• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
@prchalka : ja som to zariadila tak, ze ked chce svokra alebo moja mama nieco kupit dievcatam tak my daju radsej peniaze a spokojnost je na kazdej strane. :wink:
20. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my spíme :wink:v půl osmý říkám Márovi, jdeme spát a on "nene" a kroutil hlavu :sweat_smile: a řekl "pití", že chce ta jsem mu podala flašku :wink: zatím jsem si sedla do obýváku k MM a bavili jsme se, on dopil, postavil flašku na stůl do kuchyně a přišel za mnou a řekl:"papa, pats"vzal mě za ruku a tátovi jenom tauč(čau)a šel spát :grinning:
20. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Ještě k těm motorkám. Nevím, jestli to registruje MM, ale já každé ráno slyším 1-2-3 motorkáři zařvali :angry: :frowning2:

@gina333 Tchýně prostě koupí, je jí to jedno, i kdybychom to nenosily nebo jí to nebylo.. Před 2 měsíci jí ještě byly, no teď už ne a patu by z nich měla venku, protože se prostě nedostane přes ten nárt :frowning2: Na délku by ale byly, no bohužel..

@sherry28 Jéé, tak to je hezký, jak jde sám pats :wink:
Všem dobrou noc :pensive:
20. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj u nas sa spi, este stale uspavam na rukach :astonished: ale uz je hrozne tazka,

@sherry28 : zlate ditko. :slight_smile:

Sophi sa riadne rozrozpravala v Spanielsku, vsetko opakuje, takou detskou hatlaninou, ale vsetkemu rozumie ked jej nieco poviem. :dizzy_face:

Prajem peknu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
20. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: ty repelenty do zásuvku budou teď už asi v poho, já mám v sobě zakódovanej takovej předsudek z kdysi dřívějška, kdy jsme měli u našich jakejsi sajrajt, na kterým psali na návodu, že se má po použití větrat, nemá se v tom spát atd. :slight_smile: My doma komáry nemáme - no jo no, velkoměsto, tady na dědině je jich mraky :grinning:

prchalko: super, že to čorí dnes roztlačila už přes den :grinning:

matova: adeli se asi inspirovala šimonkem- od příjezdu sem k mamce na mě doslova visí, beze mě ani ránu, když na chvíli zmízím brečí :confounded: Nevím, jestli je to tou změnou prostředí, nebo co, ale až v takové míře to u ní neznám. Umím se teď do tebe líp vžít, co ty zažíváš každodenně. Je to dost vyčerpávající a to nejsem těhotná :unamused: Drž se :pensive:

sherry: tak šup šup pětky rychle ven, ať už máte klid :slight_smile: A já teda pětek bojím bojím, čtverky nám daly dost zabrat :unamused: A navíc máme teď po trojkách docela fajn noci, já už nechci nic jinýho :slight_smile:

Jinak u nás dnes fajn odpoledne - po o spala 3hodiny, potřebovala to jako sůl a vstala jako nový člověk :slight_smile: Vcelku bez větších konfliktů jsme to zvládly až do večera :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka, @gina ještě aby sám usnul :grinning: a bude opravdu zlaté dítko
@katzi to ti věřím, že teď po trojkách to chce klid, jen se nabaž hezkých nocí :wink:

všem moc moc pěknou noc, ať komáři neštípou celou noc (už mi hrabe) :grinning: :pensive: :pensive: :pensive:
20. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, u nás sa spí zas od 21:30 :unamused:, Mundisal sa míňa...tradáááá a už mám aj navarené na zajtra :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:,
túto chvíľku bez visenia na nohe a plaču by som chcela predĺžiť tak aspoň na 20 hodín :grinning:. MM zabudol kúpiť Sunar a už nemáme takže vnoci bude plač, odchod na nižšie posch., ohrievanie klasického mlieka- a možno bude spať :sweat_smile: . Inak poobede vypil dokopy dve lyžičky mrkvovej šťavy, 50ml kakaa a toť vše, až pred spaním 160, musí ho predsa už hlava bolieť z deficitu :cry: :astonished:.

prchalka: šimi má krosíky 23 a len tak tak- prďolek malý ale nožka poriadna :grinning: , a otlačili ho zvnútra na tom "dzindzíku" ktorý uchytáva remienok. Kašli na tchýni, treba jej povedať že už tam mala čorí otlak a aspoň ich neznosila úplne a budú aj pred druhé mimi :wink: :wink:. A s bobíkovaním je fakt šikulka, aj sa zasmejem keď si čítam o tom...

katzi: tak sa tie naše detičky nejak zladili dokopy, chúďatká :unamused:. Inak tých prostriedkov do zásuvky sa aj ja bojím, ktovie čo v tom je...ale repelenty to tiež bude ktoviečo :cry: Držte sa :wink:

sherry: jej, tak žeby sa Markovi predsa prerezávala päťka? :confused: :sweat_smile: :slight_smile:

gina: musí byť zlatunká sofinka ako opakuje, hatlaninkuje :dizzy_face: . Super ste zvládli dovolenku, je to zlatunké dieťatko :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: Maty nejak prestal dlhšie spávať cez obed :astonished: , a je vyspaný poo? myslíš že má bolesti alebo je to teplom? a ako zvládaš tie horúčavy??? ja sa desím každého nového dňa už, včera mi tak dobre bolo, kosa jak v jeseni a ja v tričku a kraťasoch :grinning:
20. črc 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gina: supeeer, hneď by som si ľahla na pláž... A teda ty si ale kočka, taká šťíhla ja som bola naposledy asi na prvom stupni ZŠ :grinning: :wink: . Ako ti pila Sofinka pri mori alebo v meste- vodu? a mliečkujete ešte večer alebo aj cez deň?

všetkým dobrú noc :sunglasses:
20. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :dizzy_face:
vyrazím s klukama na nákupy, jestli se mi podaří vzbudit Lukyho :sweat_smile: chci jet co nejdřív, musím koupit to nové koště, s tím omotáním to nepřežilo ani jedno vytření :sweat_smile: a není tu pečivo a Mára už kouká co by kde snědl, tak dostal sušenku :grinning: po paralenu spal celou noc ani nekvík, akorát ráno v šest mi strčil hlavu asi 1cm před mojí a spustil "mňam, mňam" :grinning:
21. črc 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
já bych zase dnes v noci spalááá, ale budíček už ve 22, MM jí vyzvedl, já se ani nebyla schopná zvednout z postele. Pak jsem jí slyšela v noci asi 2x, ale když zmlkla, tak jsem se nikam neškrábala, MM jí prý stejně ani neslyšel :sweat_smile: A já střídala až k ránu, když už se mi zdálo, že něco potřebuje, ale asi jen chyběl dudel.
Jinak má asi teplotu, ráno byla dost horká - ruce a čelo, tváře ani ne, tak uvidíme, asi se dere ta druhá trojka.
Akorát se chci zeptat - když nebude velká teplota, mohla by navečer ven, ne? Máme domluvený rande s příbuznýma v hospůdce, tak po 17h už to snad bude ucházející... :confused:

@sherry28 Dětičky asi nemyslí na nic jinýho: "mňam, mňam, rohlíky, jahůdky...." :grinning: :grinning:

@matova V tom Raidu je prý straččený písek, ale vůbec tomu nerozumím a nevím, jak to funguje a jestli je to nějaká drsná chemie.
Jinak jak se mi zdálo o tom těhu, tak jsem ještě ve snu byla fakt nešťastná, protože TP by byl někdy v dubnu a vzhledem ke znamení by to byla katastrofa :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tchýně včera dokonce sama říkala, jestli už čorinu netlačí ten pásek, tak to snad projde. Sami všichni ví, že už tam tu nohu prostě nedá a patu už má přes botu :confounded:
Musím jít, už zas neví, co se sebou :unamused:
21. črc 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V Raidu je "stlačený" písek, jsem si to po sobě nepřečetla!
21. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás zase klasika, ale nic tak hroznýho jako včera. Ale asi poputuje to vedlejšího pokoje, mě už to takhle nebaví. Vidím, že jsme tady na tom s tím spaním nejhůř :frowning2:

@prchalka tak to je super, že to malá zvládne i bez asistence, to u nás když je probuzená, tak bohužel s očima dokořána s plným vědomím. :confounded:

Jinak dnes bude už asi pařák, ale myslím, proč byste nemohli ven večer, když bude teplota stejná jako vevnitř, spíš jde asi o to, aby jestli je oslabená, aby na ní někdo někde něco neprsknul. ale asi bych taky šla ven.
21. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@prchalka : mne Sophi mala teplotu hned prvy den dovolenky, sli sme k dokine ale vravela, ze je to z klimy z lietadla, ale von moze iba do vody nie. Cely den bola vonku, tam sa inaksie ani nedalo byt. :wink: Takze poo kludne chodte von.

@matova _ mlieckujeme este 3x denne, na dovci pila cez den vela caju ale takisto aj mlieko. :wink:

Noc fajn, kvikla okolo 22:00, potom mliecko o 23:40. Zobudila sa 5:20, to som sa bala ze uz je po spani, ale nastastie to potiahlo do 8:00. Takze sme vyspate. :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka nechodila bych na přímé sluníčko, ale je mi jasný, že jí jenom ve stínu neudržíš, tak proto bych šla až na tu půl čtvrtou :wink: oni když mají teplotu a ještě na ně působí sluníčko, tak to není ideální, tělo chce ochladit :confused:
21. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se pustila do rajské :slight_smile: a ještě snad stihnu vysát a vytřít, kluky jsem obědnala na druhou hodinu ke kadeřníkovi (sebe na srpen), tak snad už Mára bude vyspalý :confused: jsem na něj zvědavá jak to zvládne :fearful: ještě nebyl, stříhala jsem ho zatím doma, ale teď chci aby ho vzali víc, ale jen nůžkama :grinning: no uvidíme jestli to přežije, Lukáš vždycky hrozně řval, ale držel :wink:
21. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
*objednala :grinning:
21. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem chtěla napsat obědvala nebo co :sweat_smile:
21. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my už spíme od 10.45 :sweat_smile:
1. vstávala v 5.50 a za
2. v 10h jsem měřila v podpaží a měla 38,2 :confounded: škoda, že si to vybrala zase na takový počasí, ale snad už se to zítra bude lepšit a pak už budem vědět, že druhá trojka regulérně vylezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za rady, když půjdem, tak až po 17h, dneska jí ven tahat nebudu a sraz máme až navečer! :wink:
21. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
spinkáme od 11.35 :slight_smile: .
noc teda byla hrozná a navíc tady zase nějaký dobrák začal po 21h něco zatloukat...fakt jak u blbých na dvorečku :angry: ...jasně že to matýnka vzbudilo a pak se bál a nemohl zabrat :unamused: .
jinak v průběhu noci se neustále převaloval a kňoural, takže jsem zralá jít spát taky :sweat_smile: .
ráno a dopoledne klasické, nějaká práce doma, pak hřiště a písek :wink: .
odpoledne zvažuju koupák, ale ještě nevím...je mi zle a to sluníčko mi nedělá dobře, jenže zase se patlat po sídlišti se mi nechce :sweat_smile: ...uvidíme podle okolností a taky počasí :wink: .
jinak teda matýnek jí jako vrabec :cry: ...ráno měl plátek vánočky, na svačinu 3 lžičky tvarohu a obídku cosi teda pojedl, ale žádná sláva :frowning2: .dolní levá 3 bych řekla že je venku, ale ještě jsem neměla možnost ji prohmátnout :grinning: .
jdu vás dočítat :slight_smile:

jen vidím :confused:
@prchalka :slight_smile: ...teplotkujete??? :fearful: tak snad bude brzy lépe :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : aj ja som dnes varila rajsku :wink: a este zeleninove rizoto so sampionmi.

@prchalka: rychlo sa uzdravte. :slight_smile:

@ined77: aj Sophi iba zobka z kazdeho rozka trozka, zachranujem to mliekom ale ani sa tym detom necudujem, ze nechuti, v takom teple. :unamused:

Sophi spi, idem sa najest a hor sa do zehlenia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...uvidíš jak na tom čorí bude, já chodím ven s matýnkem do 37,5 C, pak už ne...mohlo by to vyskočit :fearful:
ale jinak proč ne... :wink:
no právě...i já každé ráno slyším že se někdo někde zase rozplácl :frowning2: ...celkem děsivé :fearful:
botky..no co už, dětská nožka roste rychle :unamused: ...já jsem dnes zjistila, že matýnek pomalu odrůstá sandálkům..takže se asi nevyhneme koupi dalších. ale říkala jsem si, že je pak může donosit doma jako papučky :wink: .

@sherry28 :slight_smile: ...tak držím palečky ať stříhání proběhne v pohodě :slight_smile: .
taky bychom měli už zajít, ale teda nechám ho jen nůžkama :wink: .má ty vlásky pořád jako mimi...takové slaboučké, střapaté :sweat_smile: ...

@matova :slight_smile: ...to jsi jako já :grinning: ..teď tu bylo kterýsi den ráno 16 C a já si vyšla pěkně v tílku, kraťáskách a sandálech :grinning: ...jůůůů a jak mi bylo fajn :grinning: .
no na slunci zmírám a ve vedru je mi pořád zle od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ani vody se víc napít nemůžu..působí na mě jako při kocovině,okamžitě se mi zvedne kufr :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...tož se mám špica :grinning:
to po o spaní...noo a já už si tak zvykla :frowning2: ...teď se nestihnu ani zbrchat a už je zase vzhůru :sweat_smile: ...jedinou výhodu to má a to, že usíná pěkně před 20h...ale i tak, raději bych si víc odpočala po o :unamused:

@katzi :slight_smile: ..tak super že adélce ten spánek prospěl :slight_smile: ...já bych sobě a matymu naordinovala tak 14 dní spánku :grinning: .
jinak na mně visí taky pořád :unamused: ...a stále pokračuje mega řev, když se jde koupat s tatínkem :frowning2: .u všeho musí být mamkáááááá :sweat_smile:

holky, já jdu zítra na tu ko s tím polypem :frowning2: , tak snad to bude v pořádku :fearful: ...mám ji na 10.15...s matýnkem bude babi :slight_smile: .
takže zítra tu nebudu :wink: , ale možná sem jen hodím info, pokud mě maty nechá :wink: .
dnes jsem nás objednala k zubaři...jdeme 27.7...MM má ohromnou radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jsem zvědavá hlavně na matýnka.dnes jsem se ho ptala jak ukáže paní doktorce zoubky a prý nene, tak nevím :sweat_smile:
jo a normálně se začal hádat :astonished: ...tvrdí že svítí, já že nesvítí a pořád dokola :grinning: .
21. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...no jo, ale matýnek ani to mléčko nepije :frowning2: ...dokonce začal odmítat i jogurty a tvaroháky, tak už nevím co čarovat.možná pudink? :fearful:
rizoto měl dneska :slight_smile: .
jdeš žehlit? :confused: ..já si to nechám na pátek, má se tady ochladit :sweat_smile: , ale naštěstí tam mám zatím jen jednu pračku, druhá schne a třetí a čtvrtou budu teprve prát :wink: .
21. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...jsem zapomněla...dobrou chuť :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spíme :wink: odzkoušela jsem nový smeták :grinning: tak doufám, že ho Mára zase brzy nevyhodí :angry: jinak jsem dnes koupila Márovi pyžamo, slipy, ponožky(10ks), a botasky do deště, zjistila jsem, teď jak pršelo, že nemá v čem chodit, ty dubnový už mu nejsou a vlastně od června chodí v sandálkách :slight_smile: nakupovala jsem u ťongů, ale tedy nesnáším jak jsou vlezlý a nevkusný :angry: chtěla jsem botasky č.23, držela jsem v ruce č.22 a říkám větší o číslo a ukazuju 1cm a ona přinese 29, který by nebyly ani Lukasovi :sweat_smile: to samý s pyžamem,, chtěla jsem 92, našla tam 86 a rozbalila ho, tak říkám no ten vršek by mu byl a ještě ty kalhoty mi ukažte a vytáhla kalhoty asi 1m dlouhý(beze srandy)no prostě vůbec ne k tomu a ještě říká to bude dobže, doblý, doblý, tak jsem je schválně přiložila k Márovi a začla se smát i ona, protože byly větší než je on :grinning: dokonce Lukas je měl ke krku a ve finále mě málem brala o 100,-, nákup stál 434,- a platila jsem 600,-(tři dvou stovky)a ona mi vrátila jen 66,-do 500,- a říkám ještě stovku :sweat_smile: no počítala to ještě třikrát a pak uznala že mám pravdu :slight_smile: no to byl dnes den.
21. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 tak to jsme se shodly, je to rychlá omáčka :wink: a úspěch teda nic moc, mára vzal třikrát do pusy, ale Lukase jsem donutila sníst aspoň jeden knedlík jinak by nešel ven :grinning:
21. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se mi probudila po 25 minutách :frowning2: znova jsem uspala a když jsem odběhla ve 12.30, už volala mamííí - a to jsem myslela, že spí :frowning2: No tak ty 2h skoro dala, ale mžourá , válí se a zavírá oči. Teplá je pořád stejně a to dostala Panadol v 10:30 :frowning2: chjo..
21. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka tak jí hodně omývej čelo a ruce studenou vodou s octem, ten taky sráží teplotu, aniž by si musela dávat zase další lék, já to vždycky dělám mezi podáním dalšího čípku :wink:
21. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..jj, já tam taky nerada chodím..jsou otravní atd :confounded: ..vždycky říkám že se podívám :wink: .
ty jejich velikosti jsou opravdu na pováženou, kdysi jsem tam kupovala cosi mm, vzala jsem xxl a bylo to spíš jako m :confounded: .
botasky do deště? :confused: ...to je nějaká novinka? :sweat_smile:

@prchalka :slight_smile: ...kdyžtak jí střídej po 3h panadol s nurofenem, kdyby jí teplotka nešla dolů :frowning2: .radila mi to moje dr. :wink: .
ty dítka při teplotě moc dobře nespí, ačkoliv by člověk řekl, že budou spát jako dudečci :frowning2: .asi ji něco bolí, chuďátko :cry: .
21. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je vyřízená! Myslela jsem, že se probere postupně, tak jsem si k ní vzala noťas, ale párkrát se převalila a zavřela oči!

@sherry28 Díky za radu!
21. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...nebo :wink: ...u nás fungovala i vlažná sprcha :wink: .
21. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek