• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@sherry28 :slight_smile: ...však tebe teď někdy čeká další utz ne? :slight_smile: tam by se pipík mohl už ukázat a nebo taky ne :wink: :grinning: .ale já na to cítění celkem dám...minulé těhu jsem byla celkem i přesvědčená o chlapečkovi.tentokrát jsem trošku nahlodaná a zpracovaná :grinning: (tabulky a pod. :grinning: ), takže zatím fakt nevím.počítám tak půl na půl :sweat_smile: .ale jak už se pomnohokrát opakuji, je mi to vážně fuk :wink: .hlavně ať jsme všichni zdraví a v pořádku :dizzy_face: .
25. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak červeného vína v těhu bych se bála, ono je dobré na krvinky, ale také na potrat :confused: to radši tu skleničku piva :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 adresu klidně pošli ale rychle nebo už nezbydou, Luky se do nich pustil :grinning:
25. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...fakt??? :astonished: :astonished: :astonished: , tak to jsem nevěděla :astonished: .
tak si raději nedám nic :sweat_smile: , nebo jen hltek pivečka :fearful:
25. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..a do prčic, tak to už nestihnu :grinning: .tak ať si pochutná :slight_smile: .
25. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 piva se fakt neboj a kdyby jsi vypila jedno celé, tak se nic nestane :wink: je v tom hodně vitamínu B a kys.listové a nepiješ ho týdně ne?Já ho pila při obou klukách, ale samozřejmě tak jedno za 14 dní i dýl :wink: s tím vínem, nevím, vždycky se pilo červené na potrat, mám to tak od babičky zafixované :confused: jinak hořčík mi na to nenapsala, stejně mi to minule nepomáhalo, mě pomáhal na křeče v lýtkách(v noci) a mám ho ještě doma :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nejspíš jsem odhalila příčinu Markové vyrážky na krku, začíná se mu to dělat zase :sweat_smile: dnes když jsem vylézala z vany, tak byl na chodbě a voněl se MM vodou po holení a dělá to asi často, protože mi pak přišlo divný proč tak voní :grinning: takže to bude ten původ nejspíš :sweat_smile: :slight_smile: a jinak má levou spodní pětku téměř prořízlou, dávám jí tak týden a bude koukat na povrch :dizzy_face:
@ined77 co se týká těch Matýnkových záchvatů, tak dobře si na ně pamatuju, kdyby sji nalistovala o hodně stran zpět, tak jsem to tam při trojkách psala, byl schopný mlátit hlavou do zdi a čím víc jsem ho napomenula, tím víc přidával, oproti tomu jsou pětky v pohodě :wink:
25. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka taky doufám, že bude dneska v noci spát, s ním už fakt nebyl problém, ale asi ty pětky, i když teda v noci nebrečí bolestí, ale spát nechtěl, dneska mu dám pro jistotu na spaní paralenový čípek :wink: prtože druhu nc tři hodiny čumákovat s ním nehodlám :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sherry28 Na co mám čas? Jako věkově? No ještě jo :wink:

@ined77 Néééé, já to vůbec neberu zle :grinning: :grinning: Někdy mám záchvat, že chci dětí víc, třeba včera jsem chtěla další 2 asi tak 5 minut :grinning: :grinning: Ale nemám buňky asi na to piplání se s tím, jsem srágora, co nic nevydrží..
Ale už několikrát se tu potvrdilo, že každé dítě je jiné, u prvního o zubech nevěděli, u druhého ano a naopak, to samý se spaním... tak doufám, že u mě by to mohlo taky vyjít a nějaké "druhé" mohlo být úplně jiné, kladné a pozitivní, spavé a nevztekavé :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To jsem ale ftipná dneska :sweat_smile:

U nás se spalo vcelku skoro 1,5h a pak už nechtěla a teď jdem likvidovat bobeš... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka věkově taky :wink: ale i vztahově.... :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..jejda, křeče do lýtek ve spánku taky znám :confounded: ..není snad nic horšího :sweat_smile: .
já si pamatuju co jsi tenkrát psala o marýskovi :fearful: ...no jen se modlím ať je to fakt zoubkama. matýnek nebyl nikdy klidné dítko, vždy se vztekal, ale tohle už je na chocholouška :frowning2: :grinning: .
ty jo s tou kolínskou :confused:..no možné to je, i bych řekla dost pravděpodobné :sweat_smile:

@prchalka :slight_smile: ..ty záchvaty znám taky, mám je dodnes :grinning: .akorát už to nějak budu muset zvládnout :grinning: .
ale jo, však uvidíš..já myslím, že čorí povyroste, bude soběstačnější a tebe to najednou chytně :wink: .

no a matýnek už se ozývá :confused:
25. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 jo jo asi mu nebude sedět avon kosmetika :grinning: manekýn jeden, on se furt musí něčím patlat to i můj lak na vlasy mi sebral a lakoval se, ale zlakoval si oči :sweat_smile: pak už na něj nešáhnul :wink:
25. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak matišák už je vzhůru :slight_smile: .dáme svačinku a pomalu vyrazíme. musím ho zavézt MM :wink: .
a půjdu se kadeřit :sweat_smile: ...budu-li vypadat jako člověk, možná dodám i foto :wink: :grinning: .
všem krásný zbytek dne a super noc, papa :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ... :grinning: je to asi metrosexuál :grinning: .matýnek tak chodí s mojí rexonou a dělá že se voní :grinning: , naštěstí má ale pojistku, tak s tím nemůže stříkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 fotku určitě dej :wink: taky jsem byla objednaná na třetí :slight_smile: jsem zvědavá jak to bude vypadat :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 jo a udělala jsi mi chuť s utopencema asi je vyrobím :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A mně držte palce na zítra 13.30 :sweat_smile:
Tatínek, ač byl až v Olomouci, tak přijel dřív, než normálně a už si tady připravuje maso na zítřejší párty, kterou ovšem bude trávit asi 50 km od nás :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - promiň, já to nemyslela špatně! U nás uvidíme co a jak.... Já bych dvě chtěla, jen mě děsí ten pobyt v porodce a to kojo - po těch nervech co byly.. Už nakukuju do kočárků a prohlížím její pidivěci, co už neobleče.

@ined77 - dej pokoj, už mě škrábe v nose :grinning: :sweat_smile: , jinak Kikouš si to plachtil za dudlem, zůstala viset z postele hlavou dolů - chytla jsem ji za kotník :sweat_smile: . Byly jsme navštívit naše - trošku jim přeorganizovala byt, dědovi chodí ohryzávat tuháč, strejdovi loví v nočním stolku, babičce a dědovi likviduje brejle, atdd..
Stehy už mám venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sherry28 - 4 chlapi doma? No, to abys začla trénovat čůrání vestoje... No, třeba to ta princezna bude
25. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste mě tak navnadily s tím pívem, že jsem si dala rovnou litr :sweat_smile:

@hancazivocich Já to ani špatně neberu :sweat_smile:
25. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined:jj, co by člověk pro zdravý mimi neobětoval :grinning: Já u Adélky taky občas nějaký to pivko vypila, i skleničku vínka, dokonce i toho červenýho :confused: Ale jak píše Sherry: taky jsem to od mamky slyšela, že když se dřív nedostavila MS, že se to pilo jako na rozproudění krve a tím pádem na potrat. A i moje doktorka mi ke konci těhu, kdy už jsem chtěla rodit říkala, že si mám dát červený víno, že by mělo spustit porod. Což se ale u mě nestalo :slight_smile: Ale raději to neriskovat.

S tím vztekáním ještě: mě se teď dost osvědčuje doma posílat vyvztekat do jiné místnosti, nebo když chodí za mnou, tak odcházím já. Díky tomu ty její záchvaty trvají naštěstí jen chviličku a už jde za mnou, jako že už je vyvztekaná a až hodná :wink: Venku ovšem recept nemá, tam jí většinou ustoupím, nechce se mi dělat na ulici show pro diváky :slight_smile:

jo a ať ti dopadne fajn stříhání

prchalko: děkuju :dizzy_face:
25. srp 2010 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

my sm stravili cele poo v meste, najprv spinkala v kociku asi taku hodinku, potom sme sli na kavu a po obchodoch pokupit este oblecenie pre Natali. Teda do tej skoly treba hrozne vela veci, :astonished: :astonished: vsade je kopa ludi, asi vsetci nechali nakupy na poslednu chvilu ako my. :wink: Svokra bola v Lidli a kupila pre Sophi krasne pancuchy aj ponozky, takze aj ona nieco dostala. :dizzy_face:

@ined77 : ako novy uces? Som zvedava. :wink: :wink: Mne uz treba tiez zafarbit vlasy, ale pojdem az v septembri, budem mat voac casu doo ked Nati bude v skole.

@sherry28 tak povod vyrazky je odhaleny? :slight_smile: :slight_smile: Teda, pomaly sa zacne aj holit ten tvoj synator. :wink:

@prchalka : jasne, budeme na teba mysliet a drzat palce. :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás odpolko bylo fajné. Přijel si kámoš umýt nové auto, vylezli jsme před garáž a najednou se tam objevili další sousedi a prokecali jsme to až do koupání. Čorí byla ve svém živlu, lítala na motorce a hlavně obskakovala kluky, co před barákem hráli pinec, z toho nejmladšímu je 9 :sweat_smile: a druhý dva už jsou skoro dospělí, no a vystačila si s nima, byla spokojená. Už se koupe a doufám, že to brzy zabalí, protože dneska už podruhé neusnula a bude v klídku spinkat :slight_smile:
Všem dobrou noc :pensive:
25. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas sa spinka, idem si otvorit pivko, ked ste my uz narobili take chute. :wink: :slight_smile:

Prijemnu noc prajem. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se vrátili od babičky v půl devátý a Mára usnul před chvilkou :wink: tak doufám, že nebude ponocovat :slight_smile: opékali jsme si špekáčky a loučili se z prázdninami :frowning2:
@hancazivocich čůrání ve stoje už dávno umím, heč? :grinning: (na to mi stačí chapi tři :wink: )ale jestli se narodí klučík, tak mi taky asi naroste šulínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: když jsme spali u babičky na začátku prázdnin, tak jsme spali v podkroví(v mém původním pokojíčku :wink: )a ráno jsem se vzbudila a první co jsem spatřila byli tři šulíni, MM nahý podával pití Márovi a dával čistou plínku a Luky si bral čisté trenky, takže tam stáli nad mojí hlavou tři šuláci :grinning: jen jsem zabořila hlavu zpátky do polštáře a začla se smát :grinning: no oni na mě koukali divně a nechápali čemu se směju :wink:

@ined tak jak účes? :confused:

@gina no kdyby tam ta žiletka byla, tak věřím tomu, že by se i oholil :slight_smile:má teď opičí období a nebo všechno "já sám, já taky" :wink:

přeju všem poklidnou noc :pensive: :pensive: :pensive:

25. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka jen si dej pivečko :wink: a teda takhle vás opustit jo?nás MM opustí o víkendu, jede dělat na baráčku sám a bude spát u šváry a mojí ségry :frowning2: takže budeme sami, možná, že přijede děda :wink:
25. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, tak ja mám toto vaše čítanie asi ako mm nočné správy- až na to že tu je sranda a mm sa tam pri V akurát nerváči :grinning:. Môj malý už bol hore s plačom no ale hádam ešte vydrží než pôjdem spať, škoda že akosi zas trpím nespavosťou ako pri malom, bude to chýbať potom :pensive:.
katzi: jeeeeej, to keď už test vyšiel pozit., tak pre mňa už si regulérna :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gina: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Super nápad tá tabuľka :grinning: :grinning: :grinning:
ined: Jj, zajtra idem na tú kontrolu. Neboj, chocholúšik sa odplazí, jak píšeš, nedočkavec bude Maty aj naďalej ale na mašľu to hádam už nebude...
sherry: ffha, na dvojku v 34tt, to si celkom pekne podotiahla :wink:
prchalka: kry sa aby tie bacily nepreskočili :sunglasses:
hanza: to kojo ja už ani teraz neriešim ale chápem, užili sme si, tiež som vkuse bulila... :astonished: skôr mám des z pôrodu, bo som si povedala že druhý taký brutus už fak nesmiem zažiť :rolling_eyes: . Na ďalšie bábo som myslela hneď po pôrode-ráno v sprche- že veľmi chcem mať aspoň 2, ale takto???asi už nikdy....a revala som tam jak tur :pensive:
25. srp 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobrú noc :sunglasses:
prípadné fajnové obedy zasielajte na adresu: ........ :grinning:
25. srp 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
tak mára v noci spal, jen se ke mně připlazil a spal dál :wink: a spí ještě teď :fearful:
26. srp 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@sherry28 : tak traja sulinci na rano, tomu sa hovori pohlad pre Bohov. :grinning:

Noc s jednym budenim, ale vstavala uz o 6:00, :unamused: trocha nezvyk lebo dnes mam zase vyvarovnu varim gulasovu polievku, pre deti paradajkovu, pre Sophi bravcovinku so smotanou a pre nas kuracie prsia so zeleninkou. Takze dam si svoju davku rannej kavy a sup sup ku sporaku. :wink: :dizzy_face:
26. srp 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: tak to jim musím říct, že se ke mně musejí chovat jako ke své bohyni :wink: :grinning: a pozor kluci ještě spějí asi půjdu Máru vzbudit nebo nevim v kolik by šel po O :sweat_smile:
26. srp 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek