• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
gino:hmmm, ta říkáš látkovky žádný posun jo :confounded: Ale si je zkusím dávat aspoň kvůli tomu, aby mi nečůrala všude možně, ta látka to snad z největšího zachytí. Já s tím teď trošku stresuju - ráda bych, aby to Adu pochopila do dubna, kdy by teoreticky mělo být to druhý mimi. Přece jen kupovat plínky pro dvě děti by nás asi zruinovalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sherry: díky moc za ten článek. Je to tam fajn vysvětlený. No tak to by byla příjemná náplast na makačku se dvěma dětičkama, že by bylo zas chvíli trochu víc penízek :slight_smile: Myslela jsem totiž, že u druhýho dítěte se to už nepočítá z platu, ale nějak třeba z příjmů za poslední dobu, že to prostě vyjde nějak jak rodičák. Tak snad se ti mimčák brzo otočí a přestane tě utiskovat :slight_smile:

Já se musím pochlubit s MM: my máme taky přebalovacího, koupacího, hracího a celkově fajn tatínka :slight_smile: On si Adélky prostě užívá a snaží se mi pomáhat co to jde. V tomhle ohledu na něj nemůžu říct půl slova.
7. zář 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My místo čurky zase řešíme bobeše, taky ho neudělá ani na wc ani na nočník a taky to bude učení na dýl. Ale jak jsem dostala lekci s tím, jak to nešlo, tak to prostě neřeším. Snad to taky přijde samo. Pořád lepší do spoďárů, než vůbec! A pořád lepší čůrat do plínek, než mít nějaký zdrav.problémy!
@lehna My jsme koupili v Baumaxu (myslím) polstrovaný :wink:
@sherry28 Mimčo leží příčně, jo? To jsem si o tom svým taky dlouho myslela a asi to tak nebylo, vlastně mi opět nikdy nikdo neřekl, jestli už je obrácený a jak.. :sweat_smile: Hlavně, že teda víš, jaký původ má ta ruka, nikdy jsem to asi ještě neslyšela!
Jj, supermuž :grinning: :grinning: :grinning: To on vlastně je! Hlavně hovínko sem, hovínko tam, to mu nikdy nevadilo :slight_smile: a přebalí bez problémů. Jen se osype, když náhodou sáhne na šušně :sweat_smile: :sweat_smile: A víceméně už s ní spí pořád on! Já už nemám ani na to střídání :sweat_smile: :sweat_smile:
@zuzanka26 Jééé, vy fakt snž?
@lehna Vy máte taky hodného tatínka, chválíme!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@hancazivocich Tak dokonalých tatínků je opravdu málo, hlavně těch chápajících situaci, ten stereotyp, ty problémy přes den... Možná že neexistuje žádný, i když možná u lehnů.... :confused:
7. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně, vlastně ještě katzi mají super taťku.... já zapomněla!!! Takových víc!! :wink: :slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno -já zkoušela i tyhle - http://www.nappy.cz/?p=productsMore&iProduct=54&sName=nappy-training-15-30-kg-20ks - a byly dobrý! Měla jsem ty menší - kolem roku, když nešlo jednu dobu přebalit v klidu... Teď o nich přemýšlím znovu
7. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: , tak dnes jen v rychlosti ještě toho musím víc zařídit :wink: .
noc celkem ušla :slight_smile: .
ráno cesta do zl na ko na neuro...no cesta cekem děs, matýnek protifka, ale přežili jsme :sweat_smile: .
hlavní je, že na neuro už nemusíme :dizzy_face: !!!
pak jsem doklusala domů i s babi, nachystala matýnkovi obídek a valila koupit dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám ale vše :dizzy_face: .
matýnek spinká asi tak 40 minut, tak doufám, že si dnes dáchne...já to potřebuju jako sůl :grinning: .
v rychlosti jsem do sebe nacpala tuňáka s chlebem a je po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
akorát mi matýnek nějak nechce v posledních dnech moc papat :unamused: ...jí jako vrabec :frowning2: .tak že by fakt ty 5 už? :confused:
včera se hrozně řehtal při vyslékání před koupandem, tak jsem vzadu zkoušela sondovat :sunglasses: ...ale nevím no, moc jsem tam toho neviděla :sweat_smile: .
tak a jdu honem kuknout jak u vás :slight_smile: .
7. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...člověče s tou další mateřskou sama nevím...paní mi to vysvětlila takto..kdybych měla stále platnou smlouvu, dojdu pak s papríem od dr. na žádost o PPM znovu k zaměstnavateli, a ten mi bude platit opět půl roku mateřské a pak si můžu zvolit variantu délky RD.jenže mně skončila smlouva už v době těhu :unamused: , takže mi platili MD a rodičák mám teď tříletý, což se hned po porodu druhého dítka změní, protože rodičák se vyplácí jen na nejml. dítko.tudíž ještě defacto přijdu o půlroku rodičáku na matýnka :unamused: .
zaskoč kdyžtak na sociálku a poptej se :wink: .
stejně si myslím že budu mít ještě nárok na nějaké přídavky nebo něco..ze 3 800 přece nemůžu žít :confused: .

co se týče tatínků...náš teda přebaluje bez problémů, koupe asi od 6m., dřív se myslím bál.dnes koupe každý večer co je doma :slight_smile: .ale zbytek je na mně :sweat_smile: .fakt ale je, že on je v práci od nevidím do nevidím, takže sám toho má taky dost :frowning2: .ovšem i on umí vypustit podobnou hlášku co TM :angry: ...však si zkusí až budu v porodce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a to bude ještě procházka růžovým sadem.dala bych mu ho aspoň na týden a i to by bylo málo :sunglasses: .ten z matýnka kolikrát teče už po půlhodině :rolling_eyes: :sweat_smile: .

jinak moc děkuji všem za přání :slight_smile: ..snad se byteček povede :slight_smile: .
7. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..jejda, tak snad se mimísek brzy otočí a ruka brnět přestane :frowning2: :wink: .to jsou věci tohle :frowning2: .
7. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Luky úkoluje, Mára spí :wink:
@hancazivocich asi budou dobrý, ale vyjdou stejně draze jak pampersky :confused:proto jsem našla levnější variantu a nestěžuju si :wink:
@prchalka jojo mimi je napříč, dr. tápala když ho poslouchala kde asi může být, tak dělala utz a zjistila, že je podélně a říkala kde má hlavu a nohy, takže už mi trošku do sebe zapadá to brnění :unamused: ale teda člověk by si nepomyslel, že to bude takto, když předtím dvě těhu v poho, ale to tak bývá :wink:
7. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 taky v to doufám ani ne tak kvůli tý ruce(i když je to teda neuvěřitelná bolest) jako kvůli tomu, abych nemusela nakonec ještě na císaře :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se loučím, po 14h razíme do města, budu až večer.. Ovšem dítě už se 2x probudilo a ještě teď zachrápla!
7. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už přišel Lukyho stůl :wink: zůstal venku pod stromem, protože váží asi 30kg :grinning: i ten s PPL měl co dělat aby ho vyndal s auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže po schodech těžko, musej být aspoň dva až to ponesou :wink: ale vidím na něj z okna, takže dobrý :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...mimi se určitě otočí, ještě je čas :slight_smile: .

ááá my se budíme, tak letím se věnovat, páčko :dizzy_face:
7. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, môj expert konečne spí- od 14h :cry:.
Noc- do 3h sa spalo, od 3 do 5h som s ním bola trikrát na nohách- mlieko,+ 2x mazanie gelom :astonished:, spal nakoniec do 8:15, keďže som mala navarené tak som sa rozhodla ísť ho vyničiť vonku- boli sme nielen na záhrade ale aj na dlhšej prechádzke- neviem kto tu koho vyničil, po obede a mlieku zdrhol z postele, akurát som sa rozčúlila...potom šiel nazad dobrovoľne a nakoniec teda zaspal. To potrebuje vresk? ale ani sa nejak nebál lebo sa mi smial... :pensive:

ined :slight_smile: : aj tvoja smska došla, čítam že na neuro už nemusíte tak gratulujéééééém :wink:.
Inak dočítané nemám, tak snáď teraz.
7. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: : akurát som sa ťa chcela spýtať kedy máš kontrolu u gynek. Ja som čítala že dieťa sa do správnej polohy otočí keď žena je často na štyroch, môžem ešte kuknúť ak chceš, kamoške to pomohlo :wink:
prchalka :slight_smile: : jj presne, hlavne nech sú zdravé tie deti a my popri nich :grinning: :wink:
gina :slight_smile: : :grinning:tak to vydrž než neodíde :grinning:a potom plienka šup :grinning:, u nás to je rpoblém asi že nemá na to čas- jedine keď tam dám knižky čo dlhšie nemal...ale fakt neviem či je to dobrý zvyk...neznášam keď mm číta na wc :grinning:, inak som počula ďalšiu "dobrú radu" vraj dávať na wcko keď pije mlieko- no toto sa mi fakt už zdá humus nehygienický :confused:. Dnes vliezol svokre do sklenníku a tam už len zasvietili veľké oči a bolo to, a potom nechcel ísť domov, asi už mal vidinu prebaľovania... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ti verím, vkuse prezliekanie, hlavne tá kakanica- on ju má redšiu a užteraz nestíham pri ňom takmer nič tak fakt ja neviem.
Kamoška vzala malej plienku vonku a to dieťa teraz odmieta piť vodu, lebo na nočník keď jej treba nechce sadnúť, chce to robiť len do plienky...mojmu by aj jedno bolo kde naloží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanza :slight_smile: :jj, mikrospánok, to fakt radšej oddelene, ešte aby si nakoniec bola na vine ty, že? Ale s tou kuchyňou :grinning: :grinning: :grinning: , ja sa tiež nedivím :grinning: :grinning: :grinning: a niekedy už sa v tom aj vidím :grinning: :unamused: :confounded: :rolling_eyes: :pensive:
7. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : to preco odvykne do nich cikat a kakat? nechapem :astonished: :astonished: :astonished:

Cez obed zase spala skoro 2 hodky, MM s nou bol vonku, no nech si ju este uzije kym je doma. :wink: :wink: U nas je krasne pocasie, svieti slniecko ale uz sme doma, treba my zehlit, MM pozera s malou futbal a Nati je este v meste s kamoskou. Normalne som rada, ze mame Sophi vsak Nati ma ani do mesta nevola, vsetko riesi s kamoskami. Vyhoda velkych deti. :slight_smile: :wink: :wink: Dnes som stratila naucnicu co som dostala od mojej mamy na narodky. :cry: Kupila som ich v Spanielsku, takze na podobne u nas nenatrafim. No, dari sa my dnes. :astonished:
7. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 jé já včera taky ztratila naušnici, stříbrný kroužek, ale našla jsem ho večer v posteli :wink:
7. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : no ja som si vsimla ze nemam ked sme prisli z mesta :unamused: bola to strieborna nausnica ale s takym velkym zltym kamenom, u nas take nekupim nikde, mala som to tak nastoknute v uchu, od zadu to nebolo s nicim zaistene, nechapem ako my mohlo vypadnut. :astonished:
7. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím,
přijely jsme v 6h domů, hlava mě bolí jak střep (to pokaždé, když výletím, i když piju auau) :confounded: :frowning2: takže jdu asi hajat.
Prdelka se ve městě vyřádila na hřišťátku, jedno je mezi paneláky a je tam atrakcí pro 10 dětí, takže ani nebyly žádný honičky a rvačky. Jedna holčička tam po ní hodila lopatku s pískem a čorí se konečně hnala ke mně. Tak jsem se jí smála, že to schytala a že aspoň vidí, jaký to je :sweat_smile: Ta druhá maminka se taky smála, když jsem říkala, že jí to aspoň konečně někdo vrátil, že se nic neděje :sweat_smile: :grinning: A holčička měla krásné neobvyklé jméno - jako moje mamka :slight_smile: teda pokud jsem se nepřeslechla :sweat_smile:
Dobrou noc všem!!!! :pensive:
7. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : takze akcny den mat za sebou :slight_smile: :grinning:

Spinkame, idem k telke dufam, ze dnes bude kludna noc, lebo mam den blbec. :unamused:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
7. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
večer už jsem nestíhala sestavovali jsme ten stůl až do osmi :wink: , u PC byl Luky a pak už jsme šli rovnou spát :wink: ta ruka je šílená, nic v ní neurdžím ani rychlovarnou konvici s vodou :sweat_smile: dneska jedu na KO, tak aspoň budu vědět na čem jsem :wink: jdu je chystat
8. zář 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@sherry28 : drzim palce na KO. :wink:

Noc v pohode, zobudila sa ale o 5:10, dala som ju k sebe ale v kuse sa prehadzovala ako s vrtulou v zadku :unamused: tak uz som potom nemohla zaspat. Samozrejme este spi, ja idem chystat Nati do skoly. :dizzy_face:
8. zář 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
na výletě bobeš nebyl, takže opět o půlnoci :frowning2: To je horší, jak s miminem!
Já si lupla na noc 2 prášky na hlavu, břicho a záda a docela to bylo i lepší, ale na to, jak jsem byla unavená jsem se budila asi 4x a od nějakých 4.20 jsem už vlastně nemohla zabrat :frowning2: :angry: Kdybych aspoň využila ten čas a dokázala spát, pak bych si nemusela stěžovat na nevyspání. Hlavně jak se pak budí za hodinu poo a jdem ještě na postel, tak tam mě to vždycky bere. My jsme vstaly a hnedka byla na ČT1 pohádka, tak jsem měla chvilku, ale už musím!!!
8. zář 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dnes jsem se vyspala: byla jsem tam jen 1x kolem 1h, pak spala až do rána. Dala jsem jí večer po dlouhé době Chamomillu, tak že by ta dobrá noc byla tím? U nás je za okny šedo šedo šeď :confounded: Jdeme na 10h do cvičeníčka, tak nás to donutí jít ven, jinak bysme dopol. nešly.
8. zář 2010 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : ja nedavam od piatku Chamomillu, dosla my a furt zabudnem kupit. Ale na pocudovanie spi tak isto ako s s nou. :wink: I ked neviem ci dnes znova nenasadim, zda sa my, ze tie patky ju trapia, stale dava do zadu do ust flasku a to predtym nikdy nerobila, a moc sa jej nechce hryzt. Ked navarim nieco kasovite, omacky, alebu kuskus tak to zje, no vcera sa s rizotom trapila. :unamused:
8. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gina333 Sím tě, vy spíte výstavně, když se vzbudí v 5 ráno!
My zas teď 8.15 vykládka.. no hlavně, že to jde :sweat_smile:
8. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka : no hej, teraz je to celkom ok. :slight_smile: Ja som zase dala latkovku, samozrejme sa dos.ala uplne, zeby jej to vadilo nemozem povedat :astonished: ani prebalit sa nechcela dat. Samozrejme plienku som musela vyhodit, lebo to co tam bolo nalozene by nikto nevypral. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 já jsem šťatsná, že někdo vymyslel papírovky :grinning: nevim teda jak s látkovkama, ale to by mě neba :wink: dokola to prát a sušit :unamused:

@ined tak penízky už jsou u mě :wink: dneska dorazily, hned jsem je přeposlala :slight_smile: tak by je měla paní do pátku mít u sebe :wink:
8. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : do piatku to vydrzim s latkovkami, potom ide MM prec takze ma nebude mat kto komandovat. :grinning: Mas pravdu latkovky su o nicom. :astonished:
8. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem ako ma po 16 rokoch manzelstva dokaze MM prekvapit a vytocit do vyvrtky. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 látkovky = práce pro ženskou navíc :grinning:
8. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek