• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
dobré ráno :slight_smile:
u nás začíná den už o půl páté, ale jak pro koho :wink: jen pro mě, pak od šesti Mára a to už budí celý byt, ale chlapi spějí dál, tak mu musím stačit já :slight_smile: jdu chystat snídaně, mám tu pět chlapáků, máme tu dědu:wink:
7. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 : a zase obsluhovanie chlapov pripadlo na zenu :grinning:
7. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 ta tvoja malinka ke zlatuuucka juj som omrkla fotky :Daj natalka je hroszne zlata velmi sa podobate vsetkt 3 :dja som si akurat dala masku na valsy...varim zemiaky potom urobim rezne a uvidim mozno aj niaku polievkuskuchtiiim...ako my tu v bulharsku mame mat dnes 27 stupnov...vcera bolo 25...tak si ideme do parku urbit piknik...tomu pocasiu sisi ci co :D katusku uz ju vodim za jednu ruku a hadam uz sa spusti sama aby chodila uz nechyba malo :sweat_smile: tie zubky to je fakt do kym to prejdeeee uf uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: anie ja neviem niekedy katke co je...niekedy je taka umrncana ze az :confounded: ale da sa ona aspon nereve ako paviaaaan :grinning:
7. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@katkabg : dik, dievcata su take miesane, ale my sa aj s muzom podobame na seba :wink: :grinning: Ja dnes nevarim, u nas v nedelu vari svokra :slight_smile: tak mam pokoj aspon jeden den od varenia. U nas bolo krasne vcera, od dnes hlasia dazd, veru uz je aj zatiahnuta obloha, takze asi uz pekne bolo. :unamused: Sophi sama zacala chodit az v roku, veru najlelpsie bolo ked iba sedela, teraz uz za nou veru obcas nestiham. :dizzy_face:
7. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak tady je hnusně od včerejška. Prší a prší, no psa by nevyhnal :wink:
7. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katkabg - ta tvoje holčinka je krásně okatá, fakt, že jo :wink:
7. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 snad se dočkám taky toho, že oni budou obsluhovat někdy mě :grinning: :wink:

@katkabg závidím počasí :confused:
7. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes peču kuře a udělám k tomu br. knedlík, ať je změna :wink: a k tomu jahodový kompot a pak jim udělám ke sváče pudinky :slight_smile: u nás prší od včera a fučí šílenej vítr :unamused:
7. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ta první zpráva měla být pro ginu a ne pro mě, posílám si sama zprávy to jsem, ale dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
7. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta jeho no dakujeme...to ma pomne okale take :D
7. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sherry28 hi to ti verim...ale je to take zvlastne to pocasie...dufam len ze po takomto teple nepride paradna zima :confounded: mas krasnych tych tvojich malickych :sweat_smile: ...urcite mas veselo doma :grinning:
7. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 juj mat tu tak aspon svokru...ona robi na slovensku aj svokor no a aj moja rodina je na slovensku takze som na vseeetko sama...jeeeeda ja sa zs tesim ked uz katka bude chodit...neviem preco...hrozne sa tesiiim...no uvidime do kedy bude trvat moja radost hihi :grinning:
7. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@katkabg : a preco si ty v Bulharsku, ak sa smiem opytat? Ale musi tam byt krasne, hlavne ked byvate pri mori. :wink: A neboj dockas sa, vsetko tak leti, za chvilu ti bude behat, potom skolka, skola, ani sa nenazdas a budes mat doma taku velku kocku ako ja. :wink: Myslim Natalku, lebo Sophi je nastastie este stale spuntik. :wink:
7. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holčinky, Honzík se nám vyčůral do nočníčku, i když má plenu, tak se ho ptáme, zda nechce čůrat a on řekl, že ANO a vyčůral se! :slight_smile:
7. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 no ja som sa tu vidala za bulhara pred 5 rokmi takze tak...byvame sice 200km od mora ale aj tak sme na peknom mieste a k moru to mame aj tak blyzsie ako zo slovenskaaa :grinning: no a tomu verim ze deticky rychlo rastu...ja si katusku co najviac uzijem bo ja uz dalsie deti nemozem riskovat mat..akurat dnes som zacala konecne brat HAK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,
včera to odpol už ani nevypadalo, ale nakonec jsme do kina šli :wink:
- Občanský průkaz - jo fajn to bylo
- noc - kdyby ji neprobudil bobeš ve 23.20, tak by asi spala a spala, škoda :confounded:
- od rána jsme kuchtili (listoví šnečci a řízky se salátem), tak jsem tu až teď (kupodivu nás nechala tvořit)
- odpol máme návštěvu
- fotky - zapózovat a čuchnout :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka : ten kolacik robievam aj jam, mnamka to je :slight_smile:

@katkabg to je super, mat more tak blizko. :dizzy_face:

Sophi spinka od 12:10, Nati s MM isli na obed k svokre tak sa idem konecne v klude zasurfovat po nete. :wink: :dizzy_face:

7. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka juj prekraaaaaasna jeeee :grinning:
7. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
MM kouká na F1, dopoledne jeli motorky a Abrahám vyhrál, myslím, že to bylo mistrovství světa :confused:

@katkabg jo veselo tedy je, někdy až moc :grinning:
7. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka to jsou dobrýýýýý fotky :grinning: :grinning:
7. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo fotky se docela povedly :grinning: :grinning: děkuju za komplimenty :grinning:
Mám zase další uklidňující zprávu pro vás všechny od naší návštěvy. Kamarádův kolega má sotva dvouletá dvojčata a jsou těhu znovu. Na kontrole zjistili že čekají 3jčata :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potěš pámbu!! No mě se udělalo špatně, jen jsem to slyšela.
Tak já se loučím, bobík byl, tak super, návštěva taky super, teď ještě koukají na vlka a zajíce a půjdem pomalu koupat. Odpolko spala přes 1,5h.
Všem dobrou a zítra nástup zde :sweat_smile: :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@prchalka ty brdo ved to budu mat 5 detiiii :D bru nocku :pensive:
7. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
bru nocku kazdej zvas aj vasim detickam...ideme aj my haji bo aj ja som akasi polamanaaaa :sweat_smile: bru nocku :pensive:
7. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry vecer baby :slight_smile:

akosi dnes nestiham, Sophi spinkala na obed 1:40, potom sme boli v Tescu, teda nic moc som nekupila, chcela som na nu hrubsie teplaky, pyzamka ale nic nemali. :unamused: Potom kafco u svokry a domov. Stihla som aj zumbu tak som spokojna. :wink:

@prchalka : ze trojcata :astonished: :astonished: :astonished: to by som uz nacisto zosalela, dufam,ze to chutatko zvladne. :slight_smile:

Prijemnu noc vsetkym. :pensive: :pensive:
7. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

noc ako vzdy, aj spala, aj plakala. aj sa vrtela, no proste z kazdeho rozka troska. :wink:
8. lis 2010 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
já zase nemohla a nemohla normálně usnout, chjo :frowning2: takže už teď jsem k.o. a šla bych spát :rolling_eyes:
Čorí se opět vzbudila při MM vstávání - 5.40 :rolling_eyes:
Doufám, že se aspoň dneska vykopeme na cvíčo konečně a projde to v klidu!
8. lis 2010 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak Honzík dnes houkal před šestou, to docela jde.

@prchalka no fuj trojčata, to bych se zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta : aj Sophi uz veselo stebotala od 5:40. :wink: Chcela som sa opytat, tebe Honzika bez zobudenia spi celu noc? U nas je to stale taky nekludny spanok, nevime co jej vadi, proste si zaplace, vrti sa, bucha sa, ked si sadne alebo sa postavi v postielke viem, ze dovtedy bude plakat kym si ju neprelozim k sebe do postele. :astonished:
8. lis 2010 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 - ano, Honzík vážně spí celou noc. Možná má Sophi moc zážitků, tak jí to ten mozeček všechno zpracovává :wink:
8. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@gina333 - vy jste měli Sophi v ložnici od malička? Tak možná taky není zvyklá na to spát sama :wink:
8. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek