• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků a s tím spojená nespavost a neklid

7. listopadu 2017 
@lehna - nebrblej - to by byl hukot - otěhotnět a porodit v jednom roce :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - hezky rozdělený, my to máme... Já myju a on věší záclony. Jde na to tak nějak vědecky. Holky - on mezi žabkama snad má uplně stejný mezery :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli chviličku venku, nedá se tam být, je tam fakt velký mráz. Dítě je unavený, protože včera nespal a ráno hudlal zase brzy, no jo no. Musí se naučit spinkat doma :wink:
1. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : zaclony tiez vesia MM, aspon nejaka vyhoda, ze som krpata. :wink:

@anta : no ja dnes planujem ist poo na vacsi nakup do Tesca, takze dne prechadzka vonku sa nekona. Aj tak je zima, ani slnko nesvieti, este nachytame nejaku chorobu. :astonished:
1. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas zase snezi, a poriadne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich no však tak jsme to měly s matovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: otěhotnění leden, únor a porod v říjnu :wink:
1. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já myju okna sama a věším taky sama, nikdo mi nepomůže :frowning2: a při mé výšce lezu po stolech, radiátorech a židlích :grinning: a stejně mě bolej ruce jak se natahuju :confused:
1. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 - tak já ti pomůžu, vylezu ti na ramena, panč mám taky jen 158 cm :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi šikula, že s tolika dětmi takto pěkně pracuješ ještě okolo :wink:
1. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherry28 : co sa tyka domacnosti tak umvanie okien je asi jedina vec kde my MM pomaha. :astonished: Co uz, eteze, sme take silne male zeny a vsetko zvladame aj sami. :wink:
1. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lehna @hancazivocich Odmítám!!! 3x NE! :grinning: :grinning:
@sherry28 Kdyby měla něco v dutinách, tak bych jí snad něco vysála vysavačem, ne??? :confused: Lékárnice spíš mluvila o tom VYKAŠLÁVÁNÍ hlenu a díky tomu se to ani nesmí kombinovat s jinýma lékama, aby se hlen nehromadil v plících - tak je to v příbaláku.. :confused:
Musím jít, už dojel tatínek :confused:
1. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich -no to by teda byl hukot. ale tyjo,já fakt nevím .

@gina333 - tak to já si taky věším i záclony. no nevadí, radši si to udělám sama,než abych to pak spravovala :slight_smile:
u nás nesněží,ale je zataženo, a mráz pořád stejný. fuj.

@sherry28 -teda ty jsi akrobat. mi naštěstí stačí židle :slight_smile:.

@prchalka -nekecej, stejně taky chceš tak jak já :grinning:
1. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lehna +
@prchalka - křup, křup, křup - taky nalomený? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich -jo tak nějak :grinning: :grinning: ,ale ještě nevím co z toho bude :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda baby, ako tak ciitam za chvilu su tu same tehulky :grinning: :grinning: Sophy spi a ja vaham ci sa mam pustit do zehlenia, mam straaaaasnu kopu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
1. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gina333 - no, já nevím - večerní vínka, taťka doma - aby nedošlo i na tebe :grinning: :grinning: teď to prej nějak řádí :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalka, lehna: přes svátky až do Silvestra musíte pořádně popíjet abyste odblokovaly obranné mechanismy :wink: :grinning: :grinning: Když jsem do toho šla i já a jak se mi nechtělo :slight_smile:

Jinak s oknama to mám jednoduchý - záclony nemám a okna mi letos přijede umýt mamka :grinning:
1. pro 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katzi - ono to blokování obranných mechanizmů je tak nějak celkem i pravda - já na to myslím dlouho, tak uvidíme. U nás je snad už odblokovanej i tatínek
1. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi- my si vínko dáváme i tak, ale sexovat na to,že budem dělat dalšího nespavce nás prostě odrazuje :grinning:
1. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich : my v tom mame jasno, dve princezny pre Tatika su dost. :wink:

@katzi : veru ty sa na okna vykasli, vyloz si nohy a oddychuj. :slight_smile:

A neidem zehlit, budem zajtra doo, teraz sa my akosi nechce. :dizzy_face:
1. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky :slight_smile: ,
spinkáme od 12.15..dnes byl kroužek :slight_smile: .bylo to fajn, akorát matýnek je od rána pěkná protika, ta chvilkama vzdoroval i tam, ale nic velkého :wink: .
noc celkem v pohodě, akorát opět ten vražedný budík..dnes bylo šátat už v 5.45 :rolling_eyes: ...nezmar jeden malý :sweat_smile: .
odpoledne jedeme na mikulášskou besídku, tak jsem zvědavá :sweat_smile: .
včera jsme byli na bobech..no matýnek totálně nadšený...pořád říkal ještě ještě :grinning: .a jak jsem si myslela, že to těhu na mě nikdo nevidí, tak hned jedna paní a i pán mi okamžitě začali pomáhat s malým do kopce, s bobama a tak :sweat_smile: ...tak už to asi vidět teda jde :grinning: .ještě teda musíme sehnat pořádné rukavice..ty loňské nemůžu najít :confused: , takže máme zatím jen jedny pletené a ty jsou promočené raz dva, zvlášť, když matýnek ''bourá''...naschvál samozřejmě..sjede z kopce a z bobů se vyvalí na zem :grinning: ...oslík :grinning: .
pak jsme se stavili na chvilku u babi a dědy..když už to máme takový kousínek a zase hajdy domů.mezitím tu dělal ten kámoš ty kuchyňské dvířka :slight_smile: .chybí nám teda ještě 4 horní a jedny dolní, ale už je to vcelku hotové a parádní :slight_smile: .i sporák je super, už se těším až něco upeču, ale to teda zatím fakt nestíhám :sweat_smile: .zítra se musím ráno pustit do žehlení, protože odpoledne jedeme ještě poklidit podlahu do starého bytu..v pátek ho předávám :wink: .
jo a taky dnes došly už asi oražené smlouvy z katastru, takže mě čeká běh po finančním a na městě na změnu bydliště :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale musím to stihnout do nového roku :wink: .
jééé, začalo zase sněžit :slight_smile: , ale teda mrzne tam fakt fest :fearful: a to má prý ještě o víkendu přituhnout :confused: .se vsadím, že na vánoce bude akorát tak břečka a bláto, jako loni :confounded: .
no jdu vás dočíst :slight_smile: .
1. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hancazivocich: jj, člověk musí tak nějak vypnout hlavu a raději to moc neřešit do důsledků, prostě buď anebo :slight_smile:

lehna: ty druhý jsou přece úúúúplně jiný - teda aspoň já na to spolíhám :grinning: Takže ty druhý prostě spát budou :grinning:
1. pro 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, já hlava dubová jsem vám už včera zapomněla napsat, že matýnkovi lezou horní 5! :fearful: už tam cosi cítím při mazání gelíkem na noc :fearful: ..no to chování tomu odpovídá :sweat_smile: .ale prý ho to nebolí..tvrdí teda :grinning: , ale ručku tam má vraženou až po zápěstí :sweat_smile:
1. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gino: jj, přesně tak - tímto heslem se řídím - jsem těhotná, tak na sebe budu hodná :grinning: Dělám jen věci nezbytně nutné pro chod domácnosti a taky vánoční výzdobu - ale to dělám ráda a baví mě to. Užij si relax, žehlení neuteče :wink:
1. pro 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - Matýnek tě nechá mazat gelem? Tý jooo... My máme doma krokodýla s piraňou, svý prsty budu potřebovat.. Padají tu šílený hlášky, už vůbec nestíhám - malá spí, chtěla jsem vám je říct a už nevím.. :frowning2: Akorát - stavil se ráno děda a malá na něj řve do výtahu - Deš na kafo? :grinning: Pak se spolu houpali v ložnici, malá kouká na obraz a začne se tlemit a říká - Dědo - pudel, paní má pikytou pudel! Nebo - Kristýnko, kam si to hodila? Nehodila, bubák sežral :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle nemůžeš dělat panence - bolí ji to. Bafne panenku pod krkem a říká jí - Pocem! pochovám a nežvi :grinning: Bude dobýý, zajíce, chytla? :sweat_smile: (protože panenku ,,upustila" na zem
1. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich :slight_smile: ...do práce? :sweat_smile: , no kdyby to vypustil chlap..budiž, ale ženská a taky máma :sweat_smile: .asi už zapomněla :wink: :grinning: .
no nééé..jako já matýnkovi povolím hodně, ale vše musí mít své meze :wink: .když je oslava, nechám ho i zobat klidně brambůrky a pod.ale nesmí to být prostě každý den.
ale taky máme pokrok..včera u babi...opět si donesl mandarinku, ale snědl jen půlku a půlku dal dědovi a zase jsem zmínila tu vyrážku a babi sama, že teda asi bude lepší, když sní opravdu tak tu půlku :sweat_smile: ..tak uvidíme až tam nebudu že :sunglasses: :sweat_smile: .
jo už včera jsem chtěla..jak jsi vzpomínala toho pána ze sekáče, že trpí na kikču..no a netrpí on spíš na tebe? :grinning:
taky bych brala takového ctitele :grinning: .

@prchalka :slight_smile: ..tak snad ty kapky už opravdu zaberou :dizzy_face: .já taky nesnáším to dítě ládovat vším možným :frowning2: ...vzpomínám jak měl chudák malý ze všech těch ATB, probiotik, kapek do nosu a na kašel průjem jako brno při té bronchitidě :cry: .tak maličké dítko a tolik chemie v tělíčku :cry: ..no ale holt se někdy nedá. hlavně aby už něco zabralo :wink: .

@anta :slight_smile: ...matýnek nespat celý den, tak mám večer z vlasů místy jen šedivé chomáče :grinning: .

sherry :slight_smile: ..no jako i tak :slight_smile: ..nedovedu si představit pustit matýnka k válení těsta :confused: :sweat_smile: .jako u výroby perníčků ho chci zainteresovat, ale uvidíme..taková idylka jakou mám představu, to určitě nebude :grinning: .
já nebyla skoro schopná napéct jen při matýnkovi :grinning: ...to jsem dělala jen linecké a rohlíčky :sweat_smile: .potom na společném pečení jsem se ale mezi kojením taky činila.tam bylo více rukou na chování :grinning: .
1. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - až nebudeš? Snad až budete dvě v porodnici, ne? Tfuj - lepší formulaci, drahé dítě :grinning: Noo - trpět na mě? Těžko, to by musel bejt nějakej zvrácenej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nee, on je tak nějak milej celkově, Kikču má rád, i když tam...ehm...no - ona jim...vlezla za pult, zmačkla na kasu a vynulovala útratu za celej den. Jedním jediným máčknutím...
A máme díky němu parádní náhradní zimní botky s kožíškem :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ined77 - máma porád tvrdí, že když je noc, tak mají děti spát. Že my jsme taky spali, že jim mám malou dát a uvidím. Že je to laxním přístupem k výchově.... Prostě - dítě je spratek, ještě si s ní užijem. A kdyby ji dostala do rukou, tak naši zanedbanou, laxní výchovu vmžiku předělá a budeme čumět :sweat_smile: :pensive: :angry:
1. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je teď úplná sněhová "bouře" a to máme jet po spaní na návštěvu ke kamarádce přes celý město :confused:
1. pro 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak babí i tatínek odjeli, my spíme. Už si zas zakašlala - to je blbý, člověk fut neví, na čem je a co jí vlastně je tak dlouhou dobu!! :angry:
@hancazivocich Já taky mažu na noc gelem - sama si ho podá a drží mi :slight_smile:
A neprskejte na mě, jo?!??!!! :zipper_mouth:
1. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prchalka - Pšííííkkkkkkkkkkkkkkkkk :grinning: :dizzy_face:
1. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek