• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. března 2017 
@gina333 - už to jdu napravit :slight_smile:

@michalag - nevzpomínám si jak dlouho před tím byl neklidný, zvládal to docela dobře, u nás byly šílené spíš noci. Pokud malé pomohlo šuchlání dásínek, tak zkus koupit nějaký chladivý gel na zoubky a zklidní se. např. Calgel, Mundisal.
24. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna no nam mala v noci spi praveze dobre (klop-klop-klop), vcera vecer papala naposledy o 18:00 a o 20:00 vypila 100ml caju na ktorom aj zaspala a spinkala do 7:15 co som sa cudovala a tiez myslela ze sa v noci zobudi na hlad ale nic, len dni su katastroficke uz rozmyslam ze ak nam nepomoze Babydent (dnes ho drahy kupi) tak vo stvrtok pojdeme ku dokine
24. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalag - tak to noci závidím :slight_smile:. u nás to je prostě naopak, přes den dobrý a v noci hrůza. uvidíš, pokud nepomůže babydent, tak zkus třeba jiný gel, každému dítěti sedí jiný. My už to řešíme i homeopatiky,aby se líp spalo :wink:
24. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak su toto zuby tak ja budem otvarat sampanske ked nam vyjde posledny 20 zubok :sweat_smile: :grinning: , pri malom som ani nevedela ze mu idu ale teraz ....
24. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pár fotek.
před měsícem v Náměšti na Hané
1.odpočívá
2.letecké muzeum v Olomoluci
3.taxík v OC Olomouc
4.na zahradě u chalupy. vzadu ta šedá budova je vlakové nádraží. každou hodinu jezdí vláček,tak na ně pořád koukal
5.na motorce
6.mami svez se taky
7.tak jsem si tam vegetil v houpací síti
24. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalag -to já budu taky otvírat šampus až nám ty poslední 4 vylezou :wink:
24. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už doma,
1. tak se umím namalovat, když mamině vezmu šminky
2. nejradši točím kolem od šicího stroje(není funkční)
24. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna vy uz len 4 tak to vam drzim palce nech vylezu co najskor a co najmenej bolestivo, my mame este pred sebou 20 :sweat_smile: :grinning:
24. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teďka tento víkend u tchýně
1. s tátou ve vodě
3.jsme se byli projít na houpačky i s babi
4.ahoj tety
5. u babi má i svůj malý bazének
6. a s mamou jsem se koupal taky:slight_smile:
24. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalag -jj, chybí poslední pětky,ale zatím ani náznak. První zub nám vyrostl přesně v 5ti měsících :wink:
24. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
noc s MM, takže info nemám, jen jednou jsem jí slyšela ječet. Já celkem i spala.
Dopol jsme byly odnést kartu nové doktorce. K té staré jsme měly jít 29.9. a měla jsem pořád pocit, že na 2letou prohlídku. Tahle si nás pozvala už 3.9. ale ne na prohlídku (ve 2 letech není) ale na Priorix - zase píchanec a zase teploty, už se těším. Opět se to sejde dohromady se zubama, to je mi jasný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka
Proč že to měníte tu dr.? Že je blíž? Psala jsi to tak nějak? Nebo nespokojenost?
24. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, sláva, spíme, uf..ten mi zase dnes dal..protifka fakt k pohledání :angry: :rolling_eyes: .a ještě to počasí...takže dopolko nekonečné :sweat_smile: .
jdu konečně dočíst a kuknout na fotečky, ale musím pohnout, protože tak tuším, že mám zase opět jen hodinu :confounded: .
24. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máme za noc nové štípance :angry: :angry: Je pěkně opuchlá, tak budu muset řešit asi v nejbližší době toto.. Hernajs, proč musí ty děti zdědit to nejhorší? :frowning2: :cry: Mě štípl jeden, do kombajnu, ale už o tom nevím... No, věčně spím s holýma plechama, tak se není čemu divit, že? :sweat_smile: :confused:
24. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna - parádní fotky! Parádní bazén...
24. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna krasne foto :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Měníme, protože místo přes celé město s blbou dopravou jí budu mít za barákem. Nemusím nikoho otravovat a když bude potřeba, skočím tam s ní na ruce, ale trvalo to 2 roky, než jsem to změnila. Nj, jenže tenkrát jsme bydleli ještě ve městě a měla jsem to tam 4 zastávky busem, teď je to horší.

@michalag My první zub asi v 7 měsících a od 3m si šudlala pusu a strkala si tam celou pěst.. no a nespokojená? To ona je od narození :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už to tu psala, až nám vyrostou poslední zuby, tak se asi neskutečně opiju :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

24. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - tak to si asi musím stoupnout s tím pitím do fronty, co? Průšvih bude, až budou zuby venku a protifky noční budou dál - to se asi ožeru taky,.....
Teda, pokud trovna nebudu těhule... Nebo Prchalovic :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby nestiham vas docitat, uz sme sa naobedovali, idem k tej dokine, az sa my trasu ruky ked pisem :astonished: :confounded: taky mam strach. :unamused:
24. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - dopadne to dobře, ale chápu tě !! Držím pěsti..
24. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Tak to jsou památný slova, že to bude mít v povaze, já to vidím u nás bohužel naprosto stejně, jen jsem se to doteď bála tak nazvat. Vždyť my řvem prostě celý ty 2 roky. MM je zápalka a já už taky, takže po kom to dítě asi je?? :sweat_smile:
No a mladýho taťku máš :wink: :sweat_smile:

@ined77 Hele, už 15tt, to letí :fearful: Já se divím, že vy dvě s matova ještě dejcháte s těma vašima protifkama, já mám od včera už zase nějak dost.
Jo a mimochodem, začínají se množit otázky typu: "Tak kdy bude druhý"? Ježišmaria.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@gina333 Ale jo, patříš sem :sweat_smile: i když tady je Sofí asi největší andílek :sweat_smile: :grinning:

Ještě doplním, že po cestě od mudry na vláček se pověsila na jeden plot a tak se rozhýbala, že z toho byl bobeš :grinning: A jsou to teda teď pěknný měkkouši :sweat_smile: Takže myslím, že šok z bezplenkování už snad máme za sebou. Od nádraží domů šla už bez plínky úplně :wink:
24. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna Krásně se umí Štěpánek namalovat :grinning: :grinning: My taky. Já jí nic takovýho nepůjčuju, leda omylem, ale u švagrové to stihla asi 2x :sweat_smile: A furt se chce vonět a aspoň namazat pusu :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - no, vzhledem k tomu, že my máme bobek od narození - jako bobek... Tak u nás to bude zajímavý. Při mým štěstí s odplínkováním.. začnou buď zácpy nebo Kaše..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry, gina :slight_smile: ...matýnka ve věku vašich dětí zajímala chvilku max KŠ :wink: .hurvajz u nás jede tak poslední 2 měsíce :wink: .a já už to znám nazpaměť :sweat_smile: .

sherry :slight_smile: ...tak s tím účesem jasně...když to má být napěkno, chce to chvilku času.asi půjdu do něčeho podobného :wink: .
fotečky ještě nemám zkuknuté, první raději reaguji :wink: .
a co že MM nestíhal mýt nádobí? :sweat_smile:

prchalka :slight_smile: ..jo vidíš, další priorix :unamused: ...já bych málem zapomněla :pensive: .
jejda, já budu muset asi taky nahnat MM aby to v noci aspoń občas vzal za mě :sweat_smile: , ale už vím jak by to skončilo...matýnek volá maminku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
pěkně jezdí ten TM :confounded: ...zkouší že :angry: ...mě by šlak trefil...já bych asi pořád trnula v jakém stavu a jestli vůbec se mi vrátí :frowning2: ..

hanca :slight_smile: ..jejda, tak mlýny zamlely :sweat_smile: .no tak hlavně ať se dá babi rychle dohromady :wink: .to bude ta vyražená nedobrota :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
na štípance dávám ty fenistil kapky, i matýnek má co chvilka nějakou bambulu..zajímavé je, že mě nekouslo už pěkně dlouho nic :confused: ..a taky se snažím nezapomínat na ten raid :sweat_smile: .

lehna :slight_smile: ..super fotečky :slight_smile: .pipa už je kus chlapíka :dizzy_face: .a ten bazén, hmmmmmm..hned bych se tam vrhla :grinning:

matova :slight_smile: ..no však uvidíš jak to bude.já měla termín až 27.9., druhý dokonce 2.10. a matýnek se narodil 9.9. :wink: .sice vyvolávaně, ale dr. stejně říkala, že by to bylo dřív, že jsem byla už otevřená na 3 :sweat_smile: .
každopádně buď raději nachystaná v tom co půjde samozřejmě..já už se vidím, jak budu šojtřit jestli je dost čistého prádla, jestli vyjdou s jídlem atd :grinning: .celá já :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
dnes jsem na tebe myslela s přebalováním..tak matýnek chce mít slípky, ale vyčurat do nočníku se nechce, řev..chci mu dát plenku a řev...vrrrrrrrr :rolling_eyes: ...držím se hesla (japonci děti nebijou :grinning: ).

michalag :slight_smile: ...jj, vyzkoušej nějaký ten gelík, popř.pokud to malá bude chtít vychlazené kousátko :wink: .u nás se nikdy ale nechytlo :sweat_smile: .ale fajn že spinká pěkně v noci :slight_smile: .aspoń tak :slight_smile: .
my ani nikdy neměli opuchlé dásínka...jen jakoby trošku zduřené a to jen u 4 :sweat_smile: ..ono je to u každého jinak :sweat_smile: .

jinak co se trpělivosti matýnka týče...je to nervní stará panna :grinning: ...slova jako hned , počkej a vydrž ho přivádějí k šílenství, já šílím o moment později :grinning: .jeho novinka je, že chodí stále za mnou, mele si tu svou, dokud buď nevyteču(tzn. že ho čapnu a odnesu do pokojíku, kde vydrží asi 3 vteřiny), nebo nedostane to co chce :grinning: ...dnes to byli kostíci :angry: ...a jak ohraná deska..kostíky, kostíky, kostíky, kostíky(se vzrůstající intenzitou hlasu pochopitelně)...uuuuááááá :pensive: :grinning: .

gina :slight_smile: ...držím moc moc moc palečky na utz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 No však jsem to taky dostala sežrat ráno v mejlu, cože si jako stěžuju, takže ode dneška - o MM ani MUK :zipper_mouth:
Znáš tu scénu z Vesničko má... jak Hrušinský vydrží přejetí kombajnem a na doktora pak zvedá ruce nohy a mává s nima? Tak takhle to dělá ON, když se vrátí domů, jakože se mu nic nestalo :sweat_smile:
Japonci děti nebijou????????? :fearful: :fearful: :sweat_smile: Tato informace se ke mně dostává až teď... :sweat_smile:
Vrrrrrrr dělám denně několikrát, občas se taky u nás neví, co se vůbec chce. Nejlépe, když se máme jít oblíkat ven, že někam pojedem, ať už samy nebo s MM a ona mi začne schválně utíkat. To pak odcházím, jakože jedu sama a jak je hned u mě!!
No chci slípky - nechci čůrat by mě taky dorazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ,
@prchalka :slight_smile: ...já to s tím opitím plánovala taky, ale nevím no :grinning: ...ovšem s mým štěstím, a jestli bude kójo opět takový horor co minule, tak to možná vyjde :grinning: .
jj, letí to...ale upřímně, ani mi to nepřijde a teď už je to dobré aspoň v tom, že mi nebývá až tak často zle :wink: .
na to co bude pak až bude mimi s námi ale raději moc nemyslím :grinning: ..ono to nějak bude :wink: .
no to víš..ideální odstup dětí :grinning: ...ty můžeš říkat, že máš strach že budeš vdova :grinning: .no a jak to vlastně vidíš s tím druhým? :grinning:
a lehna? katzi?hanca?..ale teda katzi na nás pěkně sejří teda :angry: :grinning: ..jsem si teď uvědomila :fearful: .
popravdě řečeno..být mladší, klíďo pár let počkám až by byl matýnek jakžtakž samostatný..třeba i 5 let, ale jaksi...nechci aby mu pak říkala, že na třídní schůzky chodí babička :grinning: .

gina :slight_smile: ..myslíme na tebe!!! :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - jojo, jen si odskočím na wc, tak to na mě huláká z postýlky - mámo, pooť hed ... Huákám - jako že na mě huláká, ať k ní hned jdu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: - nebuď zvědavá :grinning: :grinning: Na to se musím asi zeptat MP - a uvidíme :grinning:
24. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 dufam ze nic vazne a vsetko dopadne dobre, prepac ale dozau citat xxx stran nemam sancu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...aha :rolling_eyes: :grinning: ...no jsem zvědavá pak na ten sádrový odlitek :grinning: .
japonci, no prý jo :sweat_smile: ..ale bůhví jak to je.
s utíkáním a dělám naschválů je u nás lautr to samé...nám co chvilka ujede bus(to se pak mates vzteká, neboť nesnáší čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
a to čůrání a slípky je u něj běžná věc, tak je to vlastně se vším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...někdy mám chuť ho vážně vyvěsit z okna na vyvětrání :angry: ...a když už ho třeba na ten nočník konečně dostanu, tak zase nechce slézt z něj :pensive: .
jako já věděla že děti potřebují trpělivost a taky jsem věděla, že já jí bůhvíkolik pravda nemám, ale matýnek by zničil i 3 matky terezy :grinning: .je jak navedený :angry: .
24. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek