• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

1. října 2016 
momin-jej, tak to si teda užíváte se zoubky:frowning2:. ale zas prý všechny zuby tak nebolí, tak nevím, m o prvních ani nevěděli. dvojky,tak ty v noci trochu blběji spal(ne že by spal někdy líp), a teďka lezou nějaké další a ty jsou fakt na mrtvici :sweat_smile:

gina- přesně jako u nás:grinning:, co mu do ruk nepatří,s tím si rád hraje. a tak si rád hraje s takovou kostkou,která hraje melodie,to si pouští pořád,nebo robota Tomáška od Fisher price, ten tu taky pořád zpívá:grinning:
Mi ten mundisal poradila kamarádka,že je dobrý,no ale nám asi nějak neleze:frowning2:
12. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
gina-jo a já si večer s pocitem,že kdy se zase vzbudí. už mám z toho hrůzu každý večer:frowning2:. mamka mě uklidňuje,že ještě půl roku :sweat_smile: , skvělá představa :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna ja sem slysela ze ta prvni boli nejmin.... tak fakt nevim..... :rolling_eyes: asi prorve 24 hodin az mu pujdou ty stolicky...
Je pravda ze mu jdou hodne spatne ven ty zoubky.. uz v 6 mesicich nam lekarka rekla ze mu za chvili vylezou,dasinka mel fakt natekle a mel i vsechny mozne priznaky.. no a prvni zoubek byl venku az v 9 mesicich. Cim je to? Ma nekdo ty dasne tvrdsi nebo co? :unamused:
12. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna presne ako pises: tiez si myslim, ze do 2 rokoch to bude trvat, ale kedze uz mame viac ako rok za sebou do vitazneho konca uz zostava menej :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gina: Viburcol... no možná, kdo to má taky vždycky poznat. Někdy to může být tím, někdy může mít klidnější noc, já sama fakt nevím.. ale ve skrytu duše si myslím, že tomu napomohl. A nový medvědí overálek asi taky :sweat_smile: :grinning:
lehna: Mně je taky blbě pokaždý, když si lehnu, nemůžu zabrat a čekám... ale teď ty 3 klidnější noci mě trochu uchlácholily..
Musím jít, přišel balíček a nejde jí to vyndat, tak tady vyvádí..
12. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
prchalka- taky mi pokaždé trvá zabrat minimálně hodinu,a jak zaberu nebo už konečně zabírám,tak se Štěpi probudí:frowning2:, pak jsem naštvaná,nervní a pak se to opakuje každou hodinu,nebo než usne,tak je to o nervy. však to znáš :wink:
taky čekám balíček,ale nejspíš se dočkám až příští týden, pošťák nás minul:frowning2:

manža si dneska místo práce užívá na horách. jeli celá frma. měli koncem ledna ISO, tak že ho dobře zvládli,tak jim firma zaplatila lyžování. tak jsem zvědavá v jaké alkoholové náladě přijede :sweat_smile:.

na víkend máme jet ke tchýni, ještě dooslavit Štěpánkové narozky a tchán měl narozky ve středu,tak to spojíme. je to taky skoro v horách, jdem tam na 17h na bazén,tak jsem zvědavá jak se Pipovi bude líbit :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lehna: tak to budete mat pekny week. :dizzy_face:

U nas stastne uspate, ale zas zjedla len 3 lyzicky polievky a vypila 120ml mlieka. Uz my je z toho do placu, clovek kazdy den vyvara, vymysla a on furt nic. To mlieko ako drahe ako slak, ani nestiham kupovat, ved ta krpana nas normalne zruinuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

vítam taky všechny nově příchozí.

Naše noc: klasika: do 0.20 spala bez probuzení, pak uprostřed noci se budila tak co hodinku a půl, ale naštěstí stačil dát jen dudel a bez motaček spala dál. Pak po 4h mlíko a zas spala dobře. Takže vlastně fajn :slight_smile: Co se mi teď 2 dny po sobě osvědčilo je, že jsem ji na večeři dělala klasickou krupici (nakopla mě myslím Sherry s těma teplýma večeřema). A fakt jednak krásně usíná a jednak spí pak v kuse aspoň do té půlnoci, takže když jdu spát tak kolem 21.30 mám už docela slušně naspáno :slight_smile:

Jo Prchalko: a včera jsme i my dali první den Viburcol. Zatím se zázrak nestal, ALE jak jsem psala- sice se budila,ale stačil jen dudel a zas spala klidně dál. Tak že by na tom fakt něco bylo? Jsem zvědavá co bude dál. A taky jsem zvědavá na vaši noc až čípek nedáte. Pak musíš poreferovat.
12. únor 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Momin: jak píše Lehna, já taky myslím, že všechny zoubky tak nebolí. U nás spodní dva byly v poho. Pak ty horní dva horší a teď lezou ty horní čtyřky a ty taky blbý :unamused: Tak doufám,že pak třeba něco zas vyleze v pohodě.

Lehna: jak přišla tvoje mamka na to, že ještě půl roku? Pak už to jako bude dobrý? :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my po O, jdu uspávat :wink: co se týká hraček, tak mára má nejradši můj mobil a veškeré kabely co vedou do elektriky :fearful: Když dopoledne vařím, tak si hraje s hrncemi a vařečkami a kramaří v lince :grinning:

prchalka:tak u vás mě ani 52cm nepřekvapuje :grinning:

u nás na zuby pomáhá ten calgel nebo paral.čípek, ten calgel mu mazám a ještě mu ho strčím do ruky a on ho saje :grinning: za chvíli mu ho seberu, aby ho celej nesnědl :grinning: a pak vytuhne, tak jdu uspávat :unamused:
12. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Uspáno 11.50 - na tuto chvíli jsem se opravdu těšila. Né že by byla extra protivná, ale dělá prostě samý blbosti, všechno roztahá a nechá ležet. Když to sbírám, začne pištět, že to chcéééé! :rolling_eyes: My oběd v pohodě, dnes zbytek těstovinové rýže se zeleninou a kouskem ryby. Přišel nám další overálek, takže už máme aspoň 2 odpovídající velikosti, kdyby bylo potřeba převlíknout! Jo a bundička na jaro-podzim :wink: Nic nemáme.
katzi: Krupičnou kaši jsi udělala? Jedla to? U nás jsme si to dali asi před měsícem k snídani o sobotě, člověk myslí, jak jí neuctí, i s kakaem a máslem... a prd, nechtěla, pár lžiček a konec :frowning2: nechápu!
lehna: Alkoholové dýchánky miluju, to pak přijede v pátek odpol a nejradši by se dospinkal :confounded: Bazén - šla bych, ale nejsou plavky ani odvaha :grinning: Asi by tam muselo být liduprázdno, ale jaro-léto bych si dala říct!
matova: Prosím tě, že se vracím k tomu avokádu - rozloupnout, naškrábat a natřít na chleba? Jsem to nikdy neslyšela tuhle variantu :confused: Musím si udělat seznam na dnešní nákup :wink: :wink:
12. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ještě, u stoliček malej vůbec nebrečel :wink:(aspoň u těch prvních čtyřech) , teď mu lezou špičáky a řekla bych, že jsou nejhorší :frowning2:
12. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sherry: A bůhví, jak to v tý porodnici měří, všechny děti mají kolem 52cm mi připadá :sweat_smile:
Stoličky jsou zajímavý! Nám se teď klubou snad všechny 4 a malá začala v noci líp spát - nechápu! I když 3 noci nic neznamenají, to je mi jasný, ale je to zvláštní!!
12. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Sherry, nestraš,že jsou špičáky nejhorší. Mě už ty čtverky přijdou jako maso :slight_smile:

Prchalko: jo jedla. Posunula jsem jí čas večeře až tešně před koupačku v 18h. Dřív jedla už tak po 17 h a pak v 19h ještě mlíko. Teď ty dva dny měla teda tu krupici, ale pak před spaním jen čaj, mlíko už nechtěla. A tu krupici jsem jí ochutila trochou medu a navrch trochu jahodovýho Hamánka. Manžel si dával s ní a prý že mňam, Adélce to taky šmakovalo. Nevím teda, já krupici od malička nesnáším - nás tím jako děcka taky furt doma ládovali :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás taky uspáno v 12.15.

gina-jj, week bude fajn, hlavně se nebudu muset jen starat já,ale bude kolem něj skákat thcýně a švagrovka:slight_smile:.

katzi-no já nevím, říká prostě ještě vydrž půl roku, pak to bude dobré i se spaním. už se těším až bude mít Štipa 1,5 roku a pak jsem zvědavá co mi řekne :grinning:

prchalka-jj, přesně tak, přijede staršně unavený a matko starej se ještě o mě. taky to nemám ráda. no co se dá dělat. chlapi. bazén to není úplně klasika, je to dětská léčebna,kde je bazén a my si ho na hodinu zaplatíme a jsme tam jen my, jako rodina, takže mi je celkem jedno jak vypadám. sice pravda,trochu se stydím,ale když tam nejsou cizí lidi,tak je mi to taky celkem buřt :wink:

a já objevila dneska při blbnutí,že se nám neklube čtyřka,ale trojka dole vpravo!
12. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lehna: :grinning: Já sama sobě taky říkám vydrž do tří let a bude to dobrý. Taky myslím pak přijdu o iluze :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak spí :slight_smile: pral se se mnou asi 5 minut, ale těch pět minut bylo strašně dlouhých :sweat_smile: váží 11 kilo a měří 80cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám co dělat s ním. Mám takovej pocit, že mě v první třídě přeroste :grinning:
12. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :sunglasses: ,

noc svařovací :frowning2: ...ve 21h jsem si s ním musela jít lehnout,plakal a plakal.v noci nejméně 10x vzhůru se strašným křikem :frowning2: ,nad ránem horečka,po páté chtěl vstávat :fearful: .pak ještě nakonec na chvilku usnul,ale to už začal rachotit tatínek :confounded: .tak jsem ho maličko beze slova zpražila pohledem a zhasla v kuchyni světlo :confounded: .prosvítá do pokojíku.potřebovala jsem aby se aspoň trošku dospal a neusnul mi po cestě od dr..mm se za celou noc jaksi ani neobtěžoval přijít,že by tam s malým třeba hodinku zůstal :unamused: ...no,pravda,bylo by to překvapení.
večer mě celkem vytočil...koupal mlého a při mazání spadla na matýnka z poličky nějaká škatulka či co.tn samozřejmě ječel jako na lesy a můj mm místo aby ho trošku utěšil,tak slyším jak mu říká...že se zase tak nic strašného nestalo a ještě něco v tom smyslu a pak,že se on se z toho už zblázní a že se na to může vy... :angry:.
tak jsem tam šla,jemu řekla,že malého dodělám sama :angry: ...on se z toho zblázní a já co???já už bych musela viset někde na konári :angry: :rolling_eyes: ...no nic.
ráno jsme byli na ko...ACC už brát nemáme,místo toho stoptusin a večer 2 ml AEIRUS(nějaký sirup na zklidnění kašle,neznám zatím :sweat_smile: )a pak jště nějaké homeopatika,které jsou prý na kašel také dobré...
mmch...když jsem u těch homeo...ptala jsem se dr.za jak dlouho by měli homeo zabrat a říkala,že v podstatě ihned,že pokud nezaberou do 3 dnů,nemá smysl je brát :sweat_smile: .
tak uvidíme,malý zatím kašle docela hodně,ani rýma nepolevuje a teplotku měl před spaním 37,8 :frowning2: .
obědu zase nedal nic...
a pláče,tak letímmmm...spinkal 30 minut :fearful: :confounded: :frowning2:
12. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ined: ach jo. Drž se :frowning2: Ať už je líp!
12. únor 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: já si myslím, že každý dítě snáší jinou bolest u každýho zubu :confused:

jinak malej taky večeří těsně před vanou o půl sedmé, pak se jde koupat a na osmou nějak usínáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , šoupla jsem mu časy spaní na dýl, aby spal dýl v noc :sunglasses: i a pokud mu zrovna nelezou zuby nějak drasticky, tak spíme dobře :pensive: budíme se asi 3x za noc, ale stačí jen chvilu houpat a spí dál :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a s těma tatínkama: mě taky dostal MM teď kdysi když šel s Aduš na dětský hřiště za barákem (asi podruhé v životě) a vyjádřil se v tom duchu že jako je to stereotyp a nuda a co by tak jako mohli dělat ještě. Co mám říkat já, když ji tam chodím větrat pomalu každej den, že :unamused:
12. únor 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ined: nic moc noc moja, len dufat, ze uz bude lepsie :unamused: :unamused:

My uz spime vyse hodky, som rada, Natali obeduje a letime na kruzky ked mala vstane. Dnes ma Nati basket aj tanecnu, tak sa zatial drzkajte. :wink:
12. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ined: Ti naši MM :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsou to slabý povahy a někdy jsou fakt jako děti. Bychom už všechny tady musely viset!!! A oni se hroutí po 5-ti minutách :confounded: :confounded:
Se nedivím, že Maty spí tak blbě, musí toho být na něho moc :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad bude spát aspoň na mamce klidně! :pensive:
12. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Sherry: asi jo s těma zubama. Těžko říct jak to vlastně mají. No mě Aduš taky asi před 14 dnama spávala fajn ( tak 2x vzhůru) a pak vždycky z ničeho nic hrůza. Já vždycky nevím jestli jen vymýšlí a něco zkouší, nebo jestli jí fakt něco roste.
12. únor 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mě přišlo,že nejhezčí věk, aspoň u Lukáška byly dva roky až do tří let :slight_smile: byl hrozně sladkej, žádný noční brečení, hrál si a já byla v tu dobu nejšťasbnější :sunglasses: po těch třetích narozkách už i vzdoroval a projevovala se jeho osobnost. Teď už umí bejt i drzej :angry: , ale stejně mi přijde, že je hrozně rozumnej na kluka :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Sherry: začal vzdorovat až po třetích narozkách? Já čekám období vzdoru právě mezi tím druhým a třetím rokem a pak jsem myslela, že se to bude lepšít :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
náš MM má od včera volno a snad lepší, kdyby byl v práci :sweat_smile: malej na něm furt visí a ječí, když je doma :angry: nenechá ho ani si vypít kafe :slight_smile: já se jen potiše směju :grinning: řikala jsem mu, když byl malej, ať ho netahá furt a nechá ho taky na zemi chvíli, teď to tady má. A ještě mu odešla teď před olympijádou telka, tak je na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi:tak ti nevím, každý dítě je origoš, tak je to asi u každýho jiný a nebo se náš Lukas vymyká tabulkám :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem někde četla, že by to mělo bejt kolem druhých narozenin
12. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ale když to tak vezmu, tak náš mladší Marek se projevuje osobnostně už teď :grinning:
12. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek