• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
autor
@sherry28 Ono to zatím není ani vidět :wink:
1. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím kartáčem si udělala malá taky natáčku - ještě, že byl doma chlap. Měla to až u hlavičky, takže kdybych to vystříhala, tak vypadá jak lebkoun :angry:
Před chvílí jsme přišly od dr. Naše Mudra má dov, musela jsem s malou na krční - máme na rýmu antibio kapky... Od rána se mi nezdála, dokonce měla zvýšenou a zalomila to před 10. Myslíte, že půjde ještě jednou, nebo prostě jen půjde dřív spát?
1. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich to je těžký říct, záleží jak hodně unaveně se bude cítit, třeba ještě hoďku dá a když ne, tak hold půjde spát dřív :wink:
1. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, sherry - díky, malej vztekloun to před chvílí zalomil.. Hryzla mě ve výtahu do nohy, zas mám modráka - jak kdyby mě uštkl had. Rudo před očima, měla jsem chuť s ním vytapetovat výtah :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máme hóóóóóóóó!!!!!! No v Globusu že ho zkusíme a už jela po krámě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - to zas byla scéééééna vysvětlit, že nejdřív zaplatíme a jezdit bude až doma, lidi se otáčeli.. Obrečela samo i to, že už musí jít domů a na moto už se dneska jezdit nebude :sweat_smile:
1. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára to zalomil brzy už o půl spal jak dudek :fearful: a Lukas sedí u ohýnku, kterej sousedi rozdělali :sweat_smile: a opéká s nima :wink: no jsem zvědavá kdy přijde domů :sweat_smile:
@prchalka Čorí tam vypadá jak malá diktátorka :grinning: :grinning: evidentně jí jezdit baví :wink:

všem klidnou a spavou noc :pensive: :pensive: :pensive:

1. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Těch úsměvných momentů bylo dneska nějak víc:
- Filc ve vlasech
- Odpol jsem jí natáčela vodu do lavoru a říkám jí, ať jde ven, né že se mi tu počůrá jako minule nebo bude sekec! V tom mi ujela vysouvací hadice z baterie a polila jsem sebe i zem, tak to hned utírám a v tom ona začne čurů o půl metru dál - samo měla ještě sandály, takže čvachta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
- A do třetice. Večer jsme jí v pokoji pustili klimošku, ale moc to nepomohlo. Na dálkové krabičce bylo 30 stupňů, tak říkám, že minule bez klimošky tam měla 28 - no ale čím to bylo.... Ona si s krabičkou hrála a dálkově spustila kotel, takže začaly topit radiátory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je teď fakt potřeba!! :angry:
Teď už si přeju jen, aby normálně spala, prý mám dneska službu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak všem dobrou :pensive:

@sherry28 Tak to usnul brzo :confused: Jak to děláte?? :sweat_smile: Moto jí myslím bavit bude, už dokonce i přidala, že jsem musela popoběhnout :sweat_smile: :grinning: No byl na nás pohled... já za ní s namazaným chlebem jako k večeři a ona jela :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka dneska byl hodně vyčerpaný :wink: myl se mnou asi hodinu a půl auto :slight_smile: tak ho to zmohlo a brzy zalehl a MM přinesl Lukase z venku spícího, prý tam usnul na stole :grinning: takže jsem ho probrala sprchou, protože smrděl ohýnkem a byl neskutečně černej a já jsem dneska čistě povlékala, ještě teď mi pere pračka :sweat_smile:

tak teď už se loučím s vámi co spíte i s těmi co ještě přijdou (matova) :slight_smile:
1. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :dizzy_face:
tak u nás celou noc klídek :slight_smile: vstával 6:20 není se čemu divit, když usnul tak brzo, to bylo vynahrazení za předešlou noc :wink: krásně jsem se vyspala
2. črc 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

u nás noc proti včerejšku luxus :slight_smile:.
Poprvé jsem tam byla v 00.45, asi 15minut. pak ve 3.45 taky n 15minut a vstával v 6.10, no paráda :dizzy_face: .

Za chvíli jedem pro plíny, a já mám v 9 zcuka s holkama z beremka, už máme všechny děti, taky i s dětma :slight_smile:. jdem někam do cukrárny,kde je nějaký výběh pro děti, jinak bych to s malým neuseděla:slight_smile:.

JInak je mi líp, jen ještě trochu rýmy a kašel, ale celkově je to lepší,tak jdu na ten sraz.

Mějte se hezky.....
@prchalka - parádní motorka. Štěpi má takovou obyč, jak jsme měli my kdysi,, a přijde mi,že to má malé, nohy skrčené docela dost, tak mu na tom nejde moc jezdit. asi pořídíme něco jiného. a říkáš v globusu? kvůli plín musíme do tesca a zítra skáknem pro maso do Globusu,tak to tam omrknem.

@sherry28 - parádní noc, ještě že si to rozmyslel a spinkal krásně jako vždycky a včera to byla jen náhoda, nebo to kolínko :wink:
2. črc 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
já se taky krásně vyspala :rolling_eyes: :rolling_eyes: Do té doby, než jsem k ní lehla! Potom CELOU noc bez přestání motáky a válení sudů :rolling_eyes:
PROČ sakra? Vytuhla opět až hodinu před vstáváním! Nespala jsem samozřejmě, max. mikrospánky :cry:
A sny? Jeden jak nemůže přistát letadlo-asi helikoptéra a je jasný, že asi spadne a druhej, že nám oběma naskákaly bílé malé pupínky, neskutečně to bolelo a pálilo, zvětšovalo... no... :confounded:
Kámoška byla s tím Milánkem z fotek na vyšetření - asi neuro. Od miminka se vztekal tak, až modral a nemoh se nadechnout, teď taky někdy. Též se jí budí a už mu jsou 2 roky, někdy 100x, někdy 2x a to slaví! Řekli jí, že jeho stavy jsou normální a to nespaní s tím souvisí. Že to může trvat do 3.let u někoho třeba do 4. :frowning2:
Tak takové jsou pozitivní zprávy takhle na konci týdne :rolling_eyes:
2. črc 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna V Globusu dávají k 2x Happy plínkám odrážedlo, ale to malé, tak pro roční děti, to co teď měla půjčené, ještě jsem vám zapomněla hodit fotku. Teda aspoň my to tady máme v letáku. A plínky za 189, takže docela jako dobrý... Museli jsme koupit větší, protože na tamtom to nebylo nic pohodlného a moc jí to nešlo. Jak na tom neuměla, přejížděla si zadníma kolama nohy, naklánělo se to atd...
2. črc 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

u nás zase dobrá noc (byla jsem tam 1x,pak bez mlíka až do 6.30)., Evidentně je ticho před další bouří: má ven 3 trojky (špičky), poslední se zatím nechystá. Musím si honem naspat do zásoby než to zas vypukne :confounded:

prchalko: to je fajn, že čorí motorka baví. Máte další variantu programu. My máme tu samou (jen v červené barvě, taky z Globusu :slight_smile: ), ale Adu na ní ujede kousek a už mi ji strká ať ji nesu.

Ale jinak trénujem to samostatný chození. Vymyslela jsem na ni fintu - když chce do náruče, dám jí takovej prasklej gumovej balónek na šnůrce a ona si ho tahá za sebou. Našly jsme ho někde na zemi venku :slight_smile:

lehna: užijte si dnes srazík, ještěže je ti líp.

sherry: super noc zase u vás.
2. črc 2010 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
1. moc malé odrážedlo :sweat_smile:
2. a včerejší svačinka na benzíně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a už zase vyšiluje, tak jdu...
2. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: tohle odrážedlo taky známe, mají ho v dětským koutku v hospodě kam chodíme na pivo. To Enduro je úplně jiná liga, na tom bude čorí drandit, že jí stačit nebudeš :slight_smile: A zmrzky to je taky naše - nás obou. Věčně kupuju nanuky Míši :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna určitě to bylo kolínkem :wink: teď už má největší rány zaschlý, tak už to tak nebolí a neštípe :slight_smile:

@prchalka tohle odrážedlo měl Luky a lítal na něm do tří, ale on je teď pomalu stejně velký a těžký jako Čorí teď :sweat_smile: je to prcek, Márovi je malé a pro něj dost vratké, on má žirafu od little tikes dostal jí k prvním narozkám a teď bude muset taťka už posunout sedlo dozadu kvůli nožkám :wink:

zmrzliny a nanuky jedou i u nás ve velkém :wink: je jim úplně jedno co je to za nanuk nebo zmrzku :grinning:
2. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás dnes noc dobrá, jen v 1 a ve 4 :astonished: tak jsem i docela vyspaná.

U nás zmrzka vůbec nic, nechce to, protože prostě ví, že to je jídlo a to neeee. Včera jsem měla vztek, že mi nejí ty kousky. Dala jsem jí před spaním dopoledne hrušku na kousky a vzala si 3, který rozkousala a pak už vrtěla hlavou, tak jsem jí dala spát a když chtěla dudu, řekla jsem, že ne, protože nepapala. A ona se v pohodě otočila na bok a já jí tam nechala spát bez dudu. Je vidět že by to šlo i bez něj, akorát v noci myslím, že ho pořád potřebuje.

Tady je vedro na chcípnutí a nám neteče teplá voda ach jo, do týledový se mi úplně nechce. :angry:
2. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už mám dneska fakt dost! Jen co jsem luxla 5minut okolo zvířete a jí jsem řekla, ať si sedne na gauč, tak pomalovala v pokoji černou pastelkou zeď a to dost, prostě obraz a to jsem tam s ní byla, jen jsem čuměla po zemi! Podruhé ho dokončila, když jsem jí připravovala sváču - mrkev s jabkem, to stejně odmítla, tak prostě jíst nebude no, ale domalovala a rozšířila to! Rajčátko si dala asi jedno malý. A než jsem rajčátka rozkrojila, ona už byla na tv stolečku. Jako co to začla vyvádět za blbosti - fakt koukám!! Už mi to začíná připomínat hanču a její Kristýnku, já jí prostě nestíhám... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sherry28 Hezká žirafka :slight_smile: PS: Možná i zhubneme tímto tempem :grinning: Musíme jí zvážit, říkala jsem to už předevčírem a zapomněli jsme, třeba překvapí :sweat_smile:
2. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prchalka! :grinning: :grinning:
Zrovna si říkám, že mi tvoje storry někoho připomíná :angry:
K tomu kreslení - počárala si koleno propiskou, tak jí ho drbu - zaujatá jak chrochro a ona mi mezitím čárá po zdi vedle topení -zrovna se jí poved parádní obrázek :angry: :angry:
Zrovna ráno mě škrábla, šoupla jsem jí na zem a říkám jí tak a mazej do kouta, šla..... :sweat_smile: Jenže donesla vařečku a v nestřeženém okamžiku mě ťala mezi světla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsou na zabití, když začnou vymejšlet, tak nevědí, kdy přestat! Jo a včera mi padl zrak na otázku - Máte doma taky tak hodné dítě? :grinning: :angry: Já určitě - lítá mi tady po posteli a řve Hapáááš!
Před chvílí chtěla sůšu. A já jen tak ze srandy - A bylas hodná? Jo, hodnááá holšiška :confounded: :grinning: A mám to. Čekala jsem totiž to její věčný ne.
2. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nám zhubla - má 13 - v plíně a oblečení - takže ,,kus baby". Ale tlustá vyloženě není - žádny faldy..
Jinak - včera napouštím bazének do sprcháče, madam bez plínky, připravená tam hupsnout a najednou na svý noze cítím podivný teplo a madam hlásí čůůůůůůůůůůr. Minule jí sundám plínu, posadím na nočník, je u ní chlap a za chvíli přijde madam za mnou, nese mi plnej nočník a natežený gatě od pyžama!!! Já říkám chlapovi - tys jí oblík... Ne? Proč? Takže se vyčůrala, donesla mi to ukázat a ještě se oblíkla.
A včera si při koupání drhla zadek kartáčkem na zuby! :angry:
2. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem stihla svlíknout postele a 4x po ní utírat loužičky za poslední hodinu (moc se nad tím nepozastavuje, že to leje na zem) a ještě vysát ložnici, aniž by se nám tentokrát něco stalo :sweat_smile:
Jo a vážila jsem a..... 14,9 to ukázalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to jsem byla překvapená, ale nemile, myslela jsem, že třeba taky něco shodila. A nákupní sedátka jsou jen do 15 kg, jsem zvědavá, kdy to pod ní rupne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spí - dnes to bylo bez práce a napoprvé jako Pája :grinning: Usla už někdy v 11.15. Dopol to byla fuška, ukňouraná, věčně na mě přilepená - no však to znáte :slight_smile:

hancazivocich, prchalka: holky jsou dobrý lumpačky. Nenudíte se :slight_smile: Aduš teď má jakýsi zvláštní období fixace na mě - ani nelumpačí, protože je prostě furt a všude se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nočník u nás taky stále nula bodů :unamused: Taky pořád chodím s hadrem a je jí to úplně fuk.
2. črc 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spí od 11:30 nějak ty vedra ho zmáhají ledního medvídka :dizzy_face: byla jsem ještě pověsit prádlo a dneska jsem se rozhodla nevařit :grinning: :grinning: to budu mít chlapi radost :wink: má přijet děda, udělám třeba vejce nebo něco nenáročnýho, jdu si otevřít pivo mám na něj děsnou chuť :sweat_smile: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi - Kika je dobrej Lump... Minule se jí známá ptala - co je .. A malá suverénně - Ump :grinning: Nebo říká - Šelt, nene ohy - joko že je čert, ale nemá rohy :grinning: :grinning:
Včera něco provedla chlapovi, tak jí sprdával a ona se k němu otočila s kouzelným úsměvem a říká - Šikovná holšišta :astonished: :astonished: :sweat_smile: Takže tak to je u nás...
S nočníkem - čůrání občas hlásí, ale když ji něco zaujme, tak vyskočí z nočníku a vyčůrá se vedle. Pak na mě řve - Moko, moko - tady moko! :angry:
2. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry - já měla děsnou chut na pivo s Kikou - normálně ho vůbec nepiju. Ale tohle byl mazec - vyzunkla jsem chlapovi všechna nealka - ,,na trávení". No, čuměl :sunglasses: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no čorí už aby za chvilku chodila po krámě po svých, zatímco Lukyho bych tam mohla s jeho 15kg klidně ještě dát :grinning:
2. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich tak já i včera večer jsem vypila celý jedno :sweat_smile: a není to nealko, ale já si to nalévám do třetinky a dávám tym tři ledy, takže ředěné vodou :slight_smile: ale je v něm kys. listová a vitamín B, já žádný vitamíny neberu, tak se dopuju takto :grinning: ale nemám ho denně, jen včera a dnes, pak zase 10dní nic, furt řídím a někde jezdím, tak ani nemůžu tak či tak :wink:
2. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a šauuuu, jak by řekl matýnek :slight_smile: :grinning:

tak...my včer byli ráno na ko u dr. ....ouško v pořádku :dizzy_face: ,pak byl výlet s dominem, byli jsme opékat špekáčky a a po o jsem jela s matýnem na koupák :slight_smile:.mm dorazil za námi z práce, takže pohoda den :slight_smile:.
a novinka!!! :astonished:...matýnek skloňuje :astonished:...včera z ničeho nic volal mamko a káko :astonished: :grinning: a vůbec se snaží mluvit čím dál víc :dizzy_face: .
včera spinkal matýnek na koupališti v rachotu 1.30 :confused: , tak jsem se slunila a odpočívala a pak jsme řádli spolu :slight_smile: .
akorát teda je hrozný mamánek..všude musím být s ním :sweat_smile: .
noc ušla, ale několikrát chviličku plakal....už jsem šla pro gelík, že ho máznu..nakonec na to nepřišlo, zaspali jsme oba :sweat_smile: .budík asi v 6.15 :slight_smile: .
dnes ráno praní, vaření, nákup, matýnek má nové sluneční brýle konečně a kupodivu si je na očičkách nechal :confused: ..původně si vybral ale růžové, což jsem zatrhla že :grinning: , tak má světle modré :wink: . a taky dostal crocsy, či jak se to jmenuje...ale dávat mu je budu jen koupališti :wink: .včera pištěl jak šlápl na rozpálené dlaždice, chudáček :sweat_smile: .
a že byl hodný, dostal ještě malinkou sanitku a hasičské auto :slight_smile: ...tož tak...já nemám nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .chtěla jsem nějaké letní šatky, ale nesehnala jsem, zatím :unamused: .
teď spinká od 12.10 a odpoledne plánujeme jet na štěrkoviště...umělá nádrž...houpačky,skluzavky, hřiště, tobogán a dvě broudaliště :slight_smile: .vstup 20 kč :sweat_smile: .akorát tam bývá v bazénkách hrozně studená voda, tak nevím jestli tam matýnek vleze :sweat_smile: , on se klepe i v té vyhřívané :grinning: .ale pořád bude u vody líp než někde mezi betonem :wink: .
obídek : rajská pol. s rýží a drůb.rizoto, 1 brum :slight_smile: ...akorát teda jedl jen polévku, ale neva...rizoto dostane k večeři, asi neměl tolik hlad v tom vedru :wink: .
tak a jdu vás zkusit dočíst :wink: :slight_smile:

gina už se někde ráchá v moři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 :slight_smile: u nás je čau tauč :grinning: jinak Mára mi dneska taky odložil oběd úplně celý :sweat_smile: stačil mu kakaový bobík a loupák, já se mu teda nedivím ani já nemám hlad :grinning:
2. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek