• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
zuzanka: u nás je to s tím mini baráčkem na dlouhej běh :wink: začly jsme letos v lednu a bude to ještě trvat než se budeme moc nastěhovat minimálně tři roky :frowning2: počítám, že to nenarozený mimi by tam mohlo už nastoupit do školky :sweat_smile: stavíme to sami, hodně nám pomáhá mamka i finančně, neutáhli bychom to, už tady platíme velkej nájem, jednou jí to všechno splatíme, bude bydlet hned vedle nás a tak se o ní budu jednou starat a finančně se vypořádám se sourozenci :wink:
18. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
ryché info :grinning: ....já včera večer totálně ko. s horečkou :unamused: , tak matýnek spinkal s tatínkem :confused: .ve 4h ráno po mně začal maty plakat, tak byla střídačka.měl teplotu, tak dostal léček a nakonec ještě usnul do 6.15 :pensive: .
já jsem už lepší,ale dopol jsme raději doma...uvidíme jak po o :wink: .-..hlavně taky jak bude že :sweat_smile:
ale je to dloooouhé :sweat_smile:
tak zatím pááá po o :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu do sprchy :wink:
18. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : chudatko, akosi vas tie choroby nechcu opustit. :frowning2: Tak rychlo sa uzdrav. :wink:

Sophi spinka, ja idem pozriet dalsie casi Upirskych dennikov. :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: tak tebe to taky skolilo, určitě to máš od Matýnka, tak necourat nikde po venku a hezky ležet nebo si hrát doma:wink: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinká od 11.35 :pensive:
má zase teplotku -37,6 :frowning2: ...to zase určitě vyskočí :cry: .
já poobvědvala magnum :sweat_smile: ...chladím mandle :wink:
tak co si povzpomínám ze včera :sweat_smile:

sherry :slight_smile: ... :slight_smile:
lukáškovi přejeme vše ne nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....už půjde letos do školy? :slight_smile:
jsem moc ráda, že jste s mimískem oba v pořádku :dizzy_face: , ikdyž je to stydlínek :angry: :grinning: ...i matýnek byl :sweat_smile:
co se týče porodného atd....nemám slov :angry: ...já bych jim ten rodičák dala,ať si to vyzkouší,choboti :angry: ...neříkám,že bychom strádali, ale je to přesně jak píšeš...přijde školka, škola...a peníze budou chybět...asi je to nezajímá :confounded: ...holt každý není pan podnikatel že :confounded: ...no nic :pensive:

matova :slight_smile: ...s tou kuchyní je to na prd no :frowning2: ...ale neboj, za chvilku budeš mít prďolky dva a ti už se spolu začas zabaví :wink: .
já se jen modlím,aby se nám te barák povedl prodat co nejdřív :fearful: ...bytů je na trhu dost :wink: .včera jsem se ak zběžně kukala a jeden 2+1 se nám moc líbil...sice jsme raději chtěli třípokojáč...to je jasné,ale to asi nevyjde :frowning2: ...všechny jsou okolo 1 500 000 :unamused: ...ten 2+1 je za 1 200 000 a více méně zrekonstruovaný..koupelna, plast.okna, podlahy.no uvidíme.
dokonce tady padlo i to, že bychom mohli odkoupit tento byt, ale ještě o tom přemýšlíme a dost váháme i kvůli lidem tady :unamused: a hlavně...asi by nám nezbylo na jádro...a koupelna je tady docela hodně hrozná :unamused: ...jen rozloha bytu je super...68 m2.al zase tu není výtah a do třetího patra pak tahat dvě děti a tašky atd...no nevím, nevím :unamused: ...upřímně...mám toho plnou hlavu :pensive:
takže vám lezou už 5 :confused: ...no super, to by narození julinky mohl být šimonek v pohodě :dizzy_face: .

gina :slight_smile: ...konečně jsi si aspoň povykládala s kamarádkou :slight_smile:
fotbal...já bych jim ty jejich vuvuzely spláchla do haj.lu :wink: :angry: ...sice jsem to neviděla, ale četla.
na receptík kuknu :wink: ...matýnek je poslední dobu hrozně špatný jedlík :cry: ...samá nemoc...3 do toho,tak se ani není čemu divit, ale jíst takhle já, tak už mám tak 45 kg :frowning2: ...což by bylo fajn na jednu stranu :grinning: ...ale to bych si sežrala boty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lehna :slight_smile: ...máte tuším zase špatné noci :frowning2: ...chjo,kdy tohle skončí :unamused:
tak snad bude brzy lépe :wink:

katzi :slight_smile: ...fakt už nevím co jsi psala,tak jen ahojky :dizzy_face:

zuzanka :slight_smile: ...ano, i u nás je nemožné žít v domě :grinning: .no holt každý umí něco jiného :wink: .
jo jiná by byla mít dost peněz a vše si zaplatit, ovšem to je hodně velká fikce :sweat_smile:

prchalka :slight_smile: ...matýnek předevčírem spinkal po cestě od dr. v kočárku jen 30 minut...doma byl totálně protifka a mm mi říká...prý, nešlo by ho nějak uspat? :sweat_smile: ...což se nakonec povedlo..spal od 14-14.45 kdy se s brekem probudil a brečel a brečel, až jsem myslela, že pojedeme k dr :fearful: .pak dostal léček a usnul zase...od 15-16.45 :confused: ...tak je si říkala, že večer půjde do pelechu tak o půlnoci :sweat_smile: a světe div se..usnul v 19.45 :astonished: .noc byla celkem v pohodě až zase někdy v noci měl horečku, tak chvilku plakal a vzdychal než zabral léček :sweat_smile: .
včera byl od 13h vzhůru a ještě ve 20h byl plný života :angry: ...tak jsem se usnesla na tom, že těch 7h už je moc, že je přetažený a nemůže zabrat...fakt usne rychleji třeba po 5h...
kontrola : super, vše je v pořádku, ale ještě se půjdeme ukázat příští rok.matýnek měl od malička na srdíčku šelest, ale podle primáře se jednalo jen o nějakou skulinu,která vzniká při růstu srdíčka :wink: .
18. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska máme trošku skluz, usnula ve 12.15 - no někdy jsem to musela zkusit, že..
Měly jsme návštěvu, kamarádku z práce, má o 4m starší holčičku a teď malý mimčo - snad vyjde nějaká fotka, za chvíli na ně jdu mrknout. Malej mě dostal - usměvavé, spokojené miminko, co jen pozoruje, nezabrečel za celé 2 hodiny, jsem naprosto konsternovaná! Fakt kouzelnej! Zato holky se rvaly o každou kravinku a ječely jedna přes druhou :sweat_smile: :confounded:
Obědu moc nedala, protože Verunka to měla snědené dřív a "bohužel" si chtěla hrát s jejíma hračkama, tak to čorí nemohla tak nechat, že, tak radši ani nejedla :confounded:
18. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina :slight_smile: ...děkujeme :dizzy_face:
upíři jo? :fearful: ..já milovala horrory dřív, ale už mi to nějak dělá zle :sweat_smile: ...ale viděla jsem jich mraky.však taky jak je doma tma, hned se mi začne honit hlavu kdejaký scénář :grinning:
tak přeji příjemný zážitek :slight_smile:

sherry :slight_smile: ...no ležet asi nebudu moct :grinning: ,to mě maty nenechá :grinning: ...navíc mm je zase celý víkend v práci..jak jinak :frowning2: .ale už je to lepší, včera jem myslela, že nastala moje posledí hodinka :grinning: .
no jo,budeme se kulírovat :wink:
ono to mezi námi pořád skáče, protože je co to trošku polevilo matýnkovi, chytil to mm a tak to máme pořád někde mezi námi :unamused: ...potfora bacil :angry: :grinning:
18. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ..o důvod víc jít do druhého mimi :grinning: ...vidíš, že to funguje, že to druhé bude zlaťoučké :grinning:
chuďátko čorí :sweat_smile: , i obídek pro hračky obětovala :grinning:
18. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi :slight_smile: ...už vím :fearful: ...to vaše auto :astonished: ...no teda, to je pěkná smůla :frowning2: .to je mi moc líto :frowning2: .pokryje to aspoň pojistka? :fearful:
18. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

nedočítám, u nás se dnes asi nebude spát, pomoc :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adeli byla klasicky uložena v 11.30, do 5ti minut tuhoň. Já jsem ji šla zakrýt a cítím mega puch. Byla pokaděná až za ušima, v tom jsem ji nemohla nechat. Takže ve spánku jsem se ji snažila přebalit, no a podařilo se mi ji vzbudit :confounded: Měla odespáno asi tak 15minut celkem. Teď řádí v postýlce, vysmátá a úplně ready :angry: Fakt se bojím, že už ji dnes neuspím. No nic, držte mi palce, jdu si tam k ní zkusit lehnout. Jak já se těšila na kafe a net, tak nic no :unamused:
18. čer 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fotky jsou tam, mrkněte, foceno v rychlosti, tak to není bůhvíjaké.. ale aspoň něco!
Zapomněla jsem dodat, že se nakonec praly i o toho kluka chuděru a on byl v klidu :sweat_smile: :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katzi Ójé, taky jsem se dneska bála, jak po té návštěvě uspím, ale naštěstí to prošlo. Tak držím palec!! :pensive:
18. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Jéé, díky za komentíky :wink: Já jsem z toho malýho fakt hotová! Mamča jeho říkala, že je taky jinej, než byla Verunka, prostě pohodář. Dokonce i ho trápí míň prdíky, než holku! :confused: Fakt já na něj teď nepřestanu myslet - to je jak ve snu! :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ....krásné fotečky :dizzy_face:

katzi :slight_smile: ...jejda :frowning2: ,no ale já myslím,že jště vytuhne :wink: .každopádně držím moc moc palečky :slight_smile:!!!

holky :dizzy_face: ...teď mi volala makléřka...bavily jsme se co a jak.já jí řekla naši novou ''situaci'' atd.ptala se co bychom tak potom chtěli kupovat a nabídla mi, že mají nějaký byt s částečnou exekucí bla blabla za 1 090 000 (2+1 velký) a že by nebyl problém ho pozdržet do prodeje našeho baráku, plus s tím, že by to spočítala tak,že by nám zbylo na rekonstrukci jádra :slight_smile: .prý přes léto prodej půldomků hodně frčí, takže myslí, že by s tím prodejem neměl být problém :slight_smile:.no kéž by měla pravdu :slight_smile: .příští týden se na ten byt půjdeme podívat :slight_smile: .mám fakt radost :dizzy_face: .
nezlobte se, že tady s tím pořád otravuju.... :sweat_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: Vojtíšek má taky místo ručiček pořádný lopaty ajko má náš Mára :grinning: :grinning: :grinning: a Čorí by to děsně slušelo s bratříčkem :wink: :slight_smile: určitě by se zabavila staráním se o něj a byl by klídek :grinning: :sunglasses:

katzi. tak ať uspíš :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka :slight_smile: ... :slight_smile:
přesně takového chlapečka měli sousedi...první holčička hrozný živel a poděs a chlapečka jsem neslyšela ani pořádně zaplakat :confused: :grinning: ...tak snad to vyjde i nám :wink: :grinning:
a už přemýšlíš co? :grinning:
18. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: tak to super :wink: já bych se stěhovala jinam hned a už naposledy :angry: strašně se těším až odtud vypadnem :sweat_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, malý zaspal o 12h. Ja som úplne k.o.- strašne sa mi tá senná nádcvha zas spustila-všetko svrbí, oči opuchnuté, homeo nezaberá, sople mi tečú v jednom kuse, aj teraz jak to píšem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: . A to sme boli vonku len 1h, ako sme sa vrátili z návštevy, ešte chcel obehnúť a pohrať sa okolo domu :rolling_eyes: . Ja už som myslela že vykýchnem plúca...
Pozor-1.šimon sa tam tiež hral ako anjelik ako ten chlpček z prchalkinej návštevy :wink: - škoda že doma to tak nevyzerá :astonished:
2. Matúškovi lezie posledná 5-ťka- ale teda tak spokojné decko je to že ja proste nechápem :pensive: aj pusu mi otvoril keď som chcela nech ukáže...vkuse sa smeje, papá parádne, spí parádne, pije parádne...akurát jeho mamke sa nezdá že nejak vkuse kaká- napriek Smecte a Hylaku. Normálne sa čudovala že to môže byť zo zubov, že oni s tým problém nemali ešte :confused:
3. Včera v obchode- moôj už tak nevedel vydržať (čakali sme v rade asi 5 min), že ma ťahal za ruku dopredu- obehnúť sa :sweat_smile: :grinning: . Ke´d videl že nie je šanca, búchal na dvere že chce ísť preč...A tam asi ročné dievčatko v kočíku si sedelo- jeho mamka ani pol vety nemusela hovoriť, vôbec sa jej nevenovala, deco si kľudne sedelo a len pozeralo dookola. tak toto mať doma, to by som aj súhlasila že materská je dovolenka....

prchalka, gina: ďakujem za recept :wink:
sherry: aj my sme prerábali na starom, svojpomocne, trvalo to pekných pár rokov a hlavne neviem čo je dovolenka, cez prázdniny a víkendy počas VŠ...spolužiačky rozprávali zážitky kde všade boli a ja klasika zas na malte, alebo v najrobi :grinning: . Preto mám asi pocit že som sa ešte nezastavila v tom živote poriadne :unamused: . My tiež hore spálňa, chodba, detská, kúpelňa. Dole obyvák, kuchyňa, WC, pracovňa, pivnice...
ined: ach jaj, ešte aj ty teplotkuješ :cry:
18. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: jeje, tak ešte aby sa vám ten byt páčil :wink:
18. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...i já :grinning: .jen se bojím, aby to nebylo ještě horší :grinning: .ale ne, fakt se těším na ten výtah :wink: ...zvlášť pak s mimískem a matýnkem :wink: .a hlavně...budeme ve svém..žádné sresy se stěhováním, prodloužením smlouvy atd. :wink:
ta makléřka se zdá být hodně vstřícná,milá...no je to její práce, má z toho provizi, jasně..ale i tak, člověk se s ní nebojí mluvit atd :wink: .kéž by to dopadlo dobře :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: je to její práce, ale každej ji neumí dělat od srdce, jsou lidi, kteří se na to hodí a jsou takový, že člověk se bojí zeptat :wink: a mít svý je to nejlepší co může člověk mít, nehrozí žádné vystěhování a podobné věci, konečně si to tam můžeme zařídit podle sebe :wink:
18. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: ach no díky za takú situáciu, držím palce, pevné nervy :pensive:
prchalka: zlatý chlapček- asi by fakt mala čorí o zábavu postarané :sweat_smile:

hrozne ma bolí hlava...obed je za mnou, káva tiež...neviem čo so sebou a toľko roboty mám-ach. Ozvali sa mi že už mám dodať podklady na tú výstavu čo som písala už dávno, a ja to stále ešte nemám spracované :pensive: . Tak mi treba, mala som počúvnuť intuíciu a sa na to celé vykašľať.
18. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ...k těm dětem...to že chvilku sedí třeba ve vozíku a je hodné, neznaméná, že nedokáže taky řádit jako čert :wink: .to může být zdánlivý dojem :wink: .
kdo vidí matýnka(a moc nezná), tak říká, že je to zlaté dítě :grinning: hahahahahaha...víme své že :sunglasses:
ale každopádně moc gratuluji k šimonkově samostané hře :dizzy_face: ...to bude čím dál lepší, neboj :slight_smile: :dizzy_face:
byt...podle popisu, je to stejný byt v jakém bydlí švagrová..je to panelák hned za jejich :wink: .a v podstatě stejný v jakém bydlíme teď :wink: .plus k tomu je, že se teď na něm dodělává zateplení :slight_smile: .je to blízko nádraží i mhd, i mm by to měl vcelku blízko do práce...no ale ještě si to raději moc nemaluju :wink:
18. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak kdyby si čorí bratříčka i uspávala a celý den si s ním hrála, tak do toho jdu! :sweat_smile: :grinning:
Před odjezdem se Vojta napil (tedy najedl), přitom vytuh, mamča ho ustrojila, položila do sedačky a spal...
18. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...svatá pravda :wink: .snad budeme mít konečně malinko štěstí :slight_smile: .
nájemci nám říkali, že je to hrozně mrzí, že když konečně našli slušné lidi (nás) :sweat_smile: , tak že to musí prodat.chtěli si ten byt nechat, ale chtějí stavět a chybí jim peníze :unamused: .fakt je , že ani my s nimi žádné problémy neměli, vše se vždy domluvilo s naprostým klidem...ale vlastní je vlastní :wink: .

@matova :slight_smile: ...jaká výstava? :fearful: jejda, taky by jsi potřebovala pořádně spočnout :frowning2: .ta senná rýma je teda mrcha :angry: ...
já a teplota...no však víš :frowning2: ...už je ale lépe,uvidíme večer :sweat_smile:
a to ještě musím v pondělí k tomu dr., tak doufám, že už budeme oba v pořádku :fearful: :wink:
18. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Zní to krásně, tak kéž by to vyšlo. Těš se, ale potichu :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:

@sherry28 Víš, že mi ani nepřipadalo, že má lopatky?? Možná až z té fotky :sweat_smile:

@matova To POZOR a 1. 2. 3. mě pobavilo :grinning: Hezký výčet! A kdo z vás dvou bude dělat dřív kuskus?
18. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...to by ses pak nudila :grinning:
ale pravda, taky neznám takovou pohodu :sweat_smile: ...krmení-řev, oblékání-řev :grinning:
18. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...jj, já jsem duší spíš skeptik, raději vždy počítám s horším, ale dnes už jsem potřebovala slyšet nějakou dobrou zprávu :wink: :sweat_smile: .... :zipper_mouth: ...makléřka to spočítá a pak mi dá vědět :wink: ...hezkých bytů je dost...pro koupi je doba vhodná, horší ale na prodej :unamused: ..my mysleli, že nemusíme spěchat,jenže...no co už :zipper_mouth: ....až budu chytřejší, podám info :wink:
jdu se ještě jednou podívat na ty lopatky, taky mi to nepřišlo :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...no má tam vojtík takové větší paprčky, ale spíš bych řekla, že to zkresluje fotka :wink:
nebo to bude klavírista :wink: :grinning:
18. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek