• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
tak u nás spánek nakonec 1.50 :slight_smile: .tak dobré :wink:

matova :slight_smile: ... :grinning: , neuvěřitelné, ty tady v tuto denní dobu???? :astonished: :grinning:
jaj, koblihu bych snesla i já :grinning:
my tu máme asi okolo 20 st. :slight_smile:...ideál :slight_smile:, ale včera tu byla pěkná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sherry :slight_smile: ..myslíš že sladké má na to nějaký vliv? :fearful: cukrovka jako taková je o produkci inzulinu slinivnkou.s jezením sladkého to myslím až tak nesouvisí, ovšem netuším jak je to s tou těhu cukrovkou :wink: .
ale ty jsi jako žouželka, ty to sladké potřebuješ na energii :wink: .
to budeš mít určitě v pořádku :slight_smile:

katzi :slight_smile: ..no jen jsem tě chtěla pozdravit a pochválit že tak cvičíš, ale matýnek mi pokus zmařil :grinning: .

@anta :slight_smile: ..no vidíš jak máš hodné dítko a až budete mít všechny zoubky venku ani vědět o něm nebudeš :grinning:

@gina333 :slight_smile: ..užijte si nákup a i kafíčko :slight_smile: .

tak jdu, matýnek nutí tatínka pojídat jeho svačinku...prostě sodoma gomora :angry: :grinning: .
všem krásný den :slight_smile:
27. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jeden tip na bobeše (hanča např.) Koupili jsme v DM dneska BIO sušené fíky (MM nápad haleluja) :grinning: :grinning: Teď jsme jí namluvili, že je to bonbónek a snědla asi 3, tak uvidíme, jaký bude výsledek :sweat_smile: Ve 4 vyrazíme za kámošem Milánkem. MM nás tam hodí, pak měl mít jízdy, ale má je až ve 20 nakonec, tak zatím..
27. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 těhu cukrovka ano, protože v těhotenství máš mnohem větší množství sladkého a hormony jsou rozladěné a někdy mají problém naše orgány tolik cukru přijmout :wink:informovala jsem se o tom, když se den před testama nacpeš hodně sladkým , tak ti ten cukr může vylézt :confused: a můžu ti říct, že kámoša je stejně hubená jako já a těhu cukrovku měla u druhého dítěte, přitom měla i dostatek pohybu všeho, ale jedla dost sladkého a dr. jí právě řekl, že není těhu jako těhu, že někdy hold to tělo nezvládá vstřebat díky těm přeházeným hormonům, vůbec s tím ani nepočítala, že by ji měla, tak proto si nejsem tak jistá :unamused:
27. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my asi nebudeme teď dělávat nic jinýho, než jezdit na kole :slight_smile: Po spaní jsme se šly vyluftovat za barák na písek, ale nudily jsme se tam jaksi obě. Nikdo tam nebyl, všichni jsou z Brna odjetí na prázdniny. Pak se tam nějaký chlapeček prohnal na kole, Adu zavelela " kolo" a už jsme šly domů pro něj :grinning: Máme tady za barákem cykloztezku kolem řeky, takže se dá jezdit i tady.

matova: to hubnutí: s bídou jsem shodila tak dvě kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to mám myslím teď pohybu dost (zumba, kolo), ale nedokážu se vzdát sladkýho ke kafi :sweat_smile:

sharry: přeju taky ať už máš ten test za sebou a v pořádku. Mě se to v těhu s Adeli vyhnulo, doktorka na to nějak zapomněla. Ani mi to nevadilo :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi :slight_smile: zapoměla?to je divné :unamused: :fearful: :confused:
27. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : veru, divne je to ked na glukozu dokina zabudne. :unamused: Este som ti chcela napisat, ze super ked sa Adeli paci na bicykli. My sme dost nesportova rodina, takze u nas stale fici kocik. :wink:

@prchalka: daj avizko ci pomohli tie bonbonky. :slight_smile:

Tak nakupy mame za sebou, kupili sme kopu ovocia, zeleniny, a kedze leje sedeli sme u svokry. Upiekli sme pizza kolaciky, dali si kavu aj poharik padol, Sophi ma dnes 20 mesiacov a svagrinej Adko 4, takze pili sme na zdravie. :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry, gina: jj, ta gyndařka byla divná celá :grinning: Udělala mi víc prohřešků během těhu, po porodu jsem ji vyměnila :slight_smile:

gina: vy jste se dnes měli :dizzy_face:
27. črc 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja dcera sedi pri MM na nocniku na zachode, som zvedava dokedy jej to vydrzi, je nacse aby sme aj my zacali s odplienkovanim. :wink: :grinning:
27. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak odpolko super, jen Milánek se opět neuměl rvát o své hračky ani ve svém teritoriu, takže mladá se tam chovala jako tady, na co se podíval, to mu sebrala :confounded: Dnes bobík nebyl, i když měla odpoledne plínku, tak snad ne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kámoška mi psala, že jak sebrala plínku klukovi, který je o 5 měsíců starší, než my, tak měl taky problém s kakáním a že to trvá někdy ještě teď, dělá to zásadně doma, takže jinde zadržuje :frowning2: Moc mě nepotěšila!
No a koupando narychlo samy, protože MM se pakoval na autoškolu. Při koupání, oblíkání a tahání šušňů hodná a za chvilku spala, no je dneska vylítaná. Akorát si tam dala kousek pizzy, co jsme měli s sebou a i o tu se s Mílou tahala a zbodla asi půl balíku křupek, ale těch jak je mix, no zavřela jsem u toho pro dnešek oči :pensive:
Všem dobrou!
PS: Jako můžu vám říct, že poslední dny ani já nemám veselé chvilky na wc a je s tím celkem taky problém, ani nevím proč, tak že by nějaká symbióza?? :confused: :rolling_eyes: :frowning2:
27. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ještě nespí :sweat_smile: ale co dneska spal zase do půl třetí :wink:
27. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po dlhom čakaní od apríla (04), som dnes konečne našla 7. zúbor - horná 2-ka. Jupííííí. A to len tak náhodou som zazrela pri hraní, ani nebolo žiadne halóó okolo toho - takže supeer
27. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edusik : gratulujem :slight_smile:

@sherry28: pekne dlhy spanok mal Mára. :slight_smile:

@prchalka : krasne odpolko, ja by som chcela vidiet tie dve nase slecny dokopy, aj moja Sophi je strasne panovacna, tak som zvedava ako by si tie dve rozumeli. :grinning:

Nocnik ostal prazdny ale aspon na nom sedela. :slight_smile: Mozno MM ju aspon na nieco nauci. :wink: :wink: Sophi spinka, vysalela sa dost u svokry, od MM sa nehne ani na krok, je krasne ich sledovat ako si rozumeju. :dizzy_face: :dizzy_face: Vonku stale prsi, to letne pocasie nas akosi obchadza. :angry: Idem k tym mojim.

Prijemnu noc prajem. :pensive: :pensive:
27. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matova děkuji za povzbuzení....na prospané noci se moc těším :slight_smile: Ten Mundisal mi připadá účinný, ale jsou noci, kdy ani to nezabere, takže se s černým svědomím uchyluju k sirupu Brufen.... :unamused:
27. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte: malý spal poo 2:45, tak som si stihla aj ja ešte schrupnúť a spala som fakt tvrdo. Poobedie hrozné- stále doma, leje ešte aj teraz a omnoho silnejšie, vraj zajtra bude tiež vkuse...ja už som myslela že neprežijem dovečera ale došla zakuknúť svokra o 17:30 a do hodiny prišiel mm, potom už to išlo, jak príde mm tak mám malého v závese a radšej ako hrať sa spolu si vyťahuje vaňu a čvachtá sa tam :grinning:
prchalka. úprimne- krušné chvíle na wc zažívam teraz aj ja ale s opačným efektom :stuck_out_tongue_closed_eyes: , odkedy mi nasadili Aktiferin (Fe), tak večer to na mňa príde a vždy je mi pritom úplne zle :unamused:
gina: to musí byť krásne ako si tí tvoji miláčikovia spolu rozumejú :dizzy_face:. Všetko najlepšie Sofinke :dizzy_face:
sherry: fíha, no ja som vodu pila ešte aj ráno pred testom - dostala som na papieri inštrukcie (ale musela som to vrátiť tak ich tu nemám), o čistej vode tam zmienky nebolo, takže :grinning:. Písalo sa tam dokonca že nie nejesť sladké, ale že príjem cukrov dokonca MÁ byť ......mg- len keby som si tú hodnotu zapamätala... ale podvedomie mi tiež vravelo viac sa krotiť :wink: .
ined :slight_smile: : keď pôjdeš na ten glukóz. test, možno ani knižku hrubú nebudeš potrebovať- ja som vzala a nadarmo- sedela vedľa mňa babička s pohnutým osudom, tak to bolo zaujímavé aj bez knihy :wink: A ten posadnutý duch- oni si ho rozdelili tí naši, tu sa tiež plače a hádže kôli taským blbovinkám úplným :rolling_eyes:. Aspoň pri uspávaní sa kráasne zasmial keď som mu šepkala že ho veľmi ľúbim a že je miláčik môj :dizzy_face:
ava: Ja tiež keď už je najhoršie dávam sirup- Panadol baby. Pri prvých stoličkách to teda bola spotreba a aj tak sa neustále budil, hrôza....
27. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, som to odoslala a zabudla upraviť tak to vyzerá ako kopa hnoja :grinning:
všetkým dobrú noc,
ja už som trochu žehlila ale ešte idem zas, toto bola pauza :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: ozaj, už by som na teba zabudla :wink: , aj 2kg je fajn, isto to pôjde aj nižšie, keď máš viacej pohybu ako predtým, aj keď to sladké pri kafíčku zostane :wink:
27. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak tu od pěti pobíhám už jsem 2x slyšela Máru volat mamíí :wink: (ale ještě zalomil)
@matova :slight_smile: právě, že vůbec žádný cukr ani ovoce(tam je hroznový cukr)vše zakázané, je zvláštní jaké jsou v tom u vás a u nás rozdíly :sweat_smile: mě při Márovi vyšly testy záhadně, neměla jsem cukrovku, ale dr. stále nechápala jak mi mohly na lačno vyjít hodnoty vyšší(stále byly v normě) než po vypití glukózy, podezřívala mě z toho, že jsem něco musla jíst, ptala se jestli jsem ani žvýkačku neměla :sweat_smile: neměla jsem vůbec nic :fearful: jen jsem si čistila zuby pastou tak možná to :confounded: dneska si opravdu ani ty zuby nečistím, k nám do laborky kdo přijde a řekne, že pil jen holou vodu, tak mu testy neudělají a musí přijít znovu(přitom to nechápu, u těhotných by to mělo být mírnější, ale není) :sweat_smile: :wink:

tak jdu nachystat ještě snídani klukům :slight_smile:
28. črc 2010 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
usnula 20.10 a ve 21 už tam zase klečela :frowning2: Potom jsem jí ještě jednou slyšela kviknout, ale vydržela až do 24h. Pak si jí vzal MM, ale asi 5x jsem jí slyšela, doufám, že nebyla nešťastná z bobku nebo bříška.. A zrovna dneska by se mi zase krásně spalo, ale budila mě :frowning2:

@sherry28 Už včera jsem chtěla napsat, že je to pěkná hovadina s tím cukrem. Já žádné instrukce neměla a vodu jsem večer a ráno určitě pila. Aby těhule nepila a nejedla 12 hodin?! :confounded:

@gina333 Čorí by potřebovala lekci od stejně starého a průbojného děcka. Jakmile je třeba se sousedovic klukama, tak si nic takového nedovolí, to už je lepší hraní a o nic se nervou, ale Milánek je jak motýl, tak si na ní nedovolí, bohužel.. A když jí to chci vysvětlit já, tak má z toho záchvaty a mlátí kolem sebe.

@matova Aktiferin tě staví nebo naopak? Já v těhu zažila asi 4dny, kdy jsem nemohla jít a to byl teda mazec. Nefungovalo nic, nakonec jsem sáhla poprvé v životě po čípku, což pro mě do té doby bylo nepředstavitelné, tak je tady ještě mám..
28. črc 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@matova: ja sa priznavam, ze ked my doktor predpisal aktiferin tak som to zahodila do kosa. Ja mam tak isto problem ako prchalka, chodim na velku potrebu asi 2x za tyzden, a keby som tie lieky zjedla, tak nepojdem ani za cely tyzden. :unamused:

U nas noc dobra, s dvomi budeniami spala do 7:30. :slight_smile: Vonku stale leje, takze pekny letny den este je veeeeelmi daleko. :angry:
28. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se teď vrátila a cukrovku nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodnoty na lačno 4,0 hodinu po glukóze 7,3 a dvě hoďky 4,3 :wink:

@prchalka zrovinka jsem se o tom bavila s tou laborantkou, říkala, že to musí být takhle přísné, že prý existuje ještě jedno vyšetření, kde se může jíst, ale vyšetření trvá hodinu :fearful: takže takhle je to lepší, já taky nedostala žádnou brožurku od dr. co mám a nemám, ale jen mi řekla, že nesmím od desíti večera nic jíst ani pít ani žvýku bez cukru :wink: a moje dr. není jediná kdo to takhle vyžaduje, holky z listopadovek to tam mají všechny stejně :wink:
28. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám rychlý oběd, vařím brambory a rybí prsty(dlouho nebyly) :wink:
28. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem včera hodit foto jak si Mára vlezl do stoličky a Luky ho nosil :grinning: nechtěl od tamtud vůbec ven, asi 20 minut tam pak seděl a kroutil hlavou, že nepůjde :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

u nás dnes zase svítí a teplo akorát, nemá to chybu :dizzy_face:

Noc: bezvadná, až do 5.20 v kuse, pak mlíko a ještě do 6h ležela. Dopoledne: taky fajn, Adélce pokračuje pohodový období. Když jí něco zakážu, čekám obvyklou scénku a ono nic :confused: Musím si to honem užívat, než ji to zas pustí :slight_smile:

matova: jj, asi ty kila dolů půjdou, ale jestli budu výhledově těhu, tak to zas půjde nahoru. Proč já se vlastně snažím :grinning: :grinning:

sherry: to je docela mazec ten glukózovej test. Ani mě teda až tak nemrzí, že jsem tomu poprvé unikla :slight_smile: Fajn, že ti to vyšlo v pořádku. Kluci jsou zlatí jak si spolu vyhrají.

28. črc 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára spí :dizzy_face:
tak jsem si dala za dnešek odměnu, šlehačkový dortík s meruňkou :wink: a teď už mám v sobě půlku melouna :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : super vysledky :slight_smile: wau slahackovy kolac by som si dala aj ja, mnamky. :wink: Chlapci su zlati, veru je to fajn, ked sa spolu vedia zabavit.

@katzi: pekna noc, dufam, ze tie nase deticky sa umudria a dopraju nam takych noci viac. :wink: To chudnes zo zumby, alebo aj so stravou si daco robila?

U nas sa spi, idem dorobit omacku na spagety, nech sa aj MM a Nati naobeduju. :wink:
28. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 jo umějí si hrát, ale i se pořádně hádat, je to jako všude jinde :wink:
28. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: s jídlem jen to, že už nejím po 18h večer. Ale přes den sním na co přijdu :grinning: Hlavně teda jak jsem psala bez toho sladkýho prostě být nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : ja tiez nejem uz po 18-tej, teda okrem sladkosti, :grinning: tych zjem za den strasne vela. Presne ako ty, som z tych ktori by bez sladkosti nemohli zit. :wink:

@sherry28: u nas s hranim je to trocha problem, kedze Nati je starsia, ale Sophi sa nastastie vie hrat aj sama. :slight_smile: :slight_smile: Natali jej poukazuje ako sa ma hrat a s cim a ide to. :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dneska spaly jen hodinu - v autě. Byli jsme se švagrovou po nákupech, ona mi spíš ukázala sekáče, kam chodí. Teda MM potřeboval na otočku do práce, tak nás vzal s sebou a vzal si i čorí do práce, tak jsme měly asi 3h klid.
Po příjezdu domů za chvilku kakala, měla totiž ještě po cestě plínku. Ale opět to okňučela (obrečela) a bobeš byl obalený hlenem :confounded: Což mě napadlo, jestli by to nemohlo být taky z normálního mlíka, protože ho teď párkrát měla, ale jen s müsli, když jsem ho měla ke snídani já. Tak snad to nic nebude!! :confused:
28. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas sa spalo 1:40, :slight_smile: cakam na MM isiel do servisu s autom, treba my na postu a vonku stale leje. :unamused:

@prchalka: tie hlieny mozu byt od mlieka, vacsina deti to nestravi a tak sa to asi vylucuje z tela.
28. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek