• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
ined :slight_smile: :wink: : aha. fíha, tak poloha super :wink: . Na môjho šimonka tiež všetci vravia aký je anjelik...on sa veru zahrá aj sám- ke´d má k dispozícii kopu nových vecí ktoré môže povyťahovať...doma mal všetko okukané ešte chodiť nevedel :cry:.
Čakám na dážď ako na spásu- ale čo budeme robiť dnu... :rolling_eyes:

prchalka :slight_smile: : :grinning: , no asi gina, u nás nemajú v obchode ani tofu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , musím sa dostať najprv do mesta, možno nakážem mm nech mi kúpi ale on do vege jedálne ätam to predávajú) nechce ani vkročiť :grinning:

Teda ale keby ste videli toho Matúška- on je proste v pohode vždy- so zubami problém nemá, mamu počúva, v kostole hodinu vydrží...ja nechápem. Ale jeho starší brat bol vraj taký istý ako šimon a teraz je prváčik a už s ním majú kopu problémov :pensive:
18. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ...jj, to s těmi novými věcmi je u nás to samé :sweat_smile: .no, jsou to ještě prckové a fakt věřím, že už to bude jen a jen lepší :wink: .okolo toho 2.roku už si začínají hrát na něco...zapojují fantaziii a brzy si vystačí sami na delší dobu.
no jo, jsou děti pohodáři..my je holt nemáme :sweat_smile: a jaká je matouškova maminka?kliďas,pohodář?ono se to vše od toho odvíjí, já si kolikrát říkám,že matýnek je vzteklina i třeba kvůli mně...že se nechám snadno rozhodit, jsem vznětlivá atd...ty děti jsou jako houby :frowning2:
do vege jídelny by ani mm nos nestrčil :grinning: :wink:
18. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si ten byt vyhledala :sweat_smile: ...kukněte :wink:
http://www.zvonek.cz/nabidka-nemovitosti/detail/N03298
18. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tu sa popisalo kym som tu nebola. :slight_smile:

@ined77: ined, nech je ten bytecek podla vasho gusta. :slight_smile:

@matova : u nas uz prsi, ale ja von musim, ved nakupy za mna nikto nespravi. :wink:

katzi: dufam, ze ti este Adeli zaspala. :slight_smile: Vcera som tu lekaren nestihla, dufam, ze dnes sa tam dostanem, potom ti dam avizko o tej Chamomille. :dizzy_face:

prchalka: no ono to nie je horor, ale krasny zalaskovany serial, mam aj knizky. Nieco na sposob Twilightu, a ja take zboznujem, hlavne ked su tak pekny herci. :wink:

Sophi sa zobudila, spala 1:40, pockam kym prestane menej prsat a ficime von. To bude zase zazitok tlacit kocik a drzat dazdnik, fujtajbl. :slight_smile: :unamused:
18. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nám se dost líbil tento :sweat_smile: ...a už toho fakt nechám :sweat_smile: :sunglasses: :wink:
http://www.zvonek.cz/nabidka-nemovitosti/detail/N03021

@gina333 :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile:
deštník s kočárkem zásadně nenosím :grinning: ...buď moknu nebo mám kapuci :grinning:
tak hlavně ať moc nezmoknete :wink:
18. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : ten druhy byt je krajsi :slight_smile: Bohuzial dazdnik musim mat ked prsi lebo u nas doslova leje. :frowning2:
18. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined :slight_smile:: jeho mamka je dosť zhovorčivá osoba, taký typ sangvinik, nie je asi veľmi prchká, ale vravela mi že pri staršom už fakt bola na odstrel, a aj teraz že vrieska po ňom ale nič na neho nezaberá, má všetko akosi na háku ...on je vraj flegmatik, a mladší asi bude po nej :sweat_smile:.
Bytík vyzerá pekný a hlavne udržiavaný, ešte zistiť aká je tam strecha, či tam v lete veľmi nepáli- pozerám že je to navrchu...Aj do pôrodnice by bolo blízko :grinning:
18. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: ach, tak to je práve to, rozhodnúť sa, najlepšie je omrknúť osobne :wink:
gina: u nása sa zatiahlo tak dúfam že spŕchne, tebe však nezávidím ten nákup...
My nepotrebujeme nič, základné veci sú a nevyváram, aj tak takmer nepapá a nestíham..včera som tu chcela kúpiť maces- ani to nemali a malý ho teraz zvykne chrúmať...
18. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ....porodnice je ve zlíně :grinning: ...cca 20km :grinning:
jsou to patra tuším 5 a 6, takže ne úplně nahoře :wink: .no uvidíme :wink:
no jo,každé dítko je fakt jiné :frowning2: ...asi si taky užila s tím prvím a druhý bobek jí to vynahrazuje :slight_smile: , to bude přesně to samé julinka :dizzy_face:

@gina333 :slight_smile: ...jj, ten druhý byt je daleko hezčí, jen má menší kuchyň.hlavně je opravený...zase o 100 000 dražší :sweat_smile: .
já chodím i v lijáku bez :grinning: ...jako blázen :rolling_eyes: ...ale ne, už jsem si u vietnamců koupila za 50 kč takový ten skládací deštník...po 1,5 roce jsem si konečně vzpomněla :grinning:
18. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: pozrela som fotky, no Cori je krasna ako to male hojda, veru porozmyslaj o druhom miminku :slight_smile: :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ..jasně, fotky můžu klamat :wink:
co je to maces? :confused:
18. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: aha, kukala som ze pri prvom byte je blizko poliklinika :astonished:
veru, len dúfať že druhé bude tu už u všetkých pohodička...u sherry to tretie :wink:. Ale ja som v tomto ako ty, pripravujem sa na najhoršie a len v kútiku duše dúfam v to lepšie. :wink:
a je hore- spal 1:40, tak a už je tu plač ach jaj :rolling_eyes:
všetkým pááá, krásny deň a u nás a čím skoršie uloženie do postele :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova :slight_smile: ..jj, tam má dr. matýnek :slight_smile: .taky výhoda mít k dr. blízko :wink:.ale tady u nás je blízko všechno, je to dědina :sweat_smile: :grinning:.....kdyby mě slyšel mm :sunglasses:...on se tu narodil :slight_smile:,já jsem zlíňák :wink:
kéž by jsi měla pravdu :dizzy_face:
u nás se ještě spinká :confused: ...2.10 :astonished: ...
krásný den i vám a hlavně pohodový :dizzy_face: ,pááá :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se také pro jistotku rozloučím, myslím, že matýnek bude vstávat coby dup :wink: .
všem krásný zbytek dne a dobrou klidnou noc :wink: :dizzy_face: ,páááá
18. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přesně to o čem mluvím, být ve svém :angry: holčina od vedle pokaždé ječí na shcodech jak šílená, volá na babičku atd. každý den, tak dneska mi opět vzbudila Máru a ten už neusnul :frowning2:

ined: já myslela jako, že co si ve svém uděláš toj e už tvé, v cizím byhc nedělala nic nezbytně nutné, protože to tam pak zůstane(práce a peníze)
18. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...jj,chápu :wink: .my tady taky nic velkého nedělali...proč taky :wink: .
jenže sousedy si člověk nevybírá, v tomhle je domeček parádní :slight_smile: .no co už, snad budeme mít větší štěstí :sweat_smile: .
včera nad námi začali ve 12h vrtat a asi frézovat :angry: ...až do večera a neměli přitom ani za mák slušnosti to alespoň oznámit :unamused:
a nemůžeš té cérce říct aby tolik nehulákala? :fearful: ...já bych se neudržela :sunglasses:
18. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: to nepomáhá, tady ne :frowning2: kolikrát jsem to říkala a pak akorát přijdou ještě rodiče mi vynadat, jak si vůbec dovoluju jejím dětem něco říkat :sweat_smile: je to zbytečné zlo :frowning2: no já se rozčilovat nebudu, ale na oplátku já své děti od jisté doby taky netiším, ať si dělaj co chtějí :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..jasně,chápu :frowning2: .ono je to asi všude stejné :unamused: .
já taky matýnka vždy tiším, ale taky si říkám, že ani není proč :sweat_smile: ...tady každý třískne dveřma že se až barák zatřese apod :unamused: ...škoda mluvit :frowning2:
snad už to tam vydržíte a baráček bude růst téměř jako z vody :dizzy_face: ..aspoň ta vidina jisté budoucnosti může být útěchou :pensive: :wink:

no vono to pořád spinká!!! :astonished: :grinning:
18. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme zpět ze školky :wink: jsem ráda, že je víkend a nikam ráno nemusíme :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined:jojo ta vidina mě těší, doufám, že ještě nespikáte :confused:
18. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...spinkal do 14.25, sám! :astonished:
ale pak hodně kašlal a plakal :frowning2:
právě řeším jesti ho vzít chvilku na prodýchnutí ven nebo ne :fearful: ...teplotku nemá a myslím,že čerstvý vzduch by mu na kašlík udělal dobře, ale nemůžu se rozhodnout :sweat_smile:
18. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: já být na tvém místě tak radši zůstanu doma aby se z toho vyhrabal, aby se mu to furt neopakovalo :wink: ale věřím, že je to těžké být doma, tak nemůže jen na balkón? :unamused: no je to na tobě :wink:
18. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile:...na balkon chodíme :wink: .asi ale zůstaneme doma, máš pravdu :wink: .
ačkoliv teda...je to dlouhý den :grinning: ...no nedá se, aspoň navařím na zítra :wink:
už ať jsou dva :grinning: ...s jedním prckem je to namáhavé :grinning:
18. čer 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...jdeme na kakón :grinning: ...(balkón)
18. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: :slight_smile: ono vám to uteče a je hned večer, vím jak je to nepříjemný, kor, když byl nemocný Mára a Luky lítal venku, to se mohl Mára zbláznit, že ho vidí z balkóna a on ven nesmí :frowning2: no jo, nedá se nic dělat :wink: ať jste brzy zdraví než přijdou zase tepla, tak ať už může do bazénku :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...ale jo...už mám rozvařeno a uklizenou koupelnu, za chvilku bude školka, a než se naděju, bude zase chrňkat :grinning: (dá-li bůh) :grinning:
18. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zpátky z venku :wink: přijel mi avon, tak mám o zábavu postaráno :slight_smile: dneska mě to venku vůbec nebavilo, Mára furt něco vymýšlel a moc ho nebavilo být na jednom na místě a já bych zase radši jenom tak seděla :unamused: přece jenom s tím břichem a 7kg nahoře už se rychlejc zadejchám :grinning:
18. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám navařeno, zčásti uklizeno, zítra jen vyluxuju a vytřu :slight_smile: ...ale teda...kopeme se do zadnic :grinning: .
ať už je večer :pensive: :grinning:

@sherry28 :slight_smile: ...jasné,to ti věřím,že bys brala chvilku klidu :unamused: ,kila nekila :wink: ...no snad se marýsek vyřádil a brzy zalehne :wink: :slight_smile:

no jdu, že se tady zase kňourá :rolling_eyes: :sweat_smile: ...už půjdeme večeřet atd.
všem krásný večer a hlavně klidnou noc,pááá :slight_smile:
18. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže hlásím, že dnes opravdu spala jen těch 15 min. Pak jsem ji už neuspala :angry: Ale až do 14h jsme ležely a alespoň odpočívaly. A fakt ležela - jednak v postýlce nemáme spolu místa na nějaký pohybový kreace :grinning: a jednak vycítila, že jsem opravdu naštvaná a když říkám "lež", tak že to myslím naprosto vážně :grinning:

Ale až do večera byla v pohodě, žádný přetažení. Dokonce jsem absolvovali i nákup jídla v obchoďáku a to bez řevu :confused: Třeba bude konečně spát v noci, už bych se zas docela i ráda vyspala :slight_smile:

Nevím kdy vás teda dočtu, mám deficit z po o a večer bych se měla věnovat MM, takže nějak výhledově :slight_smile:

zatím všem fajn večer.
18. čer 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : tak bola som v tej lekarni a lekrnicka my to vysvetlila takto: i ked je v Chamomille 15 menej koncentratu, je to najucinnejsie, s cislom 5 a 9 je menej ucinne, skor sa ma podavat sporadicky. A tie s mensim cislom mozu byt na uplne inu diagnozu, prave preto, lebo su tam ine latky, takze si treba davat pozor a nikdy cisla nezamienat. :wink: Teda Adeli ti krasne vydrzla s takym kratkym spanim, ale pre teba to muselo byt riadne unavne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pekny vecer s TM. :wink:

Ja som bola dnes so svokrou pozriet v meste program, bola vela ludi, ale neprsalo dlho, svietilo aj slniecko takze bolo fajn. :dizzy_face: Natalka prisla z vyletu utahana, ale s kopou zazitkov, takze tiez ma krasny den za sebou. Uz len rychlo uspat Sophi a cakaju ma upiri. :wink: :slight_smile: Ma to 22 casti, som na 5-ej takze mam co robit. :wink: :grinning:

18. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek