :angry: :angry: :pensive: :pensive: :pensive: .
zuzanka :slight_smile: : video už dnes nekuknem, ale už si to predstavujem :grinning:

tak čím lepšiu noc všetkým a u nás si prajem aj neskoré ráno :angry: :wink:
17. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

zuzanka:video přesné, akorát u nás byl problém, že já jsem se nemohla dostat :wink: taťka neuspává, ale když jo, tak v poho, máme metodu polštáře

dneska je u nás zataženo, zatím neprší, ale brzy bude :frowning2:
18. čer 2010 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
probudila se 22 něco..MM si jí vzal, v noci brečela asi 5x, tak to máme jasný, ale ráno říkal, že to zvládnul :sweat_smile: .. No já jí slyšela pokaždé, ale když jseem pak k ránu chtěla jít střídat, tak spal. Tak jsem budila, až když měl jít do práce.
Čorí ještě spí :confounded:
Čekala jsem celý týden špatné počasí podle ikonek na netu, ale fakt se to potento až dneska, škoda :unamused:
18. čer 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A už jsme vzhůru, letím!
18. čer 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na to ako išiel spať neskoro...síce do 4 spal, dala som mlieko a zaspal do 6:30, to vyletel z postele s plačom a bolo. Vypil mlieko teraz a dole do kuchyne ho dostanem len nasilu- hladný nebude najbližšie 2h...zato ja som nevyspatá a hladná, aj kávu by somsi hodila- hrozne mi tu hore chýba kuchyňa.
18. čer 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@zuzanka26: tie videjka nemaju chybu :slight_smile:

@matova : takze u vas su uz na ceste patky? :unamused: No na jednej strane je to dobre, budete mat skor pokoj od zubov, na druhej zase mohol ti dat Simi trocha vydychnut po tych trojkach. :unamused: :wink:

U nas noc v pohode s jednym budenim, vstavala so mnou o 6:15. :slight_smile: Natalka bude dnes cely den na vylete, tak budeme sami. Pocasie nic, moc je zatiahnute, len aby neprsalo. :unamused:
18. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova : a preco nemas kuchynu hore ked ti to viac vyhovuje? :wink:
18. čer 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: jak sme si to postavili tak to mame :grinning: . Ja som netušila že raz to bude problém, ťahať tam so sebou dieťa...on tam má ajkútik, nanosila som tam hračky ale čo z toho keď sa sám nezahrá a ja potrebujem aj variť...už letím, už mrnčí, nehrá sa ani hore :rolling_eyes:
18. čer 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova : tak to je veru zle :unamused:
18. čer 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět :wink:

matova: jak se nám staví baráček, ta máme taky kuchyň dole, vedle obýváku a z kuchyně dveře na terasu :wink: a dětský pooj bude nahoře vedle ložnice, u nás to ani jinak udělat nejde, my už zákady máme a jen předěláváme na nový :wink: takže když si budu chtít hrát, tak budou muset být nahoře, ale jsou dva, tak tam vydrží a ty budeš mít taky brzy dva, pak to bude jiné, tak teď chvilku vydrž :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
stihla som povysavat, este chcem poupratat kupelnu a zachod. :astonished: Varit nemusim, vcera som varila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28031, je to mnamka a hlavne vsetko sa pieklo spolu. :wink:
18. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky děláme :wink: jenom se to naskládá do pekáče a dělá se to samo :dizzy_face: a pak je k umytí jen jeden pekáč :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my v noci dost děsný, nejdřív se vrtěla a kňourala mezi 11 a 12 v noci, pak zase mezi 2 a 3 ráno, pak už jsem jí řekla nahlas Tak a dost, už spi, to jsem na ní už spíš křikla a pak byl klid až do 7 :unamused:
Pak jsme letěly k doktorce na krev, výsledek tak nějak zase naprd, sedimentace je na hraně, trošku zvýšená ale na antibiotika to není, takže čekáme do pondělka, kdy budou výsledky výtěru a krevní obraz. Ale uklidnila mě, že to není nic závažného. Tak snad ok.
Juuuu závidím vám baráčky, my asi nikdy mít nebudeme, protože jsme Pat a Mat a barák by nám spadl na hlavu :pensive:
18. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak také máme všude vysáto, umyla jsem koupelnu, záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď vařím polévku, jinak máme ten těstovinový salát ze včera, pak už jen vytřu a je to :sunglasses:
18. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek