• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
Dobré ránko,

u nás noc: napřed katastrofa : v 22h se nějak probudila s mega řevem a řvala asi do 23h :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jsem jí Panadol, přišla mi dost teplá. No pak se už spalo do 4h, a pak zas nějaký brekánky byly :confounded: Ráno jsem objevila, že je dost poštípaná od komárů, zapoměla jsem natřít repelentem. Tady je komárů fakt hodně.

prchalko: čorí je statečná, jak se na fotkách vine k těm kozičkám :grinning: U vás by měl větší úspěch než Zoo asi nějakej Aquapark, tam byste čorí naložili do vody a nebylo by žádný lítando :slight_smile: Zkus jí dát přes den Frutapuru od Hami, švestkovou, mě se po tom Adu vždycky vykadí raz dva.

gino: parádní dovolenou jste měli. A Sophi to super zvládla. Přeju rychlé a pohodové zakolejování do domácího režimu.

20. črc 2010 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
naše noc byla opět na prd, mezi půlnocí a 2 ráno byla vzhůru snad 10x, pořád se točila v postýlce, kopala, brala si sama pití a mlátila s tím o postýlku, pak začala zase povídat a v půl 7 ráno vykřikla: rohlíky!!!! a byla vzhůru, no tak to mě aspoň pobavilo.

Jinak jsem měla strašný sen, že se se mnou chtěl manžel rozvést
:pensive: fuj, nevěděla jsem, jestli je to pak pravda.

@gina333 to zní všecko tak krásně a idylicky, fakt závidím. Hned bych jela taky, kamkoliv, my pojedeme už jen a na pár dnů na Šumavu, ale aspoň něco.
20. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
moc dobra, bola hore raz o 3:40, zobudila sa o 7:30 takze uvidim kedy na obed zaspi. Dnes ma caka upratovanie, pranie, no musim sa aklimatizovat do normalu. :wink:
Dakujem za privitanie. :slight_smile:

@zuzanka26 : veru dovolenka by vam urcite prospela, ked Sarinka tak zle spava. :unamused:
@katzi : tam boli tiez komare, ale nastastie Sophi nepostipali, zato Nati a mna hej.
20. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodila som fotky. :wink:
20. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka já to osobně neznám ani z vyprávění, že by to bylo pravidlo :wink: ale neboj Čorí se to naučí přes den :wink:
20. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina: fotečky jsem zkoukla všechny, je vidět, že jste se měly fajn :wink: ale teda klidně by jsi mohla nějaký kilečko nabrat :slight_smile: já mám sice normálně taky málo, ale vzhledem ke své výšce jsem kulatější než ty :wink: jinak ti to moc sluší na fotečkách a tvým holkám taky :dizzy_face: a nakonec Sophi a pes byli kámoši :confused: a sestra je starší?syna má fešáka :slight_smile: ten musí mít ženskejch kolem sebe :grinning:
20. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : no s tym priberanim sa my nedari :frowning2: aj ma to stve, ale nic s tym nespravim. Sestra je mladsia o 3 roky, ale stale bola vyssia ako ja. Milanko ma uz 16, je to moje zlaticko, strasne dobry chalan, slusne vychovany, no radost mat takeho syna. Psa nakoniec museli pred Sophi schovavat :grinning: ta by ho stale iba hladkala.
20. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky, mam dotaz .... amalce je pul roku zacaly jsme s prikrmama bastila asi 3 dny jsem se radovala jak krasne ji a najednou kdyz utne, jak vidi lzicku tak zavre pusinu a neji, taky zacala hystercit se spanim, nechce usnout v postylce a desne vyvadi no a dnes jsem objevila ze ji rostou zuby, muze to vsechno s tim souviset? ja to nejdriv svalovala na caste cestovani pres leto do toho ty vedra ale ze by za to vse mohly zuby????
20. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 tak teda vypadáš mladší :dizzy_face: ne podle výšky, to mě přerostly obě sestry :grinning: ale podle vzhledu :wink:
@hypo zuby můžou za hodně věcí :frowning2: nechutenství, teploty, průjmy, zácpa, nespaní, neklid a další :rolling_eyes: klidně to můžou být zuby, když přestala jíst, ale může to být i vedro moje děti taky nejedí teď v tom vedru :sweat_smile: ale jestli se ptáš zda to můžou být zuby, tak klidně můžou :wink:
20. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: krásné fotečky. Moc vám to všem sluší :dizzy_face: Mě by vůbec nevadilo mít takovou figuru jako ty :wink: Já jsem jednak vysoká a jednak rozhodně ne tak štíhlá - od pasu dolů by bylo co shazovat :slight_smile:

Jinak Aduš mezi těma komárama kousla asi i nějaká moucha co přenáší vzteklinu, jinak to není možný co předváděla zas :angry: Scének bylo plno celý dopoledne. Snad se z toho teď vyspí :confused:
20. črc 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my spíme :wink: objevila jsem dolní pětku vlevo, ale je pod dásnem, prosvítá, tak uvidíme jak dlouho to bude trvat :sweat_smile:
20. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc celkem šla až na dvě bečení nad ránem, teda spíš vztekání ze spánku :fearful: ...to už tu chvilku zase nebylo...nechápu :confounded: .
budík v 6.05.
jinak dopolko klasické, spinkáme od 11.40 :slight_smile: .
vidím že gina :slight_smile: je zpátky, tak jdu honem dočítat novinky :slight_smile: :wink:
20. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj u nas sa spi, idem sa najest a trocha si zasurfovat, sestra sice mali internet ale som nestihala tak si daco pocitam. :wink:
20. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...gina vítej doma :dizzy_face: .fotečky jsem všechny zkukla, nádhera :dizzy_face: .
jj, jenom odpočívej a aklimatizuj se :wink:

@sherry28 :slight_smile: ...no jasně, ještě těhu tady řešit a můžeme tu sedět nonstop :grinning: .
i vy zubatci :confused: :grinning:

@katzi :slight_smile: ...i u nás je co chvilka humberto :unamused: ..no, a až to přestane, budou z nich rozumné dítka :grinning: .
ty mažeš adeli repelentem na noc?my koupili cosi do zásuvky, vydrží to prý 60 nocí a zatím teda nejsem pokousaní ani jeden :wink: .matýnek měl škaredé hryzance, možná je na to trochu alergický, protože měl v místě vpichu úplné bambule :astonished: .ale dávala jsem fenistil kapky a zmizelo to :wink: .
tak jí píchance pomaž fenistil gelem, nebo i alpa dělá gel :wink: .

prchalka :slight_smile: ...také krásné fotečky :dizzy_face: .čorí je na ty kozeny nějak zatížená :grinning: .
s tou holčičkou...no, čorí fakt vypadá tak na 3 roky, ale hlavně že je zdravá :wink: .vždyť je to krásné mládě :dizzy_face: .
co se týče kakání...jednu dobu se mi matýnek pokakal vždy těsně před usnutím :unamused: , čímž se zase probral že...ale trvalo jen pár dní...to se srovná :wink: .ta frutapura fakt pomůže :wink: .

@hypo :slight_smile: ..jj, jasně že by to mohly být zoubky :frowning2: .to přejde :wink: :slight_smile: .

@zuzanka26 :slight_smile: ...rohlíky :grinning: ...jinak teda noc jste měly náročnou :frowning2: .
ty sny...já to mám to samé, kolikrát se mi něco zdá a jsem z toho zblbá půl dne :fearful:

matova :slight_smile: ...kdepak jsi???? :confused: :fearful: :confused:
20. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined:no já jsem si právě říkala k těm repelentům do zásuvky, aby jí z toho nebylo nějak blbě, když by to čuchala celou noc :confused: Takže jen mažu dětským repelentem. Včera jsem zapomněla namazat,tak taky podle toho vypadá :confounded: Taky má úplný bambule a to skoro po celým těle, věřím, že jí je to nepříjemný :unamused: Mažu Fenistilem, nevěděla jsem, že jsou i Fenistil kapky :confused: To ještě můžu zkusit., děkuju za tip :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi :slight_smile: ...myslíš že to může dítku nějak vadit? :astonished: ...nad tím jsem vůbec nepřemýšlela :fearful:
my spíme při otevřeném okně teda a si i tak to funguje, protože od té doby fakt ani štípnutí :wink: .matýnek se drbal hrozně chuďátko :cry:.
ty fenistil kapky...to je antihistaminikum, ale jsou bohužel prý na předpis...nedávno jsem o nich říkala kámošce, šla pro ně do lékárny a přišla s tímto :confused: .nám je dr. napsala při očku...matýnek měl nějaké teploty pak, tak vždy pak 2-3 dny kapu :wink: .
20. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ójé, tady to zas jede :grinning:
Nebyla jsem dopol doma, vrátila jsem se až po 11h, čorina spí od 12, tak celkem v limitu.
Využila jsem tchánovic dovolené a konečně vlítla na gyndu, tam dobrý, objednala jsem se přes net, šla hned na řadu a za 10 minut po vstupu do budovy už jsem byla zase venku :sweat_smile: To není jak to 2hodinové čekání kdysi :wink: super!
Pak už jsem nakupovala jen pro bobinu - spoďáry (no už musíme) :sweat_smile: a ponožky a nový krosíky a sobě nakonec taky radost - a to jsem to málem přešla!
20. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katzi Nazdar pani, jo tak Frutapuru doma vždycky nějakou mám, ale né zrovna teď švestku, ale koupila jsem Rossmann hruškovou přesnídávku a pak ještě ten švestkovej nápoj, tak uvidíme.. My máme taky v zásuvce ten Raid a nebála bych se. Jako malýmu miminu jsem jí to tam dávat nechtěla na celou noc, tak jen před spaním a pak vyndat, ale teď už to tam máme v pracovně pořád - ale taky máme pootevřený okno, jak byly ty vedra a dobrý :wink:

@zuzanka26 Rohlíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsou fakt ťunťové. My občas taky něco vykřikujem. Nj, jestli nemají chudinky úplně přeplněnej hd :grinning:

@gina333 Ahoj doma. To je super, že jsi z dovči přijela dobře naladěná, no vidíš a strach jsi měla! Na fotky mrknu později.

@ined77 Jo, mám doma zdravou řípu, však já si nestěžuju. Ale na to, jak je velká, si lidi asi musej myslet, že je zaostalá, protože na 3 roky teda ještě nemluví, ani se nechová :grinning: Klame tělem už teď! :sweat_smile:
Ale v porovnání s těma ostatníma dětma to pak práskne do očí.

@sherry28 Chtěla bych vedle sebe vidět Marka a čorí, tam by se možná ty rozdíly setřely :grinning:
20. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka no to bybylo zajímavý :wink: Marek je o nějakej ten měsíc mladší a taky vypadá starší ten vypadá na 2,5let c ho lidi takhle tipujou, ale když řeknu 1,5roku(teď už 19měsíců)tak moc nevěří :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, idem len pozdraviť :wink:
varím naďalej vnoci- ale len rýchlovky 30 minútovky- nevydrží mi ani ráno. Hrabe sa von a tam beží ostošesť kade tade donemoty až doobedu do vyčerpania. Doma sa nedá s ním vydržať, je úplne mimo- musia to byť tie zuby :unamused: .
Takmer neje, večeru aspoňže áno :wink: , doteraz akotak ešte pil ale dnes prvýkrát pred spaním ani mlieko nevypil, naposledy pil vlastne ráno o 5h, celé doo nič :unamused: . Chodíme spať klasicky- 21-21:30, vstávačky okolo 7, vnoci na mlieko, dnes bol hore o 5h, nevedel zaspať, nakonec ešte zaspal po 6h do 8h. Inak hystéria, pač ako bábätko, je tu aj švagor chuvička ale nemôžem od nich ani na 5 metrov, hysterický plač :cry: .
včera som aspoň rada bola že konečne sa ochladilo a dá sa dýchať ale dnes je zas dusno a som hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dúfam že nič dramatické sa u vás nedeje, páá
20. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: vitaj doma :dizzy_face: , fotky sa posnažím niekedy kuknúť :wink:
20. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova : dik za privitanie, chudatko ako citam tak stale ti ten Simi da riadne zabrat. :unamused:
20. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...prý klame tělem :grinning: ...no správná baba ne? :grinning:
co se v mládí naučíš..... :wink: :grinning:

@matova :slight_smile: ... :frowning2: ó ty moje chuďátko :cry: .
držte se :dizzy_face:

u nás dospáno, zase jen 1.20 dohromady :confounded: ...a to už jsem se chystala zalomit taky, tak jsem nakrklá :angry: :grinning: :sweat_smile: .
jdu se věnovat, cosi tady kuňká :wink:
všem pěkný zbytek dne,papa :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas sa stale spi, uz dve hodiny :wink: neviem cim to je, zeby doma bol iny vzduch????????
20. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Tyjo, co to s Matym je? U nás se spalo 2.20 a to šla spát ve 12 :rolling_eyes:
Teď jsem do ní nacpala tu přesnídávku a ještě tlačí jablíčko, tak kéž by to pomohlo a byla vykládka do večera!
Krosíky už má na sobě, tentokrát to bylo očíslované 27 :sweat_smile: a jsou tak stejně velké jako tamty předešlé 21, ale vejde se jí tam líp noha, na nárt jsou vyšší :wink:
20. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sophi spala 2:30, a kym sme sa vychystali zacalo liat. :frowning2: Ma ide porazit, treba my na nakup, nemam doma nic.

@prchalka : k tym crokskam, my ich musime nosit na ponozky, naboso jej otlacili nozku. :angry:
20. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára dnes spal jen 1.20, takže jsem si moc neodpočinula :unamused: ale kdyby nebyl aspoň tak neskutečně protivný, dneska se 5x pokadil a po třetí srajdě měl už úplně opruzenou řiťku, fakt fest, že by ta pětka? :confused: no každopádně mrčí celý den, jdu ho vytáhnout z vany a řádně namazat a pro jistotu mu šoupnu paralen čípek :wink: poslední tři noci ze spaní brečí, ale nevzbudí se úplně :unamused: ale naštěstí to netrvá dlouho a hned zase spí :slight_smile:
20. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : chuda maly :astonished: nas zatial strasia tie trojky, nie a nie von. :unamused:

Sophi je v pohode, vyspata je dost, som zvedava kedy zaspi. :wink: Dnes tu aj poprsalo, ale weekend uz hlasia horuci. Cely den som prala a upratovala, ked si pomyslym na tu kopu zehlenia, no neviem kedy sa do toho pustim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Nj, tak to máte asi jasný, jste rychlíci, pětka vyleze cobydup!
Já hlásím úspěch - dnes 3x bobek v trávníku, tak snad už se prošťouchla a v noci bude klid! Akorát u toho prvního bobku byla docela nešťastná, ona to chodí zkoušet na nočník, ale vstane a nic (nevím nikdy, jestli chce čůrat nebo kakat), takže pak stála na trávě a začala křičet "nočník" a tak jako brečet, kňučet. Buď to bylo tím, že byla nějaká zacpaná, doufám, že né tím, že by měla blok, že bez plíny to nepustí :frowning2: Ty další už pak byly celkem v pohodě, tak snad...
20. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 My jsme z botek otlačený proto, že měly nízký nárt. Takže chvíli je nosila, ale teď už ji do nich fakt nenarvu. Je to taková měkkčí guma. Já jí dneska koupila z tvrdší, vyšší a červený a navlíkaj se hezky. Jen co tomu řekne tchýně, že už je nemůžem mít.. Aby si nemyslela, že už je snad nechci a koupila jsem si hezčí. Ono je těžký někdy něco vysvětlit.. :confounded:
20. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek