• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
@lehna : super noc :slight_smile:

@katzi : prejem krasny weekend, a veru spomen si na fotky. :slight_smile:

Ja varim dnes na obed toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27909, chilli papricky som nedala ale pridala som trocha cukru, uvidim aky bude mat uspech. :wink:
25. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta my zítra ráno v osm, odjíždíme na Kladno se podívat na baráček jak poskočil a MM tam chce udělat zase kus práce(oni tam teda zedníci dělaj, ale on aspoň pomůže) :wink: takže od zítra budu mimo netaž do neděle do večera
25. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : tak pekny weekend aj vam :slight_smile: MM pride v nedelu rano domov, dufam, ze sa dovtedy vycasi a mozme aj my niekde vyrazit.
25. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 určitě bude hezky, mělo by být téměř nad celou střední evropou podle satelitu :wink:
25. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : to dufam, i ked zatial k tomu nic nepresvedcuje lebo je zatiahnute a stale fuka severak :unamused: Obedik mal uspech, vsetko co som jej nalozila spraskala. :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spinkame, idem si trocha zasurfovat. :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měly návštěvu, přišla švagrová s holkou, byly na kontrole po nemoci, tak jsme chvíli seděly venku a líp to uteklo. Ale jelikož čorí dostala hodinu před obědem Monte, tak toho moc nesnědla, pár lžiček polívky a nechtěla. A taky vypila Kubík play tak 3/4 flašky, ten taky dostala. Má i nový letní obleček, tričko a šortky, ale jen jsem jí to zkusila, scéna jak hrom - jak viděla holé nohy, tak to neunesla :sweat_smile: Tak šla zase do tepláků! Spí od 11.20, po tom, co odešly holky.
Na odpol mám plán - dát jí hlídat babí a my že bychom jeli jednou v klidu na nákup :wink:
25. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
nestíhám - dnes rýma 8. den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mně se včera rozjela migra jak chrochro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: celá půlka hlavy mi normálně tepala, do toho ten Lump vymejšlel jednu kravinu za druhou. Vystěhovala komplet celou protilinku - mám chuť ty dveře natvrdo přibít!! Vezme mixér, hraje si s ním na vláček, s metličkama se pomalu loučím, minimálně jedna bude za postelí. Vzteky mě hryzla - přes bundu, ale trefila zrovna nějakou žilku, takže vyskočil modrák.. Uplně do kopečka. Dala jsem jí kraťasy, pokreslila si koleno propiskou, pak vzala zeď.. K obědu měla těstoviny s omáčkou, řekla jsem jí papej kolínko... Vzal jí nerv - říká kolíko, kolíko.... tříská se do kolena - pak mi došlo, že si myslí, že po ní chci, aby si snědlo kolínko :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S pitím třískla o zem, vylila to dvakrát.....atd....... Myslela jsem, že jí někam zamknu, ztratím klíč a zdrhnu... Do toho už druhej týden tady pod okny sečou trávu a včera zrovna vysíkal křovinořezem prostor těsně pod okny. Myslela jsem, že mu pošlu ... cihlu :angry: :sunglasses: V hlavě tisíc permoníků a ten hroznej zvuk tý sekačky......
25. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spí teprve od teď, trošku jsem se zdržela s úklidem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiež "vyspatá" už neviem ktorý týždeň neviem vnoci zaspať...hrozne sa mi večer chcelo a nie anie :cry:...mám pocit že som len oči zavrela a malý už liezol z postele- o 3h na mlieko. Až na to že do rána sa vkuse prevaľoval, pochodoval, studné líca mal, vkuse som ho zakrývala....
My dnes na obed ryža+ sójové plátky na šampiónoch- pekne spapal :sweat_smile:, včera knedlík a šampionová omáčka- schválne som mu vybrala na tanier bez húb, ale až sa trhal za nimi keď tam sem tam nejaký kúsok zazrel.
Spí od 12:05 a veľmi sa mu nechelo...tak ktovie dokedy, ja letím fuč, mám kopu práce...Príjemný deň všetkým :wink:

lehna: super noc, no nezávidím, veľmi by som ti takých dopriala viac :wink:. Fotky nakoniec nepošlem, mm nenafotil a rozhodol sa že dnes ten stromík už zaštikne podľa seba :sweat_smile:
prchalka: veru, oni sa budia lebo vedia že sme pri nich a vyžadujú asi pozornosť ešte aj vnoci :unamused:
gina: ach u nás detto- hrozná kosa a vietor je vonku :unamused:
katzi: dobrú svatobnú hostinu želám :wink:
hanza: to s tým kolínkom :grinning: , inak :rolling_eyes:
25. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mám prosbu. malýmu jsou 3 mesíce a 2 týdny a moc nám slintá a má dole v pusince hodne bílý místa na míste jedniček, furt neco kouše nejlíp ruku je neklidný nevím můžou to být zuby??
25. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara no to vypadá, že to zuby budou :wink: jen než se objeví to bude ještě chvilku trvat, tak 14 dní tipuji(když už vidíš bílá místa :dizzy_face: ) moji kluci měli taky oba brzy zuby :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
shery moc děkuju no naběhlý to nemá ale furt si tam strka ruce a kouše si je a je tak týden protivný ale fakt hodne chudáček můj malinkej. fakt nevím jak to třeba nahmatat, když mu šáhnu do pusinky tak me ajko by stiskne
25. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara : aj podla mna je je to zubok, mojej Nati prve zubky vysli v 3 mesiacoch. :wink:

@hancazivocich: tazky den :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzim palce aby mala bola cim skor zdrava. :wink:

@matova: aj ja Sophi v kuse zakryvam, raz paplonom, potom s dekou, ale stale vsetko skope zo seba. :wink:

Uz je hore spala 1:40, Nati ide ku kamoske a ja idem hadam svokru vytiahnut von, nech nemusim sama do mesta. :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara tak mu mazej calgelem :wink: ono jim to chutná a Marek se potom vždycky zklidnil :wink:
25. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ho doma ale nevím jeslti josu to fakt ty zuby
25. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahopjte. My jsme na tom taky se spaním mizerně-po večerech malá řve, nedá se uklidnit. Je fakt, že ručky v pusině a slintání má již několik měsíců a nic. Ale teď ta nespavost. Že by zoubky? Já to na dásni jaksi nepoznám. Je pravda, že vypadá jinak, než dříve. Nechci plašit hned a mazat k dr-průjem ani teplota není. Přes den spinká dobře, v noci se občas budí nebo kníká ze spaní. Ráno jsem podle kníkání myslela, že je vzhůru, ale spinkala. Už mě nic jiného, než ty zoubky nenapadá.
25. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunysara calgelu se neboj, kdyby nebyly, tak mu neublížíš :wink:

@speedygon no jestli není teplota ani průjem, tak bych dr. taky nemířila :wink: zuby to být můžou, ale může to být i zážitkama to noční spaní, aždopádně u zubů nemusí být nutně průjem nebo teplota, Lukymu lezly absolutně bez všech příznaků :wink:
25. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, kamarádka taky psala, že její malá neprůjmovala ani neměla teplotku. Ona je veselé miminko, jen v tom spaní kníká. Uvidíme....pořád všude hlásíme, že už nás asi fakt trápí zoubky a pořád nic :grinning:
25. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon : ani jedna z mojich dcer nemali pri zubkoch teploty ani hnacky. Pri Nati som ani nevedela ako jej vysli, zato Sophinku potrapili a nemame vsetky vonku stale. :wink:
25. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby u nas je taka kosa, normalne my bola zima v kozenej bunde. Sophi sedela v kociku v hrubej veste, vytiahla som aj ciapku na usi, aj kryt na kocik. Normalne jesenne pocasie, je tak pochmurane, zatiahnute. :angry: :astonished: Vobec to na leto nevyzera. Dnes som prisla nato, ze letime uz vo stvrtok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ja som bola v tom, ze 1.7 pada na piatok. :grinning: No je nacase aby som porozmyslala co vsetko si beriem zo sebou. :dizzy_face:
25. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 tak 1.7.je čtvrtek to vím, protože ve středu mám svátek :wink:
25. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 jinak tebe počasí trápit nemusí, ty si od čtvrtka teploučka užiješ dost :slight_smile:
25. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : to dufam :slight_smile: nemusi byt moc horuci, mne tych 30°C staci, ja by som zniesla aj viac, ale Sophi asi nie. Este som zabudla napisat, ze sestra maju psa, takeho tucneho buldoga :unamused: tak z neho mam najvacsi mindrak, aby Sophi neublizil. On je taky kludas, iba lezi, behat ani nevie :grinning: ale neviem ako bude reagovat na dieta.
25. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tady máme dědu a koupe kluky, dělá jim tam bubliny z bublifuku :wink:takže je rachot a smích po celém bytě :grinning:

@gina333 tak snad, když ho Sophi nebude moc škádlit, tak bude hodnej :wink: ale já taky psům nevěřím ono u nich člověk nikdy neví :unamused: jinak jsem koukala na tvůj dnešní oběd a je to rychlý a vypadá to dobře mám takové omáčky ráda, takže určitě vyzkouším, hned v následujícím týdnu :dizzy_face: bylo to dobré?

no půjdu už prcka vytáhnout, dobalila jsem je(moc toho nemáme na jeden den)máme jednu tašku i s mýma věcma a další na pleny a hygienu)tak zatím :wink: ještě se večer přijdu rozloučit, až budou spát
25. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : ved to, ze ani ja neverim psom, ale vsadzam nato, ze on je taky lenoch, tak hadam nic nevyvedie. :unamused: :wink: K tomu masku, bolo to perfektne, Sophi som k tomu urobila malinke cestovinky a nam s Nati spagety. Bolo to labuzo. :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára spí, udělala jsem chlapům ještě míchaná vejce, mají k tomu pivko :wink:a já si nalila skleničku a určitě si dám ještě jednu :grinning:(ona má jen 2dc) :wink:

@gina333 : tak už se těším, až to jídlo uvařím, takových rychlých receptů sem můžeš házet víc :slight_smile: abych nedělala jen to samé dokola a občas jim to pozměnila :slight_smile: mám ráda taková jednoduchá jídla hlavně s jednoduchých potravin :wink:
25. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas sa spi, idem pozmyvat podlahy. Natali spisuje ake oblecenie si berie zo sebou, dufam, ze sa zmesti do jedneho kufra. :grinning:

@sherry28: ja sa tiez snazim varit jednoduche a rychle jedla, u nas boduje masko tak zhanam recepty na vseliake sposoby. :wink: Nazdravie, daj si aj za mna. :slight_smile:

Prajem peknu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
25. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se zase hlásím. Tcháni ji vzali hned na písek, dostala na něj nové hračky, tak se zabavila a my jeli. Ale nechtěla u nich nic jíst k večeři, ani chleba, ani koláč - držela dietu :sweat_smile: Až když jsme přijeli, tak milostivě 3/4 přesnídávky. Mlíko mi opět nechala 90 :confounded: Kašlu na to, fakt budu dělat míň, ale ona někdy vypije vše a někdy tolik nechá - nechápu.
Koupila jsem si batůžek na procházky s ní, abych měla kam dát její věci a měla volné ruce a jí dvoje kalhoty, jsou to slabé 3/4ťáky, jakoby tepláčkový, ale jí zase budou delší, protože jsem vzala 116, aby to fakt měla jako slabý tepláky.
Při uspávání - užuž usíná... a soused pustil pod okny sekačku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Naštěstí je elektrická, takže není tak hlučná, ale....!!!!!! I to nas.re!! Ale jo, usnula pak za chvilku!

@sherry28 Tak se mějte a užijte si to tam!
Doufám, že katzi nepodlehne nějaké posvatební romantice, aby se nám taky pak nepřišla s něčím pochlubit, už to takhle jednou vymňoukli :grinning: :grinning:
Všem dobrou noc :grinning:
25. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsme si tak vzpoměla, budu dělat pomazánku :wink: jestli máte rádi tak ji zkuste :wink: dělám ji pro kluky a chutná strašně i MM 1.verze: malý balíček mražených krabích tyčinek(je jich tam asi sedm stojí ca 13,-)a dvě majolky, krabí tyčinky(ještě zmražené) nastrouhám najemno a přidám majolky, promíchám a je to hotové, dá se aspoň na půl hoďky do lednice-tuhle dělám pro kluky bez soli jen tak na přírodno :wink: 2.verze: opět jeden balíček kr.tyčinek, dvě majolky, zase tyčinky(zmražené) nastrouhám na jemno, přidám majolku, cibuli, lžičku hořčice, a nastrouhám kousek eidamu zakápnu citr.šťávou, sůl pepř a i trošku pažitky, promíchat a šup do lednice- tuhle dělám nám

ta první je strašně jednoduchá a neskutečně dobrá, druhá už je pracnější a je pro mlsnější jazýčky a je vynikající, dělámje vždy v létě, jsou levné a rychlé, MM chutná i ta první verze :grinning:
25. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek