Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

prchalka
9. lis 2009

Ahoj,
o zoubkách už tady toho bylo napsáno hodně, já to nestihnu všechno pročítat, a protože mám trošku specifický problém, tak se chci zeptat, jestli jste někdo měl s dítětem dlouhodobý problém se špatným spaním v souvislosti s růstem zubů?
My máme zatím 4 jedničky a dnes je to přesně 2 měsíce, co malá opravdu špatně spí - v noci i ve dne.
Když mi dá v noci 3-4h spánku, tak jsem ráda. Někdy to je dokonce jen hodina ☹ Vzbudí se v postýlce, sedí, kňučí nebo rovnou dost brečí. Nic jiného by nepomohlo - beru si ji rovnou na postel do pracovny. Někdy to šlo a docela zabrala, ale většinou se mele a válí z jedné strany na druhou bez přestávky, naráží do čela postele, do stěn, do mě, celé hodiny.. A takhle to jde až do rána. Já samozřejmě už spát nemůžu, jen ji narovnávám, hladím, uklidňuju a když už bych zabrala, ona začne brečet na dudlík.
Ráno má pytle pod očima a celý den je prostě rozmrzelá a nemůžu se od ní hnout!
To samé se opakuje i při spaní ve dne. V postýlce vydrží spát tak 3/4h, pak se posadí a brečí, beru ji opět k sobě, kde si to celkem už pak v klidu dospí, ale dnes se převracela taky.
Já už si na to, že nespím docela zvykla, ale jí lituju.
Občas, když už je to opravdu špatnýí, tak jí dáme kapku Panadolu, je to trošku lepší, ale to se nedá dávat stále, ale já už nevím, co dělat, jak jí zklidnit.. Teploty nemá, ruce v puse má stále a někdy to z ní docela dost teče, ale zoubek se za 2 měsíce neprořízl ještě žádný.. Dvojka horní je vidět stále víc, jestli jí roste ještě něco, netuším, připadá mi, že možná dolní 3-4ka, což by bylo zvláštní..
Tohle se dá vydržet pár dní, týden a bývá zase klid, ale my už bojujeme 2měsíce a nikam to nevede. Může se to opravdu takhle drsně projevovat?
Nemám ani nikoho, kdo pohlídá, povozí ☹ Nemám klid v noci, ani ve dne - křičí, vzteká se. Už mi z toho bývá dost špatně od žaludku..

matova
27. srp 2010

Ahojte, poo venčila šimona moja svokra- vzal ju za ruku a prišla mi oznámiť po hodine vonku že už ju ťahí ai do ulice kde majú psov- on začne ťahať, ukazovať tým smerom, a havkať 😀...Ja som zatiaľ aspoň naložila uhorky, mm kosil záhradu....Vrátila sa s malým dosť uťahaná, Vonku sme boli potom do 20h, sedela som pri pieskovisku, malý sa tam hrabal....
Ozaj, a konečne niečo k téme 😀 😉- malému sa prerezala jedna ostrá špička z poslednej päťky, takže prerezané sčasti sú teraz vlestne už všetky 🙂 , už sa to bude len rozťahovať...Pred spaním to chcel zas ponatierať....

gina 🙂 : aj u nás začalo liať 😒 - o 20h, tak sme išli dnu, aj keď šimon ukazoval na slnečník že treba roztiahnuť proti dažďu 😀. Tak ste si dali fľaškové? ja dnes fľaškové nealko 😉
hanza 🙂 : 😀 😀 😀som si spomenula ako jedno krásne ráno vychádzam z internát do školy, tri schody- námraza a prásk rovno na chodník pred intrákom 😀ošiel okolo jeden chlap, hrozne vybuchol od smiechu, ja tiež... 😉. Ja pri malom ani nežehlím, ani nestieram zem- je to nemožné 😝 Tá osoba čo ma strší- je to švagriná- ona to myslí akt dobre- najradšej by ma zavrela do nemocky- vieš, ona ležala s druhou dcérou od 5 mesiaca, a nedovolili jej ísť ani na wc (nosili jej misu), užila si tam chudina svoje 😔 a dieťa nakoniec donosila. Inak tie kontrakcie do stehien- nemala som ale som čítala o tom že je to možné, aj do krížov...
sherry 🙂 : aj moj spí od 21:30 🙂 . A to je šťastie, lebo cez obed išiel až o tej 14 a spal do 16:20 a to som ho ale nasilu zobudila...O skrátení čípku mi nepovedal nič, akurát že bránka je otvorená na 2cm- dilataácia čípku. Ale sa pýtal ako pri prvom a keďže už pri prvom som chodila pred pôrodom otv., tak sa obáva...Ono najhorší by bol náhly odtok plodovej vody lebo by pôrodmusel potom už byť a nestihli by nasadiť lieky na dozretie pľúc...

všetkým pokojnú nôcku 😉

sherry28
27. srp 2010

@matova zrovna jdu vypnout PC, byla jsem u telky a čtu tě 😉 posílám IP 🙂

matova
27. srp 2010

sherry: dík za odpoveď 😉

sherry28
27. srp 2010

@matova nemáš zač 😉 pověř MM určitě to zvládne 😀 přeji ti klidnou noc a aby Šimonek spal až do rána 😉 😵 😔 jdu taky spát 🙂 jsem jak noční pták už 😔

matova
27. srp 2010

sherry: ja radšej sama, ešte by sa to náhodou zvrhlo... 😀 😀 😀
aj tebe dobrú nôcku, tiež už idem, pááá

gina333
28. srp 2010

dobre ranko 🙂

Noc ako obvykle s jednym budenim, vstavala o 6:50. 😉 😵 Idem rychlo pustit pracku kym neprsi.

sherry28
28. srp 2010

dobré ráno 😉
@matova chtěla jsem napsat TM, samozřejmě 😀

@gina333 u nás prší od noci, přímo lije, taky jsem chtěla prát a asi i budu, ale sušit budu vevnitř, mám dost prádla ☹ 😉

prchalka
autor
28. srp 2010

Dobré ráno, noc s MM, asi v klidu, já se vzbudila v 6.20 a šla jsem zkontrolovat mrtvolky, za chvilku se probudily.
Včera koukala navečer na Šrečka, nic jinýho nechce pouštět, pořád jenom Šeček, Šeček a osíc (a oslík) 😀
Pojedem k našim, takže budu až odpol..

gina333
28. srp 2010

@prchalka : tak prijemnu cestu, nech sa vam vydari sobota. 😉

sherry28
28. srp 2010

@prchalka no Máru z toho šreka 3 bavěj jen ty mimina 😵 to se vždycky podívat a zase běží pryč 😉 😀

ined77
28. srp 2010

ahojky 🙂 .
dočteno a u toho jsem se nafutrovala lečem 😅 ..je tma, tak možná usnu 😀 .
no...včera jsme byli neočekávaně odpol u babi a dědy, totiž....vše zbuntovala švagrová, že uděláme mojito párty 😅 ...nějaké chlebíčky a budou se dělat míchačky.tak jsem matýnka natěšila na šárku a fildu(matýnkova sestřenka a bratránek)a oni se na to nakonec vybodli a jeli do kina 😠 .takže jsme tam byli jen sami s babi a dědou 😅 .ale dobré i tak, protože jinak bychom byli celý den doma..sotva jsme vyšli začalo pršet.
návrat domů až po 18.30, ale malý byl už po véči, tak jenom koupando a pohoda 🙂 .
noc vcelku dobrá...párkrát nějak zakňučel a trošku mě povalchoval, ale jinak dobré. a budík..pozor až v 7h 😲 😀 .protože byla docela tma, tak jsem myslela že zase nějak brzy nekřesťansky vstává 😠 , tak jsem kukla na budík a začala se rychle štrachat z pelíšku i já 😀 .
dopol jsme se byli podívat na závodky...je tu barum rallye 😉 .matýnek nadšený 🙂 .obídku snědl kotel...pangas na másle s br. kaší 🙂 ...akorát zeleninové polévky mi nějak sabotuje 😅 .
a nakonec se sám hrnul spinkat 😕 ...došel za mnou a dělal chrrršííí 😀 (tzn. chci spát).
odpol nevím co budeme robit...podle počasí 😉 .

matova 🙂 ...já jsem tenkrát přišla na 1. kontrolu na rizikové do porodnice(37tt) a dr. mi řekla, že mimi už je o.k. a že tento týden porodíme 😲 (kvůli anamnéze 😔 ).pak mi udělala prohlídku, přitom rovnou hamiltona(odstranění hl.zátky)...aniž by mi to teda přitom řekla 😅 , pak jsme slezla domů a ona pokračovala se slovy...vy jste už stejně otevřená na 3 cm, tzn.že by jste stejně rodila dříve, takže buď porodíte dnes přes noc, nebo zítra ráno v 7h nástup na vyvolání a bylo vymalováno 😉 .pak jsem valila domů povlékat postýlku 😀.jinak jsme naštěstí měla vše už připravené 😉.
přes noc jsme neporodili 😀 , ale ani se nevyspali že 😝 a ráno v 7.10 asi mi byla zavedena tableta na vyvolání porodu.matýnek se narodil v 9.45 😵 .
super že máš kolem sebe konečně pomocníky 🙂 .
no a s tou hospitalizací ...zase by to bylo lepší takhle než kdyby nastaly nedej bože nějaké problémy 😢 .ono se to nějak vždy zvládne a s jedním prckem to ještě nějak jde...u sherry by to pravda byl krapet asi větší problém.
ale samozřejmě držím moooc palečky aby bylo vše v pořádku a julinka pobyla v bříšku co nejdéle 😵 !!!
a velká gratulace k poslední 5 😵...teď už se to bude jen proklubávat a ani se nenaděješ a budou všechny celé 🙂.

sherry 🙂 ....tak prosím tě změna...parfém se odkládá, bude se kupovat žehlička na vlasy 😀 .jsem jako beran 😝 ..no to ne až tak, ale není to ono..tak budu žehlit 😝 .
ale moc děkuji 🙂 .i za ty odkazy, já už je včera nestačila ani otevřít 😉 .
jak se líbil lukymu cirkus? 🙂

prchalka 🙂 ...no vidíš jaká stačí maličkost a člověka to promění 😉 .
téda čorí je ale pěkně velká 😕 🙂 ...já jsem matýnka už dlouho neměřila, neboť nepostojí v klidu 😠 😀 .
ale velikosti nosí 86-92...teda kalhoty 86 a vrch 92.a i ta 86 mu padá 😝 .už jsme koupili kšandy 😀 .červené s pejskama...maty je nadšený 😀 .
tatínek si pospíšil 🙂 .
a s tím tůrováním..no já bych na něj vzala asi pohrabáč 😠 😀 ...jestli fakt něco nesnáším, tak je buzení malého 😎 😉 .
my máme šjeka 😀.ale třeba co je kokulka by jsi neuhodla 😀...to je totiž traktorista 😅 😀.matýnkova ungrofinština 😀.

hanca 🙂 ...tak jo, no hlavně že jsi s drnem spokojená 😀 .už mlčím 🤐 a jsi dobře vykloktaná? 😀...prskám další dávku 😝 😀.
já s matýnkem dělám už snad vše...u vytírání taky vymýšlel kraviny a šlapal po mokrém, ale jednou se natáhl a od té doby na mokré nejde 😝 😀 .u žehlení kouká na pohádku a pak mi podlézá prkno...což mě teda štve, ale většinou už končím, tak se to dá 😉 .vysáváme spolu 😀...on se svým dětským vysavačem..to je sranda 😀. a jak vybírá kouty 😀.poctivka 😀.
vlastně akorát okna jsem s ním neumývala 😀 ...no nemusí být u všeho že 😉 .
jo a společnou chodbu dělám sama...bojím se, že by mi zhučel ze schodů 😨 ...no však zítra mě to čeká dole 😝 ...tož to nějak pošolíchám jako ostatní 😎 .

gina 🙂 ...točené je točené, ale i to lahvové se dá 😉 .hlavně když je klídek 🙂 .
teda to sophinka pěkně buntošila s tím uspáváním 😕 ..na to že přes den nespinká zrovna dlouho 😒 ...

ined77
28. srp 2010

tak dnes jsem tady sama? 😠 😀
u nás dospáno...1,5h..stačí aspoń to bude rychlejší večer(snad) 😉 🙂 .
tak všem pěkný zbytek dne, páááááá 🙂

sherry28
28. srp 2010

tak mi se teď vrátili od sestry 😉 byli jsme ráno na trhách a zaparkovali auto v ulici a když jsme se vraceli, tak jsme ho měli ozdobené svatební stužkou 😀 a za námi dalších 10 ozdobených aut 😉 a ty co to zdobili, byli už vzadu a koukali kam jako odjíždíme 😀 z trhů jsme se byli najíst v nově otevřené jídelně Klepišově(vše od Klepiše), Moravský vrabec 45,- 😵 jídlo za hubičku, pití tam bylo dražší než jídlo 😅 a pak jsme jeli navštívit aspoň ségru, aby jsme neseděli doma 😉 Mareček spal v autě jen 30 minut a teď se ani nechystá a ani ho už dávat nebudu 😕tak uvidíme jak vydrží 😉 ale já bych mohla jít spát klidně hned 😅

@ined77 chápu, určitě je žehlička důležitější 😉 a ten parfémek jsi můžeš kdykoliv objednat sama přes net a ještě ušetříš 😉 🙂 Luky byl z cirkusu nadšený 😵 má je rád 😉 tady v tom byl unešený z Mývala a z koně, který kopytem počítal do deseti 😀 a holubi co se houpali na houpačce 😉 no vyprávěl celý večer 🙂

matova
28. srp 2010

Ahojte, u nás bol budíček raz o 3h, stiahol mlieko a neviem ako dlho ale nemohol zaspať, ja som asi vytuhla skôr....no a asi nevedel zaspať dlho lebo vstával až 8:15 😕 , mm nás nechal spať-síce fajn, ale šimon mi úplne odmietal ísť poo spať, už som fakt "kvitla"- keďže chodiť nevládal a motalo ho...nakoniec spí teraz od 14:10, ale nechám ho max do 16, lebo aj tu prší a kde sa vybehá tak to fakt neviem...možno zas v daždi s mm ako minule 😀

sherry 🙂 : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som si to ani nevšimla, tak som si to kukla teraz spätne a aj tú moju odpoveď a to zne teda fakt blbo 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - myslela som na toho môjho 😀 😀 😀 😀

prchalka 🙂 : šimon má len 86cm,ale 23 noha už mu je na knap.

ined: hamilton- to som ani netušila že sa toto robí 😕 . A pomocníci-áno super, tiež ma mohol mm trochu viac brať na vedomie aj skôr že? 😠 😉 A ďakujeme ku gratulačke 😉

gina: aký máte program, asi prší aj u vás?

gina333
28. srp 2010

@sherry28 : tak ste sa mali k tym svadobcanom pridat, aspon na pripitok 😉 😀

@ined77 : takych svagrovcov veru by somnechcela 😒 najprv navnadia a potom sa na teba vybodnu. 😠

@matova : no keby mne Sophi tak dlhi spala poo asi by bola hore este aj o 23:00. 😝

My sme poo boli u babky, vonku prsi, ale nastastie cez obed ked spinkala neprsalo tak ju MM pokocikoval, aspon chvilu bola na vzduchu. 😲 Teraz sa blaznia s Nati, dufam, ze bez ujmu na zdravi. 😉

sherry28
28. srp 2010

@matova 😀 to já to pokopala 😀 a tebe jsem pochopila, ale mému MM by to určitě nevadilo 😀 😀 jakýmu chlapovi jo, že? 😀

@gina333 😀

prchalka
autor
28. srp 2010

Tak jsme doma. Maminka moje se mě ptala, kolik jsem dala za stříhání, jestli asi 60 Kč... 😅 😅
Jinak měla zase burizony, pak nechtěla ani polívku, pak znova burizony, kynutou buchtu, tyčky, perník na strouhání atp.. 😠 😠 😠 😠 Spala 2x asi 40 minut a protivná je teda fakt fest dneska. Bobek aspoň dneska po dvou dnech byl! 😝
A zpátky jsme se stavovali u tchánů - už mají týden psa, navzdory našim zákazům, ať s tím dají chvíli pokoj! 😠 😠

prchalka
autor
28. srp 2010

Fakt dneska ubrečínek výstavní ☹ 🙄 😝 ☹ Jdem na mlíko a snad v klidu spát...Dobrou 😔

hancazivocich
28. srp 2010

Dobrý večer, já dneska nestíhám a mám absolutně po náladě - volal MP ze svatby - jedno auto mělo nehodu a nedorazilo. Snad nějaká závada na autě a bourali, přes střechu či co.. Chjo - kluci pořád neví co a jak...

Jinak madam se rozhodla, že bude vstávat každý ráno po 5. 😝 😝 😝, doufám, že je to k tesákům, jinak si jdu hledat nějakou traverzu - stromu by mi bylo lito 😀 😀

Všem dobrou noc

gina333
28. srp 2010

@hancazivocich : dufam, ze nic vazne sa nestalo tym svadobcanom. 😒

U nas sa konecne spi, uspavanie trva dlhsie ako obvykle, asi je to tym, ze sa neda ist von lebo vkuse prsi. 😠 Dufam, ze cela jesen taka dazdiva nebude. 😲

Idem spravit k telke pukance a pozrieme si dobry filmik.

Prajem pokojnu noc. 😔 😔

matova
28. srp 2010

Tak som ho nasilu zobudila o 16:10, zas mi to už na nervy ide, odpadávať cez obed bude ale nie a nie zaspať...Poo sme sa hrali asi 1h dnu a už sa nám zas trepal von, našastie už nepršalo tak dostal gumáky ahajde s mm vyvenčiť 😀 . Aspoňže tak. Ja normálne cítim po dvoch dňoch, že teraz ako s ním nebehám dostihy po vonku, tak ma to tam dole až tak veľmi nebolí. Ale na nohách som furt aby ste si nemysleli- doháňam varenie, upratovanie, žehlenie....(s mierou) 😉 . O 19:30 sa sám vybral do vane, tak fajn, a zaspával hodinu 🙄, spí od 21h.

prchalka:snáď už tie horné trojky teraz rýchlo polezú 😉

gina: on asi dospával ráno blbšiu noc a asi si to nejak prehodil- že doo vydrží dlhšie a poo kratšie-alebočo 😕 neviem. Poo má mm nakázané ho fajne vyšťaviť- hrajú naháňačky okolo stromov...u nás je ale poriadny terén aj na záhrade 😉 Ale to dlhé zaspávanie- to je fakt na mašľu, on mi dlho zaspáva aj keď to ťahá oveľa dlhšie bez spánku, proste nevie rýchlo zaspať a ja každý večer infarkty chytám...

sherry: 😀

gina333
29. srp 2010

dobre ranko 🙂

@matova : ja tiez trpnem ked Sophi spi do 8:00 ako na obed zaspi, ale doteraz vzdy do tej 13:00-tej zalomila. 😉 A normalne som rada ked nespi viac ako hodinu lebo tie vecerne uspavania su potom fakt na maslu. 😝

Noc super, bez budenia spala do 7:00. 🙂 🙂 🙂

sherry28
29. srp 2010

dobré ráno 🙂 u nás vylezlo sluníčko 😵
Mára usnul po osmé a v noci teda se dost vrtěl a volal mě ze spaní, ale jinak spinkal 😉 vstával o půl osmé 😅 jedeme na houby a po cestě koupím věci na super řezy a udělám 😵

prchalka
autor
29. srp 2010

Dobré ráno,
my zase malej bobek ve 2.40 ☹ ☹ a pak usínala snad hodinu a půl, prostě bylo asi 4.15, když jsem od ní vytáhla ruku 😖
Jinak klasika. Koukám na horní trojky a zatím jen prosvítají.

ined77
29. srp 2010

ahojky 🙂 ,
u nás se spinká od 11.45 🙂 .
noc docela šla až na občasné tlačenice, nechápu proč se na mě musí pořád valit 😠 😅 .
budík v 6.30, takže fajn. já jsem ráno uvařila a mazala dělat dolů tu chodbu..ufff. snad už tady naposled 😅 .
pak jsme šli na hodinku s matýnkem ven, ale teda kosa jak z nosa 😲 .ráno jsme tu měli jen +3 😲 .
a teď prší 😖 .
odpol jedeme k babi a dědovi, už jsem koupila pár zákusků ke kafču a čaji 🙂 .tak nám ta neděle aspoň uteče 😉 .
jinak teda včerejší uspávání taky děs 😠 ...celý den byl matýnek dá se říct zlatý....i venku čurkal bez protestů...ukazoval autům jak čůrá 😀 .takže fakt byl hodný, ani nějaké extra vztekance nebyly, ale teda ten večer 😠 ...no dostal i jednu po zadku-lehce 😔 .a pak už teda spinkal 🙂 .

matova 🙂 ...nám to říkala paní i na kurzu o tom hamiltonovi 😉 .teda není nic to nic příjemného, mě to docela bolelo, ale mělo by to rozjet porod 😉 .akorát teda pak člověk špiní a odchází z něj ta zátka.
no mohlo to TM trknout dříve, ale aspoń že teď máš malinko větší klid 😵 .ono to každodenní venčení sebere hodně energie..a zvlášť s takovým šídlem a v takovém terénu 😅 .

gina 🙂 ...no já to tady rozepisovat nebudu, ale situace u švagrů je poněkud napjatá a pak s nimi vypadá i ta domluva 🤐 .no všude je něco že, ale i tak jsme si to celkem užili..chlebíčky byly 😝 😀 a i mojito nealko jsem měla 🙂 .
babi prý...dělám to poprvé tak doufám, že tomu něco nechybí...tak říkám..no chybí, ten chlast 😀 😀 😀 , ale bylo to dobré i bez 😉 😀 .

sherry 🙂 ...o parfémek napíšu ježůškovi 😀 😉 .
jj, ty děti mají z cirkusu dobrý zážitek 🙂 ...už se taky těším až půjdeme s matýnkem 🙂 .píšu s matýnkem, neboť mimi z toho v té době ještě nebude mít rozoumek 😉 , plus to, že MM cirkus nějak nemusí, tak já se obětuju 😀.
jaképak řezy 🙂 ? já už se těším na zákusek 😀

hanca 🙂...jejda, tak doufám, že se jim nic vážného nestalo 😕 😨.
to brzké vstávání bude jen období, i u nás to tak bývá, ale teda trvá to i několik týdnů 😅 😝 .
tak snad to u vás bude kratší 😉 .

prchalka 🙂 ...noční bobek 😒 ...to potěší 😒 .
matýnek se mi teď poslední tři dny pokakal těsně po koupání, jakože už byl oblečený atd. 😖 ...ale teda pořád lepší než v noci, to jo 😒 .

normálně mi blbne klávesnice 😖 ...buď nepíše, nebo vynechává..no doufám, že je to jen baterkama...náhradní samozřejmě nemám 😝

ined77
29. srp 2010

u nás dospinkáno 🙂 .
posvačíme a razíme k babi 🙂 .
všem krásnou neděli a zítra páááááááá 🙂

babula
29. srp 2010

Kočky prepáčte,že vam sem tak vstupujem,len vas poprosim o radu, nechcem to tu vsetko citat,ale v zufalstve som vas nasla...malemu idu zubky,viem ze vtedy su deti nekludne atd.ale je mozne ze sa mi zo zubov v noci budi aj 15x, niekedy sa z nicoho nic rozplace,dam mu dudku a vyzera ze je tvrdy a za 15 min zas.uz sme s mm hotoví,skusali sme si ho dat aj k sebe do postele ale ziadna zmena k lepsiemu,akurat,ze k nemu nemusim vstavat, jednotky ma uz vsetky vonku a teraz sa prerezala prvá dvojka a mam pocit ako keby mu isli stoličky,stale si pcha prsteky az dozadu.cez den je celkom fajn,aj ked trochu upistany a v noci katastrofa....dakujem vam

prchalka
autor
29. srp 2010

Poo se spalo zase 2.20 s meziuspáním 😕 A MM je už skoro 3,5 h na motorce 😠

@babula IP

matova
29. srp 2010

babula 🙂 : ahoj: je to možné 😒 , dokonca tu v téme je to časté 😢. Mne sa budieval takto často keď mu vychádzali stoličky-fakt po chvíľke uspania už bol hore, plakal,....keď sa všetky vydrali tak sa to budenie pri ďalších zuboch zredukovalo na oveľa menej, ale musel vždy dostať fľašu...V najhorších prípadoch som dala Panadol baby sirup, inak používame gely určené pri prerezávaní zúbkov.

Inak ahojte- narýchlo som zapla net ale vypnem a pôjdem dačo požehliť...
Noc- pred polnocou vstal raz s plačom, ukľudnil sa bez mlieka a potom až o 5h, chcel mlieko, bo,la ešte dosť tma a šimon ale vyzeral už vyspaný, nevedel zaspať, škrabal do steny, búchal....ja som však zaspala a kedy on to neviem, ale mm nás zas nechal spať tak sme sapli až do 8:15, a teraz to tu vyzerá tak, že vôbec zatiaľ nespal, s mm boli von ale on mi nechce veriť že tá hodinka mu proste vonku na unavenie nestačí....On musí byť vždy celé doo vonku až do bezvedomia 😝. Ja som sa o 13h vyvalila do postele čo na to asi šimon, ale sa ani náhodou nepridal...akurát chcel veľmi otvoriť poo fľašu s vylisovanou hroznovojablčnou šťavou - bola som proti ale mm nech mu dám a a tak...tak som mu ju nakoniec dala, že hodinu potom mu dám pred spaním to jeho mlieko, ale on si stále chodil a pil z nej tak som odmietla ho vziať do postele aj s fľašou mlieka 😔 A keďže on bez nej nezaspí tak tu lietal...vyhnala som ich znovu von (malý nadšený), bolo tesne pred 15h, keď mi dôjde o 16-17 na smrť unavený tak asi aj mňa odvezú 😠. Ale čo ja budem v týždni robiť fakt neviem ,asi fakt nastavovať ráno budík 😕
zajtra inak mám ísť na kontrolu- ale nie s bábom, akurát o blbom čase- o 15h- a bus od nás ide len o 12:30, tak to bude asi veselé 😝

hanza🙂 : keby som bola tak statočná ako ty tak o tej 5h ráno zatnem zuby a vstanem, ale ja som bola hrozne ospalá a malý ma nechal ležať...nemusela som sa teraz strachovať čo bude ešte do večera...Možno chce zas nabehnúť na zimný režim? 😕 😖 😀
prchalka:večer napíšem, keď dožijem 😀
ined: chodbu- myslíš u vás v baráku? 😕. Inak je tu asi spojitosť- nevolá sa to tak preto že sa to potom už rýchlo spustí? Tak ma napadlo- L. Hamilton- ako ten pilot F1 😀
všetkým pekný zvyšok nedele 😉

matova
29. srp 2010

sherry: a ako ti vlastne naokoniec včera Marek vydržal do večera? dalo sa to s ním??,