• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
matýnek teď plakal :confused: , ale zdá se že už zase spinká :pensive: .

katzi :slight_smile: ...jj, pravda, pozdravuj maroda a že mu přejeme brzké uzdravení!!!! :slight_smile:
snad to není nic vážného :fearful:
5. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :slight_smile:

zas jen na skok, jak vy to děláte,že tu jste skoro pořád, já to nějak nedávám:frowning2:.
Malý spí skoro hodinu už, měla jsem tu kámošku, takže není čas.

Taky jsme včera přemýšleli,že na dva roky koupíme Štěpimu velkou postel, ale taky jsme uvažovali o té 160x70cm, hmm, tak to ještě přehodnotíme, asi to bude lepší :slight_smile:

Hanca- jak kdybych viděla našeho Štěpánka :grinning:, taky se jen tak kouká když někdo raubířuje :slight_smile:. Ta naše kamarádka o 2 měsíce straší ho pořád někam tahá, povaluje ho na zem, a on drží a nic neudělá :grinning:

Katzi- tak to u vas vypadá na zubky. Já pořádně Štěpimu ani do pusy nevidím jestli tam něco má nebo ne. ale spí teďka dobře, tak nás asi zuby netrápí :slight_smile:

Ined- na primu jsem se včera dívala asi 10 minut, jsem to musela přepnout, nevydržela jsem ty řeči.
5. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 ne, zatím to tady u nás s tou ikeou nefunguje :frowning2: proto musíme osobně :angry:
5. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už mám výsledky ,tak výtěr byl vpořádku nic se tam nebylo :slight_smile: ,ale stejnak jdem ještě zítra na odběr krve :confounded: a na test na celikaliji :unamused: .Tak doufám,že i to bude vpořádku a že to fakt byly jen zoubky...
5. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. to je dobře, že testy dopadly takto :slight_smile: teď ještě aby to nebyla celiakie, ale to snad ne, to už by měl příznaky mnohem dřív si myslím :wink: tak asi fakt ty zoubky :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. : super, ze ste v poriadku. :wink:

@sherry28 : ta postel je paradna, boli casy ked o takej snivala aj Nati, ale nemali by sme ju kam dat, budem rada, ak sa este jedna postel zmesti do detskej. :astonished: :wink:
5. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 Já ani pořádně nevím jaký mohou být příznaky :fearful: .A ještě mě napadlo jestli to nemůže být s antibiotika,protože jsme před měsícem marodili s angínou.No uvidíme,snad to nic není...
5. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..děkuju, hned na to kuknu :slight_smile: .
aha, já jsem rpávě slyšela, že tam se musí jet osobně. je to škoda, mají tolik krásných věcí, ale my máme nejbližší tuším v olomouci..to je trošku z ruky :unamused:

@m.r. :slight_smile: ...držím moc palečky aby bylo vše v pořádku :slight_smile: .celiakii nedávno prokázali kamarádčině malé :frowning2: ...to je hrozná nemoc :frowning2: .
tak tfuj tfuj tfuj ať jsou to ''jen''zoubky :wink: :dizzy_face:

@lehna :slight_smile: ...taky to tu moc nestíhám, ale po o se snažím nechybět, pokud jsem doma :grinning: .pak je hrůza dočítání a jsem mimo :grinning: .
já se teda dívala do konce, ale o nic jsi nepřišla..teda jo, mohlo tě to i pobavit :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 Brala bych taky velkou - co největší - víš, jak se motají :grinning: :grinning: Já MM pogratulovala taky - ze lušnosti :sweat_smile:
Spaly jsme 1,5h. Odpol možná pojedem s tchánama do města - že bych si zažádala o novou kartu (to byl tchýně nápad) a čorí furt chtěj hnát na zmrzku :sweat_smile:
Jinak my máme opět ekzém a v ohybech kolen to má teda opravdu tentokrát poprvé hodně suché - no je vidět, že u zubů je vždycky zhoršení a i pupínky má po těle.
Ty Befado botičky se asi neudržím a koupím, né-li dvoje :sweat_smile: Já si snad nevyberu!!! Už dříve jsem je chtěla, ale před nosem, když jsem objednávala ještě něco k tomu, mi jednu velikost někdo vyfoukl.
Jo a už i dloubeme samy šušníky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen trochu ostudy před lidma, no.. :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 děkujem :slight_smile: taky doufáme,že to nic nebude :confounded:
5. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 já nevím co máš blíž, ale v Brně je taky Ikea :wink:
5. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. :slight_smile: ...příznaků může být prý strašně moc..ale to teď neřeš a nestresuj se :wink: :slight_smile: .
ty ATB by to mohly mít na svědomí :fearful: ...i matýnek při a po ATB strašně průjmoval :frowning2: .je to pěkný sajrajt do dětského tělíčka :frowning2: .
5. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...olomouc je pro nás určitě blíž :wink: .
ale za ty peníze by to stálo, než kupovat nějaký šunt tady po obchodech :unamused: .
musela bych zbuntošit švagrovou..ona tam jezdí často, má to jako koníček :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ..to je fakt, ať se má kde vrtět..ale jemu je i letiště malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
botičky kup :wink:
hezká nová dovednost :sweat_smile: :grinning: ..
matýnek si zase asi před týdnem uhryzl kus nehtíku :astonished: ...to začíná brzo :fearful: ...já si hryzala nehty celé dětství, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on to bude dělat určitě po mně :confounded: .

5. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino, ined: díky za přání pro MM - vyřídím :dizzy_face: Zničil se na těch narozkách s klukama jak byli o víkendu. Přijel z nich jak hromádka neštěstí, večer měl pak 39C, tak jsem mu věřila, že je mu blbě. Dostal antibiotika a po nich je už OK, jen teda leží a nic nedělá :slight_smile:

S tou postelí: taky jsem přemýšlela, kdy Aduš koupíme postel a jakou. Já jsem taky pro koupit rovnou normální velikost. My jsme tak s bráchou spali taky - hned z postýlky jsme se stěhovali na válendy a dobrý, neměli jsme tam ani zábrany a myslím jsme ani moc nepadali :grinning:

Ten včerejší pořad na Primě mám nahranej, Adeli včera nechtěla usnout a řvala asi do 20.45, takže jsem měla o program postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pustím si to snad dnes, jsem na to zvědavá :confused:
5. srp 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi :slight_smile: ..no to měl pěknou horečku teda...ale to víš, chlapi..ti když marodí tak aspoń týden :grinning: .ženské jak se uleví, musí makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
no kukni na to, se zasměješ myslím :grinning: ...jako kus pravdy v tom samozřejmě je, ale.....no však uvidíš :wink:
zábranu koupit musíme, ne-li dvě :sweat_smile:...to bych matýnka věčně sbírala ze země, ledaže bych mu dělala živou zábranu :grinning: ...a to tak stejně asi dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
co si ale vzpomínám, tak my taky spali hned na válendách :wink: .
5. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se pomaličku pro dnešek rozloučím, jak se matýnek vzbudí, začneme se vypravovat :wink: .
tak všem co nejhezčí den bez nehod a krásnou, dobrou noc :slight_smile: .
páááááááááá :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 to jo taky mi pár lidí řeklo,že to může být i těma ATB..
5. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: jj, přesně jak píšeš. Chlap si tu nemoc užívá, zvlášť teď když mu už nic neni :wink: :grinning: Na ten pořad jsem zvědavá, pak napíšu dojmy :slight_smile: Jen nevím jestli mi to MM nahrál hned od začátku. Nám spaní Adélky ve velké posteli zkomplikuje usínání myslím: teď až na vyjímky (jako včera) jen dám do postýlky a jdu. Z normální postele by pořád cestovala za nama do obýváku, to nevím jak jí pak vysvětlím, že tam má jako zůstat a spát :confused:
5. srp 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dneska nesportovaly na kole, ale po delší době jsme šly na veřejné pískoviště - děs běs :unamused: Uvztekaná, nic nikomu nepůjčí, všechny děti od sebe zahání (teda vrstevníky, naopak od 3 let výše ji zas enormně zajímají a dolízá za nima :grinning: ). No nic no, zítra zas myslím vyjedem raději na kole - to se vracíme s dobrou náladou obě, dnes mám alespoň já teda dost po náladě a to je před náma ještě celá noc :rolling_eyes:
5. srp 2010 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás nakonec změna plánu. Jeli jsme ke švagrové na smaženici. Čorízo tam udělalo bobeš do spoďárů a taky v pohodě :sweat_smile:
Tak všem dobrou noc :pensive: :wink: U nás dnes slouží MM, tak to snad i půjde!
5. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi, lehna, gina ...a ostatní :grinning: :grinning: upřesnit info v pasu :sunglasses:
5. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : idem to hned spravit. :wink:

Cele poo sme boli na chate, krasne sietilo slniecko, zase sa paradne vysalela, len aby aj dobre spala. :wink: Teraz uz nastastie spi, idem si dat zeleninovy salat na veceru. :wink:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
5. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mára usnul až teď :sweat_smile: vrátili jsme se v půl devátý, divím se že mi neusnul v autě :confused: radši jsme celou cestu s Lukym zpívali prší, prší, a pec nám spadla atd.tak z toho byl asi na větvi a nedalo se to poslouchat natož přitom spát :grinning: ale doma jakoby ožil, chtěl jezdit na klouzačce co má Luky u postele :wink: a pořád něco vymýšlel lítal sem a tam a užíval si táty :slight_smile:no ve čtvrt na deset jsem ho musela čapnout a dovlézt do postele, vzpínal se, křičel, že spát nene :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem se jen tak zmínila (už jsem nevěděla co) , že na zlobivý děti se chodí podívat baba jestli už spinkaj :frowning2: a byl v tu ránu zticha a sám si lehl na polštář :sweat_smile: bylo mi ho líto, ale aspoň to zabralo a byl v klidu :wink: tak všem krásnou předvíkendovou noc :pensive: :pensive: :pensive: my jdeme ještě s Lukym řešit věci do školy :wink:
5. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
noc sme mali dobrú, malý sa zobudil o 23:30, to sme boli ešte hore, tak v pohode, dostal mlieko a zaľahli sme všetci naraz, a vstal o 7. Doo vonku, nestíham absolútne variť, včera sa ešte trošku dalo no dnes nevedel vydžať kým rybie prsty opečiem- kreslila som mu zatiaľ autá o stošesť :grinning: . Poo zas vonku do nemoty, išiel rád ale po večeri ešte aj kúpať sa chcel zas...a stáť na nohách už vážne nevládal, podlamovali sa mu. A zaspával zas hodinu- zalomil konečne o 21:45, už som mylsela že ma asi odvezú :rolling_eyes: ....Zlatý klinec programu- išla som variť na zajtra časť obedu a zhorelo mi to, poslala som mm nech to ide podliať a spraviť mi konečne dačo jesť (čo nespravil za hodinu uspávania) ale keďže v TV šiel futbal tak jedným uchom dnu, druhým von...už som len počula dole praskanie- obed spálený, hrniec tiež... :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive:
5. srp 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som dočítala-letecky :sweat_smile: ,vy tu toho nakecáte, jaj rada by som sa pridala,no čo už, tiež boli časy keď som si tu vypisovala stále hlavne ja :grinning:....A vôbec som si nemrkla tie linky na nábytok, nestíham :pensive: nehnevajte sa, iste zabudnem reagovať na všetky...
prchalka: tie botičky nepoznám, ako sa má ucho? už lepšie? z tej motorky ani ja by som radosť nemala...
ined: sľubný začiatok úpravy režimu odvčera sa des skončil :grinning:. Tiež chceme kúpť malému posteľ- nakoniec kúpime asi klasickú dlhú ako pre dospeláka, akurát má z troch strán bočnice.
hanza: malému jeden špičák presvital asi 3 týždne- normálne bol už akoby nad úrovňou, ale stále pod sliznicou, každý deň som len čakala kedy už konečne... :rolling_eyes:tak dúfam že u vás čoskoro :wink:. A ako rýchlo ti malá zaspáva??? moj keď sa s ním chcú deti hrať sa zoberie a beží inde, to isté keď sa s niekým začnem rozprávať :unamused:
všetky :slight_smile: : veru, mužov skolí aj nádcha a nás asi len tí muži :grinning: :rolling_eyes: :wink:
Mám sto chutí žehliť, také nervy mám z toho mm, iste nezaspím teraz, ale bolí ma všetko, nechce sa mi zasa stáť pritom...
dobrú noc :wink:
5. srp 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi: ešte raz som to letecky prešla a teda 39,Ć je už naozaj dosť, tak verím že bol tm vyriadený, a dúfam že mu je už lepšie :wink:
5. srp 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
Noc.... dneska noc o trochu lepší než včera....

matova : usíná v 85 % během pár minut a sama. Přebalím, dám pyžamko, její milovaný žabáky, dudel, položím do postýlky, pohladím, odejdu a za pár minut spí - položí se na bok, jednoho žabáka škrtí a druhýho si dá na hlavu..
Výjimky jsou - hlavně, když je něco s milovaným tatínkem - nestihne to domů, nebo ji bolí bříško, nebo je plná dojmů a potřebuje se vykecat....
V noci - prostě dostane mlíko a chrní dál... Kromě nocí, kdy rostou ty zuby - to kromě mlíka je děs.......... Ale prý jsou to jen moje výmluvy, tak fakt nevím
6. srp 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak u nás snad včera trhla rekord - kňourala už za ani ne 20 minut po usnutí :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: Pak zas někdy ve 22 a pak v noci několikrát brečela. Já nevím, jestli jí trápěj ještě ty dolní nebo už horní? :confounded: :rolling_eyes: :frowning2:
6. srp 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek