• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

30. března 2017 
@gina333 :slight_smile: ..nám to akorát tak vyjde, že tu budeme přes ten nějvětší kravál..cca za 3-4 týdny se stejně budeme stěhovat :unamused: ..jsem si myslela, že vyšetřím síly, ale prdlačky :frowning2: .
no couž , nic s tím neudělám, ale sejří mě to fakt hodně :cry: .
@prchalka :slight_smile: ...díky :sweat_smile: ..je to fakt děs..nejvíc mě štve, že si to všechno odse....a máme z toho prd :unamused: .jen měsíc za tvrdý nájem a nepohodu k tomu :unamused: .kdybych nebyla těhu, tak to ani neřeším, ale jsem fakt ráda za každou chvilku klidu, a že jich s matýnkem moc nemám :unamused: .a nějaká pomoc nemá ani odnikud přijít :frowning2: ..ale to už jsem si zvykla..aspoń že matýnek už spinká jen jedenkrát denně :sweat_smile: .
27. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskateniska :slight_smile: ..vyzkoušej nějaké gelíky..cal gel, mundisal apod. :wink: .některý dětem i pomáhá vychlazené kousátko, ale u nás to úspěch nemělo..hryzalo se vše jiné jen ne k tomu určené :grinning: .
a nebo vyzkoušet nějaké homeopatika :wink: .
27. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 mame calgel, ale to viac spapa ako mu to natrem :grinning: :grinning: :grinning: hned pcha jazyk... :grinning: ma 4mesiace tak hryzadko chyti a potom sa len nervaci ked sa mu neda dat do pusy..najlepsie su latkove veci :grinning: :grinning: :grinning: a ruky, co mu moc nepomoze schladit to :grinning: :grinning: a homeopatika bolo mi odporucene viburcol... len neviem ci mu to mozem davat stale.. bo tieto dva zubky su do polovice vydene a neviem ci mu nejdu dalsie :sweat_smile: bo staaaaaaaaaale hryzie :unamused: a dakujem
27. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 : tak sa majte krasne a ozvi sa, budes my chybat , ty sa taka nasa kronikarka. :grinning: :wink:

@deniskateniska : vitaj, ja davam rozne gely, homeopatika, niektore baby cipky. :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jdu pozdravit - u nás se spí... Ale byl to poslední pokus a hrozilo ji ublížení... Ona rozlítává i to spaní, všude vletí, vleze, zásadně tryskem... To jsou pak rány..

bod hračky - bála jsem se zeptat na to samé - u nás vedou knížky, jsem otrok.. Hlavně Lada, momentálně - zrovna ty básničky, co jdou i ve školce...Pak kočárek - ale v něm chce vozit sebe..
Ale nejnej hračky - velký koště - už visí u stropu, kladivo, šroubovák, pracovní kufr, poklice, lžíce, toaleťák, pračka!!!! Tekutý mýdlo, zubní pasta.... Mám pokračovat? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Bod kombinézka - máme - od včerejška - ze sekáčku - krásnou červenou, na dva zipy až k nožičkám (ehm, spíš sochůrkům :grinning: ) určitě to nejsou nožičky...ehm...hajzlíkovýho pavoučka - spíš tarantule, drahá ined :grinning: :grinning:
@prchalka - po tom fenistilu ti možná bude i líp spát, ale bude taková povadlá, tak aby ti nežuchla ze schodů... No, tímpádem se jí ani moc dobře spát nemůže... Chjo, máš i podkládat pod hlavou nebo ne?

sherry - co to brnění? Přestalo to?

K velikosti - noo, ehm, noo, ...my máme tak 98/104, ale ta kombinézka je 92 a sedí - opravdu číslování nelze věřit... Něco teda máme 92-98, ale minimálně... Za to tlapu jak slůně, chjo...

@ined77 to je mi líto - to je pěknej borčus - když se zatepluje, my máme půlku, další výhledově... Brr....
Jo - MP žije, samá modřina, ale statečně pracuje dál.. Šikovná celá rodinka... Překlopil se s ním žebřík dozadu.. Tam bylo kamení...
27. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskateniska - my dodnes hryžem vše, kromě kousátek :sweat_smile: :angry: Nám extra nepomáhá nic - ten gel byl dobrej - do doby, než zjistila, že může hryzat maminku a maminka zjistila, že má radši svoje prsty, než namazaný dítě :sweat_smile: :confused:
27. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : dufam, ze TM uz je natom lepsie. :wink: Toaletak aj u nas fici, a samozrejme vsetky kable, a somariny z kupelne, o mojich malovatkach ani nehovorim. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskateniska :slight_smile: ..ty viburcol čípky mi říkala naše dr. že jde brát stále :wink: .nám ale nijak zvlášť nezabíraly, jen finance lítaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
no jo, ve 4m si toho do papulky opravdu sám moc nedá, ale to se brzy naučí :wink: .

@hancazivocich :slight_smile: ....tarantule :pensive: :grinning: ....
jejda, takže vy jste taková patí a matí rodinka :sunglasses: :grinning: .hlavně že je taťka celý :wink: ..aspoň se ti nemůže smát :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .
nespíte jo?..to je drak ta kikča :unamused: .
a zateplení...děkuju :frowning2: ....no já jsem si říkala, že zrovna nám by něco vyšlo bez problémů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aspoň že už na novém to bude hotové :wink: ..to jsem zase ráda....měli to dělat až na jaře a to bych se dvěma prckama měla práce o hodně víc..takže asi i díky bohu za to, že je to takhle :sweat_smile: .ale stejně mě to se...re :sweat_smile: ....nevím jak děláte tu hvězdičku :sweat_smile: :grinning: .

@gina333 :slight_smile: ..děkujeme, no ozvu se určitě, budete mi chybět :frowning2: ...jste má droga :grinning: .a absence si užiju až až potom s kačkou :wink: :slight_smile: .
pak mi některá zrobíte pěkný souhrn ju? :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 dakujem :wink:
@hancazivocich no ten gel ked dam, tak skor to pomaha ked mu tie dasienka masirujem :unamused: najhorsie je ze ma zacal hryst do bradaviek pri kojeni.. resp. ked mu idem dat, tak najprv pohryzka az potom zacne papat :angry:
27. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 no my sme dali viburcol ked sme boli po ockovani a rovno vtedy mu sli zubky :sweat_smile: tak sme pekne spinkali.. skusim mu to dat, mozno sa konecne vyspim :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - ehm...jakou hvězdičku?
27. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich O podkládání nic neříkala, ale sama jsem jí zvýšila polštářek.
Mno, dneska se zatím spí v kuse :wink:
27. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - Jojo, drak to je... Ale co, hlavně, že je ok... My budem poslední, komu ty zuby vyrostou - my pořád trojky nic... A to je taková týdny před zubama, týdny během zubů....
No, až začnou u nás zateplovat, tak nevím... Asi mě klepne...
27. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - šikovná :grinning: Nechci tě strašit, ale kdyby se ti začla víc dusit, nebo kašlat až by štěkala, tak jí nesmíš položit.. Ale to je jen kdyby...
27. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskateniska - s tím ti neporadím - naše Kika nebyla kojená :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich preco ten smutny smajlik.??? joj ved to je len taka doba ze sa priklada kojeniu taka vaha.. kedysi sa nekojilo, resp. neodporucalo, bo dieta moc rastlo ci co... :wink:
27. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskateniska - noo, to je na delší povídání, já se s tím vyrovnávám doteď - že to nešlo.... Tenkrát jsem se z toho solidně sesypala, ale už je to lepší.....
Malá měla silnou žloutenku, nechtěla sát, pak hodně zhubla, byla slabá, problémy s bradavkama - plochý a vpáčený, přes klobrc, kojo šikana v porodce... Nervy na pochodu a mlíko najednou nebylo... Snažila jsem se odstříkávat, ale zmizlo už v šestinedělí...
Hehe - přibírání .... Hm....... :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..no prostě hvězdička..někdo ji dává jakože do sprostých slov...nevím jak ''napsat '' hvězdičku :slight_smile: .
a ty zoubky.no taky jste tu pomalu nejmladší ne? :wink: ..teda nepočítám elíška a julinku :wink: .

@prchalka :slight_smile: ...jj, určitě zvýšit pod hlavičkou a co se týče štěkavého kašle mi dr. nařídila okamžitě jet na pohotovost :fearful: .
že hrozí otok záklopky...hrtanu? :confused: ..zkrátka při laryngitidě.ale právě ty fenistilové kapky by tomu měly zabránit...i když...nám je dali a stejně hrozili dušením :pensive:.dr. mi ještě říkala, noo, však máte záchranku skoro u baráku, to je v pohodě :astonished:...já moc v pohodě teda nebyla :sweat_smile:.
taky jsem dávala na postýlku ''stan''..mokré prostěradlo na zvlhčení vzduchu.

@deniskateniska :slight_smile: ...pokud vám ty čípky zabírají tak neváhej a dávej :wink: .já už taky nekojila když nám lezly zoubky, ale to bylo až v 10m :slight_smile: .
27. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : ale ako pises Kiki nic nechyba, aj bez materskemo mlieka z nej rastie silna kocka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak moja bugriska uz je hore, dnes spala 1:45, to riadna zmena. :wink: :dizzy_face:
27. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancazivocich Jo, má štěkavej kašel, když jí to chytne, takovej suchej skřehotavej, ale včera to trvalo třeba 2h s přestávkama, jak pak usnula, už to bylo do rána dobrý. Já jsem jí dala i Nurofen, aby se zklidnila, pokud by to bylo tou 5tkou, protože jak se mele a funí, tak si to rozdráždí.
Napiš mi třeba do IP něco o tom pokládání a co třeba dělat. Ale myslím, že už to snad bude lepší.. Ven asi můžem, že? To chladnější by mělo pomoct, jak jsem pochopila..
27. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich netrap sa tim.. je to len o tom ze to mas zadara :grinning: :grinning: :grinning: dnes su uz aj UM kvalitne vyzivou sa vyrovnaju MM :wink:
27. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich brnění zatím neustalo, ale hodně se to zmírnilo :wink: oni říkají až tři týdny po porodu, tak ještě uvidím, ale určitě je to už lepší :wink: (už jen ve dvou konečkách prstů)

@ined77 jo společenský to je :wink: Márovo kňourání je pouze, když je doma taťka, jak jsme sami doma je zlatý, na mě si hold nedovolí :grinning: vytyčila jsem mu hranice, kam může zajít :wink:
27. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ...pokud se vám nepřidá teplota nebo horečka tak ven můžete, dokonce musíte :wink: .

@gina333 :slight_smile: ..tak to je jistě vyspinaná do růžova :slight_smile: .

u nás se stále zatím spinká, ale taky šel dnes do pelíšku až ve 12.25 :wink: .
trubky skládají zatím u baráku vepředu, tak to vzadu není až tak slyšet..ale zítra už to bude určitě rachot jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: .
27. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska dostane sirup k večeři, na noc Fenistil a mokrej hadr k posteli :sweat_smile: :grinning:
Dr. ještě říkala Priznitz na krk, ale do toho se mi za 1. nechce a za 2. by to nechtěla ona..
27. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 :slight_smile: ...tak to je fajn s tím brněním, určitě to ustane úplně :wink: .
i u nás se víc mrčí když je tatínek doma :unamused: ...to je někdy matýnek vyloženě otravný, ale většinou jen co MM odejde, je klid..jen aby to tak zůstalo :grinning: .
27. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 no skusim dat na noc a napisem ze ako sme dopadli.. bo maminka by sa potrebovala obcas aj vyspinkat :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka :slight_smile: ..výhoda léčby fenistilem je, že ze začátku se projevuje únava a ospalost..matýnek po něm vždy spinkal jako dudek :wink: .
a chce to fakt chladno..my když byli loni na té JIP, tak tam na nás natvrdo otevřeli přes noc okno :astonished: ...to byl říjen, kosa jak z nosa :confused: a matýnek byl jen pyžamku a přikrytý dekou :confused: a já seděla u něj v tričku s krátkým rukávem :sweat_smile: ..celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .až nad ránem jsem sestry poprosila o deku, protože to už fakt nešlo vydržet :grinning: .no jo, doma jsem sbalila to nejdůležitější pro matýnka, ale na sebe jsem jaksi zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale taky jsem tohle teda nečekala že :sweat_smile: ..
27. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mi to tu poletuje

ined - ***** - klávesnice vpravo - čísla - nad devítkou

prchalka - máš IP..

zbytek výhledově, snad....
27. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskateniska :slight_smile: ...jj, i já bych se už za ty dva roky ráda někdy vyspala :grinning: ..ale to si asi ještě 2-3 roky počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .a bůhví ne-li víc :sunglasses: .
držím palce! :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ..nad 9? :sweat_smile: ..já tam mám F5F6F7F8......- F12 :sweat_smile: a dělá to jen paseku když to pomačkám, hvězdičku nee :sweat_smile: .
27. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek