• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
@ined77 : krasne brusenko, vidno, ze sa tam nieco rysuje :slight_smile:

@hancazivocich : moja Sophi s gumickami sa tiez prestala kamaratit, ale mame take krasne kudrlinky, nemam odvahu jej to odstrihnut. :wink:

My sme boli cele poo na chalupe, bolo uplne super, opekali sme, deti sa vyblaznili, Sophi chytala kazdu macku a psa, no ako na dedine. :slight_smile: Uz je okupana, este mliecko a dufam, ze odpadne. Zjedla aj pecene masko, aj chlieb, no mala nevidanu chut do jedla - konecne. :grinning: Hore nemame zatial ziadnu trojku, ani naznakom sa nic netlaci. :astonished:
1. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přesně vim o čem mluvíš,Malému teď začínají lézt taky,budil se,plakal až se zalikal a vůbec se nedal uklidnit,taky jsem toho moc nenaspala,ale koupila jsem mu v lékárně mast ,jmenuje se Calgel a řekla bych,že mu to pomáhá.Když mu ty dásně namažu,tak se uklidní a líp usne.
1. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka Ahojky přesně vim o čem mluvíš,Malému teď začínají lézt taky,budil se,plakal až se zalikal a vůbec se nedal uklidnit,taky jsem toho moc nenaspala,ale koupila jsem mu v lékárně mast ,jmenuje se Calgel a řekla bych,že mu to pomáhá.Když mu ty dásně namažu,tak se uklidní a líp usne.
1. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvedavamt: zabudla som ti podakovat za tipy na homeo, Chamomillu poznam aj davam malej. Ja teda na homeo nedam dopustit, rodila som s nimi, mam slnecnu alergiu a tento rok som bez priznakov a potiazi tiez vdaka homeu. :wink:
1. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od včera se cítím taky jako těhotná, jenže já jsem přežraná :rolling_eyes: Tchýně se mě dokonce včera vkusně zeptala, jestli nejsem těhotná... že mám takový břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nj, tak jsem jednou měla oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyfotila bych se taky, ale byla by to ostuda :pensive:
Čorízek navečer zase asi 4x volal, že bobeš, ale neudělala vůbec nic, tak SNAD nám to nepokazí spaní :frowning2:
Vám všem taky dobrou :pensive:

@kaca1505 U nás někdy nepomohl ani sirup, byly to noci o ničem. Asi z toho bude muset vyrůst, stejně jako z koliky. Ale teď momentálně si nemůžu pár dní stěžovat :wink: Každopádně teď na tuty vím, že ty zuby jsou s...ě!
1. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Jéé, co máš na alergii na slunce? Vždyť já byla minule flekatá na pažích - jak když mě něco poštípe a svědilo to a pálilo. A i v tom největším horku jsem musela chodit ke sluníčku obráceně a vždy aspoň s krátkým rukávem :rolling_eyes: :confused:
1. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, co vám budu povídat. Hádejte, spal nebo nespal, která uhodne, má 10 bodíků a jedno velké plus :grinning: Jinak se jmenuji Jana :wink: Malá nápověda, abyste neřekly, s chocholouškem si dávám rande zítra :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj holky :slight_smile: ,
jsem tu u Vás poprvé.Mám na Vás dotázek ,malému rostou špičáky a stoličky.Už má asi 14 dní řidčí stolici.někdy i průjem.Chci se zeptat jestli to může být těma zoubka? Jink je bez teplot.Děkuji předem za odpověď :slight_smile:
m.r. - pokud předtím na nějaké průjmíky netrpěl, tak si dovolím předpokládat, že by to od zubů být mohlo :wink:
1. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta:neměl,nemá ani teploty nic,tak právě nevím z čeho by to mohlo být.Zítra si ale pro jistoutu zajdu k dr.Je to už divné aby to měl tak dlouho :confounded:
1. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě konzultaci s dr. rozhodně nevynechávej, to je rozumné. Myslím, že ti ale dr. nic nového neřekne, aspoň se nemusíš bát :wink: . Musíme si uvědomit, že ty zuby rozhodně nevylezou za 3 dny, pokud jich roste takhle víc :wink:
1. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo,ale budu aspoň klidnější:slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. :slight_smile: urči zajdi, může to být třeba i střevní chřipka, to ti musí dr. vyloučit, popřípadě udělá výtěr :confused: 14 dní je hodně a je to nebezpečné na odvodnění, pokud má vyloženě průjem
1. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 aby ty trojky nebyly pak útokem i s pětkama :sweat_smile:(takhle to měl Luky)
1. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. a vám lezou už ty poslední stoličky pětky s trojkama? :confused:
1. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy dobrou noc :wink: jdu k telce :pensive: :pensive: :pensive:
1. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : no nestras s tymi zubami, ja dufam, ze vyjdu bez teplot a vacsich trapeni. :wink:

@prchalka: mam homeo dvojake, berie sa to pocas dovolenky, ja som sa este na kazdej dovolenke vyhadzala, bola som sama vyrazka, nic nepomohlo, ale to homeo zabralo a mohla som sa v pohode opalovat, bez nasledkov. Nazvy ti napisem zajtra musim najst krabicky.

Sophi konecne zaspala, dnes to trvalo dlhsie :unamused: idem k mojim.

Prijemnu noc prajem. :pensive: :pensive:
1. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face:
tak pozor!!! Mára ještě spí s Lukym :astonished: on byl teda vzhůru ve čtyři ráno a měl kecavou a hladil mě po hlavě a dělal tytyty prstíkem :grinning:
2. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se vzbudili oba :slight_smile:
2. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

Tato noc nebola z najlepsich. :frowning2: Do polnoci bola hore 2x , dost sa vrtela celu noc, no neviem co nespala, ved cely den behala vonku. Mozno, ze prave koli tomu. :astonished: Budicek 6:25, asi sa pripravuje na jesen, aby sme s Natalkou nezaspali do skoly. :wink: Dnes chceme ist do Aquaparku, dufam, ze sa pocasie nepokazi. :slight_smile:
2. srp 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
já dneska nespala moc dobře, čekala jsem, kdy bude mít problém.. no vzbudila se už ve 22h, ale pak s MM spala prý v klidu, no kdyby ne, určitě bych jí slyšela, takže nakonec dobrý!
Od rána zase "bobešuje" a zatím stále nic :frowning2: Zato já už půjdu podruhý. Kéž by to sedlo i na ní!
Teď si jak blázen stahuje tričko, už ho sundala :angry:
2. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rán

hlásím se po víkendu - byly jsme na chatě se dvěma kamarádkama a jejich dětičkama. Naši chlapi totiž jeli slavit třicetiny kamaráda, takže nás ženský takto odložili na chatě jednoho z nich, abysme neremcaly, že nejsou doma a měly program :grinning: Bylo to fajn až na neustále bitky o hračky , kdy je tohle období přejde :slight_smile:

Dnešní noc: o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem tam v 1.00, 3.30 a vstávala v 5.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá dokdy vydrží. Zatím se tváří,že vše v pohodě. To se nedá ale říct o mě, já bych spala až bych brečela. Mám z té chaty deficit.
2. srp 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak u nás noc pohoda, hudlal ale zase od půl šestý, no na to, že včera zase celý den nespal, jsem čekala, že si trochu přispinká, jsem to ale optimista :grinning: :grinning: Honzík má super postel v pokoji, ale pořád vyhazuje tátu z děcáku a chce mámůůůůůůůůůůů, pomooooooc, já si na tu jeho postel lehnout můžu, táta ne, je to možný? :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : aspon ze ti chlapi sa takto o vas postarali. :wink:

My sme uz pobaleny, este dam Sophi polievocku a vyrazame. Cesta trva asi hodinku, dufam, ze cestou si pospi, ked nie beriem aj kocik tak ju tam hadam aspon na chvilu uspim. :wink:
2. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po O :slight_smile: dnes byly kuřecí obalená stehna ze včera :wink: jdu uspat Máru jestli se povede, když spal do půl osmý :confused:
@gina333 užijte si koupando :dizzy_face:
@prchalka tak jak bobkujete? Hlavně, že už taky to spaní je o něčem jiném, to hned člověka pozitivně naladí :wink:
@katzi to vymysleli páni dobře :grinning:
@anta koukala jsem, že jsi okres Kladno, taky budu až se nám postaví baráček :wink: :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,
tak jsme byli u dr,zuby prý vylučuje :confounded: ,že už je Adámek velkej ,aby to měl ze zoubků.Tak nám vzali výtěr,do čtvrtka musíme vydržet na výsledky :unamused: .A když ani výtěr nic neukáže tak krevní testy na celikalii. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale doufám,žeto nic neni,broučínek můj.
sherry28: rostou nám 3 a 4ky.Tak nevím no ,snad to bude vpořádku :confounded:
2. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás se spinká od 11.40 :slight_smile: , usnul na pohovce u žížaláků :sweat_smile: (dnes konečně dorazili :wink: ).
jinak noc teda hrozná :frowning2: ...neustále sebou házel, 2x mě praštil hlavičkou do hlavy :rolling_eyes: ..no už jsem fakt i nadávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ráno jsem tak vzpomínala, jak psala sherry, že při 3 marýsek spinkal jako dřevo..no to u nás nehrozí :frowning2: .
včera navíc 4x kakal...2x ještě konzistence v pohodě, ale pak měl 2 švihulu a ráno ještě v pyžámku zase, až to měl na gaťkách :sweat_smile: .tak jsem honem uvařila rýžový vývar s mrkví a uvidíme.zatím ale nekakal :wink: .ale raději dnes dáme mírnou dietku :wink: .
budík v 5.50 :pensive:
ráno jsem trošku poklidila, vyprala a šlo se ven...na poštu a pak na písek, s kámoškou a se sylvinkou :wink: .
odpoledne uvidíme...koupák ještě riskovat nebudu, sice už je maty bez teplotky téměř druhý den, ale zase aby se mi někde nedotento :grinning: ...tak asi zalezeme na nějaké stinné hřiště :sweat_smile: .
dnes už jsme sami...ta dovča jakoby ani nebyla :frowning2: ..počasí nevyšlo a ten domek sežral spoustu času, ale zase je to aspoń téměř hotové :wink: .

prchalka :slight_smile: ...i mně se dělávali takové fleky na pažích ze slunce :fearful: , ale to jen když jsem se opalovala hodně.každopádně to bylo pěkně nepříjemné :unamused: .
foto jsi měla hodit... :wink: já jsem teď jak ve 24tt..oběd a oplatek
:grinning: :fearful: :pensive:

hanca :slight_smile: ...tak vidím, že je možná lepší když to dítko ještě tolik nemluví :grinning: .ale matýnek už začíná..včera vlezli do vchodu..ukázal nahoru a řekl baba (to ho naučil tatínek, že nad námi dupe baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).jinak taky okomentuje kde co :grinning: .
s tím vajíčkem jsem se nasmála :grinning: ...
a děkuji :sunglasses: :grinning: ...

sherry :slight_smile: ...zase :sweat_smile: ..jsem jako poločuník :grinning:
no s tou dělohou..já byla celkem překvapená, kde ji až dr. nahmatává :confused: :grinning:
už to poroste :dizzy_face:
teda ale máš doma dva spáče teda :slight_smile:

gina :slight_smile: ...děkuji :slight_smile:
užijte si plavčo :slight_smile: !

anta :slight_smile: ...i maty diriguje kde kdo může a nesmí sedět apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tatínka vyhazuje z pohovky, protože tam zrovna potřebuje jezdit s bagrem atd.a to nemá ještě ani 2 roky :grinning: ..to se ještě asi dočkáme :grinning: .
u nás taky neplatí délka spaní přes den versus delší noční spánek...kolikrát je to spíš naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
teda ale celý den nespat, takový prcek :fearful: ...to bych potřebovala mít honzíkovi baterky :grinning:

katzi :slight_smile: ...no tak super, aspoň že se pánové postarali :wink: :grinning: .téda...to jsou manželé k pohledání :grinning: .
já bych jela hned :wink: :slight_smile: ..super, že jste si to užily(ženy) :grinning:
2. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sherry, já jsem původně pražanda, ale s manžou jsme se rozhodli nežít v Praze. Tak vy budete mít baráček? Přeji vám to, je vás taky jak malých blešek, viď? :slight_smile:
m.r. - teda to je mi líto, že vás potkalo něco fujáckýho, tak snad to nebude tak zlý, držím palečky :wink:
2. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ined, já bych potřebovala ještě baterky zajíčka duraceláka :slight_smile: Honzuláka jsem zahodila do postele, panč byl pan příjemný jak kudla v zádech třikrát otočená a teď usnul :wink:
2. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu už taky chrní, šlo to jako po másle - aby taky ne, když vstávala v těch 5h :angry: Já surfuju po mimibazaru, ale tentokrát ne hadry, ale po inspiraci na bydlení. Tam je krásných věcí :dizzy_face:

ined: nepochválila jsem ti bříško, těhulko :slight_smile: Pěkné, už se to kulatí :dizzy_face: Máte žížaláky, jéé, tak to tě potom na podzim až bude víc času zase poprosím o vypálení, na dlouhá podzimní odpoledne :slight_smile: Fajn, že jste ten domeček už nějak částečně vyklidili.

gino: užijte si koupák :dizzy_face:

2. srp 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek