• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

7. listopadu 2017 
@matova - jukla jsem na Jůlinku, je moc super, s manželem jsme se shodli, že je to kus ženský. Hlavně zdravíčko všem :wink:
17. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : dik som na obidve velmi pysna, vydarili sa nam. :slight_smile: :slight_smile:

O chvilu dam krpatu spat a potom sa vrhneme s Nati na talentov. To bude zase prepinanie. :wink: :dizzy_face:

Pokojnu noc prajem. :pensive: :pensive:
17. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - když tak na tě koukám, tak mají být po kom kočky :wink: , když tak koukám na sebe, tak jsem ráda, že mám kluka, holčičku bych neriskla, u kluka na tom tolik nesejde :grinning: :grinning: :grinning: tak užívejte večera a nezlomte si palce při tom přepínání :grinning: :grinning:
Dobrou noc všem :slight_smile:
17. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen hlásím, že dnes celý den rozdejchávám zase nějaký nepravidelný stahy :sweat_smile: ale bolej dost a jsou křížový, to jsem netušila, že si tenhle třetí porod tak vytrpím :sweat_smile: :confused:
přeji všem dobrou noc :pensive: já spát nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

@matova až budeš mít chvilinku(jasný, máš toho teď moc), tak je tady na tebe spousta otázek :wink: :grinning:

@anta ty jsi hrozná, jak to můžeš říct :fearful: :confused: máš krásnýho kluka a holčička by byla taky krásná, vždyť by byla tvoje přeci ne :wink: každá nemusí být modelka :wink: :slight_smile:
17. říj 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - to byla samo legrace, Honzík se mi vážně povedl, to se ti tak jednou dvakrát denně zastavím a nahlas Honzíkovi řeknu "ty jsi tak krááááááásnej" a je to fakt. Má štěstí, ksichtík má po mně a postavu po manželovi, je to řízek :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad neporodíš :wink:
18. říj 2010 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

@anta : presnae ako sherry vravi, urcite by si mala krasne dievcatko :slight_smile: :slight_smile: dokonca ti prajem aby si mali doma parik. :dizzy_face: :wink:

@sherry28 : dufam, ze si este 2v1. :wink: :slight_smile:

U nas OTRASNA noc. O 22:00 uz revala, musela som si ju zobrat k sebe, nastastie zaspala po chvilke. Ale o :1:30 uz bola hore zas a cele 2 hodiny vydrzala vrtiet sa , motatat sa no hroza. Vstavala samozrejme so mnou. :astonished: :angry: Zda sa my ze ma plny nostek, asi ide na na nu nadcha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude zase den. :astonished:
18. říj 2010 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak včera spala 2h jak špalek, pak už jsem jí trochu pomohla a to teda byla nálada! :rolling_eyes: :angry: Večer usnula naštěstí kolem 20.30, ale za 2hodiny zase bobek, MM ráno psal, že se na něj dneska pořád lepila a já - jsem nějaká nedospalá, od 4h už zas mžourám :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vstávala v 7h a už 3 minuty po probuzení hysterie a vztekání (kvůli dudlíku, který jsem našla pod polštářem a dala na okno)! Dole se nechtěla svlíkat z pyžama, tak jsem jí nechala, pak se svlíkla sama a zase se zamotala do nátělníku - a u toho všeho prostě řev a vztek. Už jsem se teda vařila, to je brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
jen v rychlosti :

Matova : krásnááá holčička!! Moc gratuluji.... Možná jsi to někde psala, ale měla jsi stejný začátek jako u prvního? Prasklá voda, nebo začaly kontrakce?

@sherry28 - a jajaj, ty asi už kinder vajíčko nejsi, vi'd? Pevně doufám, protože po dni křížových bolestí bych ti to i přála... Vím, že jsi chtěla čekat, ale snad už se Eliášek rozhodl? Fungování s dvěma dětma a bolestma moc dobře nejde.... A pokud jsi 2 v 1, tak ať je to v klidu... Drž se, myslím na tebe!!

Já sem te'd moc nechodím - jsem ko po nocích s uřvanejma sousedama přes zeď ... Spím tak 4 hod a z toho ještě řve malá.... Večer ji vzbudili po jedenácté - ta uplně mimo, řev, pláč, nemohla se probrat ani usnout.. Jako kdyby nevěděla, kde je či co... No, na druhý straně hned přestali - jako když utne - že by jim to došlo? Ale trvá to už přes 14 dní - každou noc a já fakt padám na hubu..
Mějte se děvčata..
18. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, holčinky, co to čtu? Myslím na vás. Musí to být fakt těžký takový rána. Já osobně jsem vzhůru od pětim, no dýl jsem nevydržela, chjo chjo. No a to mi ještě ve čtvrt na jedenáct zaskočila slina, tak mě to vzbudilo, asi se mi zdálo o jídle či co :grinning: Honzík se, co se týče spaní, háže do klidu, už vstává tak v těch 7 hodin, což je lepší, že aspoň nedržkuje :wink: Chtěla jsem s ním jít ven a on se postavil na zadní, že nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : tak to je des ti tvoji susedia. Ja uz by som nanich zavolala policiu. :angry:

@anta : takeho spaca ti tisko zavidim :wink: neviem u nas sa kedy dopracuje k normalnemu nocnemu spanku. :astonished: A este k tomu to jej jedenie, no hroza. :frowning2:, dam jej do pusy jedlo a ona to neprelhtne, ale bude to drzat na boku v puse. No fakt neviem preco to robi. :sweat_smile:
18. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - jojo, spí krásně, ale pozor, máme tady období vzdoru! Venku se mi zasekl a že nikam nepůjde a ne a ne a ne a ještě si k tomu pěkně dupne a řve, tedy nepláče, ale ječí, že nikam nepůjde :grinning: :grinning: :grinning: No tak jsem mu utekla, co s ním :grinning: :grinning: :grinning: Ani by mi nevadilo, že se takhle zasekne, ale vadilo mi to, že se zasekl u houmlesáků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a to ho dostávejte z dosahu :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta : tak to potesi, asi sa mu zapacili, alebo zavonali? :grinning:
18. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi spíš zavoněli :grinning: :grinning: :grinning: Manžel už mi včera říkal, že s ním pořád o něčem diskutoval a že si nechtěl dát říci, tak holt si bude muset dát říct od maminky :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc zase nic moc...těsně před usnutím hodil matýnek opět bobáše do plenky, o půlnoci už kňoural, pohladím ho a just byl pročuraný :frowning2: ...to je teď skoro každou noc..tak buď jsem fakt už blbá a neumím mu tu plenku nandat :angry: nebo už fakt nevím :sweat_smile: ...možná to má z toho jak se pořád vrtí a usádluje..no děs :unamused: .
jinak do mě celou noc kopal, valil se na mě..zkrátka jsem super vyspaná :rolling_eyes: ...a do toho od rána prší.takže venku jsme ani nebyli..já vyžehlila, upekla bábovku a vyprala.matýnek udělal čurbes...všude jsme měli zaparkované auta :grinning: a pro lepší cirkus nám jelo skoro 2x hned po sobě jáchyme hoď..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .ale jinak byl naštěstí hodný, křik byl jen jeden a to když se rozhodl, že bude tahat žaluzie :angry: .
odpoledne vůbec nevím co vymyslíme...chtěla jsem jet plavat, ale v tomhle počasí jet takovou dálku trajflem..no uvidíme.tatínka máme opět v práci, tak si musíme vystačit sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak to je od nás asi vše a jdu vás dočítat :slight_smile: .
18. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ..tak čekám sms :dizzy_face: !já myslím, že elimu už prospěly ty dny navíc a cosi dohonil :dizzy_face: .
tak to teď budu napnutá jak trenky :grinning: .

@gina333 :slight_smile: ...krásné fotečky :slight_smile: .
noc vidím, že byla náročná asi skoro u všech :frowning2: .

@prchalka :slight_smile: ...jj, to je klasika..to nechci a to nechci a křik a řev....od rána je to fakt boží :confounded: :sweat_smile: .

@anta :slight_smile: ..to i matýnek je takový oslík..někde se kousne a nepůjde ani zaboha :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak ať se převýchova zadaří :wink: ..u nás je to také tak...zvedni to...nenene.... a kdo to zvedne???maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
co se týče holčičky, tak popravdě řečeno jsem se toho samého vážně obávala, ale je to přesně jak píše sherry...každá nemusí být zrovna modelka
:wink:.a naše kačka bude určitě taky hezounká
:slight_smile:

hanca :slight_smile: ..tak takhle dlouho bych mlčet nevydržela :angry: ...já bych na ně vlítla už po první takové noci..musí si holt uvědomit, že nežijí na samotě u lesa ne? :angry:
no snad jim to fakt docvaklo...a co tam jako pořád slaví nebo co dělají??? :unamused: ..fakt děs :frowning2: .

18. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: ahojte,

i u nás noc nic moc (předchozí noci tady u mámy byly fajn - budila se poprvé až kolem 4h, šup ke mě a ještě v klidu spala do 7h). Dnes byl řev v 1h, pak ve 4h, šla ke mě, ale motala se, cestovala, .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno jsem ji budila úplně na sílu po 7h, spala by snad do 8h,ne-li dýl. Což o to, já bych spala taky, ale pak by nešla po o a to mi zas za to nestojí :wink:

matova: kukla jsem na Julinku. Je to panenka, hlavně na té fotce jak kouká očičkama je k pomazlení :dizzy_face: Úplně mě to nějak dostalo ty fotky toho čerstvě narozeného miminka, je to stejně zázrak :dizzy_face: Musím říct, že se na to idealisticky už taky těším, člověk na to špatný naštěstí rychle zapomíná a já už vlastně ani nevím jaký to bylo když jsem v šestinedělí pořád brečela a nevěděla co s tím malým řvounem :grinning:

sherry: myslím na tebe s Eliáškem. Možná to už máš v tuto chvíli za sebou? :confused:

hancazivocich: to je fakt za trest v paneláku chytnout blbý sousedy :confounded: Zkoušelas si s nima jít promluvit jestli by večer nemohl být klid? Já jsem na jedny naše sousedy v létě taky šla - i když to nesnáším tyhle situace. Ale to už bylo taky na palici - jejich mladej si pořád přes prázdniny pouštěl šíleně nahlas hudbu, nám duněl celej byt :angry: Po té návštěvě u nich to naštěstí ale přestalo.

18. říj 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : aj u nas prsi, poo aj tak musim von, treba my na nakup. tak sa uz teraz tesim ako to zvladneme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

sherry : tak ako????

Uz spi, zaspala o 12:00, obed nezjedla nic moc, iba par lyziciek :confused: esteze vypila flasku mlieka. :wink: Mozno, ze uz sa jej tlacia patky, preto ta nechut do jedla, normalne jedlo jej nesmakuje, zato cokolada, popcorny a blbiny by vyjedala. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta, ined: já taky nepatřím mezi modelky a mám pocit že Adeli zdědila po mě i po mojí mamce krátký nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: U těch holek je ale velká výhoda, že můžou hodně dohnat s pomocí šmínek, hader, kadeřníků atd. Já na to u sebe taky sázím :grinning:
18. říj 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás se nespí, ani se to již neočekává :wink: Já ten vzdor beru sportovně, jsem ráda, že se správně vyvíjí :wink: Ať si dupne, já nepovolím :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK UŽ JSEM SE NARODIL!!!! :grinning:
VÁŽÍM 2,6 KG A MĚŘÍM 48 CM :dizzy_face: .
VYKOUKL JSEM NA MAMINKU V 10.55..ZDRAVÍ ELIÁŠEK!!!!! :dizzy_face:
zrovinka teď mi toa zprávička došla :grinning: ...jdu honem blahopřát :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi : mne toho priroda tiez moc nenadelila, vaha, vyska, nic moc. :wink: A veru ako pises sminky to istia, ja by som bez nich veru von nevysla. :grinning: Zda sa , ze Nati zdedila vysku po Tatkovi, ale chuda Sophi ta bude zrejme skriatok po mne. :wink:

@anta : veru nepovol, musime ich hned od mala vychovavat aby nam neprerastli cez hlavu. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : tak huraaaaaa, gratuluj aj za nas, nech sa drzia. :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ined: děkujeme za zprávičku od sherry :slight_smile: No teď už jsi na řadě až ty :grinning: A pak já :grinning:

sherry: veeeeelikáááá gratulace!!!!! :dizzy_face: To je super, že je další prcoš v pořádku na světě u maminky. Užívejte si tu radost. A opět se pak budem těšit na fotečky.

gino: jj, vynálezce šmínek by měl dostat nějakou cenu :grinning:

A už tam bulí, spala necelou 1,5h. Ach jo, to tak rychle uteklo ta siesta :unamused:
18. říj 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já to s tou krásou tak moc špatně nemyslela, ale já už to ani nedoháním, když mi lidi tipnou 21 let, tak se cítím jako velká holka :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

u nás už dospáno, škoda..tak jsme tu mohly porozjímat :grinning: .
tak se letím věnovat :wink: ..dnes možná nakuknu večer a jooo, jdu to napsat ještě matove :slight_smile: :wink: .
tak pááááááá
18. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téda mamky (matova, sherry), děláte mi samou radost, jak ukázněně rodíte děti na super datumy - dneska má MM svátek :grinning: Všechno, všechno nej.. malýmu prďolkovi. Ještě teď si pamatuju, jak tu psala, že je ASI těhotná a nás to posadilo na prdel :sweat_smile:
@ined77 Tebe tipuju na 25.2. - to mám mamku, tak pěkně podle plánu, jo? A nezapomeň vyřídit pozdravy!!
@anta @ined77 : A co je to ten vzdor jako?!?!?! :confused: :confused: :confused: :confused: Že se postaví na kraj chodníku, otevře pusu a začne na mě ječet jak zběsilá uuuááááááá úplně bezdůvodně? To mám teď furt! A chci tohle a nechci tohle a zase chci a nechci :rolling_eyes: :angry:
@katzi A ty 25. dubna, jo? To mám bráchu :grinning: :grinning:
U nás uspáno ve 13h. Už 20 minut předtím hledala a chtěla dudlík a nebyla s ní řeč, pak si nechtěla nechat dát plínu :angry: :angry: pak chtěla vyjít sama schody, pak... a tak dále.. :rolling_eyes: Na cvíču dnes taky trošku protestovala, ale nechala jsem jí a nevyvolávala zbytečně nějaký jekoty!
18. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a mám to, dřív jak jsme chodily spát v 11h, tak tu nikdo nebyl, všichni až dýl a teď, jak chodíme ve 13h, tak už tu ZASE nikdo není, protože už máte vyspáno.. :confounded:
Taky nevím, co odpol, nejdřív měla přijít návštěva zítra, pak dneska a nakonec vůbec. Asi si zařídím nějakou obr hernu nebo tělocvičnu, kam by mohly chodit matky s dětma, když je venku zima a hnusně! :confused:
18. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - super zprávička!!!!

sherry - obrovská gratulka!!! To zas není takový prcek, na to, že nevydržel v domku do termínu, ne? .. No, doufám, že ten porod byl aspoň ,,fofr"

pro ostatní - k sousedům - já už si připadám jak magor, fakt - první noc, bengál neskutečnej - sprostý slova - jak kdyby to říkali u nás ... Říkala jsem si no nic, třeba se nastěhovali a slaví... Druhá noc to samý.. Před půlnocí mi rupl nerv, třískala jsem do zdi vařečkou... Hned po mně mlátili další - takže těm to vadilo taky... Ticho hned, další noc klid... Další bengál... Kterej jsem ustála se slzama v očích, ale bez útoku na nebohou zeď... Další noc mi opět rupl nerv, zeď dostala paličkou - já teda ráno taky, protože jsem ji nestihla před malou uklidit... Ticho okamžitý..

On ten hluk je.. v noci mi to přijde nesnesitelný, na palici, ráno o tom přemejšlím a připadá mi, že to tak hrozný jako není - že jsem hysterka... Hlavně, když se ptám sousedů, všichni divně koukají, přemýšlí a že jako nic - neví, kdo tam bydlí.. Já už to vím - nějakej černoch a spol.. Jsou několikátí pronajímatelé..

Ten hluk - je asi jako kdyby si pouštěli hodně nahlas televizi + výbuchy smíchu... Nejhorší je, že já každý večer už čekám, jestli začnou nebo ne, žeru prášky na spaní, normálně mi z toho hrabe... Pak řičí malá, pod námi taky - ta je nemocná a budí ji to taky..

Jak velkej hluk musí dělat, aby to bylo na řešení? Já jsem asi fakt magor či co - ale mně to nepřijde uplně normální.. Chlap se mi směje do ksichtu - že jemu to teda nevadí - ten odpadne před devátou, nevzbudí ho ani rány z děla!! A oni začínají kolem 22.!!

Asi spadáme do kategorie nespavců - ukončuju pátý pokus o spaní, nebo ji uškrtím, obleču a jdeme ven!
18. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,

jdu na skok a tady taková krásná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face:

Sherry- moc moc gratuluji k Eliáškovi, míry má krásné :dizzy_face: :dizzy_face: . a hezké datu,,na Lukiho svátek, to se bude dobře pamatovat a Luki je určitě rád :slight_smile:

Prchalka - to je fajn, že to bez vác čorí krásně zvládla, je šikulka :wink: . A MM má taky dneska svátek :grinning: .
a když tady hážeš datumy,kdy mají porodit Ined a Katzi - tak INED 21.2. to mám svátek já, a KATZI 21.4.to se narodila mamka a Sašenka by měla svátek :grinning:

Ined- tobě gratuluji ke KAčence, jméno se mi taky líbí hodně. jen u MM nějak neprošlo. No on nechtěl ani Štěpána :grinning:

Hanca - to to by mě asi taky trefilo z takových sousedů :astonished:

Gina- hezké fotečky Sophii :slight_smile:

Matova- Julinka je náááádhernáááá :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek