• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
@hancazivocich :slight_smile: ..no nic jako :astonished: ..to měla být legrace :pensive: :grinning: ..už mlčím už mlčím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
8. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : juj, tak to si mala co robit , vycistit vanu. :wink:

Sophi spinka, dnes sa neslo do kocika pretoze vonku prsi, fuka no hruza pocasie. Idem sa pustit do zehlenia kym nepride Nati zo skoly. :wink:
ad plienky: my sme mali dlho Tesco potom som presla na DM, su rovnake, len tie z Tesca tak sustia. Nestava sa my, ze by ich precurala tak som spokojna. :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...hmmm :sweat_smile: , no než kiki doroste bude výběr bot určitě ještě lepší :wink: .no a po kom by tu 38 taky měla mít? :grinning:
8. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - dyť já vím :grinning: :grinning: - jen my dvě se prostě musíme provokovat, že? :grinning: :grinning:
Mlčíš? A ty ? :confused: :astonished: To nevydržíš!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Člověče, to ti byly situace... kolikrát - ale člověk se aspoň rychle otrkal :grinning:
8. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 :slight_smile: ...no jo, bylo to zábavné dopoledne :grinning: .
kdyby jsi viděla matýnka co dělá před spaním, tak se budeš spíš divit, když plenku nepročůrá :grinning: .
je to melena :angry: :grinning: .
tak ať sophinka pěkně spinká i doma :slight_smile: .
8. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - ale já bych jí tu 38tku tak přálaaaaaa... Jenže.... tu bude mít tak ve třetí třídě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..my se nějak provokujeme??? :confused: :sweat_smile: :grinning: ...to jsem si teda nevšimla :sweat_smile: , máš ten pocit? :grinning:
to ti věřím že máš pestré zážitky :grinning: .
8. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...já ji mám, ale nedám :grinning: .ale tak nevíš, třeba bude mít nožku spíš po tobě :wink: :slight_smile: .
8. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ined77 ale to víš, že ne..... Vůbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale Matýnka jsi pochválila - že to aspoň umístil.... dobře, ne? :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - spíš po chlapovi - má ji takovou.... Máma tomu říká sloupy!! Prostě oni to mají v rodině - i jeho mamina vypadá a je štíhlá, ale normální kozačky neobuje, páč má nožku takovou... netabulkovou :sweat_smile: Prostě č. 41, ale silný lejtka - jakoby oteklý... U mě je to obezitou, u nich genetikou :pensive:
8. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..já se zmohla jen na smích..ono totiž už při vyslékání slípků z něj vypadl bobek co tam už měl :grinning: ...tak to chudáček asi ještě držel :grinning: .šikulka :grinning: .
já mu nenadávám když se počurká, jen občas lamentuju, že kdo to má pořád prát :wink: :grinning: .
on je totiž i takový expert, že si sedne třeba sám na nočník, ale pipíka nechá venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..to je pak fontánka :grinning: .no ale zlob se na něho :sweat_smile: :wink: .
jo s takovýma nohama jsem viděla včera jednu paní...ještě jsem si říkala, že na svou postavu má opravdu takové sloupkovité nohy :fearful: ...jéé, matýnek pláče :frowning2:
8. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
též pláčeme, valím.... Teda hulákáme...
8. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme vzhůru :slight_smile: .spinkal 1.45, stačí :wink: .
na otázku jestli je vyspinkaný do růžova mi opět odpověděl že ne :grinning: .
8. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sherry :slight_smile: ..co ko? jsem napjatá a ty nikde? :fearful: :confused:
8. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás se spalo asi 45 min a béééé mamíííí a celkově tak 1.30! Nic moc dneska. Asi jsem trošku zachrápla, jak jsem tam u ní ležela a pak otevřu oči a ona na mě čumí :sweat_smile: :grinning:
Tady teda jela diskuze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla Happy celkem ráda, ale fakt ty 4+, 5tky jsou velký, tak už se těším, až se jich zbavíme a na noc ty Tesco zelený, až teď naposled se nám jednou jedinkrát roztrhla, jinak v pohodě!
Já teda nohu měřila nedávno a tak cca 14,5 cm určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... baletka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas spalo 1:10, super, Nati ide do tanecnej a my ku svokre, MM jej slubol opravit malovku tak ideme asistovat. :wink:
8. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mates mi za 2 minuty bez dohledu vylil v obýváku na stůl jupíka a vymáchal si tam celé ruce až pod krk :angry: .dnes už je potřetí převlečený :rolling_eyes: ...moje nervy :angry: :sweat_smile: .
jinak já se loučím a přeji všem fajn den i noc :slight_smile: , páááááá
8. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, u nás sa včera zaspalo o 21:15, vstávalo sa zas neskôr- o 8:15 :confused: , o 4h sme boli hore a zas po mlieku nevedel zaspať, tak sme mastili zuby.... :astonished: .
Doo sami dvaja, a nechcel mi ísť spať, cez obed prišla svokra zahliadnuť tak ju malý ťahal že sa chce hrať ale nešla...zaspal o 14:05 takmer celkom ako včera, zas budem asi budiť, aby nešiel spať potom až príliš neskoro. Dočítané nemám- zatiaľ :wink:
8. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, u nás sa včera zaspalo o 21:15, vstávalo sa zas neskôr- o 8:15 :confused: , o 4h sme boli hore a po mlieku nevedel zaspať, tak sme mastili zuby.... :astonished: .
Doo sami dvaja, a nechcel mi ísť spať, cez obed prišla svokra zahliadnuť tak ju malý ťahal že sa chce hrať, ale nešla...zaspal o 14:05 takmer celkom ako včera, budem ho musieť zobudiť ako včera, aby nešiel spať potom až príliš neskoro. Dočítané nemám- zatiaľ :wink:
8. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
plienky- nosíme pampers č. 4- vždy v akcii v Metre, vyjdú niekedy ešte lacnejšie ako z Dm, ale keď niesú v akcii, kúpime DM- ako gina :wink:, zelené Tesco sme mali, ale tiež sa mi vidí že oproti DM sú šušťavé.
prchalka :slight_smile: :talent mánia :grinning:. Môj sa "naučil" povedať: Jlia :sweat_smile: (júlia)
gina :slight_smile: : mm chcel aby sme látkovali- už v porodke som to spomenula ststričke a ona oči vyvalila, že prečo a tak, a tiež že je to ešte aj drahšie...ale hlavne sa spýtala či nieje starší ročník- a ja ja že je :grinning:, tak že ahaaa :wink:Ale prišli problémy s kojením, kakal každé tri hodky aj vnoci, tak už si na ten nápad ani nespomenul :grinning:
ined :slight_smile: :super na neuro, to poteší :wink:. Kočiarik- áno, budem rada, ďakujeme :dizzy_face: a ako sme sa dohodli, neskôr ho darujem :wink:, v prípade potreby Ti prepošlem nazad :grinning: :wink: .
katzi :slight_smile: : máme rovnaký problém, akurát mm odchádza ako myška o 6h, nechcem aby ho budil, lebo ja vnoci nemôžem zaspať tak dospávam ráno- a potom je tu problém, ale asi dvakrát to tak vyšlo že nespal dovečera a bol to total horor vydržať to, proste ešte ten spánok potrebuje len tiež dávať ho o 16h to je na mašľu, to by nespal do noci..neviem čo s tým.
hanza :slight_smile: : my máme 23 topánočky a tlačia ho, krivia sa mu nechtíky nadol, ale keď dám botasky 24, tak v tom nevie chodiť, zakopáva o špičky, nechce ich, asi sa mu zdajú veľké alebo aj sú, neviem. A už má aj jesenné vysoké šnurovacie 24 elefanten-tu z bazáru, ale neviem neviem...

sherry :slight_smile: ????dúfam že všetko je ok :astonished: :wink:
8. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podávám info o KO, byla jsem tam na třetí, ale odpo jsem neměla čas sem zajít :wink: přijede ségra s Kájou, tak jsem vařila :wink: tak mimi už leží hlavou dolů, ale je o něco menší asi o 12 dní :confused: nedělám si z toho hlavu, Luky byl taky menší :slight_smile: jinak ta ruka prý vypadá na kapiláry :sweat_smile: dala mi kombinaci hořčíku s B6 a chce mě vidět za 14 dní, pokud to neustane, tak mě pošle na neurologii :confused: a na velký utz do Kolína, tak uvidíme :unamused:
8. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - a nemůžeš mít spíš něco se šlachama? Nebo sy karpálního tunelu? Tenisovej loket - toho může bejt.... Ale hlavně, že je mimouš správně natočenej, ne? A pohlaví? Asi pořád není vidět, co? Teď už asi ani moc k vidění nebude - až na porodním sále
8. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich šlachy asi ne :unamused: no dr. taky říkala něco o karpálním tunelu, že je prý víc variant :confused: zkusí mi dát to béčko s hořčíkem(hořčík teda beru)a uvidí se, pokud nebude zlepšení čeká mě neurologie :sweat_smile: a velkej utz v Kolíně, takže tam by pohlaví bylo vidět, jinak jsem se ani dneska neptala(nějak mi to je už jedno :unamused: ), jen doufám, že je mimčo jen menší a je jinak zdravé :wink:
8. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : dufam, ze na tu ruku ti lieky zaberu. To nevadi, ze je mimco mensie, ved dobreho vela nebyva. :wink: :wink: :wink: Ale zdravucky je urcite, to sa neboj. :dizzy_face:

My sme poo boli iba u svokry a potom trocha v meste,ale fuka studeny vietor takze to moc na prechadzku nebolo. :unamused: Ja som malej kupovala vcera papucky, no my mame malinku nozku, iba 22-ky :slight_smile: :slight_smile: este som pozerala ci nemaju aj zimne, chcela by som pre nu take hrube snehule, ale tie estre len maju dostat.
8. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - já neurologii měla - neboj se toho! Já si před.... ty jo.....před...5,6 roky rozdrtila ruku - rsp. svaly, cévy a nějaký nervy či co... Jak jsem propadla z půdy a sama sebe přivřela do poklopu... Takže ty bolesti a brnění znám.. Moc dobře - mně se tlemili i doktoří - že nedokážu otevřít obvazový materiál... Jsem levák - a vypadávala mi i taška s nákupem, psát moc nešlo... Tři nebo čtyři prsty to chytlo...
Miminko je mladši... No - stači, že třeba MS měla posun, ne? Takže by se lišil termín podle MS a UTZ...Naše se rozcházela podle UTZ a MS o 15dní... Neboj, bude to ok.... :wink:
8. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak moc prosím o radu - MP jede o víkendu na ten off sraz... Tchánovci mají chatu tak kilák a půl od místa, kde se to bude konat. Ale na chatu ten víkend nepojedou - tchyni se zkomplikovalo hojení rány... A MP mi nabídl, jestli bych tam s malou nechtěla být? Že by se tam za námi třeba zastavil, zajel, nebo my za ním. Taky že by se tam přišel vyspat - takže bych mohla i zatopit, aby šel hajat do teplýho.. Jenže já pořád váhám - sama s malou - sice wc, sprcha, kamna, sporák, vše tam je, ale malá je divoch a sama jsem tam s ní nikdy nebyla - co myslíte? :sweat_smile: :pensive: :confused:
8. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : ja by som tam sama nesla, ale to je len moj nazor. Urcite by my tam bolo na nervy samej s malou, a keby prisiel muz iba na noc sa vyspat, tak to by ma aj vystrelo od nudy. :unamused:

Po 45 minutovom uspavani konecne spime, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechodi sa von, neni vybehana tak potom vecer nie je ani unavena tak to potom tak aj vyzera. :astonished: Tak idem konecne k telke.

Pokojnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
8. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy díky :slight_smile: já právě zhruba vím, kdy jsme otěhotněla a to jsem i říkala i dr. že to muselo být na Valentýna(jen jednou jsme to porušili bez antikoncepce, jinak jsem čekala na termín k dr.)a dr. mi řekla, že jí to na 14.2.neodpovídá, že mimčo odpovídá dřívějšku(při prvním utz) a že termín porodu je 2.11., takže to je nejspíš blbost a termín je právě o těch dvanáct dní šouplý :wink: potom by i mímo odpovídalo :dizzy_face:

přeju vám všem dobrou noc a jdu si něco udělat s tou rukou nebo se zblázním zase to šíleně bolí, nemůžu psát :frowning2: tak všem klidnou noc :pensive:
8. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich záleží jak ty to bereš :wink: já bych sama na chatu s dětma taky nejela, potřebuju se cítit bezpečně a tam bych se teda moc necítila :confused:
8. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj u nás sa konečne spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
sherry :slight_smile: : to je fajn že mimi už sa otočilo :dizzy_face: , a termíny...u šimonka ja som bola presvedčená že mal byť termín ešte o týždeň neskôr, ale na to sa ohľady nebrali, len podľa PM a utz. A neboj, podľa prietokov v 30tt mi dr. vravela že malinká je trošku vzrastom pozadu a o 2 týždne na to už že úplne o.k, tak to sa tiež mení :wink:. Ruka- no, je to na figu, hlavne keď je vždy doma a okolo detí čo robiť :cry: . A som zvedavá čo povie veľký ultrazvuk v Kolíne, dúfam že tu ešte budem :sweat_smile:.

gina :slight_smile: : čo to má byť u nás to počasie?? kde je to babie leto??? :angry: :confused:
hanza :slight_smile: : ja by som šla na chatu, keby to nebolo niekde na samote ale normálne medzi domami a hlavne keby malý v pohode zaspával aj inde. + počasie by muselo byť fajn, aby mohol behať po vonku, keďže tam nebude mať hračky...inak nie :wink:. A teeeda, ty fakt priťahuješ úrazy, alebo úrazy teba :unamused:
8. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek