• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
K doktorce jsem volala - na výtěry zatím nemusíme - mám sledovat, pokud to bude barevný nebo se to bude horšit, nebo se mi to nebude zdát, tak máme naklusat.... Jo, rostou - čtyřky......... A u prvních zubů teklo taky z nosu. rýmu chytla od Taťky, ale není to už to, co minulý týden. Počkám a uvidím....
To kolínko je brutus - tak ať se brzy zahojí...
30. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby uz o chvilu odchadzame, ozvem sa vam zo Spanielska. Majte sa tu krasne, tehulky opatrujte sa, uzivajte si slnecne dni a nech deti nezlostia. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Zapomněla jsem se rozloučit a popřát šťastnou cestu a hezkou dovču. A taky se zeptat, jestli tam bude přístup k netu, kdyby jo, ozvi se! - Stejně už to píšu asi pozdě.. :frowning2:
30. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes spíme hned poo, byla dopol fakt ukňouránek a protifka, no však víte...začne bečet, nikam nemůžu, jen s ní za zadkem a ruce v puse. Sakra, ať už něco vyleze :frowning2:
30. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
tak já jsem chtěla ještě včera odpo napsat, ale nějak to nevyšlo :confounded: ...přišel mm a...no nic :unamused: .
takže se omlouvám, že jsem odešla bez rozloučení :wink: ...spinkalo se 2h :slight_smile: .pak i s mm na zahrádku..on pivo,já antioxidant juice :wink: a matýnek řádil na trampolíně :grinning:.škoda, že jsem nechala doma foťák :frowning2:.
teď spinkáme od 11.55...noc byla vcelku dobrá i budík nevražedný...6.15 :slight_smile:
dopol šlo...ráno úklid, pak hřiště se sylvinkou, pak záchvat :rolling_eyes: , pak poklidný obídek a rychlý spánek :slight_smile: .
odpoledne jsem si říkala,že bychom jeli na koupák aspoń na jedno okoupání, ale ještě uvidím až se matýnek vzbudí.teď jsem bez energie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .mám hlad a chleba mi rozmrzá :sweat_smile:.
jinak dolní levá 3 už raší, musí se chtě nechtě prořezat každým dnem :wink: .
ráno byla taky scénka, nechtěl na nočník...už byl ve slípkách a ječel a ječel až se počural :sweat_smile: .
pak vysávám a matýnek se kolem nějak motal a držel se za zadeček..no jasně, měl ho tam..kulicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
tož jsem aj zase prala :grinning: .
jdu kuknout jak u vás :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára spí od 12:00, já ještě byla sesbírat opět jahody, pověsit prádlo a dát sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 měj se a napiš ze Španělska, až dorazíte a budete zabydlení :wink: musíš popsat cestu letadlem :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...moc moc si to užijte a opatrujte se!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těšíme na fotečky :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

sherry :slight_smile: ...vše nej nej nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jako dárek ti přeju tu holčičku :grinning: :dizzy_face:
kolínko... :astonished: :frowning2: :cry: ..chuďátko malé, ani jsem neměla odvahu tu fotku zvětšit :fearful: :sweat_smile: , tak hlavně ať se brzy zahojí a hlavně už žádný další trkanec :cry:
tak už máš doma opravdu horkého předškoláka :slight_smile: , letí to, letí :fearful:

@hancazivocich :slight_smile: ..i u nás byla taková rýma k zoubkům, ke 4 ...nekonečná a vodová :unamused: .
tak hlavně že jste chatu zvládli :wink: .

@prchalka :slight_smile: ...ani matýnek moc nevečeří a ani nepije mléko, takže mu asi stačí co spapká přes den :wink: .já to přisuzuju horku, sama nemám bůhvíjakou chuť na jídlo :wink: .
neboj, je jí dost :wink: :slight_smile: ...no a taky to může být k zoubkům :wink:

katzi :slight_smile: ..no vidíš jaký je z adelí vodík :grinning: .
no jo, tři 11 v horku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale teda musím říct, že ač teď pít nemůžu, stejně ráno vstávám jako s kocovinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .

matova :slight_smile: ..ahojky sluníčko, ty jsi šikulka :dizzy_face: .já jsem ráda, že budeš mít ty resty za sebou a binec doma se už nějak dožene :wink:
já se musím přiznat, že dnes jsem ošulila vytírání :sweat_smile: ...chtěla jsem teď po o ,ale táák se mi nechce a to u mě není zvykem :sweat_smile: ...to asi to těhu :wink: :sunglasses: :grinning: .ale je povysávané, tak pro jednou se svět nezboří že :wink: .

lehna :slight_smile: ...něco jsem ti chtěla napsat, ale už nevím co, musím zalistovat nazpět :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...ještě to posvítání......no :unamused: ....i u nás je to tak :frowning2: .prosvítá dlouho a prdlačky z toho :sweat_smile: .
tak i u vás je bebino :fearful:..já si zrovna dnes říkala že je matýnek nějak neuvěřitelně dlouho bez nějaké modřiny :sweat_smile:.no jo, kraťásky a krátký rukávek dělají připádech své :frowning2:.
vidíš, dezinfekci bych si měla taky zavčasu pořídit :confused:

lehna :slight_smile: ...už vím, během hledání jsem si vzpomněla :sweat_smile: ...ptala jsi se jestli se mnou matýnek spí v posteli...jj, spinká :sweat_smile: .on se dost budil po přenesení do postýlky a přijde mi, že ve velké posteli spí trošku líp :sweat_smile: .no stejně už dostanu za chvilku svoji velkou postel, tak třeba ten přechod bude poklidnější.on už ve své postýlce spinkat douho nechce. jen po o tam chrupká :wink: (chvilku než se nasomruje ke mně :wink: :grinning: )

@smardik :slight_smile: ...zní to idylicky, že jeden spinká a druhý si hraje :grinning: .
co nového a co TM? :fearful: doufám, že už je to alespoň lepší :confused:
30. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ftípek - probudila se ve 13h, šly jsme do koupelky a pak se vrátila zpátky do pracovny, že se chce podívat na bagr, tak jsem jí vysadila a pak ukázala na postel a řekla "odpočnout" tak se ještě válí :grinning: potvora :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 ta idyla trvalo ještě celých 5minut :grinning: :grinning: :grinning: ale ted spí a já bych měla jít uklízet ale šíleně se mi nechce ach jo. s manžou zatím nic nového není
30. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
u nás sa zatiaľ spí, zaspal o 13:05. Večer išiel o 21:30, ráno vstával o 7:15, noc fajn- 1 prebudenie- až na to putovanie po posteli- ja tak spím že bdiem- zakrývam, otáčam, schytávam kopance ako sa váľa...Vnoci som aspoň 30 min žehlila, tipujem že na také 2 h tam toho ešte je :unamused:.
Dostala som sa s gelom do pusy, ale tú dolnú päťku o ktorej viem mi neukázal, len som namastila, a hore mu tiež čosi polezie- zo strany hryzacej neprescitá nič ale zboku tam má mini kopček tvrdý (pod ďasnom stále). Zatiaľ sa cez deň drží lepšie ako pri trojkách, aj ke´d je z neho zasa chvostík, ale ešte sa to akotak dá, som zvedavá keď to bude na prerezanie.
Má nového kamoša- podedil ábiku-čo vyzerá ako 3 mes. bábo, tak ju všade vláči a dáva jej cumeľ, alebo ju dá mne aby som ju držala a on ukazuje ako sa hrá s autami a sleduje či sa pozerá :grinning:. Začínam mu vysvetľovať že bábätko sa pozerať nebude, bude ležať, alebo plakať, alebo cucať :confounded: :astonished:
Čumím že dezinfekciu by sme mali dávať aj my...
Ja dávam stále dlhé nohavice- tým že chodí neskôr spať nás obchádzajú najväčšie horúčavy ale hlavne tu začalo byť teplo až včera...
všetkým pevné nervy...
GINA:slight_smile:: KRÁSNU DOVOLENKU!!!!!
ined :slight_smile: : jasne, vytieranie počká :wink:. My máme poobede dostať návštevu- švagriná s rodinou (mm bude v práci ako furt dovečera), chcela som umyť aspoň v kuchyni zem ale kašlem na to...
prchalka :slight_smile:: tiež mi to ako večenosť pripadalo- každý deň som myslela že zajtra sa už prerežú, to bola doba :unamused:

všetkým sa ospravedlňujem, naozaj nemám dočítané, len som prešla zhruba stránky koľko toho je :grinning:
30. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined :slight_smile: : ja ešte netuším kedy mi to dodajú spracované, svoje veci som odovzdala, čakám na zviazanie. keď to bude musím ešt e spraviť nový fotovýber, scanovať a upravovať fotky- a toto neznášam, lebo neviem ako nakoniec budú farebne vyzerať- každý monitor je inak nastavený...a ja laik... :rolling_eyes:
A ako sa cítiš? únava je silná? :confused:
30. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spánek 3h :sweat_smile: , ještě teď dospává, ale už ho proberu ať nebuntoší večer :wink:.
já si s ním lehla na 1.15, ale usnout se mi nepodařilo :sweat_smile:.

@matova :slight_smile: ...to dopadne dobře, uvidíš :dizzy_face:
únava...no však to znáš :sweat_smile: ..ale jo, celkm se cítím ztahaná..t už se děsím co bude dál :grinning:
a už ho tady mám prďolku, tak všem pěkný den a páááá :slight_smile: :dizzy_face:

@smardik :slight_smile: ..odpočívej a držte se :wink: :dizzy_face:
30. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

celý den polehávám, je mi blbě, všechno mě bolí, pálí mě oči. ráno jsem byla u dr., sama autem, zaparkovat jsem se musela někde pokusit, tam je jedno auto na druhém, ale zvládla jsem :dizzy_face: . tak mám radost :slight_smile:

takže se te´dka tady moc ukazovat nebudu, nemám na net ani náladu,

jen jsem chtěla
@sherry28 tobě popřát vše nej nej nej k svátku.

a ginu - už jsem teda nestihla, ať si užijí dovču.

Jo a ještě dnešní noc - poprvé kolem 23, pak 02.00 a pak až vstávačka 5.45 :wink:

tak se mějte, užívekte sluníčka, papa
30. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vám ještě zapomněla říct, že už zdokonalila čůrací rituál v předešlých dnech, ona si to nejen uvědomuje, ale i chytá ty chc...y do ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic.... :sweat_smile:
A teď mi sousedka říkala, že má ten Davídek z fotky neštovice, tak se budem modlit :confounded:
Nejde mi myš, tak radši dobrou noc :pensive:
30. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka: u nás sa malý zdokonalil v "maskovacom rituále"- asi hodinu vydržal u svokry na balkóne pozorovať návštevu- ako dou hrajú basket...som sa čudovala jak to že tam vydrží čumákovať...a on- poondiaty asi nechce vzbudiť pozornosť-.....to bol zas boj ho prebaliť, jak ja už to nenávidím bojovať s ním o tú plienku :rolling_eyes: :pensive:

všetkým dobrú noc :sunglasses:
30. čer 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
brekánky už 21.20 a za 5 min. jsem tam šla znovu :frowning2: Pak vydržela do těch 23 něco, vzal si jí MM. V 4.30 jsem jí slyšela, jdu se s ním vyměnit a on mi říká, že ječela "busík, busík" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A v asi 5.30 řekla zase "tam" :sweat_smile: :sweat_smile: Ta už je taky pěkně mimo.
Vstávala 6.40, takže dneska poo to chci vidět. Kdyby radši spala normálně v noci :rolling_eyes:
Hezký den.. :wink:
1. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matova Jj, na bobky se zbytečně neupozorňuje, to je jasný :sweat_smile: :angry:
1. črc 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
tak další krásný den před námi :wink: po dlouhé době stála tato noc za prd :unamused: malý se vzbudil půl hodiny po uložení a pak se budil každých 15 minut až do rána, ale přisuzuji to jeho kolínku :frowning2: pokaždé, když se chtěl otočit a lehnout jinak, tak si na něj lehl, což ho zabolelo, tak brek a vzbuzení a říkal ze spaní bebí :sweat_smile: no moc vyspale se necítím, ale to rozchodím, za to vydržel v posteli až do neuvěřitelných 7:04 :fearful:
1. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jdu vás pozdravit. Všichni odjíždí na dovči, všichni někam letí, my letos šetříme :confounded:
Táhne mě to do Řecka, ale nevím, jestli je to leots dobrý nápad. :confused: Já řecky umím dost dobře a jsem tam jako doma, tak je mi to líto.
U nás noc ušla, konečně jsme dobrali antibiotika. jen jsem musela vyměňovat naprosto nacucanou plínku a u toho ve 4 ráno začala říkat bleble. Normálně bych se smála, ale teď jsem jí to utla. :sweat_smile:
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 my jsme taky doma :wink: my teda stavíme, takže moc peněz není a i bez moře můžou být krásný prázdniny :wink: mám pro kuky naplánový výlety po okolí, budu je vyvážet (takže se nudit nebudou):slight_smile: prostě každý týden nějaký dvě tři akce :wink: s MM pak společně Zoo a koupáky :dizzy_face:
1. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 jj, koukala jsem na tvoje fotky, to je super. Pro 3 děti je to určitě to nejlepší. A zřejmě to tvého muže baví, myslím tu stavbu :grinning: U nás je to nepředstavitelný, že by se někdy stavělo. Leda že bysme nějak nečekaně zbohatli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a něco si koupili :zipper_mouth:
1. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 MM to vyloženě nestaví, je to 100km od nás, takže nemá šanci :wink: ale má tam dva šikovný zedníky a vzhledem k financím to budeme stavět tři roky, hodně nám pomáhá máma, kdyby byly penízky, tak už do konce roku bydlíme :wink: ale nejsou, pro nás bylo důležité, že máme po babičce pozemek s bývalým statkem, tudíž bylo kde stavět a z čeho, ono když se má pak kupovat i pozemek, tak je to šílená suma :confused: Nás to takhle vyjde do 600.000,-, ale běh na dlouhou trať, když jsou peníze, tak se něco udělá a pak zase stavba stojí, když nejsou :grinning:
1. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
sherry - krásný domeček, třeba vyhrajete mega a bude to natošup :wink:

Chjo - ty vedra mě zabijou, malá je taky po nás, tudíž je nemusí - bleeee

Rýma trvá, tak uvidíme... Dovolená - snad na chatě - je to tam paráda, ale vzhledem k tomu, že se termín posunuje už po5., tak je to na bednu - prostě mám pořád pocit, že je v nedohlednu...
Do toho má chlap už druhý den průjem - dneska snad přijede i z práce domů, mám hrozný strach, že ho chytne malá... Včera odpo dobrý, tak zbušil rohlíky se salámem, léky do něj dostat ... a dneska zas....TDI :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho mu večer pustila červená - no, mý nervy... Ale malá spala dobře - jeden budíček v noci........
Víceméně polední i večerní spaní - usíná skoro přesně a stejně tak se i budí..........Kdyby byl budíček jen jednou, tak jsem děsně spokojená...........

Jo - ještě k dov - moře nemusím, byla jsem jednou a nejsem typ na polehávání na pláži, atd... Spíš chata, píseček, práce na zahradě, stíhání dítěte, atd
1. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: kdyby jsme aspoň něco hráli :wink: aby jsme mohli vyhrát, ale takhle asi těžko u nás někdo zazvoní, že nám nese jen tak milionek :grinning: my ani sportku nevsázíme :wink:
1. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šly jsme se ven unavit a pomohlo to. Na svačinku měla zmrzku. Oběda pár lžic a za každou lžičkou musí pít :rolling_eyes: Takže je víc napitá, než najedená. Usnula v 11.05. Sice se mě do toho tepla nechtělo, ale co doma.. Šlapala skoro 2h, z toho 2x chtěla nést.
Už nám začínají pěkný blbosti, než jsem si ráno vyčistila zuby a přinesla jí kartáček (a to chodím ještě zpátky do kuchyně), tak si nalepila ten ochranný filc, co se lepí na židle a stoly, do vlasů. No tak sundat to samozřejmě nešlo, tak jsem to upižlala nůžkama. Stihla jeden velký a ostatní 3 už měla odlepené od podložky :confounded: :rolling_eyes:
Asi tak (ta větší cuchanice je na druhé straně, já vyfotila jen tu nelepivou):
1. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

u nás zase fajn noc - poprvé až ve 4h, rovnou jsem jí šupla mlíko a vstávala v 6.30 :dizzy_face: Dopol. jsme se šly taky unavit, za chvíli čekám kamarádku s děckama, tak aby Adu už spala když přijdou. Povedlo se, po prochajdě vytuhla do 10ti minut :wink: Teď jen abysme uhlídaly s kamarádkou její dětičky aby byly jakž takž v klidu a Adeli si alespoň tu hoďku schrupla. I tak až se probudí zas bude řevu plno - bude si bránit svoje teritorium :confounded:

Snad se sem dostanu večer a v klidu vás dočtu :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spí :wink: Lukas lítá venku a Mára chrupká, první prázdninový den a už jich mám plný zuby, dneska si teda nesedli furt jeden na druhý kvůli něčemu ječel a já toho měla už dost, teď bude aspoň chvíle klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka škoda těch krásných vlásků :cry: ale oni jí dorostou :wink: to mě jednou chtěl Lukášek jako malý česat, tak jsi vzal kulatý kartáč a všechny vlasy mi smotal tak do sebe na ten kartáč :sweat_smile: že nešly vůbec vyndat z toho hřebene, celý den jsem čekala na MM s kartáčem v hlavě, aby to nějak odstranil :grinning: hrál si s tím asi půl hodiny a měl pokaždé chuť vzít nůžky :confused: ale dobře to dopadlo, teď už poučená, když mě chce Mára česat dám má obyč hřeben :wink:
1. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek