• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

7. listopadu 2017 
gina: tak jak?Jaká cesta, no honem povídej, koukej se večer připojit :grinning: Určitě se máte božsky :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

hancazivocich : Kika je rozumbrada a krásně mluví :slight_smile:

sherry: jj, na pivko já jsem v těhu mívala taky chutě. Ale to já mívám i netěhu :grinning:

ined: A Matýnek ti usnul v kočárku až na koupáku, nebo už cestou tam? Já jsem taky přemýšlela, že bych jela s Adi na koupák na celý den (tady je to docela drahý ty koupaliště). Ale právě řeším jak s tím spaním - cestou jedem MHD, tam neusne, vystoupíme hned před koupákem a jak uvidí vodu, tak ji neuspím asi :confused: A kde jste koupili sluneční brýlky: A kde crocsy? Oboje by se nám taky šiklo. Plus ještě župánek nám chybí do letní výbavy k vodě :slight_smile:

gino: myslíme na tebe a závidíme :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš odpolední program: pošta (ined, těšte se s Matýnkem na balíček :slight_smile: ) a potom koupák :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi my croscy(100,-) i brýle(50,-) máme od vietnamců :slight_smile: Mára byl strašně důležitý, když si zkoušel brýle :wink: :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry: díky za tip, mrknu k nim :slight_smile: Adu si půjčuje moje sluneční brýle, tak myslím, že by si už i ty dětský nechala na očích.
2. črc 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi no právě Mára mi furt ty moje bral a dával si je :wink: tak jsme mu koupili jeho vlastní a ty tam nechá asi tak 2 minuty pak letěj na zem, tak mu je dávám aspoň na kšiltovku nahoru, kdyby si náhodou vzpoměl, že je zase chce :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi :slight_smile: ...já jsem neschopa, ještě to nemám :pensive: :cry: , ale slibuji, že s tím pohnu...stojí mi to na koupení dvd..makačka že :sweat_smile:
koupák..no normálka..jedeme třeba na 10h, to otvírají, orochníme se, dám obídek...nebo teda nějaké jídelko a uspím tam...strčím dozadu pod stromy do stínu, na dohled a hlídám :slight_smile: .on nikdy ve stojícím kočárku nespal, ale tam je asi zmožený vodou a čerstvým vzduchem, i ten dětský křik celkem uspává, aspoň teda mě :sweat_smile: :grinning:.tak prostě spinká :slight_smile:.na balíček se mooc těšíme :dizzy_face:
croksy i brýle jsem koupila u vietnamců...brýlky za 60 kč a botky za 99 kč plus 20 kč za ty obrázky na botky :slight_smile:(balóny :slight_smile: ).

@sherry28 :slight_smile: ... :grinning:
zapomněla jsem okomentovat fotečky domečku...úplně ho vidím :grinning: .bude se vám tam bydlet krásně :dizzy_face:
jj, ani já nemám moc hlad..za to žízeň a chuť na zmrzku a meloun skoro pořád :grinning: ...jen to nekonečné čurání pak :grinning: .
já měla včera jedno nealko pivko...hmmm, v tom vedru bodlo :wink: :slight_smile:
nemáš prosím nějakou radu, jak naučit matýnka čurat venku? :confused: nechce, zaboha nechce :sweat_smile:

prchalka, hanca :slight_smile: ...vy píšete jako jedna :grinning: ...vždycky se musím mrknout od koho to teda je :grinning: .

prchalka :slight_smile: ...krásné fotečky :slight_smile:
čorí je teda kus baby :grinning: ..na tom malém odrážedle vypadá opravdu nepatřičně :sweat_smile: .ale to nové užijte pořádně :dizzy_face:.
filc, stěna :sweat_smile: ...mám asi doma hodné dítě :grinning: , toto matýnek naštěstí (zatím) nedělá :sweat_smile: .

hanca :slight_smile: ...já už se těším až takhle vykládat bude matýnek :grinning: . to je bomba :grinning: .
no co...aspoň se nenudíš :wink:

lehna :slight_smile: ...tak přejeme brzké uzdravení :slight_smile: .

matova :slight_smile: ...matýnek nezastírá lautr nic :angry: :grinning: ...když se počurá, hned se mi přijde ukázat, když se pokaká ukazuje na plenku, případně na slípky :sweat_smile: .
to by mě zajímalo, co tak hrozného šimonkovi na přebalování vadí :confused: ...maty také někdy vyvádí, ale většinou jen mm :sweat_smile: .
a jak je u vás? také vedra :confused: a jak to snášíš :fearful: ?já celkem trpím ač mám teplo ráda :sweat_smile: ...když můžeme být u vody je to super, ale jinak na sídlišti je to humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: .navíc je mi pořád nějak šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
*crocsy :wink:
2. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už bude asi vstávat, mele se tam, tak všem pěkné páteční odpoledne :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
som po odbere krvi na internom, bud, týždeň mám ísť zas na odber kôli krvnému cukru, potom nazad na interné a nazad do poradne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý plakal hneď jak sa dvere za mnou zavreli...ja som ho síce plánovala nechať s mm doma a nebudiť ho, ale vôbec som nepočula ranný budík a bez odvozu už by som to nestihla...
Cestou nazad mi malý dovolil namazať ďasná a čo nevidím, dole sa začína prerezávať päťka, na druhej str. dole to začína byť opuchnuté a hore cítiť zboku akýsi hrbolček, na druhú stranu hore už som sa nedostala- ale - vyzerá to na m,asker- všetky naraz ako pri štvorkách :confused: , na druhej strane som veľmi rada že idú teraz len dúfam aby to bolo čím skôr :rolling_eyes: :wink: .
Skúsim dočítať, malý spí asi od 12:15, včera spal 1: 40 tuším do 13:45 a o 21h naveľa naveľa som ho ddostala do spálne...zaspával 30 min :unamused: . Spal ja neviem ako- ja totiž ako drevo, bol hore na mlieko o polnoci- to som akurý´át išla do hajan a potom do 6:15 už mlieko nemal ale viackrát začal plakať a chcel zliezať z postele...
2. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 tak Mára čůrá všude sám ode sebe a jemu celkem jedno jestli venku nebo doma :grinning: a on ti venku jako vůbec za celý den nečůrá?To ani když se mu chce? :confused:
2. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak uz sme v Spanielsku, let perfektny, Sophi bola zlata. Je tu horuco, teraz spinka, sa zobudi pojdeme k vode. :cry: :grinning:
Jedla pomenej, hadam koli teplu, aj je tu vsetko pre nu nove, trocha mala aj teplotu, ale sestra vravi, ze urcite koli klimatizacii v lietadle, dufam, ze my tu neochorie. :unamused: :unamused: Natalke sa paci uplne vsetko, tesi sa, my klabosime na terase a popijame studene pivko. :wink:
2. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 no ty jsi začátek těhu vychytala v těch hrozných vedrech :sweat_smile: já si to s matovou odbila v únoru a březnu :unamused: se ti nedivím, že ti není nejlíp

@matova no vidíš zanedlouho budete mít zoubky komplet :wink:

Mára snad ještě zalomil nebo co
2. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a menší ukázka :grinning:
matýnek luxuje...poctivě i v tandemu:grinning: (že mám super pomocníky :slight_smile: :dizzy_face: )
oblíbený kous (toust) :slight_smile:
extravagantní čurání(na pohovce a s dudlem :rolling_eyes:) :grinning:
včerejší výlet :slight_smile:
koupaliště a zmrzlinka :slight_smile: ...následoval řádný kulich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :dizzy_face: i já popíjím pivko, ale pivaři by ze mě radost neměli, mám v něm led :grinning:
2. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 no hlavně, aby byla Sophi zdravá, ono jí to sluníčko a mořskej vzduch vylečí :wink: :slight_smile:
2. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 máte úplně stejný vysavač jako Davídek :wink: a Matýnek měl za sebou jeden krásný den :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na 2x :sweat_smile: :wink:
2. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
GINA: jej užite si dovolenku :wink: a na zdravie :slight_smile:

ja som tu včera písala cez obed a malý hne´d ako sa zobudil, pribehol, čosi stlačil a celý text bol v keli :grinning: , už som zas nenapísala, nedalo sa...
len som vás chcela ukľudniť že my sme s mm od r. 1999 boli na dovolenke len raz na 7 dní aj s cestou. A teraz už zas nehrozí, však ani nikde na víkend sa nedá, keď si predstavím ako musím zápasiť s malým pri uspávaní ak to radšej doma...
jak vás čítam , šimon je pri nočníkovaní a rozprávaní úplne pozadu, zado tu chodí asi najneskôr spať :rolling_eyes: , je to exot, ale hrozne ho ľúbim :dizzy_face: .
ined :slight_smile: : Fotky- matýnek- zlatý, jak tam sedí na nočníku ešte aj na phovke :confused: , šimonko si ani na pohovku nesadne, nieto na nočník :grinning: . A na prebaľovaní čo mu vadí- ja fakt netuším, ale už mi hrabe z tých zápasov...minule sme ho aj s mm nechali behať poondiateho až do okúpania, ke´d tak nechcel veľmi...a jasne, zadok červený už, ale plač klasika...Horúčavy neznášam, nikdy som to nemala rada, ešte stále do toho aj spolí a kýcham a všetko svrbí....
ined, sherrry :slight_smile: : zato ja mám hlad aj v teple :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A hrozne ma už zospodu všetko bolí :pensive:
katzi :slight_smile:: gratulujem k trom trojkám :dizzy_face:
lehna :slight_smile: : bodaj by tých nocí lepších ste mali viac, nielen sem tam bonus :wink:
prchalka :slight_smile: , hanza :slight_smile: : veru, vy teraz máte doma obe divošky :sweat_smile: . Ale rozprávajú krásne. Šimon keď už niečo zamrmle tak v štýle ruchomluvca :grinning:
2. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: aký je v tej vode spokojnučký :sweat_smile: , ja by som sa tam ale dozaista uvarila, celkom mi vyhovuje ke´d teraz spí cez obed neskôr, tým pádom sa neskôr poo dostaneme von...
tie veci už mám nazad, teraz spraviť výber, začať scanovať a upravovať.. .:stuck_out_tongue_closed_eyes:. A potrebujem ešte nejakú svoju fotku- žiadnu schopnú nemám, tak bude musieť byť nejaká nová- s kilami navyše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale vyšli mi v ústrety a počkajú na to :wink:
2. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...ahoooooj,no vidíš a ty jsi se tak bála :dizzy_face:
moc si to užijte :dizzy_face: a doufám, že se sophi bude brzy v pořádku
:dizzy_face:

@sherry28 :slight_smile: ...tak pivíčko obědváš :grinning: , jen si dej...mimísek má určitě taky žížu :wink: :grinning:
jj, vysavač má úspěch...jen aby to matýnkovi vydrželo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a těhu...no jo, jenže co si v zimě obleču :astonished: ???asi bundu mm :grinning:
čurání...matýnkovo :grinning:...venku ještě bez plenky nebyl, ale když jsem ho zkoušela nalákat na počurání něčeho, tak pořád jen vrtěl hlavičkou, tak už jsem to raději dál nezkoušela.na 100% by chytil rapla :sweat_smile: :grinning:.

@matova :slight_smile: ..tak to jsem moc ráda, že ti vyšli vstříc :dizzy_face: .
s tou pohovkou...no, on tam tak chtěl sedět :sweat_smile: ...hlavně že chce :wink: :sweat_smile: ...někdy :rolling_eyes:
a výsledky na cukr máš v pořádku? :fearful:
jj, matýnek je ve vodě jako doma :grinning:
a ještě s tím přebalováním..nezkoušela jsi mu třeba zpívat? třeba by ho to zaujalo :sweat_smile:

maťulka ještě dospává...dala jsem ho na postel, aby se vzbudl, ale zatím nic :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se pro dnešek pomalu rozloučím, půjdu chystat sebe a věci :wink: .
mějte se všichni moc moc krásně a užívejte sluníčka a kdo může i vody :slight_smile: :dizzy_face: .
samozřejmě všem tu nej noc :slight_smile: i do španěl! :grinning:
páááá :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozdrav od matýnka :slight_smile:
2. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás bylo super odpoledne, ani jsem vám to nestihla napsat. Přila pro nás teta-chůva a jeli jsme do jejich bazénku. Čorí byla naprosto unesena a ve svém živlu, nechtěla z bazénu vůbec - řevy a řevy a záchvaty, když měla jít ven :sweat_smile: :sweat_smile: A bazének jí byl nejmilejší, proto šla i ke sterejdovi :sweat_smile: A abyste si nemyslely, nevozila se jen na lehátku.. :sweat_smile:
PS: A Mexík jí sežral skoro všechny piškoty, strašně se tomu tlemila.. A jinak je to teda hrozná fotka :grinning:

2. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už se spí - celé odpol. jsme byly na bazéně a super :dizzy_face: Fakt tohle léto budu opálená jako nikdy - na dece ve stínu nesedíme ani omylem, furt nad ní stojím a hlídám ji ve vodě :slight_smile: Ale hlavně že je spokojená :wink: Zítra jdem zase, i s MM. Těším se, že mu Adeli šoupnu a budu relaxovat :wink:

gino: ahoooj do Španělska :slight_smile: To zní idylicky jak píšeš - klábosíme na terase a pijeme pivko. To je přesně dovolená mých představ :grinning: Užívejte si to a ať je Sophi OK.

ined: Matýnek je opravdu plážový typ. Jak mu to sluší s tím klouboučkem a plavečkama :dizzy_face: Adeli je v plavací plíně, už taky přemýšlím, že ji trochu nastrojím do plaveček :slight_smile: Balíček dnes odeslán, snad dojde v poho a vše pojede jak má. Pak pisni. A ty se nehoň, těhulko. My na to fakt vůbec nespěcháme, jsme pořád venku.

prchalko: jak málo stačí k dětské spokojenosti :slight_smile: Já taky čučím jak to umrčený dítě z dopoledne, dokáže být u té vody a po návratu domů bezvadný :slight_smile:

Jdu do sprchy a k TV. Všem dobrou, klidnou :dizzy_face:
2. črc 2010 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek :wink:
přijel děda, to bylo radosti :grinning: Mára se začal neuvěřitelně předvádět a vymýšlet různé lumpačiny :slight_smile: zítra pojedeme i s dědou na koupák, MM je v práci a kupák sama s nima bych nedala, je to přírodní koupaliště, takže do té vody přece jenom já radši nepolezu a tak si děda vezme úkol naučit Lukyho plavat na starosti on :wink: Lukas se šíleně bojí vody a pomalu ten strach začíná přenášet na Máru, kterýmu voda nikdy nevadila :sweat_smile: vždycky si nabral kelímek a nalil si to na hlavu a od dob co se koupe s Lukasem, tak podle jeho vzoru, když mu kápne voda do očí chce ručník a hned utírá:sweat_smile: :rolling_eyes:

@prchalka krásné fotky, hlavně ta poslední :grinning:

@ined77 tak počkej až se sám vyčůrá venku a pak teprve můžeš začít učit ke stromečku :wink: já dneska Márovi celý den říkám, řeni si mamince až budeš chtít čůrat a Mára názorně předvede, že bude volat mamíí, no a to mamíí se stále ozývá, když už je počůraný :grinning: podle mě ještě nemá vychytaný, že se mu bude chtít :wink: ale volá, když už to teče :slight_smile: oni na to přijdou a naučí se, důležité je, že trénují :wink:

tak všem prospinkanou celou noc :pensive: :pensive: :pensive:
2. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I přesto, že se u nás dneska spalo 1.20 a pak řádila asi 3h v bazénu, tak zaspávání asi 25 minut a pořád válení a nohy ke stropu. Na noc vypila mlíka asi 60 :confounded: Přes den taky nic moc nesnědla - hubne asi :sweat_smile:
Jo a navečer na terásce jsem si všimla - už vykukuje špičička pravé dolní trojky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď navečer jsem si taky dala 2 malý, dneska to pifko prostě sedlo.
Na sluníčko moc nemůžu, mám alergii a už mi naskákaly pupeny, ale i tak jsem se i trochu přismahla - doopálila paže a pak kol nátělníku vpředu vzadu :sweat_smile:
Zítra jedm k našim, ale ráno ještě přijdu. Možná pojedem až dýl, tak kolem 10, aby si víc odpočala v autě a měla to jako poo spánek, no snad to vyjde..
Reagovat nestihnu. Všem dobrou noc :wink: :pensive:
2. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf TOm spí, musím uspávat a tak zlobil že jsem tam nakonec poslala manžu at ho jde uspat nebo že mi ujedou nervy a dostane na prdel ale už spí u nás v posteli i když je neklidný. zvažuju koupit velkou postel a dát ji vedle naší, tak by byl u nás ale mohli bychom se vyspat i my, co myslíte změní něco velká postel nebo je to zbytečné

ještě že Honzíček je takový andílek ve spinkání
2. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik záleží jak to plánuješ do budoucna :wink: aby jste si nekoupili velkou postel a pak kluci nebyli v pokojíčku, u nás by velká postel bodla :wink: spím více méně s oběma klukama, Lukas spí ve svý, ale pravidelně přichází do ložnice, že mu tam je smutno, říkal, že se těší až bude spát Mareček s ním :wink: vedle našeho letiště se do ožnice už nic jiného nevleze, je tam ještě dětská postýlka a už vůbec žádné místo :sweat_smile: kdybych měla více místa koupím mega postel :grinning:
2. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 až budou oba klucí velcí na velkou postel bude se dělat na zakázku,ted bych kupovala nějakou obyč z ikei fakt mi jde o to zda by to mohlo trošku zlepšit spaní nebo ne, moje nervy takhle fakt a to skoro 2měsíce usínal krásně
2. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek