• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : krasne xichtiky :slight_smile:

@matova: bozinku, ty musis mat zlate nervy, ked to zvladas so Simonkom. Ale co ine ti zostava, ze? :confounded: :astonished: Super, ze maly je v poriadku. :slight_smile:

@sherry28: sherry veru hrozne rychlo ten cas leti.Moja Nati uz ide na vyssi stupen, a nedavno bola prvacka ako Luky. :wink:

U nas noc dobra, bez budenia, zato rano uz 5:30 kuvikala. :wink:
22. čer 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj,
tak hlásím dost dobrou noc :wink: Lupla jsem si pilule, usnula a zřejmě to působilo i na to moje batole - probrala se AŽ ve 2h :wink: Dneska jsem měla službu já, tak jsme spolu lehly a vlastně mě vzbudil až MM, když se šel rozloučit po 5té hodině, čorí se trochu převalovala, ale nakonec jsme se probraly až 6.15 tak nějak současně :sweat_smile: Žádné kvílení, nic :wink: :slight_smile:
Jééé, kdyby to tak bylo pokaždé!!! A bude i hezky dneska, odpol asi vyrazíme za kámoškou do města..
22. čer 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : paradna noc, uvidis zlepsi sa to aj u vas. :slight_smile: :slight_smile: Dnes spravim na obed zeleninovy kuskus s rybou podla teba a zemiakovu polievku. :wink:
22. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zpět, valím zapnout pračku :wink: vypadá to na hezký den, i když tam teda fouká dost studenej vítr(aspoň mi vysuší prádlo), ale na sluníčku je příjemně :dizzy_face: dneska vařím hovězí s rýží, už abych začla, hovězí dusím tři hodiny :sweat_smile:
22. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas uz prsi :frowning2: zda sa, ze namiesto leta k nam zavitala jesen. Je vonku riadna kosa, fuka studeny vietor. Len dufam, ze do poo sa pocasie umudry. :astonished:
22. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem podlívala maso a mezitím se Mára obsloužil :wink: sebral ze stolu borůvkový koláč :grinning: viz. fota(nechal jen ten okraj)
22. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte chcem sa spytat,malemu vysiel konecne 1zub teda cast zubka,kedy sa zvykne prerezat cely?mame uz rok tak dufam ze sa to uz rozbehne s tymi nestastnymi zubadlami.noci mame zle,nikdy nespal poriadne,teraz pribudla teplota
22. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lydia22 : ty první zoubky jdou rychle, během čtyř týdnů budete mít určitě první čtyři zoubky venku :wink: a pak dál je to individuální, někomu lezou dřív někomu dýl, znám holčičku, která má 1rok a půl a ještě nemá zub :unamused: ale pak většinou těmhle dětem zuby lezou po více a rychlejc, takže vše doženou :wink:
22. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kuskus s rybkou mal nevidany uspech :slight_smile: naozaj dakujem prchalke za receptik. :dizzy_face:

@sherry28: vidno, ze Mareckovi chuti. :wink:
22. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teď marně hledám metlu k mixéru :angry: chci udělat jíšku a zahustit oběd, aby už jsme konečně jedli, ale Mára mě metličky zbavil :sweat_smile:
22. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak hlavně, že jsem si tu včera chválila Chamomillu - dnešní noc hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc ráno vstávala v 5h, dopol. byla dost fuška, už v 9h měla dost. Takže jsem se ji snažila zabavit a udržet alespoň do 11h. Já mám MS, taky mi není dvakrát nejlíp, no byly jsme dnes dvojka :slight_smile: MM měl štěstí, že mohl jít do práce :grinning: Objevila jsem, že nahoře jsou obě trojky prořízlé, jenže teď lezou obě spodní. Jsem i ráda, pak už "jen" ty pětky a finito :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : takze finisujete zo zubami, super. :slight_smile: :slight_smile:

Sophi spi, idem zehlit.
22. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: jj, fakt mám vždycky radost, když objevím nějaký nový zub prořízlý, odškrtávám si to skoro jako když na vojně se stříhá metr do konce :grinning:
22. čer 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 U nás je fakt hezky, sluníčko, bude asi 20st, to bych vám taky přála. Mám radost, že Sofí chutnalo jupíí :wink:

@lydia22 Ahoj, myslím, že ty jedničky lezly asi měsíc a když máte zoubek venku až teď, tak snad to půjde už rychle za sebou, "většinou" to tak bývá :wink: Jen vydržet!! To si tu říkáme všechny!

@sherry28 To jsi dobrá, že u toho máš ještě čas fotit. Tak co, dostal vejbuch? :grinning: :grinning: :grinning:
A holčička v roce a půl nemá zub, jo? Tak to bych teda ani nechtěla, už takhle jsem čekala jak na smilování, až jí budu moct dát něco kousat do ruky, což z bezzubkou moc nejde a i když těch pár zubů už měla, tak se rohlíkem stejně dávila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@katzi Tak to máme opět naopak, my super, vy na prd :frowning2: Hodím ti sem aspoň odkaz, co na mě kuknul hned ráno, MM mi ho hezky připravil do ntb :sweat_smile: http://ona.idnes.cz/co-takhle-oslavit-menstruaci-treba-neznym-sexem-fup-/vztahy-sex.asp?c=A100617_143231_vztahy-sex_jup Třeba se vám to bude hodit :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katzi A zrovna jsem se chtěla zeptat, jak jste na tom s trojkama! Tak líp, jak my, nám se ještě nic neprořízlo! Taky si to odškrtávám :grinning: A ten článek jsem ještě ani nečetla :sweat_smile:
Usnuly jsme v 11, dneska se mi to hodí, čím dřív, tím líp no a pak vyrazíme do města kočárem, jen nemůžu najít svoje slun.brýle :sunglasses: :frowning2:
22. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: článek jsem prolítla, ale nic pro mě: MM ví, že během MS je třeba kolem mě chodit po špičkách a raději velkým obloukem :grinning: Zato kdy přichází ovulace u sebe poznám naprosto přesně :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára spí odteď, já baštím jahody se šlehačkou a čokopolevou :grinning: ještě, že mě nevidí MM :wink: :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka:Máru jsem musela vyfotit, běžela jsem pro foťák(to stálo za to, aby i taťka večer viděl jak si tu hoduje :slight_smile:)jinak jsem ho nezbila,dostává jen, když něco provede úmyslně :wink:a tu metlu jsem po 20minutách našla v kuchyňské rohovce v úložňáku :grinning: takže jsem oběd rychle dodělala, ta mamča té Katky(ta bezzubá holčička)jí pořád jídlo mixuje, ale takový rohlík nebo sušenku tu jí dá, ona to cucá :confused: jenom to hlavní jídlo jí mixuje :wink:
22. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : ty my take chute robis s tymi jahodami, dnes asi zajdem na trh pozriet ci nemaju. :grinning:

Sophi spala iba 1:10, akurat som ju isla uspat, ale prisla Nati skor zo skoly a ked ju uvidela uz som nemala sancu. :wink: Prestalo prsat, celkom je vonku pekne, obcas aj slnko vykukne tak pojdeme von. Dnes my treba zaplatit Natalkin basketbalovy tabor, 130 EUR, no dost drahe, ale tak sa tam tesi a co by sme pre nase deti nespravili, ze ?! :grinning:
22. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my sice v 11 uspaly, ale ještě spíme - už 2h, no to už se mi zase nehodí :sweat_smile: Snad už se za chvíli probere, ať můžem vyrazit.. Tak se loučím a večer...
22. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
2.20 a to už jsem s ní fakt musela zadrbat. Letíme...
22. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
jen se vám jdu pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
další ko za 14 dní :slight_smile:...zatím je to jen potvrzné od dr....a dalších 14 dní to ututlat už nevydržím :grinning: :grinning: :grinning:
zítra po o páááá, už se těším :dizzy_face:
všem krásný večer a dobrou, klidnou noc :dizzy_face:
22. čer 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28: tak jahody som nakupila, stihla som spravit s Natalkinou pomocou aj jahodovu tortu. :slight_smile: :slight_smile:

@ined77: strasne strasne strasne moc ti gratulujem moja, drzim silno paste, som rada aj za teba. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inééééééééééééééd :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
Tak děkuju, zas z toho nebudu spát :grinning: Ale gratulujůůůůůů :slight_smile: :slight_smile:
Jinak odpol u nás super, prochajda, malý nákupek, setkání s kámoškou, došli jsme k nim a tam nechali kočár a šli pěšky na zmrzku, pak nás vyzvedl MM a jeli jsme na velký nákup :grinning: A pak dom. No jsem zvědavá na uspávání, koupat jdem dneska taky dýl, protože jsem se zapovídala se sousedkou.
Tak už teď se loučím a pá a všem dobrou a ined, tys mi dala teda!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 ty vole, ty tajnůstkáááááářko :astonished: :astonished: :astonished:
22. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se konečně dorvala k netu,ať vám písnu novinky a TOTO je novinka jak šlak!
22. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon za toho vola.

Každopádně moooooooooooc gratulujůůůůůůů a přeji moooooooooc zdravíčka oběma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Katzi,prchalka,tak teď je zas řada na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

za chvíli písnu o nás. taková bomba jako má Ined to ale nebude :wink:
22. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spíme, oba dva dneska spějí, padli za vlast :wink: dneksa jsme na zahrádce nasbírali asi 20jahod ale obr velkých a šťavnatých(to jsem ani netušila, když jsem je v srpnu 2008 sázela jaká bude letos úroda :wink: )
22. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: :grinning: :wink: :slight_smile:
22. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek